Skocz do zawartości
pablos_83

Kupka Wstydu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupka wstydu to gry, których się nie ukończyło lub nawet nie zaczęło.

Kupione najczęściej super promocji lub bo inni kupowali, niemiłosiernie się kurzą czekając na lepsze czasy.

Moja lista gier:

1) Call of Duty 3 - na kupce od 2-3lat, kupiona za 50zł w czasach gdy takie ceny były rzadkością wybrałem zbyt trudny poziom gry, zaciąłem się w 1/3 i jakoś nie było okazji wrócić, gra zdążyła się już zestarzeć, więc szansa że po nią sięgnę maleje z każdym dniem

2) Assassin's Creed 1. Gra kupiona za ok 90 zł, na kupce od 3 lat, mimo 3 prób przejścia w pewnym miejscu nudzi i odpycha. Szansa powrotu niewielka.

3) Infamous 1, gra za free z programu welcome back, nie jestem fanem sandboxów, przeszedłem 1/4 szansa powrotu mała choć nie niemożliwa.

4) Red Dead Redemption. Największy wstyd na kupce. Kupiona w okolicach premiery za pełną cenę. Przeszedłem z 1/5 i odłożyłem i tak leży do dziś. Główny kandydat do opuszczenia kupki.

5) Assassin's Creed Brotherhood. Kupiona za ok 85 zł wersja Da vinci. Niestety popełniłem błąd i zakupiłem zbyt wcześnie po skończeniu 2. Spora szansa na opuszczenie kupki.

6) Mini Ninjas. Kupiona za 59zł z 1,5 roku temu nawet nie ruszona. Boli bardziej gdy dużo taniej można kupić na PSN.

7) Sly Collection. Kupiona za 69zł kilka m-cy temu. Nie ruszona.

8) ICO Collection Kupiona za 69zł kilka m-cy temu, nie ruszona. Kandydat do opuszczenia kupki

9) GTA IV Lost and Damned kupiona w dzień płytowej premiery. Pograłem 1,5h W odróżnieniu do Tonnego geja nie przypadła mi do gustu.

10) Crysis 2 kupiona tydzień temu za 69zł. Leży w folii czeka na swoją kolej, ale z 2 m-ce poleży spokojnie

11 Duke Nukem Forever. Kupiona miesiąc temu za 39zł. Pograłem 2-3h odłożyłem ale wrócę

12 Prince of Persia (2008) Kupiona 1,5 roku temu za 59zł Pograłem 1h, może wrócę

13 R&C Quest of Booty welcome back za free, nie ruszona

14. Braid kupiona na promocji bo miała wysokie noty, nie odpalona

15. Super Stardust HD welcome back, 15 min grania

16. Trine 2 kupiona bo była w promocji. 15 min grania

17. Lego Batman 1h grania

18. The Fight 10 min grania

19. Medal of Honor Frontline wytrzymałem jakieś 5 min.

c.d.n.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma konkretnie służyć ten temat?

Mamy podać tytuły gier które u nas w kolekcji pełnią rolę "sztucznego tłumu"? No ale jeśli tak, to czemu nie podałeś listy swoich 10 zawstydzonych?

Kurcze nie ogarniam tego :( Możesz rozwinąć?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz właśnie mam zamiar zrobić.

Lista gier i krótkie wyjaśnienie, dlaczego gra trafiła na kupkę, od kiedy tam jest i czy jest szansa na trafienie do czytnika

Dzisiaj uzupełnię listę

Każdy może wrzucic swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, gry które się zaczęło, ale nie skończyło i zbierają kurz?

U mnie tak jest z AC. Za huragany nie mogłem tego skończyć, może dlatego, że 100 procent chciałem zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje "przyciski do papieru" ;)

Beowulf The Game - kupiony w pakiecie z inną grą na allegro, nawet nie zakręcił się w napędzie :wacko:

Duke Nukem Forever - pół godzinne loadingi wygoniły blondasa na półkę :angry:

Need For Speed: ProStreet - dostałem za darmo od kogoś z forum :huh:

Prototype - liczyłem na bliźniaczego brata Infamous, niestety przeliczyłem się :wacko:

Uncharted: Drake's Deception - kupiony w dniu premiery, wyjęty z folii tydzień temu, trafił znów na półkę wygryziony przez Battlefielda :wub:

P.S. Możemy pomyśleć o innej nazwie dla tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation - Brak znajomego, samemu mi się nie chce tego przechodzić

Infamous 1 - Nudna, monotonma, brzydka. Nie czuje klimatu

Skyrim - Nhuja, wątek główny jest tak potwornie nudny że nie ma bata aby go przejść, narazie questy poboczne.

Battkefield 3 - J/W tyle że nie ma q pobocznych, multi tak samo, zanudzić się można

Dirt 2/3 - Nie trzeba tłumaczyć, monotonia..........................

