Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niestety i z moją PS3 (60G) coś jest nie tak. Moja konsolka zaczęła czytać płyty od kaprysu, raz odpala grę raz nie, najdziwniejsze jest jednak to że COD4 odpala prawie zawsze choć płyta jest w najgorszym stanie (jakby wypalony krąg na płycie). Nie wiem czy to siada napęd czy może mechanizm wsuwania/wysuwania płyty. Dzieje się tak od 3 tygodni ale w sumie o tym zapomniałem bo i tak grałem ciągle w COD jednak chciałem wczoraj pograć w KZ2 i dupa :sad: sprawdziłem inne płyty również NIC, włożyłem płytkę z COD i działa :blink: . Już nic z tego nie rozumiem bo jakby napęd siadł to nie czytał by nic?!? Poprawcie mnie jeśli się mylę...

No masz racje, jakby napęd siadł to by nic nie działało... Dziwna sprawa :confused: Jeżeli konsolke masz jeszcze na gwarancji to oddawaj bez zastanowienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety konsolka ma 1,5 roku i pozostaje mi tylko iść do MM i powoływać się o niezgodność towaru z umową.

Wie ktoś może ile wynosi wymiana napędu w wersjach 60GB, i nie interesuje mnie serwis PRAM bo słyszałem że mają kosmiczne ceny.

Najlepiej jakby ktoś mógł podać jakiś serwis z poznania.

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kwietnia

i odzyskałem Konsole Odnowioną jak śmiem się domyślać :)

niecały miesiąc czekania fachowo szybko ocena 9/10 za to że musiałem płacić za paczkę w jedną stronę.

w porównaniu do mojej starej chodzi tak cichuteńko mrrrrruuu :)

Pozdrawiam i życzę każdemu takiej obsługi przez Sony Polska jaką mi udzielili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 kwietnia

i odzyskałem Konsole Odnowioną jak śmiem się domyślać :)

niecały miesiąc czekania fachowo szybko ocena 9/10 za to że musiałem płacić za paczkę w jedną stronę.

w porównaniu do mojej starej chodzi tak cichuteńko mrrrrruuu :)

Pozdrawiam i życzę każdemu takiej obsługi przez Sony Polska jaką mi udzielili :)

Żartujesz, prawda? Przez miesiąc nie miałeś sprzętu (podczas gdy dobry serwis uwija się w 1-2 tyg.), musiałeś dopłacić do czegoś, co należy Ci się jak psu micha (czyt. gwarant pokrywa WSZELKIE koszty związane z naprawą), a Ty jeszcze życzysz innym takiego traktowania? I jakby tego było mało, to z tego co rozumiem nie dostałeś z powrotem swojej konsoli, tylko jakąś inną, tak? To powiedz mi co im zajęło tyle czasu, skoro są tacy fachowi i szybcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam mały problem z moją PS3 konsola ma miesiąc wersja 80giga z killzone 2 na początku wszytko bylo ok ale od jakiegoś czasu zauważylem ze zaraz po wlączniu z tylu konsoli dobiegajo jakies dziwne dzwieki tzn slychac jakby takie tykanie wentylatory chodzo normalnie to tykanie przypomina odglos jakby cos wpadlo do konsoli i tam sie mielilo bo jest nieregularne po rozgrzaniu sie konsoli tykanie jakby przenosi sie na bok konsoli tylko zwieksza czestotliwosc i jest znacznie cichsze na poczotku myslalem ze to dysk ale slychac to non stop nawet gdy nie mruga dioda od twardziela.Jak narazie konsola dziala ale nie wiem czy te objawy to nie zapowiedz jakichs wiekszych problemow nadmienie jeszcze ze jakies 4 dni temu podczas gry online dziecko przez przypadek wylonczylo listwe zasilajoco do ktorego mam podloczone ps3 i tv wiec wszytko sie wylonczylo ale po wlonczeniu dalwej wszytko dzialalo.Pozdrawiam wszytkich i z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam mały problem z moją PS3 konsola ma miesiąc wersja 80giga z killzone 2 na początku wszytko bylo ok ale od jakiegoś czasu zauważylem ze zaraz po wlączniu z tylu konsoli dobiegajo jakies dziwne dzwieki tzn slychac jakby takie tykanie wentylatory chodzo normalnie to tykanie przypomina odglos jakby cos wpadlo do konsoli i tam sie mielilo bo jest nieregularne po rozgrzaniu sie konsoli tykanie jakby przenosi sie na bok konsoli tylko zwieksza czestotliwosc i jest znacznie cichsze na poczotku myslalem ze to dysk ale slychac to non stop nawet gdy nie mruga dioda od twardziela.Jak narazie konsola dziala ale nie wiem czy te objawy to nie zapowiedz jakichs wiekszych problemow nadmienie jeszcze ze jakies 4 dni temu podczas gry online dziecko przez przypadek wylonczylo listwe zasilajoco do ktorego mam podloczone ps3 i tv wiec wszytko sie wylonczylo ale po wlonczeniu dalwej wszytko dzialalo.Pozdrawiam wszytkich i z gory dziekuje za odpowiedz

