Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć.

Przykładowo w RDR save z wersji gry z PSS nie działały po przejściu na pudełkową. Ani z singla, ani z multi.

Także tu serio ciężko o wiarygodne info. Trzeba to sprawdzić jakoś :)

 To miałeś dziwną wersję. Ja skończyłem podstawkę z PS+, a potem kupiłem płytową wersję GOTY i grałem dalej niczego nie tracąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie dwa pytanka. Czy w edycji Waszyngtona DLC są od razu na płycie (i tylko z tą wersją działają), czy są może w postaci kodu, dzięki któremu pewnie dodatki będą działać na 99,9%  z wersją z ps+. Znalazłem też na allegro ofertę z samym Season Passem za 5 dych. Tutaj tez pojawia się pytanie czy warto się tymi DLC w ogóle interesować, czy są warte uwagi. Bardzo lubię serię AC, ale nie jestem pewny czy warto wywalić na te DLC 50 zł.

 

Też kupiłem tego passa z allegro,dam znać jak  to działa z tą wersją z plusa jak wrócę.

Te 3 dlc z Waszyngtonem to około 10 godzin gry.Pass zawiera je właśnie i kilka do multi.

Edytowane przez gandi77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W sumie jeśli jest to serio 10 godzin gry to mógłbym te 5 dych zainwestować. Martwią mnie trochę tylko te czasami niezbyt pochlebne recenzje tych DLC. 

PS. Jak właśnie kupiłeś tego passa z allegro to sprzedawca zgodził się na wysyłkę kodu mailem? Nie widzę tam takiej opcji, a karteczka z kodem mi niepotrzebna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W sumie jeśli jest to serio 10 godzin gry to mógłbym te 5 dych zainwestować. Martwią mnie trochę tylko te czasami niezbyt pochlebne recenzje tych DLC. 

PS. Jak właśnie kupiłeś tego passa z allegro to sprzedawca zgodził się na wysyłkę kodu mailem? Nie widzę tam takiej opcji, a karteczka z kodem mi niepotrzebna jest.

Wysłał mi zdjęcie kodu na maila.Tego passa możesz jak i inne  kupić na spółkę,wychodzi po 25 zł,wtedy opłaca jeszcze bardziej

Edytowane przez gandi77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy season pass, oprócz tych 3 DLC z Waszyngtonem, zawiera również pakiet ukryte tajemnice i Benedict Arnold?

 

@gandi77, daj znać, jak sprawdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie framerate drop przy bieganiu i skakaniu po dachach? Animacja zwalnia na oko nawet do 15-20 klatek na sekundę, trochę wkurzające się to robi. Mam wersję cyfrową z Plusa, na dysku (250 GB) staram się zawsze mieć ponad 50 GB wolnego, żeby nie było syfu.

 

Początek mnie zaskoczył, gdyby AC III trzymał ten poziom to byłby to naprawdę świetny, ale po dopłynięciu do Bostonu gra dużo straciła. Znowu te głupie i wkurzające misje eskortowe lub śledzenie kogoś, fabuła niezbyt ciekawa, mam nadzieję że całość jeszcze się rozkręci, bo na razie średnio jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie framerate drop przy bieganiu i skakaniu po dachach? Animacja zwalnia na oko nawet do 15-20 klatek na sekundę, trochę wkurzające się to robi. Mam wersję cyfrową z Plusa, na dysku (250 GB) staram się zawsze mieć ponad 50 GB wolnego, żeby nie było syfu.

 

Początek mnie zaskoczył, gdyby AC III trzymał ten poziom to byłby to naprawdę świetny, ale po dopłynięciu do Bostonu gra dużo straciła. Znowu te głupie i wkurzające misje eskortowe lub śledzenie kogoś, fabuła niezbyt ciekawa, mam nadzieję że całość jeszcze się rozkręci, bo na razie średnio jest :/

Popieram przedmówcę.

AC pożarłem niemalże w dniu premiery, zaliczyłem opad kopary i skatowałem do końca. AC2 był dobry ale nie skończyłem, bo trochę przydługa była gierka.

Potem te wszystkie brotherhoody, multiplayery itd olałem, bo ewidentnie to był skok na kase.

 

I teraz, jako plusowicz , odpaliłem AC3. Zaczyna się od wspinania w operze na oczach 500 ludzi, ukradkiem... Potem glowny bohater, angielski szlachcic popierdziela po balustradach na żaglowcu jak Spiderman. 

No i wreszcie Boston, wieś z 10 domami na krzyż i robie non stop rzeź wśród strażników co drugą ulicę. Masakra na ulicach i nic. Chowam się w stogu siana i dalej po wsi chodzę 10 min pożniej, jakby nigdy nic. 

 

No i ten wspomniany slajd szoł. Tak szapie gra, że odrzuca.

 

Dam sobie spokój z tą serią na dobre już. Tak jak to zrobiłem z Call of Duty.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy season pass, oprócz tych 3 DLC z Waszyngtonem, zawiera również pakiet ukryte tajemnice i Benedict Arnold?

