Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że trzeba grać od początku, bo nie wiem do końca jak wpadają trofea, gdy się gra tylko w pojedyncze rozdziały. Mi trofeum wpadło, gdy przechodziłem grę drugi raz, ale jechałem od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że trzeba grać od początku, bo nie wiem do końca jak wpadają trofea, gdy się gra tylko w pojedyncze rozdziały. Mi trofeum wpadło, gdy przechodziłem grę drugi raz, ale jechałem od początku.

Niee, próby zaliczają się również podczas grania rozdziałami, ale na jakiej konkretnie działa to zasadzie? Tego niestety nie wiem. Mi dziś wpadła platyna, w zasadzie wpadnie jak wrócę do domu bo musiałem wyjść przy oglądaniu ostatnich epilogów... Gra jest świetna, ale posiada kilka zgrzytów. Sterowanie w rurze ze szkłem albo skoki fabularne. No i trzeba powiedzieć sobie jasno, trochę wolno się rozkręca. Zagrałem kilka pierwszych rozdziałów, odstawiłem na tydzień na rzecz innych gier, potem kiedy wróciłem to grałem aż do platyny. Świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z trofeum Wypróbowany Mistrz. Przeszedłem wszystkie próby, tylko jedynie nie Rekina, bo nie zabiłem tamtego dilera, ale po przejściu gry wziąłem się właśnie za to trofeum i włączyłem Rozdział Rekin z opcją zapisu i już zabiłem dilera, potem wziąłem kolejny Rozdział potrzebny do odblokowania trophy, czyli Szczur wypiłem truciznę i trophy nie wpadło, a przecież przeszedłem wszystkie próby. Pomoże ktoś?

Pozdrawiam

Witam ja miałem podobną sytuację , i gdy przechodziłem grę drugi raz i robiąc trofeum zbrodnia doskonała powtórzyłem wszystkie próby po kolej i trofeum wpadło .

Moim zdaniem trzeba je zrobić po kolej i w taki sposób żeby odblokować adres przetrzymywania dzieciaka .

Niedźwiedzia - dojechać do celu , można popełniać błędy ale trzeba dojechać do celu .

Motyl - trzeba przejść tunel ze szkłem i elektryczny labirynt tak żeby dotrzeć do informacji .

Jaszczur - utnij sobie palec , niema znaczenia w jaki sposób .

Rekin - trzeba koniecznie zabić dilera .

Szczura - trzeba koniecznie wypić truciznę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie grałem w Heavy Rain, ale w związku z niedaleką premierą Heavy Rain Move Edition zastanawiam się nad jej kupnem. Czy możecie mi powiedzieć jak długa jest ta gra i czy wymaga dużo myślenia/kombinowania? Czasem lubię trochę poćwiczyć szare komórki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dość długa, fabularnie bardzo dobra, a mnogość zakończeń wydłuża jej żywotność. Warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem podobną sytuację , i gdy przechodziłem grę drugi raz i robiąc trofeum zbrodnia doskonała powtórzyłem wszystkie próby po kolej i trofeum wpadło .

Moim zdaniem trzeba je zrobić po kolej i w taki sposób żeby odblokować adres przetrzymywania dzieciaka .

Niedźwiedzia - dojechać do celu , można popełniać błędy ale trzeba dojechać do celu .

Motyl - trzeba przejść tunel ze szkłem i elektryczny labirynt tak żeby dotrzeć do informacji .

Jaszczur - utnij sobie palec , niema znaczenia w jaki sposób .

Rekin - trzeba koniecznie zabić dilera .

Szczura - trzeba koniecznie wypić truciznę .

Dzięki za odpowiedź, mogę zrobić tak, że robię każde próby z opcją zapisu czy zaczynam od niedźwiedzia i kończę na szczurze i trophy wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, mogę zrobić tak, że robię każde próby z opcją zapisu czy zaczynam od niedźwiedzia i kończę na szczurze i trophy wpadnie?

powinno wpaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od niedźwiedzia i rób wszystko z opcją zapisu i po kolej tak jak ci napisałem , ja bynajmniej tak robiłem i trofeum wpadło .

A jeżeli jeszcze nie zdobyłeś trofeum Zbrodnia doskonała , to cofnij się do rozdziału ze sklepem i zacznij od tamtego rozdziału grać według tego poradnika:

http://www.kikoo.pl/artykuly/146-1/Trofea-Heavy-Rain-poradnik/ robiąc oczywiście przy okazji wszystkie próby .

Ja grałem według tego poradnika i Platynka wpadła bez większych problemów . Myślę że ci pomogłem pozdrawiam cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy mieliście widoczny ten znaczek origami na samym początku? Ja w połowie ustawienia gammy nie mam i gram tak na połowie bo jak zrobię żeby było widać ten znaczek to obraz już się robi za jasny. Te testy są jakieś durne, podobnie było w Killzone 2 gdzie też nie widziałem znaczka. W Killzone 2 wielu ludzi tego nie widziało i po prostu to olewało. Nie wiem jak jest tutaj, czy producenci też skopali ten test? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy mieliście widoczny ten znaczek origami na samym początku? Ja w połowie ustawienia gammy nie mam i gram tak na połowie bo jak zrobię żeby było widać ten znaczek to obraz już się robi za jasny. Te testy są jakieś durne, podobnie było w Killzone 2 gdzie też nie widziałem znaczka. W Killzone 2 wielu ludzi tego nie widziało i po prostu to olewało. Nie wiem jak jest tutaj, czy producenci też skopali ten test? ;)

Po to masz ustawienia monitora by się bawić tak aby znaczek był visible, barely visible, hell no visible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to masz ustawienia monitora by się bawić tak aby znaczek był visible, barely visible, hell no visible.

