Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużone gwarancje na PS3 to fajna sprawa - można takie wykupić np. w AVANS-ie. Ubezpieczającym jest The Warranty Group w Londynie - koszt za ps3 to około 230zł więc warto (na dodatkowe 2 lata) - serwisujemy dla nich wszystkie konsole w Polsce (pogwarancyjne) więc jak komuś padnie od nich konsola to trafia do nas. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak..."nietrafiony prezent....sprzedaję,bo nie mam czasu grać...sprzedaję,bo mi się znudziło...sprzedaję,bo..."

To trochę tak jak z autami z Niemiec u polskich "dealerów"...co drugie auto było posiadane przez starszą kobietę,która tym "cudownym Golfem z 1998 roku" przejechała 50000km...bo "tylko do kirsche i marketu jeżdżone"...a potem się dziwimy,że w środku wszystko "zajechane"...Ja jak słyszę słowo "okazja","za pół ceny","promocja" to od razu robię się czujny....

Konsola z pewnego źródła, więc w tym przypadku twoja argumentacja jest błędna ;) Nie w tym tkwi mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład takie coś. KLIK

Napisałem e-mail , 1 rok od sony drugi rok daje sklep. (Zreszta zamawiam tą konsole we wtorek ^^ ahhhhhhhh)

mam jeszcze takie pytanie. Kuzyn kolegi kupił ps3 (całkowicie nowe ze sklepu), podłączył do prądu, pach strzały, z ps3 leci dym, z gniazda iskry. Uznał ze naprawi to na własny koszt, przywiózł do domu (sprawdzał w serwisie wszystko ok było), podłączył do tego samego gniazdka i znowu trzaski kupa dymu :P. Wkurzył się i sprzedał za 300zł, mówił że według niego nie przyjmą na gwarancje.

I ciekawi mnie czy uznali by mu czy nie :P. Nie znam się, a wiec stwierdziłem że może ktoś inny się orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem mu jutro że stracił 1kafla heh. Może w końcu będzie się słuchał trochę innych, może użyje kiedyś google i tp. Przeciez jak by poszedł się spytać, czy przedzwonił to by nic przecież nie stracił, a tak ma za swoje.

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem mu jutro że stracił 1kafla heh. Może w końcu będzie się słuchał trochę innych, może użyje kiedyś google i tp. Przeciez jak by poszedł się spytać, czy przedzwonił to by nic przecież nie stracił, a tak ma za swoje.

Dzięki za odpowiedź

Wydaje mi się,że to coś z gniazdkiem,ponieważ w serwisie konsola działała poprawnie,a w domu drugi raz nawaliła.Niech szybko dzwoni po fachowca,bo nie wróżę nic dobrego jego elektronice.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola mocno sie przegrzewała, wczoraj nawet zdarzyło sie jej samej wyłączyć. Po tym już jej nie włączałem. Dzisiaj zabrałem się za czyszczenie i wymianę pasty. Po tym zabiegu wyskoczył YLOD. Czy ja coś spieprzyłem, czy po prostu konsola sama z siebie już wczoraj zdechła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisales, sama sie wylaczyla i jej pozniej nie wlaczales. moze juz wtedy dostala ylod. jest tez opcja ze zle paste nalozyles, albo cos nie styka jak powinno po twojej naprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe, że przez źle nałożoną pastę konsola się usmażyła? Pytam, ponieważ nakładałem pastę na tzw"ziarenko ryżu". Po tym własnie konsola dostała YLOD'a. Przed chwilą nałożyłem pastę za pomocą karty do bankomatu, tj. rozsmarowałem cienką warstwę pasty na cellu i rsx i dalej YLOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozbierania konsoli i zdejmowania radiatorów po prostu oderwałeś już na dobre któryś z procesorów (w paru tylko punktach ale tak własnie powstaje YLOD) - teraz już tylko naprawa cię czeka sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Właśnie (chyba) poleciał mi napęd w konsoli :(

Po włożeniu jakiejkolwiek gry, lub filmu BD/DVD dioda sygnalizuje obecność płyty w napędzie, ale konsola nic nie widzi.

Jedyne co jeszcze działa w napedzie to płyty cd z audio.

Co mogło paść i jak droga może być naprawa ?

(konsola fat 40 ze zmienionym dyskiem na 200)

Jeszcze pare godzin temu wszystko działało jak trzeba.

Później po wsadzeniu płyty z grą konsola ją widziała, ale nie mogła uruchomić (błąd 80010514), jednak po kilku próbach gra się uruchamiała.

