Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

"lubisz takie wyzwanie" - ciekawe co zrobisz jak calkiem zepsujesz mu konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale to była tylko propozycja. I tak konsola leży i czeka na decyzję.

"lubisz takie wyzwanie" - ciekawe co zrobisz jak calkiem zepsujesz mu konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli chcesz mogę spróbować Ci ją naprawić. Moją konsolę niedawno naprawiłem i wszystko dobrze działa. Zrobię to za darmo, jedynie poniesiesz koszty transportu. Lubię takie wyzwania, a sprzęt nie może leżeć odłogiem. Pozdrawiam Paweł M.

Dzięki wielkie za propozycję pomocy,ale decyzja już zapadła-konsola "pójdzie" do Serwisu Konsol,ale jeszcze nie teraz....nie żebym nie lubił wyzwań,ale...mnie trochę "odwyku" nawet dobrze zrobi!Ale jeszcze raz dziękuję za chęci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pisze z konta facebook bo nie stety na odpowiedzi wszystko wiedziałem tylko co chwile był błąd bo dobrze było patrzałem do kalkulatora nawet.

A więc tak mam problem płyty nie ma w sródku bo wyciagam naciskam i nic. nie wychodzi a jak chce włożyć to poprostu nie moge nawet siłą . Filmik u dołu.:]

http://www.youtube.com/watch?v=cG6AV_PVpKw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość głupie pytanie, ale co mi tam. Właśnie wczoraj mi się zjeba* mój chlebaczek. Dokładnie mam Black Screen na telewizorze, Nic kompletnie nie widać. Konsolka tak jak by Chodziła dalej, Wiatraczek kreci, Światełko świeci tylko że telewizor nie może znaleźć obrazu-Sygnału z konsoli. Zapewne będę musiał zakupić nową konsole. Bo gwarancja już mi dawno minęła.

Ale, Ale- Mam jeszcze inne pytanie i pewnie się tym zbłaźnię, :no: Czy jest jakaś możliwość zgrania prywatnych zdjęć z PS3 bo na nich mi zależy najbardziej, może i Savów z dysku. I potem usunięciu, zanim spróbuje jeszcze go dać do naprawy?Zapewne się nie da, Ale lepiej zapytać i mieć 100% Pewności.

Edytowane przez J.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pisze z konta facebook bo nie stety na odpowiedzi wszystko wiedziałem tylko co chwile był błąd bo dobrze było patrzałem do kalkulatora nawet.

A więc tak mam problem płyty nie ma w sródku bo wyciagam naciskam i nic. nie wychodzi a jak chce włożyć to poprostu nie moge nawet siłą . Filmik u dołu.:]

http://www.youtube.c...h?v=cG6AV_PVpKw

podgrubiony tekst - nie wiem o co ci w ogole chodzi

w 22 sekundzie mruga zolta dioda = YLOD (dla pewnosci niech sie wypowie ktos kto sie zna, alba sam yloda doswiadczyl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podgrubiony tekst - nie wiem o co ci w ogole chodzi

w 22 sekundzie mruga zolta dioda = YLOD (dla pewnosci niech sie wypowie ktos kto sie zna, alba sam yloda doswiadczyl)

Czerwona-zielona-ŻÓŁTA-migająca czerwona....cóż to może znaczyć,cóż?????YLOD wg mnie jak drut!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że próbowałem, Pierwsze co to właśnie myślałem że konsolka coś zmieniła sygnał na AV, Bo wcześniej odłączałem kabelek HDMI z konsoli, bo mi był potrzebny. ( A wiem z doświadczenia że takie coś się zdarza. Bo znajomy miał podobną sytuacje tyle że on najpierw miał podłączaną konsole do Plazmy- Plazma mu siadła, Podłączył do starszego TV Kineskopowego przez AV- i właśnie wtedy też mu nie chciał odbierać sygnału, obrazu. Potem przyszedł do mnie podłączyliśmy pod mój TV i w menu zmieniliśmy z HDMI na AV i działał.

A co do mojej sprawy, nawet podpiąłem moją czarnulkę do 2 innych TV, i nadal to samo. czyli Czarny obraz

PS: Dziś zaniosłem już chlebaka do sklepu i czekam na Odp: Jaki koszt wyniesie naprawa, i czy w ogóle da się naprawić, albo czy jest to opłacalne. Bo jak nie to nic mi innego nie zostaje jak kupno nowego chlebaka. A szkoda by mi go było, Bo na dysku mam sporo rzeczy do mnie ważnych. No i przyzwyczaiłem się do FATA. Slim-ka mi się jakoś nie widzi. A z tego Co patrzałem już bo sklepach to same slim-ki mają. No ale to najmniejszy problem hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z portami USB (prawdopodobnie)

otóż podpinam dysk przenośny (A-DATA 500GB) kablem USB i PS3 go widzi. Po paru sekundach dysk się wyłącza i muszę go odpiąć i wpiąć z powrotem a on i tak po paru sekundach się wyłącza a gdy podepnę MP3 (VEDIA A-10 8GB) to działa i się nie wyłącza. Dodam że gdy podpinam dysk do PC to nie ma takiego problemu i działa jak należy.

