Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Multi spoko, ale mogłoby mieć na uwadze różnicę w poziomach i dobierać graczy sensowniej. 2 na 2. W mojej 1 i 3 lvl a przeciwnik 10 i 13. Notorycznie tak jest. Właściwie zawsze walczę w drużynie ze słabszym na 2 silniejszych.

Do tego zdarzają się lagi...

Pogram jeszcze kilka dni i zobaczy czy warto zatrzymać ten tytuł na dłużej.

Jednak już teraz multi podoba mi się bardziej od tego co tym razem pokazał singiel. Sam nie wierze w to co mówię.

PS. chce ktoś pograć? Do ~24-1 mam czas.

Ja tam 10 lvl nabiłem i na serio nie miałem laga na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma GoW: Ascension wraz Soundtrack? Ile czasu trwa cały album OST?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się na innych żywiołach odblokować jakoś magię ?

Każdy ma magię jako ostatni poziom ulepszenia. Ogień na starcie i na hardzie był jedynym przydatnym hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi poziomy są z pozoru istotne, bo wczoraj siedziałem i nie mogłem uwierzyć (dalej ciężko), ponieważ koleś z 1 lvl Hadesa rozwalił wszystkich. Grałem 20 lvl Aresa i nic nie mogłem zrobić. Na koniec koleś miał 15 zabójstwo a sam zginął 4 razy.

Grałem też kilka razy pod rząd 18 Ares vs 30 Ares i ten z wyższym nie mógł ze mną wygrać. Liczy się dobór żywiołów oraz minigry:skrzynie, fontanny etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę albo dwie wcześniej pan_satyros wkleił pordanik, ja tez podlinkowałem link do filmiku.

Tak naprawdę trudna jest tylko pierwsza fala, jeśli mamy ulepszone oba kamienie to jest zupełnie prosto.

Cały czas spamowałem spowalnianie na gorgonach i orkosa jak tylko mogłem nie atakowałem tylko trzymałem blok.

Uciekałem tylko przed atakiem zamieniającym w kamień, jak pojawiły się syreny ta sama taktyka plus magia ognia.

Nie ma nawet sensu próbować z nimi walczyć, bo źle to się skończy.

Tym sposobem nie straciłem ani trochę życia, magię odnawiają gorgony i syreny więc przed drugą falą pasek nie powinien być pusty.

Reszta to już formalność, jeśli nie masz ulepszonych kamieni to powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta to już formalność, jeśli nie masz ulepszonych kamieni to powodzenia :)

Zgadza się. Bez tego nie ma szans raczej.

Mój poradnik uważam za kompletny. Testowany w sumie 3 razy. Za każdym razem się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wspiąć się na górę, później przyciągasz platformę (na pewno zauważysz) i dajesz orkosa żeby się nie odsuneła, w ten sposób bramka się podniesie i skrzynki są Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co już przeszli grę zróbcie ranking najfajniejszych bossów w Ascension ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moglbyście tak używać spojlerów ? Poza tym co to ma być ranking najfajniejszych bosów ? Najfajniejszych pod jakim względem ? Wyglądu, charakteru, ludzie nauczcie się pisać po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moglbyście tak używać spojlerów ? Poza tym co to ma być ranking najfajniejszych bosów ? Najfajniejszych pod jakim względem ? Wyglądu, charakteru, ludzie nauczcie się pisać po polsku.

Najfajniejszych we własnym odczuciu,to chyba logiczne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ten patch ułatwiający ten końcowy poziom ? Bo już się z tym pi****le od 3 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ten patch ułatwiający ten końcowy poziom ? Bo już się z tym pi****le od 3 godzin.

Dla wszystkich mających problemy nagrałem aparatem film na podstawie mojego poradnika (+/-). Właśnie leci na YT.

Jak na złość w tym przejściu wyszło sporo bugów gry (zawieszający się Orkos lub niedziałający Amulet) i sam kilka razy dałem ciała, ale to nawet lepiej, bo wiecie czego można się spodziewać. Jak YT przemieli wrzucę linki.