Tylko, zdaję mi się, że nie warto ustawiać telewizora (w moim przypadku plazma TX-P42S20) pod jedną grę bo jak włączę inną to tam już będzie np. za jasno. Chciałbym gdzieś zrobić jakiś ogólny test żeby sprawdzić czy dobrze mam ustawioną jasność itd. żebym nie musiał zawsze ustawiać pod każdą grę inaczej. Żeby nie robić OT to powiem, że wczoraj zacząłem grać i nie mogłem się oderwać. Gra jest świetna. Idzie się bardzo wczuć w te postacie. Muzyka nadaje bardzo fajny klimat. Doszedłem jak na razie do sceny gdzie paparazzi oblegało dom Ethana. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecier każdy nowy tv ma min. 3-4 presety które można ustawiać no i są one odpowiednio dla każdego pasma HDMI więc wychodzi że jeśli masz 3 gniazda to min 9-12 slotów na odpowiednie ustawienie dla gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę i powiem, że jestem bardzo zadowolony z mojego zakończenia ponieważ było chyba najlepsze jakie mogło być, a mianowicie:

Ethan przeżył, dziecko uratowane, Madison przeżyła, Jayden przeżył i odstawił to "świństwo". W dodatku Ethan i Madison są razem :] Scotta zabiłem walcząc Jayden'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe :) Ja za pierwszym podejsciem to samo mialem zakonczenie, nie jest zle ale inne sa naprawde mocniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niby tak samo, z wyjątkiem kwestii romantycznej. U mnie Ethan zamieszkał z synem w nowym domu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Czuje się jak bym naprawdę brał udział w tym filmie. Bo jak to inaczej określić jak nie filmem. Gra jest rewelacyjna grafika, fabyła trzymająca w napięciu. Moje top1 gier w które grałem. Polecam ten tytuł każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, ze ta wersja będzie miała o około 45 minut dodatkowych materiaów wideo. Nie wiem, czy chodzi o długość gry, czy dodatki (np. filmiki typu "making of").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będą to materiały making of biorąc pod uwagę link wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zajebiście - move kupiłem dzisiaj a HR mam od dawna, więc będzie świetna okazja żeby przejść grę jeszcze raz. Nie mogę się doczekać :D

Muszę przyznać, że łatka to świetne posunięcie - swoje i tak zarobią - napędzą sprzedaż nowego kontrolera i przy okazji sprzedadzą sporo nowych egzemplarzy - idealna symbioza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Oczarowany Fahrenheitem w końcu zdecydowałem się na kupno HR. Mam jednak parę pytań związanych z grą:

1. Czy w wersji "POLSKA WERSJA JĘZYKOWA" będę mógł ustawić sobie głosy i napisy na angielskie?

2. Czy mogę bez obaw kupić grę używaną ( czy w pudełku nie ma żadnych jednorazowych kodów, które utrudnią/uniemożliwią mi przejście gry ) ?

3. Coś czytałem, że na dniach ma wyjść edycja rozszerzona na psn - czy to oznacza, że będzie można złożyć się w 5 osób i kupić grę taniej ? Na allegro chodzi po 120-140 zł.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Oczarowany Fahrenheitem w końcu zdecydowałem się na kupno HR. Mam jednak parę pytań związanych z grą:

1. Czy w wersji "POLSKA WERSJA JĘZYKOWA" będę mógł ustawić sobie głosy i napisy na angielskie?

2. Czy mogę bez obaw kupić grę używaną ( czy w pudełku nie ma żadnych jednorazowych kodów, które utrudnią/uniemożliwią mi przejście gry ) ?

3. Coś czytałem, że na dniach ma wyjść edycja rozszerzona na psn - czy to oznacza, że będzie można złożyć się w 5 osób i kupić grę taniej ? Na allegro chodzi po 120-140 zł.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

1. Tak będziesz mógł.

2. Nie ma żadnych kodów, wystarczy płyta z grą.

3. Jeżeli masz Move to na PSN pojawiła się wersja dla tego urządzenia, więc chyba warto się zrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z odczytem zapisanej gry w HR. Łącznie mam dwa zapisy - mój i żony. Mój wczytuje się bez najmniejszych problemów, mojej żony do wczoraj też. Dziś kiedy próbowaliśmy wczytać jakikolwiek rozdział z jej zapisu pojawiał się czarny ekran i nic się nie działo. Inne gry działają bez zarzutu tak samo zapisane na nich postępy. Ktoś miał podobny problem ? Można odzyskać save'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×