Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzisiaj to zrobiłem z rana przyszedłem teraz z pracy i konsola się włączyła . zobaczymy jutro ;] Ale jest drugi problem wcięło mi wszystkich znajomych;/

Zsynchronizuj profil PSN z nowym profilem konsoli.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość podłączenia PS3 do Cyfrowego Dekodera HD z nagrywaniem(dysk 250 gb) i nagrywanie obrazu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość podłączenia PS3 do Cyfrowego Dekodera HD z nagrywaniem(dysk 250 gb) i nagrywanie obrazu?

Pozdrawiam

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość podłączenia PS3 do Cyfrowego Dekodera HD z nagrywaniem(dysk 250 gb) i nagrywanie obrazu?

Pozdrawiam

Niestety nie ponieważ taki dekoder to nie PVR, który by przechwycił sygnał z jakiegokolwiek urządzenia ponieważ nie posiada żadnego wejścia na podłączenie konsoli czy czegoś tam.

Jak chcesz nagrywać to kup HD PVR, który ja posiadam Hauppauge HD PVR, ale kosztuje niecałe 8 stówek.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że,moja konsola nie czyta gier z płyty Blu-Ray.Próbowałem włączyć 6 gier (starsze z 2009 i nowsze z 2011).Nie pojawia się ikona "gry" w menu.Wkładam płytę,zapala się lampka niebieska,konsola zaczyna głośniej chodzić i czuje że pracuje.Wszystkie gry mam oryginalne.Włączyłem film z płyty Blu-Ray Transformers,system odtwarza go bez problemu,czyli nie może to być laser,filmy z formatów DVD chodzą również bez problemowo.Szukałem w necie coś na ten temat ale nie trafiłem na podobny problem.Może winna jest w nowym oprogramowaniu wersja 3,61 ?? Moja konsola to gruba czarnula CECHK03 80 GB niestety już bez gwarancji.Jeśli ktoś wie o co w tym chodzi i jest w stanie pomóc z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Włączyłem dzisiaj ps3 po jakimś tygodniu nie włączania i mam taki problem : czyta mi gry, ale przy uruchamianiu jakiekolwiek gry jest trzask taki , z telewizora dochodzi, ale pochodzi od ps3 i w żadnej grze nie mam dźwięku (w menu jest ) ... czy jest możliwe, że padł napęd? czy co mogło się stać?

dodam, że do napędu zostały włożone nożyczki na jakieś 0.5 - 1cm ,więc nic nie powinno się stać , jak na mój gust...

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Włączyłem dzisiaj ps3 po jakimś tygodniu nie włączania i mam taki problem : czyta mi gry, ale przy uruchamianiu jakiekolwiek gry jest trzask taki , z telewizora dochodzi, ale pochodzi od ps3 i w żadnej grze nie mam dźwięku (w menu jest ) ... czy jest możliwe, że padł napęd? czy co mogło się stać?

dodam, że do napędu zostały włożone nożyczki na jakieś 0.5 - 1cm ,więc nic nie powinno się stać , jak na mój gust...

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Na mój gust to jest właśnie przyczyną owych trzasków włożone o zgrozo nożyczki do napędu.

Tak z ciekawości kto i po co je tam w ogóle wsadzał...?

Mój problem polega na tym że,moja konsola nie czyta gier z płyty Blu-Ray.Próbowałem włączyć 6 gier (starsze z 2009 i nowsze z 2011).Nie pojawia się ikona "gry" w menu.Wkładam płytę,zapala się lampka niebieska,konsola zaczyna głośniej chodzić i czuje że pracuje.Wszystkie gry mam oryginalne.Włączyłem film z płyty Blu-Ray Transformers,system odtwarza go bez problemu,czyli nie może to być laser,filmy z formatów DVD chodzą również bez problemowo.Szukałem w necie coś na ten temat ale nie trafiłem na podobny problem.Może winna jest w nowym oprogramowaniu wersja 3,61 ?? Moja konsola to gruba czarnula CECHK03 80 GB niestety już bez gwarancji.Jeśli ktoś wie o co w tym chodzi i jest w stanie pomóc z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

OLO co w necie nic na ten temat nie było!? To jest klasyczny przypadek uszkodzonego lasera blu ray.