Plastik się nagrzewa i strzela. Normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnieze to nie plastik plastik strzela jak sie wylonczy konsole po dlugim graniu to strzelanie i pikanie występuje caly czas ma ktoś jeszcze jakies pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnieze to nie plastik plastik strzela jak sie wylonczy konsole po dlugim graniu to strzelanie i pikanie występuje caly czas ma ktoś jeszcze jakies pomysly

Bo stygnie i zaczyna się kurczyć... kuźwa - trochę logiki i się gubisz? Ile masz latek? Spełniasz podstawowy punkt regulaminu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz, prawda? Przez miesiąc nie miałeś sprzętu (podczas gdy dobry serwis uwija się w 1-2 tyg.), musiałeś dopłacić do czegoś, co należy Ci się jak psu micha (czyt. gwarant pokrywa WSZELKIE koszty związane z naprawą), a Ty jeszcze życzysz innym takiego traktowania? I jakby tego było mało, to z tego co rozumiem nie dostałeś z powrotem swojej konsoli, tylko jakąś inną, tak? To powiedz mi co im zajęło tyle czasu, skoro są tacy fachowi i szybcy?
Widzę grube oburzenie z Twojej strony ...Ciesze się że w ogóle ją odzyskałem ,fakt wydałem 45 zł...

nie moja konsola ... ale ... ta konsola którą dostałem chodzi o wiele ciszej od mojej... a zajęło im tyle czasu ponieważ podobno została wysłana do Słowacji ... + nówka obudowa bez rys które miałem...Fakt save które miałem poprzepadały...

Ja jestem w miarę zadowolony i tyle.... Różni ludzie różne historie z serwisami... nie musisz od razu wyżywać się na mnie :) ...a wydałem 45zł z mojej nie wiedzy ...bo tak pokierowali mnie w Sony Polska ...mogłem dopytać się w serwisie Pram jak to tam jest...(jak to zrobił Sebol) ale byłem pewny jak tak powiedzieli tak musi być i tyle

Edytowane przez Dymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że w ogóle ją odzyskałem

Ten fragment najlepiej podsumowuje sprawnosc dzialania serwisu PS3 w Polszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bez rozkręcenia konsoli się nie obejdzie, masz tam coś co uderza w wentylator i po pierwsze długo to nie pociągnie (no chyba że się łopatki zetrą) a drugie może ci całkowicie się zatrzymać a wtedy częste zwiechy przegrzewającej się konsoli murowane.

A z innej beczki - ile osób tutaj się wypowiadających (z uszkodzonymi laserami/systemem chłodzenia) pali, bądz ma osoby palące w domu/mieszkaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to bez rozkręcenia konsoli się nie obejdzie, masz tam coś co uderza w wentylator i po pierwsze długo to nie pociągnie (no chyba że się łopatki zetrą) a drugie może ci całkowicie się zatrzymać a wtedy częste zwiechy przegrzewającej się konsoli murowane.

