Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dalej trzeba z tym demem kombinować czy da się juz normalnie pobrać.

Albo jestem za leniwy albo uważam że jak nie chcą udostępnić normalnie tylko logowania,konta,hasła,obrazki to...łaski bez Heavy Origami Killer.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kyron, 1 minuta roboty, a naprawdę warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecam ograć demko i zobaczyć tą miodność płynącą z gry! Wcześniej z dystansem podchodziłem do tej "gry", jednak po zagraniu w wersje demonstracyjną szukam już sklepu gdzie można złożyć pre-order :D. Jest świetnie ta melancholia, deszcz, noc, motyw seryjnego zabójcy - po prostu ciężki klimat.

Edytowane przez Rainder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jak jedynie zgaduje napisana na podstawie tego co pisali inni oraz ograniu wersji demo, bo jakoś nie chce mi się wierzyć że portal mający 44 użytkowników dostał do zrecenzowania przed premierą tą grę.

Przyznam szczerze, że pomyślałem to samo, w ogóle co to za portal jest? Pierwszy raz o nim słyszę.

Kyron, kilka stron wcześniej masz podane dane konta, z którego można zassać demo HR

Edytowane przez kill
Tym portalem już nie msimy sobie zawracać głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem akurat kilkanaście opinii na temat dema Heavy Rain, szykuje się świetna produkcja. Zastanawia mnie tylko jedna rzeczy, czy gra odniesie komercyjny sukces (to znaczy sprzeda się bardzo dobrze)? Ja akurat nie miałem dostępu do dema (konsola aktualnie nie jest podłączona do internetu - życie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie będzie to kasowy przebój. Gra jest świetna, ale to niee kolejna przygłupawa rąbanka, więc odpada spory procent "normalnych" graczy. IP też nie sprzedało się jakoś niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Przeszedłem demko i uważam, że gra jest rewelacyjna. Nigdy nie lubiłem przygodówek to też omijałem wszelkie newsy o Heavy Rain. Dopiero gdy zagrałem w demo, zobaczyłem piękno tej gry. Polecam zagrać na zaawansowanym poziomie sterowania. Trzeba się wtedy nieźle nagimnastykować przy niektórych ruchach postaci. :tongue:

Edytowane przez Barti17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też jestem zdania że gra jest rewelacyjna.Właśnie takiej produkcji brakowało na rynku.Po U2 pozycja obowiązkowa :thumbsup:

Edytowane przez reters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ma ktoś na zbyciu kod do HEAVY RAIN zależy mi pozdrawiam maniaków PS3.

Już nie aktualne pozdrawiam.

Edytowane przez witek666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś na zbyciu kod do HEAVY RAIN zależy mi pozdrawiam maniaków PS3.

Wystarczy poczytac pare stron wczesniej. Podawalem dane do konta z ktorego mozna sciagnac demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra super, podobnie jak niektórzy byłem dość sceptycznie nastawiony jak dotąd, ale po zagraniu to się zmieniło :)

Dubbing ok, ale dla mnie taka gra z obojętnie jak dobrym dubbingiem traci już trochę na klimacie...

Mam pytanko, czy u Was też trailer z demka haczy? Bo u mnie widać ewidentne przycinki, których w grze nie ma. Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko boje że HR będzie zbyt przytłaczający i ludzie będą łąpać doła podczas gry:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też haczy trailer więc to chyba normalne :-)

W opcjach zmieńcie język na angielski a napisy na polskie i poczujecie jeszcze bardziej klimat tej gry:)

Demo mnie zmiażdzyło tak jak oczekiwałem. Czekam aż ultima.pl będzie rozsyłać edycję kolekcjonerską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie osobiście demo jakos bardzo nie przekonało tzn. myślałem, że na końcu stanie sie coś takiego co spowoduje że nie będę mógł się doczekać pełnej wersji, a tym czasem nic takiego się nie stało, ale mimo wszystko heavy rain na pewno kupię ale dopiero jakiś czas po premierze gdyż mam przeczucie że szybko stanieje.

Zaznacze jescze, że jak komus podobał się Fahrenheit to na Heavy Rain napewno sie nie przejedzie.

