Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde troche nie podoba mi się że twórcy zapędzili się aż do 18 wieku. Pierwsza część była w fajnym klimacie ale brakowało wykonania i lepszych pomysłów bo praktycznie z miasta na miasto były te same zadania. A tak to mam mieszane odczucia, walka morska wtf ? - z drugiej świeże pomysły i zapewne odpicowanie gry do maximum. Jakoś specjalnie fanem serii nie byłem ale grałem w każdą, a już najmilej wspominam AC II potem to juz tylko tendencja spadkowa. Nie jestem pewien czy wydawać 200zł na kolejną odsłone która wywraca do góry nogami assasyna bo po tym co widziałem w revelation wizja kupna nie napawa mnie optymistycznie.

A ja się cieszę z umiejscowienia AC trzeciego. Pewnie dlatego że lubię westerny, klimaty dzikich zachodów, kowboje vs indianie, walki amerykanów o niepodległość. Przygody Connora pewnie poznam dopiero miesiąc po premierze gdy mam kolejkę gier do ogrania. A może plusem jest że wyjdą poprawiające łaty.

A co do filmiku... miodzio.

Duże uzbrojenie, można od tyłu kark skręcić, zaatakować ostrzem, tomahawkiem, linką pociągnąć, bądź z pistoletu strzelić.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z umiejscowienia AC trzeciego. Pewnie dlatego że lubię westerny, klimaty dzikich zachodów, kowvoje vs indianie, walki amerykanów o niepodległość.

Nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc Red Dead Redemption i Assassin's Creed III, to dla mnie must have'y.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc Red Dead Redemption i Assassin's Creed III, to dla mnie must have'y.

RDR to dla mnie póki co najlepsza giera pod słońcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=ctDNN-NNUEk&feature=player_embedded




EDIT: Jeśli ktoś ma ochotę na świeże informacje, ciekawe/śmieszne fanarty, w przyszłości jakieś quizy i artykuły to zapraszam tutaj - http://www.facebook.com/pages/Requiescat-in-Pace/313194922112722
Nie było czegoś takiego na polskim facebooku i mam nadzieję, że się rozrośniemy. Edytowane przez Ayakashi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko scenariusz trzymał poziom. Ahhh. Żałuję że akurat w dniu premiery nie pociupię bo będzie chyba brak kaski. Ale maksymalnie miech opóźnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom będzie trzymał na bank. Myśle, że spokojnie dorówna AC:2 i AC:B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba brać na premierę! Musze jakoś finanse rozpatrzyć, kod na muve pójdzie chyba do użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem wczesniej , zabawa sie zaczela zapraszam na te strone http://acinitiates.com/dna/?pid=45&z=8

Maxiu zakup tej gry z opoznieniem mija sie z celem , dlatego ze wlasnie teraz niejako "na zywo" rozgrywa sie cala akcja serii AC . Wlasnie teraz daty z gry zbiegaja sie z rzeczywistoscia .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba brać na premierę! Musze jakoś finanse rozpatrzyć, kod na muve pójdzie chyba do użytku.

Preorder już zamówiony od czerwca :D

jak juz pisalem wczesniej , zabawa sie zaczela zapraszam na te strone http://acinitiates.c...dna/?pid=45&z=8

Maxiu zakup tej gry z opoznieniem mija sie z celem , dlatego ze wlasnie teraz niejako "na zywo" rozgrywa sie cala akcja serii AC . Wlasnie teraz daty z gry zbiegaja sie z rzeczywistoscia .

Dobrze prawisz ;) Nic dodać, nic ując ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych dat zbiegających się z rzeczywistością... Ciekawi mnie czy w grze ukazany będzie koniec świata. :P

Albo ta satelita wysyłana przez Abstergo.