A z innej beczki - ile osób tutaj się wypowiadających (z uszkodzonymi laserami/systemem chłodzenia) pali, bądz ma osoby palące w domu/mieszkaniu ?

Palilem przy ..... konsola padla (laser)w kwietniu 2008 ,a zakupiona w 9. 11. 2007

,wymienili w serwisie , ptali czy palilem ;) soczewka byla zasmolona , od tatej pory nie pale przy konsoli -minal rok i odpukac , chodzi jak nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli komuś padnie konsola po gwarancji, to w normalnych przypadkach zostaje naprawa odpłatna. Kierowanie się do sprzedawcy o niezgodność towaru z umową jest bynajmniej śmieszne i ma się mało szans na wskóranie czegoś, bo tak jak ktoś napisał, działa to do 6 miesięcy od dnia zakupu. Potem jest tylko sądzenie się z sprzedawcą co może trwać bardzo długo. Po gwarancji u Sony nie ma co się z nimi kłócić, bo konsoli nie naprawią.

Witam.Moim zdaniem warto spróbować reklamować towar z tytułu niezgodności towaru z umową.2 tyg temu właśnie tak reklamowałem w MM bo padł mi laser.Dziś otrzymałem pismo od MM,że konsola przez nieodpłatne czynności serwisowe zostanie doprowadzona do stanu zgodnego z umową.O terminie odbioru zostanę poinformowany.Wie ktoś ile to może potrwać? i co znaczy doprowadzona do stanu zgodnego z umową? nowa czy naprawiona.Pozdr

Edytowane przez mts81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ekspertów... Mam pewien problem...

Posiadam PS3 i PC-ta... W domu mam sieć bezprzewodową własnej roboty. Internet mam z Multimedia 1Mb.

Od pewnego czasu połączenie w mojej PS3 działa nieprawidłowo, strasznie wolno loguję się do PSN, wolno ładuje się lista Freinds, avatary, okropnie wolno ściągam wszelkie popierdółki z PS Store... UPnP jest włączone (i tak nie wiem co to jest), NAT Type = Type 2... Sieć zabezpieczona jest tylko kluczem WEP.

Wszystkie wymienione wyżej problemy znikają po tym jak włączę PC-ta i załaduje się Windows. Momentalnie wszystko zaczyna normalnie działać. Ale kurde nie chcę mieć cały czas włączonego komputera tylko po to żeby spokojnie pograć na PS3.

Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł jak to naprawić, lub wie czym to jest spowodowane. Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć odpowiedź na to pytanie?

moje ID: davidsPL jak coś...

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Moim zdaniem warto spróbować reklamować towar z tytułu niezgodności towaru z umową.2 tyg temu właśnie tak reklamowałem w MM bo padł mi laser.Dziś otrzymałem pismo od MM,że konsola przez nieodpłatne czynności serwisowe zostanie doprowadzona do stanu zgodnego z umową.O terminie odbioru zostanę poinformowany.Wie ktoś ile to może potrwać? i co znaczy doprowadzona do stanu zgodnego z umową? nowa czy naprawiona.Pozdr

No ja juz czekam z ok. 2 tygodnie ale wiem ze potrwa to wiecej bo teraz sa swieta itd wiadomo jak pracuja serwisy jak im sie chce. U mnie wygladalo to tak ze skonczyla mi sie gwarancja ta roczna od sony(w gwarancji juz raz naprawiana) i reklamowalem konsole w MM na niezgodnosc towaru z umowa na szczescie natrafilem na super kierownika punktu obslugi klienta ktory jest czlowiekiem a nie chytra swinia wiadomo tez bym chcial nowa konsole dostac od MM(bo niestety z mojego doswiadczenia ta odnowiona czym predzej czy pozniej i tak sie ponownie zepsuje) ale dostaniemy z pewnoscia naprawione i odnowione dobre i to trzeba sie uzbroic w czierpliwosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale internet udostepniasz lodowka czy przez pralke? - tak, chodzi mi o brak szczegolow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wiem:P Chyba poprzez komputer bo raczej nie mam przez co innego...

