Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

U3 to najgorsza część serii, bierz Bioshocka (gdzieś ty się uchował, że jeszcze w niego nie grałeś :o).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się napaliłem na The Last of Us i doszedłem z gościem do poruzumienia. Ja daję Dark Souls PtDE, Dragon Age 2 i Prince Trilogy za The Last of Us Ellie Edition. Opłaca się? tym bardziej jak w dragon i prince leżą na półce i się kurzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano kiedyś mi się FPS nie podobały :D A teraz jak kupiłem preordery Bioshocka Infinite (kod na Bioshocka jest w środku preordera, łącznie ich 4 kupiłem, jeden dla siebie, drugi wydałem i jeszcze 2 leżą :D), to wypada zagrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się napaliłem na The Last of Us i doszedłem z gościem do poruzumienia. Ja daję Dark Souls PtDE, Dragon Age 2 i Prince Trilogy za The Last of Us Ellie Edition. Opłaca się? tym bardziej jak w dragon i prince leżą na półce i się kurzą ?

Moim zdaniem się opłaca, jeśli nie grasz w gry tylko się kurzą to wymiana jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem jeśli nie posiadasz takiej ilości gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao - Sprawdź PW, koniec OT :biggrin:

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem się opłaca, jeśli nie grasz w gry tylko się kurzą to wymiana jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem jeśli nie posiadasz takiej ilości gotówki.

 

No właśnie, pieniędzy nie mam. Dopiero skończyłem edukację więc jeszcze pracy nie mam, a jakbym rodziców poprosił o 200zł na grę to by mnie wyśmiali :D więc tylko wymiana jest w moim zasięgu. A prawda jest taka, że wszystkie te gry co oferuje mogę zawszę sobie na kompa sprawić

Edytowane przez DeadTormau5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się napaliłem na The Last of Us i doszedłem z gościem do poruzumienia. Ja daję Dark Souls PtDE, Dragon Age 2 i Prince Trilogy za The Last of Us Ellie Edition. Opłaca się? tym bardziej jak w dragon i prince leżą na półce i się kurzą ?

Jak nie masz kasy żeby sobie sprawić TLOU to wymień. Ale jak dla mnie nieopłacalne, tlou szybko stanieje a oddasz trzy dosyć fajne gry :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Masz rację, że TLOU szybko stanieje. Chociaż z z drugiej strony jeśli te tytuły mają się tylko kurzyć na półce a kolega nie ma w co grać to chyba jednak warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto jedynie jeśli jesteś pewien, że nie będziesz już grał w te gry. Akurat w przypadku TLoU (choć nie tylko) Polska została według mnie olana całkowicie jeśli chodzi o edycje limitowane/kolekcjonerskie i Joel/Ellie edition są po prostu łagodnie mówiąc nieciekawe. W dodatku jak koledzy wyżej wspomnieli podejrzewam, że gra szybko stanieje. Jednak ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie :)

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku gier wyścigowych w plusie jaką "samochodówkę" proponujecie? GT5 mam ograne, myślę nad arcadowka. NFS Hot Pirsuit będzie dobrym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku gier wyścigowych w plusie jaką "samochodówkę" proponujecie? GT5 mam ograne, myślę nad arcadowka. NFS Hot Pirsuit będzie dobrym wyborem?

W moim odczuciu na pierwsze miejsce w tej kategorii zasługuje NFS MW, potem Burnout Paradise i NFS HP.

 

Już w tym temacie kiedyś po krótce pisałem o NFS MW, może to Ci pomoże w wyborze:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/67083-co-wybrac/page-460#entry856681

http://www.ps3site.pl/forum/topic/67083-co-wybrac/page-460#entry857425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać jako pierwsze na przejście? U3 Singiel, Bioshock 1 czy może Jak 2/3 ?

 

Ponawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Bioshock 3 (jeśli chodzi ci o Infinite), a jak chcesz zacząć od nowa w BioShocka (3 część to zupełnie co innego niż 1 i 2) to zacznij od nowa. Mi się U3 średnio podoba. Za mało strzelania, dużo skakania i zagadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze Bioshock 1, a nie Bioshock Infinite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Bioshock 3 (jeśli chodzi ci o Infinite), a jak chcesz zacząć od nowa w BioShocka (3 część to zupełnie co innego niż 1 i 2) to zacznij od nowa. Mi się U3 średnio podoba. Za mało strzelania, dużo skakania i zagadek.

U3 mało strzelania? O.o mnie głównie to denerwowało, że właśnie za dużo było strzelania a za mało zagadek i skakania. I dlatego U2 jest moją ulubioną  częścią bo była najlepiej zbalansowana pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem dokładnie to samo co poprzednik, dlatego ta gra mnie trochę odrzuca, bo nastawiałem się na wielkie odkrycia, a wszędzie tylko armia wroga:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Champion i Fifa 11. Takie między innymi koleś mi gry da do mojej konsoli którą kupiłem. Jako, że nie lubię sportówek to na co fajnego da rade to wymienić? Mogę dać 2 za 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym spróbować przekonać się do fight night champion. Może i to jest sportówka ale tam jest fabuła i w ogóle. A fify raczej na rządem hit nie wymienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×