Swoją drogą - materiał na WiiU, ale w końcu zawartość ta sama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście już listę osiągnięć, więc dla zainteresowanych spoiler. (przy czym nie bójcie się - ukryte trofea są w podwójnym spoilerze, nic strasznego dla tych, którzy nie chcą :happy:, sam na nie nie patrzyłem)

SINGLEPLAYER

  • Rude Awakening (Przykre przebudzenie): wejdź do Animusa - 10G
  • No Good Deed Goes Unpunished (Żaden dobry uczynek nie uchodzi na sucho): otwórz wrota świątyni i poznaj los Desmonda - 20G
  • Mystery guest (Tajemniczy gość): ukończ sekwencje 1 i 2 - 20G
  • How D'ya Like Them Apples (Jak wam się to podoba?): ukończ sekwencję 3 -20G
  • Heroes are Born (Narodziny bohaterów): ukończ sekwencję 4 - 20G
  • The Day the Templars Cried (Dzień, w którym zapłakali Templariusze): ukończ sekwencję 5 - 20G
  • Tea is for Englishman (Herbatka jest dla Anglików): ukończ sekwencję 6 - 20G
  • The Whites of Their Eyes (Białka ich oczu): ukończ sekwencję 7 - 20G
  • Caged Wolf (Wilk w klatce): ukończ sekwencję 8 - 20G
  • Two if by Sea (Skradzione serca, tytuł komedii romantycznej z 1996): ukończ sekwencję 9 - 20G
  • Grim Expectations (Oczekiwanie na najgorsze): ukończ sekwencję 10 - 20G
  • Difficult End (Trudny koniec): ukończ sekwencję 11 - 20G
  • The Sum of Truth (Suma wszystkich prawd): ukończ sekwencję 12 - 50G
  • Perfectionist (Perfekcjonista): ukończ wszystkie misje na 100% - 50G
  • An Extraordinary Man (Nadzwyczajny człowiek): zgromadź kompletną encyklopedię zwykłych obywateli - 10G
  • Patent Not Pending (Zgłoszenie patentowe odrzucone): zbuduj jeden z wynalazków Beniamina Franklina - 10G
  • House party (Imprezka): zatrudnij jednego z Artystów i osadź go w swoim gospodarstwie - 10G
  • A Complete Set (Pełny zbiór): osadź wszystkie opcjonalne postacie w swoim gospodarstwie - 20G
  • Original Gamer (Wyjątkowy gracz): zajmij pierwsze miejsce w grach Fonorama, Morris i Bowls - 20G
  • Bring Down the House (Zrównać dom z ziemią): zinfiltruj Fort Wolcott - 20G
  • Kidd gloves (Rękawiczki Kidda): odkryj tajemnicę Oak Island - 30G
  • Monopoly Man (Monopolista): wyślij konwój do Nowego Jorku, Bostonu i Pogranicza - 10G
  • Man of the People (Człowiek ludu): oswobodź wszystkie dzielnice w Nowym Jorku LUB Bostonie - 20G
  • In good Standing (Na dobrej pozycji): ukończ wszystkie wyzwania jednego z klubów - 30G
  • Tumblehome (Zawał burtowy): ulepsz Aquilę - 10G
  • Entrepreneur, not Pirate (Przedsiębiorca, nie pirat): wykonaj wszystkie 12 kontraktów korsarzy - 20G
  • All washed Up (Wszystko stracone): ukończ misje morskie na pokładzie Aquili - 40G
  • Blowing in the Wind (Słowa na wietrze): zdobądź wszystkie strony almanachu Benjamina Franklina - 20G
  • Completionist (Kolekcjoner): uzyskaj 100% wpisów w tabeli śledzenia postępu - 50G
  • Multitasking (Wielozadaniowość): uzyskaj 50% wpisów w tabeli śledzenia postępu - 20G
  • Spit Roast (Dwie pieczenie na jednym ogniu): wykonaj podwójne zabójstwo z użyciem muszkietu - 20G
  • Circus Act (Sztuczka cyrkowa): zabij 15 strażników pojedynczym strzałem z armaty - 10G
  • Predator (Łowca): powieś 5 wrogów z użyciem linki - 10G
  • Prince of Thieves (Książę złodziei): okradnij konwój bez zabijania ani jednego strażnika - 10G
  • Whit’s fur ye’ll no go by ye! (Co ma być, to będzie): korzystając z ludzkiej tarczy, zasłoń się przed pięcioma seriami wroga - 10G
  • Jager Bomb (nazwa drinka): będąc poszukiwanym, zabij 10 strzelców zanim utracisz rozpoznawalność - 20G
  • Magna cum Laude (łac. Z wielką pochwałą): awansuj choć jednego rekruta do stopnia asasyna - 20G
  • Coureur des Bois (fr. Goniec leśny): wymień skóry w każdym ze sklepów - 10G
  • By Invitation Only (Tylko na zaproszenie): uzykaj zaproszenie do klubu - 20G
  • Eye Witness (Naoczny świadek): patrz, jak łowca zabija swoją ofiarę - 10G
  • Fin (Koniec):
    ukończ wszystkie misje epilogu dostępnego po napisach końcowych
    - 30G

