Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Szlag, wiedziałem, że czegoś zapomnę dopisać. :biggrin: Tam miało być "zapowiada się na najlepszą grę akcji tego roku". Widać, że znacząco różni się od poprzedniczek- inny bohater, inne motywy do zostania Asasynem, inne środowisko, fabuła (to akurat normalne), lepsza grafika. Twórcy mówią też o odpowiedzeniu w fabule na wiele nurtujących pytań, na które do tej pory odpowiedzi nie było. Poprzednie części w mojej opinii były świetne, choć gdyby ta część była podobna do Revelations, to mimo, że jestem fanem serii, to bym nie kupił. Zapowiada się jednak zupełnie inna i wg zapowiedzi uważam, że to może być gra akcji tego roku- jaka będzie naprawdę, zobaczymy w praniu. Jednak czego jestem pewny, crap, ani średniak to nie będzie.

dodatkowo napisał że ac3 jest scisle powiazany z poprzednikami i nie grając w nie się raczej gry nie zrozumie, jak również że jest najlepszym assasinem z serii.

Stąd jeszcze raz pytanie. Jak sie ten tytuł podoba?? i niech troche rozwinie swoją wypowiedź

Powiem tak- nie tyle nie zrozumiesz o co chodzi, bo zawsze przed grą jest jakieś wprowadzenie dla tych, co nie grali w poprzednie części (np w postaci filmiku), ale nie będziesz wiedział, co tak naprawdę kieruje Desmondem, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej- nie będziesz znał odpowiedzi na pewne pytania dotyczące ogólnego zarysu fabuły- to jest trochę jak w serialu, powiedzmy w Housie: co odcinek jest jakiś nowy przypadek, ale są też wydarzenia, które mają swe dokończenie, zakończenie itp w następnych odcinkach, co trwa przez, powiedzmy, całą serię. Mam nadzieję, że rozumiesz, o co mi chodzi :biggrin:

Edytowane przez Assassin_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak te gry chodzą na PS3? Nie ma tych samych problemów co F:NV? Skyrim to to samo wydawnictwo co Fallout (Bethesda) i podobno gra nie chodzi zbyt płynnie po jakichś 60 godzinach grania.

....

Też już jakiś czas temu szukałem jakiegoś RPG'a na PS3, wybór padł na Skyrim, absolutnie się nie zawiodłem przez pierwsze kilkanaście godzin bądź nawet kilkadziesiąt potem gierka stała się porostu monotonna, cholernie długa na dokładkę dobiły mnie częste "loadingi". Fabuły nawet całej nie zmęczyłem co nie zmienia faktu iż gierka porostu obłęd Co do spadku FPS'ów tom tego nie doświadczył tudzież nie zauważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag, wiedziałem, że czegoś zapomnę dopisać . :biggrin: Tam miało być "zapowiada się na najlepszą grę akcji tego roku". Widać, że znacząco różni się od poprzedniczek- inny bohater, inne motywy do zostania Asasynem, inne środowisko, fabuła (to akurat normalne), lepsza grafika. Twórcy mówią też o odpowiedzeniu w fabule na wiele nurtujących pytań, na które do tej pory odpowiedzi nie było. Poprzednie części w mojej opinii były świetne, choć gdyby ta część była podobna do Revelations, to mimo, że jestem fanem serii, to bym nie kupił. Zapowiada się jednak zupełnie inna i wg zapowiedzi uważam, że to może być gra akcji tego roku- jaka będzie naprawdę, zobaczymy w praniu. Jednak czego jestem pewny, crap, ani średniak to nie będzie.

dodatkowo napisał że ac3 jest scisle powiazany z poprzednikami i nie grając w nie się raczej gry nie zrozumie, jak również że jest najlepszym assasinem z serii.

Stąd jeszcze raz pytanie. Jak sie ten tytuł podoba?? i niech troche rozwinie swoją wypowiedź

Powiem tak- nie tyle nie zrozumiesz o co chodzi, bo zawsze przed grą jest jakieś wprowadzenie dla tych, co nie grali w poprzednie części (np w postaci filmiku), ale nie będziesz wiedział, co tak naprawdę kieruje Desmondem, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej- nie będziesz znał odpowiedzi na pewne pytania dotyczące ogólnego zarysu fabuły- to jest trochę jak w serialu, powiedzmy w Housie: co odcinek jest jakiś nowy przypadek, ale są też wydarzenia, które mają swe dokończenie, zakończenie itp w następnych odcinkach, co trwa przez, powiedzmy, całą serię. Mam nadzieję, że rozumiesz, o co mi chodzi :biggrin:

Jak tak to czy warto się zainteresowac człowiekowi który zmuszał się do ukonczenia 2ki a jedynka go swoją monotonia przerosła :P po 2ce na kolejne dodatko assasiny nie patrzyłem bo mnie na wymioty zbierało...

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Jeśli Ci się dwójka nie podobała, to widocznie nie dla Ciebie jest ta seria, bo to wg mnie najlepsza odsłona serii, Brotherhood i Revelations, mimo, że świetne, były już do ACII za bardzo podobne, mimo dodania kilku nowości. Tu się jednak zapowiada inaczej- i choć wg mnie warto kupić tę grę, to jeśli masz wątpliwości, to poczekaj, aż potanieje. Innej możliwości nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką ochotę na Batman Arkham City , przeszedłem Arkham Asylum i chętnie powrócę do Batka. Polecacie drugą część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy warto kupić grę Medal of Honor Warfighter czy lepiej BF3?

