Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No mam taki zamiar. Sprzęt generalnie jak każdy inny, więc ma prawo mieć gorsze chwile. Wolałem się tylko upewnić czy to nie może być oznaka czegoś większego. Sprawdzę i oby nic się już nie działo :)

Edytowane przez Rohas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i mam taki troche dziwny problem. Dzisiaj podłączyłem moją konsole pod HDMI (telewizor Samsung LED TV) i po kilku godzinach grania chciałem wrócić na normalny tryb RGB żeby podłączyć go pod inny telewizor. No i robiłem wszystko tak jak trzeba. Czyli po prostu zmieniłem ustawienia wyjścia video z HDMI na RGB i chyba nie zdążyłem przejśc na normalne złącze w moim tv. I teraz mam taki problem że na żadnym tv nic mi sie nie wyświetla a konsolka normalnie działa. Nie uruchomie ją ani pod HDMI ani RGB ani żadne inne wejście w tv. Chciałbym wiedzieć jak moge ten problem rozwiązać i licze na poważne odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z konsolą PS3 a zarazem pytanie. Od jakiegoś 1.5 miesiąca konsola zaczęła się zacinać - Menu PS3 się tnie, Gry się tną lub nie chcą się włączyć(offline) oraz nie da się pobrać aktualizacji.( 8002F994) i konsola się bardzo długo włącza - około 2 minut. A przy wyłączaniu konsoli coś pika 2 razy a nieraz się zawiesza i trzeba ją wyłączyć trzymając przycisk POWER 15 sekund. Czego to może być wina że tak się dzieje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cycowski przetrzymaj przycisk power aż jeszcze raz za pika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@parasite

sprawdź czy nie masz włączonej zdalnej gry (Sieć->Gra zdalna).

Dzięki bardzo wszystko jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moją konsolą ps3. Wczoraj rano załączylem konsole i nie uruchomiła się tak jak zawsze tylko pojawił sie komunikat że system nie może się sam uruchomić i trzeba podpiąć kontroler przez usb i zaktualizować system do 3.55 ktory jakies 4 mieśące wczesniej już zaktualizowałem. Oczywiście wszystko zrobiłem wedlug instrukcji podawanej na ekranie , aż do momentu gdzie, aktualizacja zatrzymala się na 99% i dalej ani drgnie. Czekalem okolo godziny i nic, zrestartowalem system i teraz caly czas uruchamia się odrazu aktualizacja i staje na 99% , i tak za każdym razem. Prubowałem uruchomić z trybu awaryjnego ale nic te same działanie , konsola nie komunikuje o żadnych błedach , kontrolki normalnie świecą jak świeciły. Nie wiem jak to naprawić , proszę o pomoc, bo inaczej mnie dzieci znienawidzą ,dzięki i pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij konsolę do internetu i zaktualizuj do 3.61, na pewno dojdzie do 100% :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,po zaledwie tygodniu użytkowania PS3 szwankuje:/tzn napęd w konsoli tak jakby rozpędzał plytę i wyłączał się na moment i tak w kółko.Gry co prawda uruchamiaja się ale niemiłosiernie długo trwają loadingi i konsola znacznie głośniej chodzi.

Konsole kupiłem w mm,orientuje się ktoś jak długo może potrwać naprawa?

Czy mogę się domagać wymiany konsoli na nową?

pozdrawiam

Już po:) W MM wymienili na nową a że stare zestawy sie skończyły dostałem wersje ze spidermanem 3 na Blu-reyu.Pozdrawiam

Przyklejam sie do tematu. Moze mi ktos pomoze co mam zrobic. Po wlaczeniu konsoli slychac , ze wentylator pracuje przez kilk sekund, pisk konsola sie wylancza i mruga dioda na czerwono. Prosze pomozcie. Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyklejam sie do tematu. Moze mi ktos pomoze co mam zrobic. Po wlaczeniu konsoli slychac , ze wentylator pracuje przez kilk sekund, pisk konsola sie wylancza i mruga dioda na czerwono. Prosze pomozcie. Wojtek

niestety jak kolega wyżej pisze..... albo szykuj troche kasy na DOBRY reballing albo troche więcej na nową konsolę ( co polecam osobiście ) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podepnij konsolę do internetu i zaktualizuj do 3.61, na pewno dojdzie do 100% :thumbsup:

witam, ale pisze, ze za kazdym uruchomieniem kosola odrazu zalacza instalowanie aktualizacji ,a podpieta jest do neta non stop, nie mam zadnej innej mozliwosci, nawet nie uruchamia sie w trybie awaryjnym, nie wiem co dalej