Wystarczy że kupisz na allegro podróbę za coś ok 200zł lub oryginał za 400zł.

A i zwróć uwagę na model lasera, piszesz że to jest 80gb więc powinien być to: KES-410ACA

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Włączyłem dzisiaj ps3 po jakimś tygodniu nie włączania i mam taki problem : czyta mi gry, ale przy uruchamianiu jakiekolwiek gry jest trzask taki , z telewizora dochodzi, ale pochodzi od ps3 i w żadnej grze nie mam dźwięku (w menu jest ) ... czy jest możliwe, że padł napęd? czy co mogło się stać?

dodam, że do napędu zostały włożone nożyczki na jakieś 0.5 - 1cm ,więc nic nie powinno się stać , jak na mój gust...

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Witam,

Najpierw powiedz nam na cholerę wsadzałeś tam nożyczki?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zwracam się do was ze sprawą które od pewnego czasu mnie bardzo irytuje. Kiedy gram np w gt5 to konsola zawiesza mi się na pierwszym okrążeniu w wyścigu . Kiedy gram w BC2 nic mi się nie tnie , gram sobie w najlepsze bez większych problemów. Wczoraj grając w burnauta którego mam na dysku , konsola zacięła mi się po 3h. Nie wiem co się dzieje bo nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Mam konsole od półtora roku mniej więcej i nigdy mi się nie cieła..

Panowie , o co w takim razie chodzi bo jestem mocno zaniepokojony... ? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zwracam się do was ze sprawą które od pewnego czasu mnie bardzo irytuje. Kiedy gram np w gt5 to konsola zawiesza mi się na pierwszym okrążeniu w wyścigu . Kiedy gram w BC2 nic mi się nie tnie , gram sobie w najlepsze bez większych problemów. Wczoraj grając w burnauta którego mam na dysku , konsola zacięła mi się po 3h. Nie wiem co się dzieje bo nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Mam konsole od półtora roku mniej więcej i nigdy mi się nie cieła..

Panowie , o co w takim razie chodzi bo jestem mocno zaniepokojony... ? :shok:

Witam,

To że konsola się czasem zawiesza to normalne, ale jeżeli cyklicznie jak w GT5 to zobacz jak płytka wygląda, jeżeli dobrze to skasuj patche, save i rozpocznij grę jeszcze raz.

Czy konsola zawiesza się na konkretnej trasie czy zawsze po okrążeniu?

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zwracam się do was ze sprawą które od pewnego czasu mnie bardzo irytuje. Kiedy gram np w gt5 to konsola zawiesza mi się na pierwszym okrążeniu w wyścigu . Kiedy gram w BC2 nic mi się nie tnie , gram sobie w najlepsze bez większych problemów. Wczoraj grając w burnauta którego mam na dysku , konsola zacięła mi się po 3h. Nie wiem co się dzieje bo nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Mam konsole od półtora roku mniej więcej i nigdy mi się nie cieła..

Panowie , o co w takim razie chodzi bo jestem mocno zaniepokojony... ? :shok:

Ja bym obstawiła obstawił że jest to wina hdd. Sądząc po tym iż burnout który chodzi bezpośrednio z dysku zawiesił się po 3h to nie może być wina jak twierdzi Screen-Pl porysowanej płyty. Zapewne w GT5 zrobiłeś tą nieobowiązkową instalację na dysk twardy co by przyśpieszyć ładowanie się tras.

A kasowanie save to najgłupsza rzecz jaką mógł byś zrobić w tym przypadku, mam nadzieję że nie posłuchałeś rady wyżej wymienionego usera.

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiła że jest to wina hdd. Sądząc po tym iż burnout który chodzi bezpośrednio z dysku zawiesił się po 3h to nie może być wina jak twierdzi Screen-Pl porysowanej płyty. Zapewne w GT5 zrobiłeś tą nieobowiązkową instalację na dysk twardy co by przyśpieszyć ładowanie się tras.

A kasowanie save to najgłupsza rzecz jaką mógł byś zrobić w tym przypadku, mam nadzieję że nie posłuchałeś rady wyżej wymienionego usera.