Jakieś 2 godziny temu nie dawało się już odpalić żadnej gry (nonstop 80010514), ale konsola jeszcze widziała płytę w menu (była ikonka i wszystkie dostępne informacje).

W tej chwili jest tak jak napisałem wyżej - widzi i odczytuje tylko i wyłącznie cd-audio :(

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz padnięty laser BR i DVD w głowicy - działa jeszcze tylko cd - głowica do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam ponownie.

Własnie stałem się posiadaczem slima 320GB.

Soft zaktualizowalem na starej jak i nowej konsoli ręcznie do wersji 3.56 (nowej edycji)... i co z tego, skoro nie mogę przenieść danych z jednej na drugą ?

Robię wszystko wg instrukcji (deaktywowanie kont itp.) i ch*j z tego :confused:

Dane się nie chcą przesyłać, a konsole się w ogóle nie widzą... jak się niby mają połaczyć ??

Nonstop mi pisze po 10~15min połączenia, że "kabek sieci Ethernet nie jest podłączony lub inny system PS3 nie jest włączony".

Nosz qrwa jak nie jest podłączony skoro jest, a obie konsole są włączone ??

Czyżby kolejna "niespodzianka" od Sony w nowym sofcie ?

I jak sprawdzić, czy systemy PS3 się połączyły między sobą ??

Jakieś qrwa jaja normalnie :(

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Własnie stałem się posiadaczem slima 320GB.

Soft zaktualizowalem na starej jak i nowej konsoli ręcznie do wersji 3.56 (nowej edycji)... i co z tego, skoro nie mogę przenieść danych z jednej na drugą ?

Robię wszystko wg instrukcji (deaktywowanie kont itp.) i ch*j z tego :confused:

Dane się nie chcą przesyłać, a konsole się w ogóle nie widzą... jak się niby mają połaczyć ??

Nonstop mi pisze po 10~15min połączenia, że "kabek sieci Ethernet nie jest podłączony lub inny system PS3 nie jest włączony".

Nosz qrwa jak nie jest podłączony skoro jest, a obie konsole są włączone ??

Czyżby kolejna "niespodzianka" od Sony w nowym sofcie ?

I jak sprawdzić, czy systemy PS3 się połączyły między sobą ??

Jakieś qrwa jaja normalnie :(

Mogę sie mylić, ale czy do połączenia PS3-PS3 nie trzeba czasem kabla scrossowanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mój problem wygląda następująco: Wczoraj wieczorem po wybraniu wyłączenia systemu moja czarnulka zawiesiła się, nic, zupełnie nic się zrobić nie dało, więc z braku innych pomysłów wyłączyłem całe zasilanie. Dziś rano z powrotem włączam zasilanie, ps3... A tu zamiast menu pojawia się wiadomość (tło tej wiadomości to coś w stylu menu ps3, jakże upragnionego teraz widoku) że "System plików dysku twardego jest uszkodzony i zostanie przywrócony". W tym momencie wpadłem w panikę, ale zastosowałem się do poleceń: naciśnij psbutton.png , a następnie, aby potwierdzić odbiór tej wiadomość x.png. Tak zrobiłem, i ps3 zaczyna przywracać... system? dysk twardy? nie wiem, nie orientuję się za bardzo w elektronice. Ładowanie idzie gładko do 43. %, gdzie staje na dłuższy czas. Potem procenty ładowania do 48. % powoli wchodzą, a od 48 do końca, znowu szybko, do 100%. Następuje wtedy swego rodzaju zrestartowanie systemu, jak mu wgraniu nowego update'a, ale zamiast oczekiwanego menu pojawia się ta sama informacja, i tak w kółko, i w kółko, i w kółko... To raczej nie YLOD bo żadna diodka nie mruga, żadnego zapachu spalenizny... A już z 20 razy system "naprawiałem". Czy ktoś wie może, w czym tkwi problem, jak temu zaradzić, i czy w Częstochowie jest jakiś serwis ps3? Z góry przepraszam za nieskładność zdań, ale piszę to ze zdenerwowaniem, gdyż stresują mnie rzeczy, na które nie mam wpływu/nie wiem, jak im zaradzić. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

