Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego znow wszyscy maja 1.03 a my mamy 1.02, niech mi to ktos wytlumaczy bo ja nic nie kapuje........

Bo Lauda nazwał nas "Polacke" i CM to kupili.

Na Onecie pisało.

...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jakie te patche mają numerki? Widocznie w wersjach 1.02 dla PL, US i RUS wepchnęli 2 patche (odpowiedniki 1.02 i 1.03 dla angielskiej wersji).

Najważniejsze jest, że każdy po ściągnięciu aktualnego patcha dla swojej wersji będzie miał taki sam kod jak każdy inny i będziemy mogli grać razem. Na prawdę nie ma nad czym się tu jeszcze rozwodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do wersji ANG juz byl patch 1.02.

1.03 zawiera kolejne poprawki.

Wersja PL miala jednego patcha wczesniej z tad numerek jest 1.02.

Patch ten zawiera wszystko to co zawieraly dwa patche dla wersji angielskiej.

Wszystko juz jasne? Grac mozna juz razem wersja ang i pl. Takze nie wiem po co wam glebsze badanie tematu skoro najwazniejsza rzecz dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzilo, aby obydwie wersje mialy TEN SAM kod. Dzieki za resolution! :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za info. W takim razie musze zobaczyc o ile FF sie poprawilo po 1.03!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym pierd.. patchu nie zauwazam poprawy przyczepnosci - czyli jak dla mnie jest to takim samym śmierdzącym gównem jakim było...

p.s. na szczęście kumple z pracy którzy mają PS3 zakupili ostatnio F1 2011 i w tą wersję będziemy jeździć własną ligę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squbix, ale to nie będzie tak, jakbyś w 2011 wrzucił 11/11 na zawieszenie i jedziesz po szynach.

Przyczepność została poprawiona, ale nie aż tak. Owszem, trudniej zespinować teraz bolid, ale wciąż jest to możliwe.

Jak zapuściłem swój setup na Australii i ustawiłem już sobie kierownice, to robiłem czasy jakich poprzednio nie mogłem w stanie zrobić.

A przynajmniej nie na pierwszym kółku wyjazdowym.

Zresztą to nie zmienia faktu, że ochota do tej gry odeszła mi już dawno. Mam nadzieję, że ligowy wyścig z chłopakami wróci chociaż trochę chęci do gry.

Bo siłą by mnie teraz do tej gry nie zaciągnęli, żebym singla miał np. w to coś grać.

Zobaczymy jak tygodniowe testy wypadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochota do gry minela wszystkim juz dawno, nie ma tego "wow" ktore mialo byc 27 Pazdziernika! Teraz jest "ehh.." I nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to trochę mnie zmartwił fakt, że patch wyszedł XD

Ale tak jak mówię, mam nadzieję, że to wszystko minie jak się pogra z chłopakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wrocic do starych nawykow, wejsc w rytm wyscigowy! Wszystko minie z pierwszymi kolkami na torze, wszyscy zapomna o tym patchu i beda sie rwali do jazdy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawiacie kierownicę, bo cały czas mam wrażenie jakby mnie ściągało ..... Hmmm, może muszę pojechać na zbieżność :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym pierd.. patchu nie zauwazam poprawy przyczepnosci - czyli jak dla mnie jest to takim samym śmierdzącym gównem jakim było...

p.s. na szczęście kumple z pracy którzy mają PS3 zakupili ostatnio F1 2011 i w tą wersję będziemy jeździć własną ligę...

Też mi się coś tak wydaje, jak Patricko, że w 2011 jeździłeś na 11/11 (czyli na bugu) i przyzwyczaiłeś się do mega przyczepności.

Na całe szczęście w 2012 tego nie ma. Właśnie na tym polega zabawa - opanować zachowanie bolidu i śmigać do przodu. Poza tym pobaw się setupem, bo ja problemów z przyczepnością nie mam. Trzeba tylko dobrze zmajstrować ustawienia całego bolidu i będzie prawie jak na 11/11 z 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym pierd.. patchu nie zauwazam poprawy przyczepnosci - czyli jak dla mnie jest to takim samym śmierdzącym gównem jakim było...

p.s. na szczęście kumple z pracy którzy mają PS3 zakupili ostatnio F1 2011 i w tą wersję będziemy jeździć własną ligę...

To fajnie.

Bo u mnie jest poprawa przyczepności ale co najważnijsze - w końcu nie ma koszmarnej podsterowności, reszta mi zasadniczo lotto.

Setupy od nowa, jest większy margines na ustawienia i samochód lepiej na nie reaguje, przez co u mnie jest znaczna poprawa czasów, wręcz przepaść. Znów chce się grać, choć entuzjazmu jak wcześniej już brak, może wróci.

Następną edycję F1 kupię tylko i wyłącznie bazując na doświadczeniach innych, jeżeli będa takie jaja jak teraz, to poczekam sobie.

Edytowane przez Tommygun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczepność jest poprawiona na bank.

Co jest irytujące to to, że wciąż wywala z lobby. O tym że dziś 2 razy zawiesił mi się DFGT nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma w tej grze czegoś takiego jak powtórki najlepszych momentów w wyścigu. Bo często zdarza sie tak że ktoś jest poza torem albo nie ukończy wyścigu i fajnie było by zobaczyć jak do tego doszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to wlasnie nagrywamy swoje wyscigi, zeby pozniej mozna bylo dojsc co do czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku przygody CM z f1 ludzie proszą o możliwość obejrzenia powtórki z wyścigu online i jak widać bezskutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w dalszym ciągu nie został rozwiązany problem ze zjazdem do Pit Stopu w celu odbycia kary : zjeżdżam aby odbyć karę a te patafiany zmieniają mi opony .... tragedia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w dalszym ciągu nie został rozwiązany problem ze zjazdem do Pit Stopu w celu odbycia kary : zjeżdżam aby odbyć karę a te patafiany zmieniają mi opony .... tragedia.

A może po prostu zjeżdżasz do pitstopu żeby odbyć karę w momencie kiedy pasuję również zmienić opony ? Może lepiej pierw zmienić opony a potem odbyć karę ? Tak było wczoraj na Brazylii, chyba Hulkenberg tak miał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko gra powinna dawac mozliwosc wyboru. Hulkenberg zjechal najpierw po zmiane opon bo dla niego bylo to lepszym rozwiazaniem niz slizganie sie w deszczy na slikach. Ale co w sytuacji kiedy dopiero zjechales na zmiane opon, a na nastepnym kolku dostajesz kare przejazdu? Wtedy tez zmienia najpierw opony a pozniej dopiero zalicza kare? Bez sensu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zmieniales dopiero co opony, to mogłeś poczekać z kara do 3 okrążenia. wtedy gra musiałaby ci odbyć karę, bo gdyby zmieniła opony dostalbys dsq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na 8 okrążeniu i chciałem odbyć karę - przewidywaną zmianę opon miałem na 12 okrążeniu. Widać trafiłem na promocję :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×