@TomXsz nie wiedziałem że jesteś dziewczyną ;)

Heh fakt szkoda saveów, ale mógłby zrobić kopię zapasową lub zrobić po prostu nowe. Myślący użytkownik by tak zrobił, chociaż też myślałem że dużo nie przeszedł kariery w GT5, więc kilkanaście minut mógłby dodatkowo zagrać.

A Gra może się zawiesić z płytki jak i z dysku, więc nie nie ma co obalać teorii porysowanej płyty. thumbsup.gif

Nie raz zawiesił mi się Battlefield: Bad Company 2 Demo z dysku, a w innych grach coś nieszczególnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem Was zapytać czy może macie też takie problemy jak ja, otóż kupiłem konsole ze sklepu i mam zamiar wybrać się tam z reklamacją, posiadam ją od może od 3 miesięcy i od tego czasu mam z nią same problem, ciągłe zwieszanie podczas włączania gier lub w samym menu. Specjalnie ostatnio zakupiłem router z tp-linka żeby mieć neta bezprzewodowo ale nic z tego nie działa, plej za nic nie chce się połączyć z siecią którą sam wykrywa nawet po ręcznej konfiguracji ale przez kabel działa prawidłowo. Sam nie wiem czy akurat wtrafiłem na jakąś wadliwa konsole możliwe że tak.

Sorka dla adminów lub moderatorów ale po całym dniu konfigurowania sieci is szukania w google problemu naprawdę mnie poniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem Was zapytać czy może macie też takie problemy jak ja, otóż kupiłem konsole ze sklepu i mam zamiar wybrać się tam z reklamacją, posiadam ją od może od 3 miesięcy i od tego czasu mam z nią same problem, ciągłe zwieszanie podczas włączania gier lub w samym menu. Specjalnie ostatnio zakupiłem router z tp-linka żeby mieć neta bezprzewodowo ale nic z tego nie działa, plej za nic nie chce się połączyć z siecią którą sam wykrywa nawet po ręcznej konfiguracji ale przez kabel działa prawidłowo. Sam nie wiem czy akurat wtrafiłem na jakąś wadliwa konsole możliwe że tak.

Sorka dla adminów lub moderatorów ale po całym dniu konfigurowania sieci is szukania w google problemu naprawdę mnie poniosło.

Witam,

Zrób format systemu (taka opcja w ustawieniach konsoli), a potem zainstaluj najnowszy Firmware.

Jeżeli nadal będzie to samo to musisz wybrać się do sklepu skoro jest to takie cykliczne nawet w menu. Niestety nic innego nie będziesz miał do zrobienia.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale jak zrobie ten format to strace gierki które ściągnąłem na dysk? naprawde powiem że od samego początku mam zwieszanie (nawet po kilkunastu minutach) i nie ma na to jakiegoś odpowiedniego przycisku w konsoli żeby ją zrestartować jedynie brak prądu, myślałem że może pomorze aktualizacja ale nic z tego nadal zwiechy w menu i podczas włączania gier w samych grach jest ok wszystko chula wporządku.

Pozdrawiam

Edytowane przez keebo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale jak zrobie ten format to strace gierki które ściągnąłem na dysk? naprawde powiem że od samego początku mam zwieszanie (nawet po kilkunastu minutach) i nie ma na to jakiegoś odpowiedniego przycisku w konsoli żeby ją zrestartować jedynie brak prądu, myślałem że może pomorze aktualizacja ale nic z tego nadal zwiechy w menu i podczas włączania gier w samych grach jest ok wszystko chula wporządku.

Pozdrawiam

Zależy co wolisz, zawiechy z grami czy trochę roboty i przynajmniej byś wiedział czego wina, a potem ściągniesz jeszcze raz lub przywrócisz. Na Twoim miejscu zrobiłbym kopię zapasową transferując pliki na kumpla PS3, a potem na odwrót.