Edytowane przez abue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi dziś opowiadał o dziwnym zdarzeniu a mianowicie,,, Wyłączył konsole pod wieczór i poszedł spać, budzi się w nocy a konsola NIBY WŁĄczona tzn dioda od WIFI się świeciła i wentylatory chodziły, on mówi nic, wyłącza konsole lecz ona była już wyłączona i się włącza ehh, możliwe to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe

remote play sie to nazywa. niech to wylaczy i bedzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam, ale pisze, ze za kazdym uruchomieniem kosola odrazu zalacza instalowanie aktualizacji ,a podpieta jest do neta non stop, nie mam zadnej innej mozliwosci, nawet nie uruchamia sie w trybie awaryjnym, nie wiem co dalej

Hmm, zastosuj się do tego poradnika jak się nie mylę.

http://www.ps3site.p...moca-pendrivea/

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo z kąd wyskoczył mi napis "System plików dysku twardego jest uszkodzony , kliknij aby naprawić i na dole jest kliknij "X" ale jak naprawia się to po 100% konsola się resetuje i znowu wyskakuje to samo w kółko. Proszę pomóżcie.!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze po wczesniejszych usterkach (o ktorych mozesz przeczytac wczesniej w tym temacie) gdy odpalilem MotorStorma zeby pograc online z Zia, PS3 zaczelo sie resetowac wylanczylo mnie z neta i wyswietlilo errora i tak 10 razy wiec je oddalem do serwisu i je wymienili.

przyklejam sie do problemu. U mnie nie chce wogole ps3 startowac, a czysciutka jest, ze az milo. Po wlaczeniu po kilku sekundach (oczywiscie slychac slynny wentylator) psztyk i miga dioda na czerwono. Moze ktos juz sobie z tym poradzil? prosze o jakas rade. Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam również po włożeniu gry do napędu PS oraz podczas całego grania, konsola wydaje nieustannie taki sam dźwięk jak na przykład przy zmienianiu piosenki odtwarzanej z płyty? (konsole mam ledwie od 3 dni więc nie wiem czy to tak powinno czy raczej powinienem się martwić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie kosztu naprawy ps3 FAT 80GB z RSOD, aktualnie nie przebywam w Polsce więc się nie orientuję. I drugie pytanie czy to prawda, że wcześniej czy później ps3 chodzi o wersje FAT czeka YLOD?

Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomo z kąd wyskoczył mi napis "System plików dysku twardego jest uszkodzony , kliknij aby naprawić i na dole jest kliknij "X" ale jak naprawia się to po 100% konsola się resetuje i znowu wyskakuje to samo w kółko. Proszę pomóżcie.!!!

Dwie opcje masz

1) pada Ci dysk

2) coś felernie uszkodziło system plików i nie może go normalnie naprawić

Menu serwisowe i format w obu przypadkach przy czym jak 1 pozycja to jeszcze nowy dysk - o ile konsola starsza niż 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ma ktos mozliwosc zrobienia zdjecia w wysokiej rozdzielczosci kawalka plyty glownej ps3 slim, ktory zaznaczylem na zdjeciu? Ewentualnie wartosc rezonatora kwarcowego, ktory jest obok ukladu scalonego...

ps322_hexrqqx.jpg

greets!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam pytanie odnośnie kosztu naprawy ps3 FAT 80GB z RSOD, aktualnie nie przebywam w Polsce więc się nie orientuję. I drugie pytanie czy to prawda, że wcześniej czy później ps3 chodzi o wersje FAT czeka YLOD?

Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

RSOD czesto i gęsto może usunąć (w tym konkretnym modelu) wymiana konsoli na nową - jak dobrze to rozegrasz z sony to dostaniesz wymianę za darmo - a odnośnie drugiego pytania to każdy nieserwisowany odpowiednio sprzęt czeka YLOD - ostatnio mamy wysyp PS3 SLIM z YLOD-em...

Trzeba każdą konsolę co max 18 miesięcy czyścić z kurzu i wymieniać pastę.

Edytowane przez Serwis Konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety widac wszystko, ale nie to co trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A było nie psuć ;)

mam nadzieję że pomoże to zdjęcie

IMAG3165_hexnawp.jpg

Edytowane przez Serwis Konsol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×