MULTIPLAYER

  • Winnig Team (Zwycięska drużyna): ukończ sesję multiplayer będąc w prowadzącej drużynie - 20G
  • Hunter/Killer (Łowca/zabójca): dojdź do 10 fali w trybie Wolfpack - 20G
  • Abstergo Entertainment: osiągnij 20 poziom w trybie wieloosobowym - 10G
  • Personalized (Dostosowany): dostosuj swoją postać i profil w trybie multiplayer - 10G
  • The Truth Will Out (Prawda wyjdzie na jaw): odblokuj zhakowaną wersję jednego z filmów instruktażowych Abstergo - 20G

UKRYTE OSIĄGNIĘCIA

  • Daddy Dearest (Najdroższy ojcze): ukończ część w teraźniejszości - stadion - 20G
  • Criss Cross (Na krzyż): ukończ część w teraźniejszości - wieżowiec - 20G
  • The End in Nigh (Koniec jest blisko): ukończ część w teraźniejszości – Abstergo - 20G
  • Head in the Cloud (Z głową w chmurach): odszukaj wszystkie kluczowe elementy i zsynchronizuj Animusa z Chmurą - 20G

Edytowane przez Ayakashi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że fabularne trofiki ospoilowane w spoilerze. Ktoś mógłby się nadziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po osiagnieciach mozna pewne rzeczy wywnioskowac , ale zmartwilo mnie to ze multi ma tylko 5 osiagniec i nie wygladaja one na jakies strasznie trudne . Swoja droga Ubi skopalo tryby druzynowe a AC R. , dodali jakies dziwne tryby dla runnerow i prawde mowiac natworzyli roznych dziwactw zamiast skupic sie na doskonaleniu tego co im wyszlo najlepiej. Teraz znowu szykuja nowe tryby oby nie skopali mojego ulubionego deatchmatcha.

Robi sie coraz ciekawiej , pojawiaja sie nowe osoby , dostajemy coraz wiecej informacji , ktorych nie bylo w grze musze przyznac ze sledze z uwaga wszelkie nowosci pojawiajace sie na stronce http://acinitiates.c...dna/?pid=45&z=8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posunięcie z ułatwieniem trofeów trybu Multiplayer, w Brotherhood to był istny koszmar, natomiast w Revelations było pod tym względem zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posunięcie z ułatwieniem trofeów trybu Multiplayer, w Brotherhood to był istny koszmar, natomiast w Revelations było pod tym względem zdecydowanie lepiej.

Rozumiem że "lepiej" tz. łatwiej :D

Bo przecież tak faktycznie było ;D

....... ale zmartwilo mnie to ze multi ma tylko 5 osiagniec i nie wygladaja one na jakies strasznie trudne...............

No mnie też prawdę mówiąc. Żeby się nie okazało że zajmie to 2h i po wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że "lepiej" tz. łatwiej :biggrin:

Oczywiście :)

Co jak co, ale 50 level w Brotherhood to lekka przesada była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że nintendo daje rade. Nie jest to jakiś duzy krok ale mozna powiedzieć że nową konsolą prawie zrównali się z obecną generacją :D że jestem pod wrażeniem AC III na WiiU a jak wyjdzie więcej multiplatform na to nintendo to może japońce troche otworzą sie na zachodnie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×