Mogę również obstawiać że to wina dysku, ale nie jestem pewien. Najbardziej obeznany w tej dziedzinie jest użytkownik, którego polecam "Serwis Konsol". Napisz do niego SMS'a, na PW lub zadzwoń. Dane są w jego profilu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z działki z ps3 (tam wszystko super grało) dzisiaj podłączam i nic czerwona lampka nie świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopadł mnie dzis taki problem: konsola jakieś 3 minuty po odpaleniu działa bez zarzutów, nastepnie jednak przestaja działać pady, po ich podpieciu kablem działają znowu, nie działają gdy ponownie je odłącze, (dzialają tylko po kablu) no i konsola po poleceniu wyłączenia, po chwili wydaje dżwięk charakterystyczny dla reset , ale lampka nadal miga, konsola się nie chce wyłączyć, pozostaje odłączenie od sieci prądu :confused: dotyczy ps3 slim

edit: no i teraz padła calkiem, znikły wszystkie ikonki,

ps. przedwczoraj mój koleś mial tą sama awarię, ma konsole w serwisie, a wstępnie powiedzieli mu, że to wina zaniku pradu, ja jednak tego zaniku nie mialem, hm dziwne

edit2: dość masowy watek że 3.61 zabija konsole :confused:http://community.eu....e/td-p/12862903 , to by sie potwierdzało z tym co mnie spotkalo i mojego kumpla 3 dni temu

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ściągnijcie sobie 3.65

myslałem o tym, ale kumplowi w serwisie powiedzieli, że jesli bedą naprawiać system to lepiej mieć nie wgrany wyższy soft (nie wiem dokładnie czemu) oni go bedą wgrywać, moja konsola w tej chwili głupieje, nie widzi dysków zewnetrznych, da sie obecnie wyłącyć na podpiętym padzie, zmiany jak w kalejdoskopie, jakby wirus :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki dziwny, poważny problem. Zakupiłem tydzień temu Infamous 2 i w czasie grania, nieraz po 3 minutach, nieraz po 10 minutach nagle wyłącza mi się konsola (całkowicie). Aby ją ponownie włączyć należy odłączyć kabel zasilania i podłączyć go z powrotem. Dodam, że konsola ma niecałe pół roku. Dzieje się tak, gdy gra chodzi z płyty. Wie ktoś czym to może być spowodowane? Napęd odczytuje płyty bez problemu a płyta Infamous 2 jest jak nowa, bez rys. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak byś poszukał na forum to byś wiedział, że to standardowa usterka konsoli slim confused.gif - na szczęście da się to naprawić dosyć skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki dziwny, poważny problem. Zakupiłem tydzień temu Infamous 2 i w czasie grania, nieraz po 3 minutach, nieraz po 10 minutach nagle wyłącza mi się konsola (całkowicie). Aby ją ponownie włączyć należy odłączyć kabel zasilania i podłączyć go z powrotem. Dodam, że konsola ma niecałe pół roku. Dzieje się tak, gdy gra chodzi z płyty. Wie ktoś czym to może być spowodowane? Napęd odczytuje płyty bez problemu a płyta Infamous 2 jest jak nowa, bez rys. Z góry dzięki za pomoc.

Jeżeli konsola ma niecałe pół roku, to masz ją na gwarancji. Zależy skąd ją kupiłeś, ale jeśli z jakiegoś większego sklepu (Media Markt itp), to bierzesz to, co kupiłeś i idziesz do nich, mówiąc że chcesz otrzymać NOWĄ konsolę, bo korzystasz z prawa rękojmi. Jeśli podeprzesz się właśnie odpowiednim pismem, to powinni Ci na miejscu wymienić, bo jeśli wada w sprzęcie ujawnia się do 1 roku po zakupie, to przyjmuje się, że konsola tak działała od samego początku- i takiej wersji musisz się trzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z działki z ps3 (tam wszystko super grało) dzisiaj podłączam i nic czerwona lampka nie świeci

Zobacz na innym kablu, jeżeli nadal nie będzie to do serwisu, chyba że znasz się trochę na elektryczności to możesz zobaczyć co jest.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ściągnijcie sobie 3.65

zrobiłem to jednak, a wczesniej format, wynik: nie mozna zainstalować softu, po 50%-tach błąd 8002F1F9, guzik reset nie działa, pady nie działają:confused: trudno, Tesco dało 2 lata gwary czyli do grudnia :rolleyes: , już dzwoniłem mam dostarczyć wyślą do sony. Zejdzie więc z półtora miecha :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×