/EDIT

Obowiązkowo:

- maksymalnie ulepszony amulet

- maksymalnie ulepszony kamień przysięgi

- magia ognia

TAKTYKA:

I Pietro:

- podbiegamy do ognia, używamy amuletu, następnie kamienia. Później magia ognia, gdy gorgony są blisko. Powtarzamy sekwencję kilka razy unikając i trzymając cały czas blok. Gdy tylko da się jakąś wykończyć robimy to, co daje nam punkty magii.

- po zabiciu drugiej gorgony szybko biegniemy do prawej krawędzi planszy i tam czekamy na wiedźmy/syreny. Natychmiast używamy amuletu i orkosa, następnie magia ognia. Jeśli mamy maczugę możemy spróbować wybić kilka wiedź z planszy. Stosujemy wiele uników i wciąż powtarzamy sekwencję amulet i orkos, dopełniane co jakiś czas magią ognia. Wykańczamy przeciwników gdy tylko jest ku temu okazja. na kolejne pietra magia nie jest obowiązkowo potrzebna, ale możemy jeśli się uda jakąś zachować.

II Pietro

- najważniejsze to od tego momentu, aż do końca całego wyzwania Archimedesa CAŁY CZAS TZRYMAC BLOK. Zwalniamy go tylko by użyć amuletu lub Orkosa. Na filmie kilka razy walczyłem, ale jeśli macie mniej życia lepiej nie ryzykujcie.

- na początku od razu rzucamy amulet, następnie orkos. BLOKUJEMY. Powtarzamy tę sekwencję aż wojowniczki zginą. Jeśli się uda możemy je złapać -- dadzą nam życie. Harpie staramy się wyrzucić z planszy.

- gdy pojawi się ogień zawsze, chcą go uniknąć ustawiamy się zaraz przed nim i gdy zniknie szybko robimy unik (jak na filmie).

- Kolosa pokonujemy albo używając tyle magii ile nam zostało, albo standardową kombinacją Amulet, orkos, uniki itd.

III Piętro

- tutaj nie da się przegrać, jeśli zagrasz zgodnie z moimi radami.

- przede wszystkim ciągle blokuj, puszczaj tylko na amulet i orkosa, an filmie czasem walczę ale tylko gdy wróg jest w powietrzu, lub jest spowolniony.

- Centaur -- unik by nabrać odległości -- blokujemy i czekamy na szarżę, po udanym QTE amulet i orkos. Czekamy na kolejną szarże i tak aż do zabicia.

- Magowie -- trzymamy blok cały czas, puszczamy tylko w bezpiecznym momencie po to by użyć amuletu i orkosa. Jeśli zostały nam ładunki magii zżuwamy je. Chwytamy przeciwnika, gdy tylko to możliwe.

Jeśli zagrasz zgodnie z tymi radami powinno się udać :) testowałem taktykę 5x i za każdym razem weszło.

Edytowane przez pan_satyros
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc... dzisiaj odpaliłem sobie multiplayer i jak mi wyszukuje mecz i odlicza czas i dochodzi do 0 to zaczyna od początku szukać graczy i znowu odliczać czas i tak w kółko :( i nie mogę grać przez to. Ma ktoś taki problem ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła platyna :D Wyzwanie Archimdesa zrobione na hardzie za 2 razem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Lat of Us.

Przez 2 dni było w menu możliwość zagrania w demo, poprzez wciśnięcie kwadrat.

Dziś się zalogowałem i już nie ma, też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie doszedlem do tego Wyzwania Archimedesa i zobaczymy czy takie to ciezkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ciężkie, zastanawiam się nadal z czego wynikają te całe jęki.

Mam wrażenie, że dzisiejsi gracze jak nie mogą przejść czegoś po kilkunastu próbach od razu szukają problemu wszędzie oprócz swoich umiejętności.

Na normal wyzwanie przeszedłem za pierwszy razem, na hard za drugim.

Gdyby nie ta cała akcja z patchem nawet bym na to miejsce szczególnie uwagi nie zwrócił (ginąłem więcej w innych).

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash ma racje. Zamiast kopiować własne błędy, mogłem od razu testować różne taktyki i pewni poszłoby mi dużo szybciej. Gdy się już załapie co jest tam ważne to jest łatwiej niż w wielu innych miejscach gdzie blok nie działa na wrogów, a arena jest często jeszcze mniejsza lub gorzej pokazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×