Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie mała liczba grających online :)

sprawdzam co jakis czas na stronie www.mohwstats.com i liczba nie robi szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie w bf3 gra ponad 70 tys obecnie a w warfightera 1 500 ludzi masakra... a chciałem zobaczyc ta gre do multi i chyba zrezygnuje bo za poł roku to juz nikt nie bedzie grał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why?

Domęczyłem do 100 levela i podziękowałem...

Coraz mniejsza liczba graczy, ciągłe bugi i problemy chociażby z voicem'em (który podobno był naprawiony ale dalej robił focha) oraz koniec wsparcia producenta...

Wróciłem do BF'a i jestem cho***nie zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 3/5 nawet z dużym minusem... Towarzysze z bf'a wydają się być profesorami przy tych od moh'a w. Nie raz padałem bo te douchbag'i nie potrafią zastrzelić przeciwnika z metra ale za to przeciwnik wali niczym saniper z dużej odległości. Jeśli brać to tylko za darmo bo gra nie jest warta swojej ceny. Gra wygląda brzydko jeśli mamy zwrócić uwagę co zaserwowało nam DICE rok wcześniej (dla mniej kumatych gra wykorzystuje ten sam silnik graficzny co BF3). Największym atutem tej gry jest jej multik, który i tak jest słaby gdyż jest kopią każdego innego i nie ma nic wyróżniającego prócz tych klas. Walka jest niekompetentna walki powinny być dłuższe a mapy przebudowane pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim squadem potrafimy na 10 mieczy mieć 8 wygranych. Jest dużo nowych graczy na początku nie umiałem grać a teraz robię sieczkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×