Boje się że jest coś z dyskiem a mam na nim sporo danych których nie mogę utracić.

Proszę o pomoc.

aha bym zapomniał. Wcześniej nie miałem takich problemów z dyskiem gdy podpinałem do PS3 dopiero przedwczoraj tak się stało.

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z portami USB (prawdopodobnie)

otóż podpinam dysk przenośny (A-DATA 500GB) kablem USB i PS3 go widzi. Po paru sekundach dysk się wyłącza i muszę go odpiąć i wpiąć z powrotem a on i tak po paru sekundach się wyłącza a gdy podepnę MP3 (VEDIA A-10 8GB) to działa i się nie wyłącza. Dodam że gdy podpinam dysk do PC to nie ma takiego problemu i działa jak należy.

Boje się że jest coś z dyskiem a mam na nim sporo danych których nie mogę utracić.

Proszę o pomoc.

aha bym zapomniał. Wcześniej nie miałem takich problemów z dyskiem gdy podpinałem do PS3 dopiero przedwczoraj tak się stało.

zasilanie w porcie sie posypalo. zamien koncowki, a jak to nic nie da to podepnij cienszy kabelek (ten wlasnie od dostarczenia dodatkowego +) pod huba/laptopa/kompa - cokolwiek z aktywnym usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj chciałem włączyć konsole, a tutaj nie reaguje. Nic nie da się zrobić, nawet się nie włącza. Nie święcą diody na obudowie, ani nie da się wyciągnąć płytki. Jest dokładnie tak jakby była wyciągnięta z kontaktu. Podpinałem do kilku kontaktów, ale we wszystkich jest to samo - nie działa :verymad::verymad: Z tyłu konsoli przycisk zasilający jest na 1.

Wczoraj wieczorem wywaliło prąd w całym domu, po ponownym podłączeniu nie zwróciłem uwagi na konsole. Czy to mogło mieć coś wspólnego z awarią konsoli ?

Jak to naprawić i czy potrzebny będzie serwis ? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie w konsoli moglo sie cos spalic. np. zasilacz (skoro nie chce sie wlaczyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może znowu Ci korki wywaliło i nie zauważyłeś... ? :tongue: Skoro nie, to ta awaria prądu u Ciebie w domu na pewno ma dużo wspólnego z awarią PS 3, jeśli sprawdziłeś wszystkie możliwości to możesz ewentualnie sprawdzić konsolke u kumpla czy działa , choć pewnie nie zadziała. Najprawdopodobniej jest tak jak napisano wyżej, coś się zjarało i w serwisie dowiesz się co to było....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz sprawdzałem od komputera, który pasuje i niestety konsola dalej nie działa.

@Tauru89S

Wyszedłem z takiego zauważenia, że mogło się to stać z awarii prądu, ponieważ jakiś czas temu spalił mi się tak komputer. Zrobiło się zwarcie i nic nie dało się zrobić.

Na dniach zawiozę konsole do serwisu i zobaczę co się stało. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę napisać co się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz częste problemy ze skokami napięcia zainwestuj w dobrą listwę antyprzepięciową :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bezpiecznik w wewnętrznym zasilaczu konsoli strzelił, raczej dalej nic w konsoli nie powinno pójść skoro była wyłączona. Nie ma co gdybać, śmigaj na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem slima 320 GB bo padła mi stara konsola. Konsola chodzi jak miło tylko czasami wydaje dziwne dźwięki tak jakby ktoś w środku naciągał sprężynę i zaraz ją puszczał. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu rozgrzewający się plastik strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to po prostu rozgrzewający się plastik strzela.

Na początku też tak myślałem, ale dźwięk jest tak jakby "mechaniczny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Przed servisem zrobiłem backup dysku . Po pomyślnym przywróceniu backupa nie działaja mi save . Gra TDU2 nie widzi save ale prosi o je skasowanie . Skopiowałem tylko save na penedrive , sformatowałem konsole i wrzuciłem same save i dalej to samo . Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś z rana nastąpiła dla mnie najgorsza chwila z PS3(3 lata). Problem dotyczy tego, gdy włanczam PS3 po jakieś sekundzi zapala sie żółta dioda(w miejscu czerwonej), a po chwila czerwona która ciągle miga. Po naciśnieciu I/O przestaje migać tylko jest jakbym miał dopiero włąnczyć konsole. A i PS3 się wyłancza. Co mam zrobić ? Prosze o pomoc.

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

właśnie padł mi napęd i PS3 nie czyta żadnych płyt, sonka ma już prawie 3 lata także juz po gwarancji, co to może być i gdzie to naprawić, ile taka przyjemność kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Mam taki oto problem chce właczyć konsole lecz nie moge gdyż zapala sie przez sekunde zolta dioda a potem myga ciagle czerwona. W napedzie siedzi takze płyta i nie moge jej wyjac. Co to moze być? Konsola do wyrzucenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×