Pass zawiera :

-3 dodatki Tyrania Króla Waszyngtona

-pakiet Ukryte Tajemnice(3 misje do singla)

-pakiet Zahartowany w boju(nowe postacie,mapy i przedmioty w multi)

-Captain of the Aquila Character Skin

 

Misja Benedict Arnold jest płatna,teraz chyba po 9 zł

Pass(ten w formie kodu z allegro)działa z wersją z plusa.

Edytowane przez gandi77
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze pytanie: czy warto brać to DLC?

 

Za te 53 zł jeszcze bym kupił się czy jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Mam pytanie z innej beczki :)

 

Istnieje coś takiego może jak historia uniwersum Assassins Creed ( swego czasu było coś takiego na PS3Site ale do uniwersum Killzona- napisane jeszcze za czasów zeratula jeśli go ktoś pamięta).

 

Na PS3Site chyba takie cośnie powstało bo sprawdzałem ale może ktoś ma link z innej strony bo chce nadrobić braki w fabule i zabrać sie za trójeczkę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Mam pytanie z innej beczki :)

 

Istnieje coś takiego może jak historia uniwersum Assassins Creed ( swego czasu było coś takiego na PS3Site ale do uniwersum Killzona- napisane jeszcze za czasów zeratula jeśli go ktoś pamięta).

 

Na PS3Site chyba takie cośnie powstało bo sprawdzałem ale może ktoś ma link z innej strony bo chce nadrobić braki w fabule i zabrać sie za trójeczkę :biggrin:

 

Zerknij na strone zakon assassin"s creed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze pytanie: czy warto brać to DLC?

 

Za te 53 zł jeszcze bym kupił się czy jest sens.

 

Powiem szczerze, że tak jak lubię całą serią AC (no może poza jedynką) to historia z Tyranii zupełnie mi nie podeszła. Dziwna jest jakaś, no ale w sumie to "historia alternatywna" więc pewnie taka być musi. Czy warto wydać 53PLN??? Musisz sobie odpowiedzieć czy wydać to na jakieś 5-6 godzin dodatkowego grania w AC3 czy lepiej poszukać używanej, pełnej wersji jakiejś innej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem jakieś 2 godzinki i nie było problemu ze znalezieniem ludzi. Nawet jeśli nie zaczynało się sesji z całą osemką to po chwili dochodzili.

 

Multi bardzo fajne, ale coś czuję że mi się znudzi po jakimś czasie, tak jak w Brotherhoodzie. Głównym problemem tutaj są ludzie, myślą że multi to kolejna okazja do poskakania po dachach, zamiast się skradać. Żeby takiego zdjąć to też trzeba się wspiąć, wtedy ścigający nie ma wątpliwości że jesteś jego celem i cała rozgrywka nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że tak jak lubię całą serią AC (no może poza jedynką) to historia z Tyranii zupełnie mi nie podeszła. Dziwna jest jakaś, no ale w sumie to "historia alternatywna" więc pewnie taka być musi. Czy warto wydać 53PLN??? Musisz sobie odpowiedzieć czy wydać to na jakieś 5-6 godzin dodatkowego grania w AC3 czy lepiej poszukać używanej, pełnej wersji jakiejś innej gry...

 

Jakoś w styczniu wbiłem platynkę w AC3 i od owego czasu się waham co do zakupu "Tyranii ....".

Fakt, że teraz staniała, ale faktycznie jest z nią coś dziwnego :) Nie mówię, że jest zła, ale z tego co widziałem na YT rzeczywiście może grac się w nią - "dziwnie".

Zresztą, z tego co powszechnie wiadomo furory nie zrobiła, i jakościowo (jako DLC) do Undead Nightmare z RDR (moim zdaniem najlepszego DLC w dziejach PS3) startu nie ma (choć to inna tematyka, ale o DLC sensu stricto chodzi).

WIęc pewnie wahać się będę dalej :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś męczył schemat i powtażalność w Brotherhood, a Revelations w ogóle olał to jest sens w ogóle tą 3 ściągać z plusa ?

Czy znów odpalę i po 2h stwirdzę że nie ma sensu znów w to grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up. miałem podobnie, kupiłem 3 i poza klimatem typu patriota była to kolejna część którą "wymeczylem" nudzac sie niemiłosiernie od połowy gry...

a podobnie do ciebie : 1ki nie skończyłem, 2ka była w miarę ok, brotherhooda ledwo liznalem a revelations olalem....

więc odpowiadając na twoje pytanie : zgraj jak nie masz w co grać (wątpliwe) a tak bym olal...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to dzieci CoD i dlatego tak jest

 

No właśnie się zastanawiałem kto 5 razy kupuje tą samą grę :P

 

@schranz: Mam taką samą sytuację jak ty, BH mnie strasznie zanudził i Revelations wogóle nie tknąłem. Pograłem w AC3 jakieś 4 godziny i misje są tak samo powtarzalne jak poprzednio, a fabuła nudna, jak na grę z taką ilością cutscenek. Potem podobno się rozkręca przy bitwach morskich, ale to raptem parę misji. Jak na którąś już odsłonę serii, nowe miasto, nowy silnik i parę nowych feature'ów to za mało. Dam grze jeszcze szansę, ale sądząc po opiniach to dużo się nie zmieni.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×