Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

No to faktycznie lipa.

Choć powiem Ci, że mnie złapał tylko bug ze stolarzem, więc teoretycznie powinienem być szczęśliwy :)

Fajna gra, ale nie do końca dopracowana.

Oby kolejna część była bardziej "czysta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej misji ze stolarzem chyba jeszcze, chyba ze chodzi o misję osady i odzyskanie narzedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie.

Tam chodzi o skanowanie typów z osady do encyklopedii.

Stolarz zniknął i go nie było ;)

Parę stron wcześniej opisywałem problem. Pomogło wówczas usuwanie znajomych ;) -> wtedy się odblokował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko mam, jestem już w 7 sekwencji, a w domostwie Davenporta nie odblokowują mi się rzeczy kupione w sklepie (bronie, kostiumy, inne elementy wyposażenia) czy to normalne, ze jeszcze nic się tam nie pojawiło, mimo tego, ze cały czas kupuję nowe rzeczy w sklepie?

 

EDIT

 

Nie było pytania, znalazłem, zapomniałem o tym magicznym świeczniku...

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy kupując to wydanie:

 

http://www.saturn.pl/warszawa-blue-city/gra-ubisoft-assassins-creed-iii-edycja-waszyngtona,id-853671?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

 

będę mógł ściągnąć bez problemu wszystkie dodatki?? Pytam, bo w "edycji specjalnej" też było jakieś DLC do ściągnięcia, ale kod na nie tracił ważność gdzieś w kwietniu. Nie chciałbym żeby tutaj spotkała mnie taka niespodzianka, bo zasadniczo to właśnie dla Tyranii Waszyngtona myślę o zakupie tego wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benedict Arnold byłdo kwietnia, waszyngton chyba bez problemów, z tego co wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek - to jak ograsz "Tyranię ...." to daj znać czy to warte kasy :)

Chodzę wokół tego DLC od dłuższego czasu i się waham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie gdyby ktoś miał takie wątpliwości jak ja miałem to wklejam fragment odpowiedzi od Ubisoftu:

 

"(...) Odnośnie dodatków edycji Waszyngtona, jest to dostęp do przepustki sezonowej w sklepie PSN, w formie kodu promocyjnego, pozwalającego na zakup pakietu za 0zł. Ten kod nie ma daty ważności."

 

Czyli można spokojnie kupować.

 

@ lennox

Oczywiście jak ogram to dam znać czy było warto, choć nie wiem czy jako maniak AC będę tu najbardziej obiektywny....

Edytowane przez Slawek1916
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lennox to tez maniak AC3 więc będzie spoko co do opini, haha ;) sam też czekam, moze się skuszę :)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie na które google nie miało odpowiedzi o.O otóż gdy ukończę daną misję w sekwencji na 90% (podczas pierwszej rozgrywki 77% w powtórce 90%) bez "Spełnij wszystkie ograniczenia w trakcie jednej rozgrywki" czy po zakończeniu całej gry będę miał możliwość wymaxować to na 100% czy też nie ma sensu dalej grać i zacząć całą przygodę od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz to zrobić po zakończeniu gry bez najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdą misje można potem powtórzyć, i tak długo walczyć aby mieć w końcu upragnione 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kolejne pytanie otóż czy zdarzało wam się że podczas rozgrywki występowały bugi ? Nie ukrywam że do tej pory w żadnym AC nie spotkałem żadnego błędu a w III napotkałem już drugi (pierwszym było niepojawienie się ciała w misji z wytropieniem niedźwiedzia) otóż jest to bardzo irytujący błąd gdyż znajdźki są potrzebne do wymaxowania gry, a mi nie pojawia się jedna ze skrzyń w centralnej dzielnicy Bostonu. Wszystkie inne do tej pory zebrałem a ta jedna się póki co nie pojawiła. Czy mieliście podobnie ? Jak sobie z tym poradziliście ? Czy ta skrzynia jest elementem późniejszej misji fabularnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie da się jakos odblokować strój np : altaira? bo w poprzednich częściach była taka mozliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da się. Musisz mieć pełna synchronizacje w każdej misji głównej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio. Wpisz sobie nawet jak mi nie wierzysz Altair Outfit AC3 W google :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś felerny egzemplarz edycji waszyngtona, bo dostałem dwa kody na te same dodatki... a przynajmniej tak wygląda z tych karteluszek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam  problem z AC3 a mianowicie po ukazaniu się ostrzeżenia zdrowia pojawia sie czarny obraz i nic sie nie dzieje próbowałem wyłączać i włączać konsole jak i wyjmowac płyte ale nic to nie dało dodam że płyta nie jest mocno porysowana a inne gry działają sprawnie.

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam że płyta nie jest mocno porysowana

czasami wystarczy i to:)

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie zadałeś w swoim statusie na stronie głównej forum i dostałeś podobną odpowiedź.

 

Jestem chyba zmęczony serią AC. Utknąłem w momencie gdy gra pozwala nam sterować Connorem. Jak odstawiłem grę ponad pół roku temu tak nie mam ochoty/chęci do niej powrócić. A z kolei AC4 kompletnie mnie nie interesuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem chyba zmęczony serią AC.

 

Nie tylko, ty...  AC4 kupie, ale jedynie na ps4 żeby było w co grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×