Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie za dużo - gdyby nie one, to naprawdę gra byłaby czystą przyjemnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem kilka gameplay na youtube i powiem, ze faktycznie multi bez rewelacji. mapy strasznie ciasne, w TDM pełno latajacych granatów itp. no i problemy z voice czatem... ale pewnie znajac zycie za pół roku naprawią, kosztem czegoś innego ;/

Kolejny, który przeszedł grę na YouTube.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, który przeszedł grę na YouTube.

juz myślałem ze nikt sie nie złapie na moja prowokacje ;)oglądałem kilka filmów na YT i gdybym miał wiecej czasu na granie, to byc moze bym sie zdecydował na zakup...a że nie mam czasu grać, szkoda mi wydac 200 zł zeby gra leżała...pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się bardzo na tym tytule. Najgorzej wydane 160zł w tym roku. Singiel jest okropny. Przeszedłem go tak na siłę żeby tylko był zaliczony. A multi było by dobre, naprawdę dobre gdyby nie masa bugów i lagów...

Ta gra to jest jedno wielkie nieporozumienie. Nie polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi którym to MOH:WF niepodobna się gdyż:

A multi było by dobre, naprawdę dobre gdyby nie masa bugów i lagów...

Ta gra to jest jedno wielkie nieporozumienie.

Proszę o wymienienie jednego - tylko jednego - FPSa na PS3 w przeciągu ostatnich trzech lat, który byłby pozbawiony błędów w dniu premiery. Bo ja zaiste żadnego takiego tytułu nie pamiętam.

Nie mam zamiaru prowadzić w tym temacie dyskusji o tym iż " za 200 dostajemy niedorobiony produkt, a tak być nie powinno" - bo to temat do działu OFF top, tylko chodzi mi o to czym - pod względem technicznym - MOH:WF jest gorszy od innych PeEstrojkowych FPSów?

Bo moim skromnym zdaniem - niczym.

Tak jak każdy FPS w dniu premiery jest nafaszerowany błędami - cuda z VOIPem - i innymi mniej lub bardziej wnerwiającymi niedoróbkami. Tylko że z tym należy się liczyć zamawiając preordera lub kupując gre w "okresie premierowym".

Tyle ode mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>

mapy strasznie ciasne, w TDM pełno latajacych granatów itp.

"W dupie byłeś i gówno widziałeś", mapy są większe od tych TDM z BFa, ich grywalna powierzchnia też jest dużo większa, nie mam 100% pewności ale do prawie każdego zabudowania na mapie można wejść (choć dużym minusem są niewidzialne ściany jak chcemy pokonać jakieś wzniesienie, brak drewnianych ogrodzeń do zniszczenia by skrócić sobie drogę ;(), w kontroli sektorów teoretycznie mogłyby być ciut większe ale i tak imo dają radę, szczególnie że w grze nie ma pojazdów // chętnie bym zobaczył rzeczywiste porównanie takiego metra/bazara CQ do map MoHowych; też się zgadzam z Mori'm, dawno nie widziałem poprawnie zrobionego tytułu, a za te 200,- trafiają się jeszcze gorsze (takie gdzie nie można ukończyć singla [np. skyrim], lub grać w multi [np. ACIII na x360])

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mori podsumował temat błędów bezbłędnie i w 100% się zgadzam z tobą bo grałem od początku w BF3 i były takie same cyrki, z innymi grami jest to samo. Dla mnie MoH to naprawdę świetna strzelaka ale ludzie są zaślepieni tym co słyszą i czytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!Nie czytajcie!Przetestujcie!Oceniajcie!

Kupiłem, przetestowałem i czekam na patche które chociaż trochę poprawią babole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem!Oceniłem!Nie gram !Sprzedaje tyle w temacie

I bardzo słusznie! Gra się nie podoba wiec leci do żyda :biggrin:

Natomiast mnie osobiście nurtuje jedna rzecz, w twoim przypadku i podobnych napisałeś że:

Mocno zawiodłem sie na tej grze oczekiwałem super gry w którą sie wciagne od razu ale to nie to przegrałem juz troche i nadal nie moge się wgrac w to coś.

...

Czego ty właściwie oczekiwałeś po tej grze, pomijając to że będzie SUPER?!, i czym te oczekiwania były poparte?