Edytowane przez kubeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zassałem demo Nawałnicy (btw. głupotą jest nazywanie go Ciężkim Deszczem) . Dziś dopiero ogarnąłem je w całości. Przede wszystkim, wkurza mnie to trzymanie R2 przy chodzeniu, do tego ten lewy analog jest używany tylko do chodzenia. Drugą rzeczą, która mnie denerwowała (ale to chwilowo) to sekwencje przycisków kiedy musimy trzymać przynajmniej 3. Na razie nie mogę właśnie wykonywać tej czynności, bo palec jest wybity. Dobra, przejdźmy do zalet. Przede wszystkim - klimat, jeżeli go poczujesz to możesz wsiąknąć w grę na kilka godzin, do tego nawet reakcja Shelby'ego na chorobę ( nie będę zdradzał jaką ) może przestraszyć. Polski dubbing można zaliczyć do zalet, ale co kto lubi, niektórym się podoba, niektórym nie ;) Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubbing nie jest zły,ale bardziej pasuje angielski+polskie napisy jest po prostu klimatyczniej imo:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zassałem demo Nawałnicy (btw. głupotą jest nazywanie go Ciężkim Deszczem) .

Nawałnica raczej odnosi się bardziej do silnego WIATRU (a tego raczej w heavy rain nie ma ;]) niźli do DESZCZU także jak już być takim purystą to konsekwentnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wam spodobał się patent z okularami naszego agenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusass jeżeli znajdziesz lepsze słowo na miejsce Nawałnicy to będę wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście gra za bardzo nie przypadła do gustu. Jak dla mnie jest trochę za bardzo filmowa

Jakoś nie przemawia do mnie wyczekiwanie aż coś do naciśnięcia pojawi się na ekranie

W pełna wersje pewnie i tak zagram ale nie za 200zł poczekam aż trochę stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście gra za bardzo nie przypadła do gustu. Jak dla mnie jest trochę za bardzo filmowa

Jakoś nie przemawia do mnie wyczekiwanie aż coś do naciśnięcia pojawi się na ekranie

W pełna wersje pewnie i tak zagram ale nie za 200zł poczekam aż trochę stanieje

To poczekasz dobry ponad rok az stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekasz dobry ponad rok az stanieje.

Nie przesadzaj z tym rokiem ale nawet jeśli tak to trudno

Poprostu dla mnie nie jest to jakiś killer

Gra dla ludzi lubiących przygotówki na pewno będzie interesująca ale czy będzie to szło z komercyjnym sukcesem to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekasz dobry ponad rok az stanieje.

Nie przesadzaj, czasami po już kilku 3-4 miesiącach gra kosztuje połowę swojej pierwotnej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko:

Lokalizacja: "Co się tutaj dzieje do ku*wy nędzy" - daję plus za adekwatne i bezpardonowe tłumaczenie, minus za dobór lektora dla agenta Jaydena, w ogóle nie pasuje i w momencie, gdy odkrywa nowe ślady poprzez gadżet ARI, jego głos staje się mniej niż słyszalny Cieszy jednak możliwość pozostawienia Angielskiego dubbingu z polskimi napisami. Tą opcję mam zamiar zaznaczyć przy okazji zabawy z pełną wersją.

Rozgrywka: Analogowe wykorzystanie przycisków to fail w moim odczuciu. Dobre 5 minut próbowałem przejść przez śmietnik, próbując najwolniej jak się da nacisnąć odpowiednie klawisze. Mam swoje lata i wyrobione przez pracę łapska, jak mam się skupić na lekkim wciskaniu 'kwadrata' to muszę połączyć się ze swoją strefą zen dla uspokojenia nerwów i stłumienia ruchów. ;) Oczywiście przesadzam, ale poniekąd ten aspekt mnie trochę zirytował.

Grafika: Jedno anglosaskie słowo - MASTERPIECE! Pełny aplauz.

Muzyka/dźwięk: Poza wspomnianymi problemami ze zrozumieniem, w co poniektórych momentach gry, mowy bohaterów nie mam większych zastrzeżeń, a samo udźwiękowienie jest bardzo klimatyczne i buduje odpowiedni klimat.

Reasumując demko oceniam na 8 z plusem i jestem w pełni zaintrygowany pełną wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×