PS. Może to nie ma wpływu, ale wczoraj grając w Heavy Rain nie chciało mi wskoczyć jedno trofeum, wyłączyłem wtedy grę, włączyłem raz jeszcze i podczas loadingu wpadło z ok. 20minutowym opóźnieniem. Może to tylko błąd gry, a może objaw problemu trawiącego moje ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Kupiłem konsole która padała przy aktualizacji softu dochodziła do ok 70% i wywalała błąd 802F14E.I tak za każydym razem.Sformatowałem cały dysk po PC, co doprowadziło do całkowitej niemożności używania konsoli. Po włączeniu pojawia się tylko czarny ekran, a 30 sekund później konsola się wyłącza. Nie ma żadnych żółtych światełek, to nie jest YLOD. Myślałem, że to może wina dysku twardego, ale pożyczyłem inny, działający i ciągle to samo. Udaje się dojść do tzw. Recovery Menu, ale żadna opcja nie potrafi przywrócić systemu konsoli. wybranie jakiej kolwiek opcji powoduje przeładowanie konsoli i w kosekwencji do wyłączenia bo jak sie włącza to tak jak wyżej wyłącza się po 30 sek. Przy próbie wgrania nowego oprogramwoania z recovery menu bardzo długo "trwa sprawdzanie" aż dochodzi do tego ze nie mozna odnaleść żadnych odpowiednich plików, pomimo że plik aktualizacji znajduje sie w poprawnie sformatowanym penie w odpowiednich katalogach /PS3/UPDATE

Udało mi się ustalić ze uszkodzony jest bluray (przyjmuje płyty i oddaje bez zająknięcia). i mam pytanie czy da się obejść podczas updatu konieczność flasha bluraya? może ktoś się spotkał z rozwiązaniem podobnego problemu.

Bardzo prtosze o jakieś informacje jak sobie z tym poradzić.

Edytowane przez matysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam dać do serwisu konsol który jest na tym forum tylko nie wiem czy takie rzeczy też naprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem miałem YLOD oddałem konsole do naprawy i wróciła pusta, ale patrząc po ilości zajętego miejsce dane są na dysku.

Czy jest jakiś sposób aby odzyskać te dane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matysz - jeżeli masz niepodpięty lub uszkodzony napęd w PS3 to konsola nie daje się zupdate-ować - update aktualizuje obowiązkowo również oprogramowanie napędu więc jak nie może się z nim skomunikować to się wiesza lub przerywa aktualizację.

Ogólnie ciężka sprawa przy takich usterkach - aczkolwiek jak się nie spróbuje naprawić to nie bedzie wiadomo co padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam głupie pytanie :P zamówiłem ps i jak go dostane to cały zaparowany będzie wewnątrz i tp. a wiec chciał bym się spytać po jakim czasie mogę podłączyć ps3 do prądu i cieszyc się graniem. Nie chce go uszkodzić w pierwszy dzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim użytkownika

Serwis Konsol

Po serwisie u tego pana konsola działa jak nowa (naprawa zasilacza + SPA konsoli)

Doskonały kontakt i szybka transakcja.

Jednym słowem PROFESJONALISTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Klasyka gatunku.Konsola 40g po sporym przebiegu od nowości u mnie.Po włączeniu mija około 30s i wyłacza się do stanu migającej diody.

Żółtych świateł brak.Rozumiem że najlepszym wyjściem jest Reballing? Zna ktoś serwis w Trójmieście który ma dostateczną wiedzę i sprzęt by to ogarnąć?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blysk777 - niekoniecznie to YLOD - czas 30 s o jakim piszesz to może być problem wyłaczenia konsoli z powodu przegrzania - możesz mieć uszkodzony wentylator/zapchane wymienniki lub parę innych rzeczy a nie YLOD-a (bo byś na pewno zobaczył żółtą diodę)

Głowa do góry - może to błahy problem rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blysk777 - niekoniecznie to YLOD - czas 30 s o jakim piszesz to może być problem wyłaczenia konsoli z powodu przegrzania - możesz mieć uszkodzony wentylator/zapchane wymienniki lub parę innych rzeczy a nie YLOD-a (bo byś na pewno zobaczył żółtą diodę)

Głowa do góry - może to błahy problem rolleyes.gif

Dzięki za odpowiedź ale jednak zaczęło świecić na żółto przy wyłączeniu samoistnym więc to jednak Ylod.

Zastanawiam się czy naprawiać czy kupić nowego slima z gwarancją.Fat mi pasuje bo mogę go w pionie ustawić a dysk można wymienić i po "remoncie kapitalnym" będzie prawie nówka... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

kupiłem dziś konsolę ps3 60gb po okazyjnej cenie

i jest tak konsola sie wlącza (nie ma YLOD) lecz nie wyświetla obrazu i po momencie zaczyna coraz to szybciej chłodzić

ktoś wie co może być grane

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×