Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, bo się bardzo podjarałem reklamą Assassin's Creed III, ale nie grałem nigdy w poprzednie części i teraz pytanie czy duzo stracę z fabuły przez to ze nie gralem w poprzednie odslony ? Polecacie pierwsze pograć we wczesniejsze czesci i dopiero zakupic III czy nie mają ze sobą one nic wspolnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo się bardzo podjarałem reklamą Assassin's Creed III

:rofl:

nie stracisz nic grając w AC III bez zapoznania się z wcześniejszymi częściami :)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto bo gra super jako fan polecam zagrać w wszystkie ale wiem też że dużo ludzi odradzi ci pierwszą część i brotherhooda które dla mnie są dobre ale jak pisąłem jestem fanem więc nie oceniam obiektywnie. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladałem ostatnio PS Store i widzę bardzo tanie Dead Rising 2: Off Ther Record dla PS Plus - 35,70 zł. Cena wprost śmieszna jak za pudełkowy tytuł.

Z drugiej strony jest Dead Island GOTY - 48 zł. Niespecjalnie przepadam za grami w FPP, słyszałem też że to bardzo powtarzalny tytuł i przez to nie podoba mi się seria Borderlands. Ogrywał ktoś oba tytuły ?

Ktoś wyżej poleca Dead Island w komplecie z Headsetem, czyli rozumiem, że gra posiada co-op. Jak to się sprawdza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto zagrać w poprzednie części ? : )

Poza jedynką podobno warto...

@up co-op działa na takich samych zasadach jak w borderach...bierzesz znajomych i bijcie sie przez hordy przeciwników,wykonujecie questy itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skomerek, warto zagrac. ja jestem wielkim fanem assassina, ale tak jak trace napisal, jak masz zaczac to od dwojki, jest tania a klimat ma niesamowity.. Pozniej AC:B i AC:R moga wydawac sie odtworcze.. ale w dwojke jak najbardziej polecam zaczac, tym bardziej ze kosztuje grosze

@Ixion tak sie sprawdza ze z kumplem biegalismy i mordowalismy zombie ryjac sie niemilosierne, moim zdaniem gra w co-opie zyskuje niesamowity fun, podobnie jak w borderlands

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Borderlands grałem sam, bo nie miałem HSa, a bez komunikacji to straszny chaos (grałem na PC). Po kilku godzinach miałem dość. Może i bym grał, ale na PS3 miałem inne tytuły i nie chciało mi się marnować czasu na powtarzalnego FPSa. Gra ktoś jeszcze w Dead Island ? Jeśli co-op jest miodny to kupię Dead Island. Jesli nie to wybiorę Dead Rising dla grania solo. Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warto zagrać w poprzednie części ? : )

Oczywiście (no może poza jedynką). Jak reflektujesz to mogę ci w darmo na PW podesłać 30% kod zniżkowy na zakup ACII i AC:B w PSS (dostałem go do AC:R).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co w przyszłyjm miesiącu odłożyć?? ac3 (nie jestem fanem serii ale klimat 3ki mi odpowiada czasami historycznymi), nowy hitman (jakoś mi seria umkneła i nigdy w to nie grałem)... Myślę że jeszcze w tym roku sprawie sobie któryś z nich tylko ciekawe który.. Pierwsze recenzje obu mówią że hity ale który jest większym must have'em. Bardziej liczę na odpowiedź z cyklu co było fajnego w serii hitman i jak bardzo ac3 się zmieni gdyż poprzednicy średnio mnie grzeją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym miał wybierać, to wybrałbym oczywiście Hitmana. Wprawdzie serie znam tylko z opowieści znajomych, bo niestety tez nigdy nie było mi dane zagrać. Klimat gry bardzo mi odpowiada a i postać Agenta 47 wydaje się być dużo ciekawsza od Desmonda. ACIII? Nie spodziewałbym się wielkich rewolucji w serii (nie na obecnej generacji), a raczej masy usprawnień i przede wszystkim świeżość, sam kręgosłup rozgrywki pozostanie taki sam.

Także na chwile obecną moim zdaniem - Hitman >>>>>> ACIII

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup obie, zapowiadają się na świetne produkcje ;)

Jeśli musiałbym wybierać, to wybór padłby na AC III :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman ;)

tym bardziej, że w niedługim czasie ma sie pojawić na PS3 Hitman HD Collection :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwolni mi sie limit + wyślę do wszystkich którzy doradzili...

Czyli generalnie pierwsze co wpadnie w łapy i po ograniu zakupię drugą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam gry w której mógł bym pograć na splitscreen-ie. Może być każda ( oprócz codów, bf-ów i wyścigów ) byle była by dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borderlands 2, resident 5,6, bijatyki czyli; SFXT, ssf4, ttt2, doa5 platformery rayman origins, lbp 1 i 2, psn: lara croft gol, shank 1 i 2, deathspank trylogia.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet samemu to świetna zabawa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet samemu to świetna zabawa :thumbsup:

Do czasu przejścia Story i dodatkowych wyzwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic gre BUZZ. Jaka część polecacie ktora najlepsza bo jest tego kilka rodzajow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×