Dla mnie jedynym wyznacznikiem czy grę warto kupić była beta na iXIe - tak mam kumpla co ma Klocka i byłem sobie grę u niego sprawdzić.

Po pierwszym kontakcie jasne było że żadnego szału graficzno-destrukcyjnego nie będzie, przynajmniej dla mnie, ale rozumiem że niektórzy wciąż wierzyli, i "czekali na Godota". Do premiery :biggrin:

Na Klocku VOIP dziala spod konsoli nie spod gry, więc komunikacja była na 5. Natomiast po cudach z VOIPem w BF3 zdawałem sobie sprawę iż może być ból. I jest.

Natomiast największa bolączka tej gry, ale tez zasadniczo największa ZALETA, jest granie w parach.

Granie w parze z jakimś odmóżdżonym randomem bez komunikacji, który zamiast przejmować flagi/itp kampi ze snajpą na repie, jest w tej grze szczególnie bolesne.

To nie COD czy nawet BF więc zabawa w Rambo kończy się szybkim zgonem.

Jednak nie jest to żaden błąd gry li tylko jej specyfika.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam gra przypadła do gustu do tego stopnia, że w końcu po roku czasu oderwałem się od BFa. Te całe bugi są trochę irytujące, przez sam brak animacji podczas przeładowania zginąłem kilka razy dlatego mam nadzieję, że poprawią to wszystko. Nie jest też bezmyślną strzelanką bo tak jak Mori pisze zabawa w rambo kończy się zazwyczaj źle. Fajna jest ta sprawa z partnerem, jak trafi się ogarnięty człowiek to zabawa nabiera większego sensu. Mapki jak dla mnie trochę zakręcone nie do końca mi przypadły ale to pewnie kwestia lepszego ich ogarnięcia. Sam singiel też jest spoko co prawda jeszcze go nie przeszedłem do końca ale fakt pałowania furek bardzo mi się spodobał :). Ja tam nie żałuję bo na prawdę spoko się przy niej bawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam gra przypadła do gustu do tego stopnia, że w końcu po roku czasu oderwałem się od BFa.

O, dodokładnie tak. Ja oderwałem się od BFa po trzech latach grania, najpierw w BC2 a potem w BF3. I to do tego stopnia że olałem ostatnie double XP w BF3, bo wolałem grać w MoHera. Jak poprawią błędy to będzie rewelacja, na razie jest bardzo dobrze. Mam 58 rank, grałem 17 i pół godziny. Szkoda tylko że jak wyjdzie BO2 to mało kto będzie w MoHera grał, większość graczy się przesiądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vramin wydaje mi się że nie do końca. Fajna jest ta identyfikacja człowieka ze swoim krajem i ze swoją jednostką, jak dla mnie to dużo znaczy :). Oprócz samego grania GROM-em i wbijania tych monet czy jak to się tam zwie dla danej narodowości jak dla mnie fajnym smaczkiem jest jak podczas przejmowania flag pojawia się Polska flaga :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest fajne, zwłaszcza Warfighter Nations. Ale choć punkty zdobywam dla Polski, taką mam narodowość ustawioną w Battlelogu, to jednak najchętniej grywam jako SAS. Teraz będę wbijał medale za granie każdą jednostką, ale w Player Card mam Union Jacka i podpis SAS. Nimi grałem najwięcej i ich cenię najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra nie jest tragiczna ale map jest 6-7 tylko nawet nie tyle... Modów mało do grania czasami nie słyszę ludzi jak z kimś gram a nie lubię nie gadać z kimś jak wiem ze ma Mic Dalem za grę 38funtow za dużo na taka grę max 30funtow jak dla mnie. Ale campania jest niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać panowie wydawajcie te tokeny/żetony, Polska 11 w rankingu narodów.

Jak zajmiemy pierwsze miejsce - to w nagrodę dostaniemy kolejny wypaśmy kamuflaż do broni ;) :pinch:

Szkoda, że nie pomyśleli o opcji automatycznego przelewania tych żetonów dla wybranego wcześniej kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać panowie wydawajcie te tokeny/żetony, Polska 11 w rankingu narodów.

Codziennie rano przelewam wyniki wieczornego grania, to pierwsza rzecz jaką robię w pracy po włączeniu komputera :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy niebawem się pojawi jakiś patch?

Nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×