Mogę napisać jeszcze, że Router jest podłączony do modemu, który dostałem od kablówki (Motorola).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podejrzewałem, przyszła kolej na moją czarnulę, jaki model to chyba oczywiste (40gb), usterka tez znajoma (padnięty napęd) i jak w większości przypadków po gwarancji... :unsure: normalnie załamać się można, już myślałem ze trafiłem na bezawaryjną czterdziechę ale jak widać coś takiego chyba nie istnieje... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy więc nie naskakujcie na mnie jeśli napisze coś nie tak, itd. Do rzeczy. Mam pewien problem z ps3. Jakieś kilka dni temu grałem sobie w najlepsze w Skate a tu nagle gra się zacięła. Zresetowałem konsole i myślałem, że wszytsko będzie w porządku, bo czasami mi się to zdarzało. No więc zresetowałem i tutaj zaczęły się moje problemy. Czasami nie odczytuje płyty, gdy już odczyta nie chce się załadować, gdy już uda się włączyć grę to znowu się zacina ( najcześciej gdy robie pauze, lub chcem wyjść do menu głównego ) i znowu musze resetować. Jak mam rozwiązać ten problem ? Z kim się skontaktować, co zrobić ? Zupełnie nie wiem co robić, dlatego licze na waszą pomoc i wyrozumiałość. Każda odpowiedź mile widziana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj sie bardzo dobrze plycie, szczegolnie otworowi w srodku. Szukaj pekniec plyty, ewentualnie jakichs zabrudzen, smug itd. Jezeli plyta jest brudna to przeczysc, jezeli jest pekniecie, to moze uda wie wymienic plyte na nowa u dystrybutora. Ew masz farta i popsuta jest plyta a nie konsola.

Wariant mniej optymistyczny - siada czytnik blu-ray. Sprawdz inne gry na plytach, czy tez sie wieszaja. Jezeli tak, moze siadac czytnik i trzeba oddac na gwarancje/bulic za naprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wina gry. Tak jest ze wszyystkimi moimi grami. Mnie nie obchodzi co się stało z moją konsolą tylko co mam robić żaby ją naprawić ( gdzie wysłać, gdzie zawieźć, gdzie i do kogo zadzownić i tak dalej) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie wina gry. Tak jest ze wszyystkimi moimi grami. Mnie nie obchodzi co się stało z moją konsolą tylko co mam robić żaby ją naprawić ( gdzie wysłać, gdzie zawieźć, gdzie i do kogo zadzownić i tak dalej) .

No ja Cię proszę....

A gdzie kupiłeś?

A firma Sony coś Tobie mówi?

Infolinia Sony Playstation Polska 0-801-230 000 jak już naprawdę przerasta to Twoje możliwości wyszukania w internecie takich informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy sie, ze nie padlo pytanie gdzie kolega ma telefon w mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjrzyj sie bardzo dobrze plycie, szczegolnie otworowi w srodku. Szukaj pekniec plyty, ewentualnie jakichs zabrudzen, smug itd. Jezeli plyta jest brudna to przeczysc, jezeli jest pekniecie, to moze uda wie wymienic plyte na nowa u dystrybutora. Ew masz farta i popsuta jest plyta a nie konsola.

Wariant mniej optymistyczny - siada czytnik blu-ray. Sprawdz inne gry na plytach, czy tez sie wieszaja. Jezeli tak, moze siadac czytnik i trzeba oddac na gwarancje/bulic za naprawe.

Ile moze kosztować naprawa czytnika blu-ray??? mam podobny problem :confused: ale plyty napewno sa w dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×