Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mimo iż wiem kto jest Origami Killerem... to warto kupic HR'a teraz?

Warto, warto. HR to coś innego, odmiennego, drugiej takiej gry nie znajdziesz na rynku. Wiele różnych zaskoczeń, wiele drug wyboru, świetna grafika, filmowe prowadzenie rozgrywki. IMO tytuł obowiązkowy dla posiadaczy PS3, śmiało inwestuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest na płycie w edycji kolekcjonerskiej. Zwykłe wydanie nie posiada tego rozszerzenia. ;)

No właśnie w poprzednim swoim poście napisałem iż nabyłem zwykłą edycję gry Heavy Rain,

i w zakładce "Dodatki",w menu głównym gry wspomniany dodatek już się znajduje.

Dlatego też napisałem po co właściwie ten dodatek dostępny jest w PS Store,

no chyba że chodzi o nieco inny DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w poprzednim swoim poście napisałem iż nabyłem zwykłą edycję gry Heavy Rain,

i w zakładce "Dodatki",w menu głównym gry wspomniany dodatek już się znajduje.

Dlatego też napisałem po co właściwie ten dodatek dostępny jest w PS Store,

no chyba że chodzi o nieco inny DLC.

Jest tam dodatek? Mozesz sobie pograć Madison w kronice? Jeśli tak, to nie masz podstawki, a kolekcjonerkę. Nie ma innej opcji.

Co do zasadności kupowania HR, to uważam, ze jak najbardziej tak. Znasz zabójće, ale nie znasz fistorii, motywów, itd. Gra jest na tyle dobrze zrobiona, zeby nie maiło to większego znaczenia. Kretyn z Polygamii też zepsuł mi niespodziankę, ale w sumie można się dość szybko domyślić kto jest mordercą, więc nie jest to wileka strata. Zauważ, ze czase ogląda sie filmy po kilka razy, a przecież już zna się w pełni fabułę, a zabawa i tak jest przednia. Napszę tak, HR jest zbyt dobrą grą, zęby jej nie mieć, nie ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam dodatek? Mozesz sobie pograć Madison w kronice? Jeśli tak, to nie masz podstawki, a kolekcjonerkę. Nie ma innej opcji.

Jak najbardziej dodatek jest.

Edycja kolekcjonerska to z pewnością nie jest,gdyż ta zawiera:

ścieżkę dźwiękową z gry do pobrania z PSN

dynamiczny temat do menu konsoli PlayStation 3

pudełko z wypukłymi kroplami deszczu

W moim przypadku jest to tylko same pudełko z grą,którą zakupiłem dokładnie 27 lipca br.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam normalną edycję i dodatku nie posiadam.

Grę kupiłeś w sklepie, czy uzywkę? Dziwne to jest. Jak to właściwie wyglądać powinno, bo skoro Ty masz dodatek w wersji normalnej, to ja też chcę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem... A może była jakaś promocja i dostałeś za darmo ów dodatek. :P Tak czy siak też tak chcę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Dla mnie chyba najlepsza na ps3 jak na razie. Obowiązkowy tytuł dla posiadaczy "czarnuli". Początek był trochę nudny, ale później tak się rozkręciłem, że nie mogłem odejść od tv. Mam nadzieję, że zrobią jeszcze coś na styl HR.

Dzisiaj zakupiłem DLC do HR i mimo, że jest krótkie to polecam każdemu w nie zagrać ;) ma swój klimat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem... A może była jakaś promocja i dostałeś za darmo ów dodatek. :P Tak czy siak też tak chcę. :P

Jestem winny sprostowanie.

Na płycie z grą (zwykła edycja),był tylko odnośnik do DLC.

Po kliknięciu w niego trzeba było przejść do PS Store i zakupić dodatek.

Zmylił mnie właśnie ów odnośnik,który znajduje się w menu: Dodatki=>Pobrana Zawartość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem z 3h i muszę przyznać , że gra mocno szarpie nerwy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*]

Jak spowodować by Ethan zmarł , bo potrzebne mi jest tylko zakończenie Ethan's Grave ?

[*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*] [*Spoiler*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musisz do prowadzić do tego żeby Madison nie weszła do magazynu, tj. albo ją uśmiercić w mieszkaniu mordercy, albo dać się złapać policji w finałowej akcji -> przynajmniej ja tak zrobiłem. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zrobić tak, żeby Ethan dwa razy był aresztowany. Nie wiem czy dobrze kombinuję, bo nie za bardzo pamiętam, ale powinien wtedy sam ze sobą skończyć będąc za kratkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej spędzona platyna jaką zrobiłem :) Gra jest Świetna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem po trzech wieczorach, grało się świetnie, mimo że byłem ofiarą akcji spojlerowej tuż po premierze :whistling: Klimacik mega, fabuła super, graficznie pierwsza liga, po prostu dla mnie pierwsza dziesiątka najlepszych gier w życiu :)

Mam pytanie - czy było gdzieś wyjaśnione, skąd

Ethan miał wizje tonących dzieci?

Poczytałem kilka ostatnich stron, są głównie pytania o zakończenia, a wyjeżdżam na urlop i nie zdążę przekopać całego wątku.

PS. Czy ktoś przechodził grę dwa razy w całości (pomijając dobijanie do platyny rozdziałami)?

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy było gdzieś wyjaśnione, skąd

Ethan miał wizje tonących dzieci?

No chyba psychiatra to wyjaśnił Blake'owi i Jaydenowi, że Ethan miał zaburzenia osobowości (czyli chyba schizofremię nie wiem, nie jdstem psychiatrą ;p). Ethan natomiast podejrzewał u siebie rozdwojenie jaźni, coś ala Podziemny Krąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje odpowiedz na pytanie bo teraz platynuje gierke ;)

Co z Madison jesli nie uratowalem jej u tego lekarza co ja w piwnicy zamknal?

Ginie??

Pytam bo robie zbrodnie doskonala a nie chce sobie zepsuc tego trophy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde swietne uczucie po kilku miesiacach znow siasc przy Heavy Rain, w tym wypadku by platynka wpladla (pare min temu ;P).

Nie ma, co widowisko na bardzo wysokim poziomie.

I w sumie nie takie straszne jak sie obawialem bylo trofeum ze wszystkimi zakonczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile procent trofeów mieliście po pierwszym ukończeniu gry ? Bo wczoraj ukończyłem i wpadło 49%. Zastanawiam się, czy to nie mało.

A co do gry... Warto na nią wydać każdy grosz.

Edytowane przez apocomispacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przeszzedłem i miałem 44% ale za góra tydzień znowu do niej wróce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszym przejściu miałem 46% . Gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie i grało się bardzo przyjemnie , świetny tytuł więcej takich gier . Dzisiaj wpadła Platyna , super tytuł cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 100% ukończone już dawno ale po jakimś czasie lubię do tej gry wracać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z trofeum Wypróbowany Mistrz. Przeszedłem wszystkie próby, tylko jedynie nie Rekina, bo nie zabiłem tamtego dilera, ale po przejściu gry wziąłem się właśnie za to trofeum i włączyłem Rozdział Rekin z opcją zapisu i już zabiłem dilera, potem wziąłem kolejny Rozdział potrzebny do odblokowania trophy, czyli Szczur wypiłem truciznę i trophy nie wpadło, a przecież przeszedłem wszystkie próby. Pomoże ktoś?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×