Zastanawiam się nad BF3, ponieważ nigdy w niego nie grałem, a wiem, że jest bardzo dobry, tylko nie wiem co lepiej wybrać bo teraz wyszła gra

Medal Of Honor Warfighter.

Zależy mi na dobrym multi oraz żeby singiel także był w miarę.

Proszę o radę co wybrać.

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy warto kupić grę Medal of Honor Warfighter czy lepiej BF3?

Zastanawiam się nad BF3, ponieważ nigdy w niego nie grałem, a wiem, że jest bardzo dobry, tylko nie wiem co lepiej wybrać bo teraz wyszła gra

Medal Of Honor Warfighter.

Zależy mi na dobrym multi oraz żeby singiel także był w miarę.

Proszę o radę co wybrać.

zdecydowanie BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 lub poczekaj na BO2 i wtedy się zastanawiaj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór, ponieważ oglądałem zwiastuny COD BO2 i tak średnio mi odpowiada to, że akcja toczy się w przyszłości, roboty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cię odpycha futuryzm bo2 (tak jak mnie na początku) to zagraj w pierwszą część. Po niej dwójka stała się must havem. A zapowiada się bardzo dobrze. Ale z dwójki MOH i BF3, ten pierwszy dostał słabe noty na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić PSV nówkę nie otwieraną na gwarancji za 700zł. Powiem szczerze że się zastanawiam. Raptem wyszły 2-3 gry na PSV które mnie interesują. Ale podobnie jest z 3DS. Z drugiej strony Vita będzie miała swoje PS+.

Czy na moim miejscu wzięlibyście PSV za tę kwotę?

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...jak nówka z paragonem itp itd to tak...no i fakt że z plusa będą gry za darmo sprawia że warto zwrócić uwagę na konsolkę sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem fanem Fallouta, ale wszyscy wiemy jak on działa na PS3. Lubie RPG i gry przygodowe, ale nie lubię slasherów ani żadnych siekan (jak Ninja Gaiden czy Darksiders). Zastanawiam się w co pograć na PS3. Czy Dragon Age jest warty zachodu?

Ja grałem w F3 i F:NV i grało mi się wybornie. Obie produkcje bardzo dobre. Jeśli lubisz RPG to Skyrim a przedewszystkim Demon's i Dark Souls. Dragon Age jeśli już to tylko pierwsza część.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...jak nówka z paragonem itp itd to tak

Papiery ma. Chłopak mieszka w Lublinie. Pisze że wygrał w konkursie. Tak się składa że akurat jadę na szkolenie do Lublina we wtorek i odbiorę osobiście. W takiej cenie faktycznie chyba nie można odmówić. Niepokoi fakt że jest raptem kilka gier które mnie interesują.

Ale ok, kupiłem. A tak nie chciałem jechać do Lublina. Teraz nie mogę się doczekać.

Dzięki za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero pewnie twórcy zaczną się przekonywać do tej konsoli więc pewnie gierek będzie więcej ( takich większych )...oczywiście dalej będziemy wszyscy w tyle za japończykami i ich wsparciem dla tej konsoli no ale na to nic nie poradzimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką ochotę na Batman Arkham City , przeszedłem Arkham Asylum i chętnie powrócę do Batka. Polecacie drugą część?

Bardziej nawet niż pierwszą :) obie części są świetne...

Mam pytanie, czy warto kupić grę Medal of Honor Warfighter czy lepiej BF3?

Zastanawiam się nad BF3, ponieważ nigdy w niego nie grałem, a wiem, że jest bardzo dobry, tylko nie wiem co lepiej wybrać bo teraz wyszła gra

Medal Of Honor Warfighter.

Zależy mi na dobrym multi oraz żeby singiel także był w miarę.

Proszę o radę co wybrać.

Gram w MoH:W i powiem Ci - bierz BF3 z Premium, albo czekaj na BO2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tyle głosów na MK :biggrin: Dzięki za pomoc.

Jak chcesz fun z gry to kup sobie Dead or Alive i razem z osobą siedzącą obok podskakujcie zawodniczkami i podziwiajcie ich cycki. Funu cała kupa :P Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma zamiaru na poważnie grać w bijatykę, uczyć się ciosów, combosów, juggli to niech w ogóle do bijatyki nie siada. To tak jakbyś kupił GT5 dla zderzania się z innymi samochodami.

Mortal to gra "pusta w środku", nudząca się w bardzo szybkim tempie, ze słabą grafiką i praktycznie bez muzyki. Tekken też do super gier nie należy, ale system walki to czołówka tak jak Virtua Fighter czy Street Fighter. Kupuj Mortala, ale w Tekkenie masz 2 razy tyle zawodników ładniejszą grafikę i granie sprawia dużo więcej frajdy niż powtarzanie w kółko tych samych X-Rayów na dwa przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mk: tylko jeżeli chcesz się pobawić, ten tytuł nie ma nic wspólnego z turniejową a tymbardziej poważną systemową bijatyką...

sfxt oraz ssf4 to numero uno

ttt2 oraz doa 5 egzekwo na drugiej pozycji

mortal to naprawdę bardzo słaba systemowo bijatyka...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×