Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdę coś w sosie steampunkowym, oprócz Dishonored i Gravity Rush? Gatunek w sumie nie ma znaczenia.

Edit: Ok, znajdzie się coś jeszcze oprócz Bioshocków?

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock 1/2 i Infinite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Heavy Rain Move Edition i myśle co jeszcze kupic. Do Uncharted mnie jakoś nie ciągnie. Zalatuje mi strasznie Indiana Jonesem a te bajki mnie jakoś nie kręcą. Wole coś poważnego

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex, Mass Effect 3, Tomb Raider...

 

@down 1/2 - oczywiście to byly propozycje dla kolegi powyżej :D ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex, Mass Effect 3, Tomb Raider

 

Deus Ex, jesli lykasz taki klimacik (a po tym jak RM Ci sie podobalo podejrzewam ze tak). Z tych trzech pozycji z ta mialem najwiecej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider'a mam na Steamie i ukonczylem go jakies 3 miesiące temu a co do reszty to Deus Ex jest w miare interesujący a ME3 to juz nie moje klimaty. Wezmę może jeszcze Infamous 2 Festival of Blood bo poprzednie częsci strasznie mi się spodobały i nie mam tu na myśli fabuły bo w obu częsciach była mierna ale swoboda i możliwości

Edytowane przez tomos92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk 320gb do Ps+ starczy? :biggrin:

 

Ja lecę na 120gb i starcza. Jak nie musisz miec 100 gier na dysku to styka na lajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk 320gb do Ps+ starczy? :biggrin:

Wystarczy. Jak się zapełni to usuniesz starsze gry...

 

Tomb Raider'a mam na Steamie i ukonczylem go jakies 3 miesiące temu a co do reszty to Deus Ex jest w miare interesujący a ME3 to juz nie moje klimaty. Wezmę może jeszcze Infamous 2 Festival of Blood bo poprzednie częsci strasznie mi się spodobały i nie mam tu na myśli fabuły bo w obu częsciach była mierna ale swobodą i możliwościami.

Jak Deus Ex Ci spasuje, to zobacz też na Remember Me...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy się tak opłaca, będzie dużo ludzi grało bo będzie w PLUSIE ów gra :P

 

Ale jak coś to BF3 Premium :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby po premierze 4 gra nie wylądowała bezpowrotnie na półce. Jeśli miałbym kupować, to Premium oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam...to jest BF a nie COD...nawet do tej pory jest mase ludzi grających w BF2 i inne starsze części.

Sam fakt że wychodzi BF4 to niczym nie świadczy ponieważ prawie połowa graczy stwierdziła że to jest to samo co w BF3 tylko że mapy inne i na 64x...więc wątpie żeby nagle wszyscy przeszli na kolejną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 mówimy tak na konsoli PS4 lub na PC...

A na PS3 zostańmy przy BF3 i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefielda 3 opłaca się jeszcze kupować, czy czekać do premiery 4? Dużo ludzi gra?

Kupuj - sporo osób jeszcze gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się zainteresować grą Spec Ops: The Line? Można ją dostać nówkę poniżej 50 zł. Ewentualnie razem z The Darkness 2: Limited Ed. poniżej stówki. Opłaca się brać tylko Spec Ops, taki zestawik czy w ogóle sobie odpuścić? Z góry dzięki za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra została trochę słabo przyjęta (Spec Ops), ale warto zagrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops moze pojawic sie w plusie, tak wynika z rosyjskiej wrozby, ktora na lipiec sie sprawdzila. za kilka tygodni powinnismy wiedziec, czy w sierpniu bedzie spec ops. Wowczas lepiej byloby chyba kupic plusa na 3 msc. Co do samej gry, to zastanawialem sie mocno nad nia jakis czas temu, ogladalem recenzje i prezentuje sie calkiem niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę na razie plusa na rzecz GT 5 ostatnio coś mnie ciągnie do samochodówek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakie części Metal Gear Solid trzeba zagrać aby były zaliczone wszystkie?

MGS z ps one, MGS HD Collection(zawiera 2 i 3), i MGS4(zwykły czy 25th Anniversary)?

 

Chciałbym również się zapytać którą wesję GT5 zwykłą czy academy?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakie części Metal Gear Solid trzeba zagrać aby były zaliczone wszystkie?

MGS z ps one, MGS HD Collection(zawiera 2 i 3), i MGS4(zwykły czy 25th Anniversary)?

 

Chciałbym również się zapytać którą wesję GT5 zwykłą czy academy?

 

Sam sobie odpowiedziałeś co do MGSów. Ograj jeszcze Peace Walkera, jest on szczególnie ważny, biorąc pod uwagę zbliżającą się piątą część.

Co do MGS4 to obojętnie, wersje różnią się tylko okładką i tym, że w wersji 25th anniversary nie musisz ściągać patcha z trofeami.

 

GT5 - zdecydowanie Academy. Dopłacisz nie dużo, a zaoszczędzisz sporo czasu na ściąganiu łatek no i dostaniesz kilka fajnych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się opłaca brać z tej promocji gier z PS one ? Oprócz MGS nic w nigdy nie grałem. Dodam, że raczej bym brał na VIte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×