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 3 - Jestem pod koniec gry,ale walki tak mnie frustrują że mnie nie ciągnie do ukończenia

Tomb Raider Anniversary - Wiem że TR nie słynie z dobrego sterowania ale w TRA to jedna porażka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 - jedna z najduniejszych gier w jakie grałem, raczej bez szans na ukończenie

Heavenly Sword - dla mnie meeeeeeeega przereklamowana, łatwa, nudnawa bez klimatu i cały czas mam głupie wrażenie ,że wrzucono mnie w środek historii i tak na prawdę nie wiem co i dlaczego, przez co gra wydaję się płytka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@1

RDR i CRYSIS 2 ? :o Sam przeszdłem je w ciągu paru dni od zakupu, wciągają i to jak

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier zaczętych, ale nie skończonych to tylko Tomb Raider Underworld.

Z gier, które skończyłem, ale nie mam kiedy ich splatynować to: Tomb Raider Annivesary(tak jak wyżej sterowanie to tragedia i największa trudność tej gry) LittleBigPlanet, który od czasu do czasu odpalę, ale nie mam jakoś ciśnienia na platynę oraz Fallout 3 - ukończony na PC a na PS3 zatrzymałem się po wyjściu z bunkra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 kupiłem tydzień temu razem z 4 innymi grami w tamtym tygodniu. Nawet nie było czasu odfoliować

RDR tak jak pisałem największy wstyd. Nie mogę się zabrać.

@ Tomo co ci się nie podoba w nazwie tematu?.

To sformowanie weszło do języka potocznego graczy już kilka lat temu, pewnie większość się z nim spotkała i mniej więcej wie o co chodzi.

Ale jak się upierasz można zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc jak pierwszy raz zobaczyłem nazwę tematu to pomyślałem, że ktoś się sfajdał w gacie :P

Ja się wstydzę tylko jednej gry, którą kupiłem. Far Cry 2. Straszne badziewie a leciałem do sklepu z wypiekami na twarzy. Od tamtej pory z większym dystansem podchodzę do hot zapowiedzi i ogólnego hype'u.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tomo co ci się nie podoba w nazwie tematu?.

To sformowanie weszło do języka potocznego graczy już kilka lat temu, pewnie większość się z nim spotkała i mniej więcej wie o co chodzi.

Ale jak się upierasz można zmienić

Mam podobne skojarzenia do Kill'a. Skoro zwrot jest w języku potocznym (RLY?) to niech pozostanie ... chyba za długo siedziałem w jaskini i przeoczyłem jego narodziny.

Nie upieram się :) To była luźna propozycja ... jak widać nietrafna ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS4 - mimo szczerej miłości do MGS3 Subsistance - do "4" podchodziłem chyba trzykrotnie i za każdym razem odpuszczałem

Red Dead Redemption - gra fajna, ale opuściłem kilka przerywników a potem heh nei chciało mi się zaczynać od nowa :D

Far Cry 2 - bez komentarza

Dead Space i Dead space 2 - nie moje klimaty, chociaż próbowałem parę razy atakować te tytuły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko jedna:

Tdu 2 leży na półce już z 7 miesięcy pograłem może ze 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet

Mirror's Edge

Dead Nation

Edytowane przez LLoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do frazeologii obstawiam, że to dzieło Miłosza Brzezińskiego I Tadka Zielińskiego z Hyper TV.

Oni mają takie odbytnicze powiedzonka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prawdę mówiąc jak pierwszy raz zobaczyłem nazwę tematu to pomyślałem, że ktoś się sfajdał w gacie"

Miałem tak samo, lecz dopiero po chwili uzmysłowiłem sobie że kupka ma więcej znaczeń =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, pogralem 5 minut i koniec.. Moze zle nastawiony bylem do tego tytulu, przed premiera dwojki powinienem ja ruszyc.. Moze :)

Tekken 6, pozyczylem i oddalem od razu

trash panic - tego chyba nie trzeba komentowac

Star Wars:TFU nawet do polowy nie doszedlem, moze kiedys wroce

MoH Frontline, napalilem sie i z wielka checa odpalilem gre, niestety okazala sie po niemiecku :/

a no i Heavy Rain, czekajacy na polce niecale 2 lata by go odpalic, teraz jak gram nie rozumiem dlaczego bo jest swietna :)

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tytułu forum faktycznie,czy nie lepiej by było go zmienić? :P Ale cóż nie wnikam:)

U mnie leży AC i nie zamierzam już grać w pierwszą część tej naprawdę zacnej produkcji. Jedynka moim zdaniem "to nie to".

Sport Champions też mnie nie zachwycił i razem z move leży i się kurzy

Edytowane przez paulinka17032

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to u mnie gowy tak leza wszystkie 3 :) nie ma kiedy sie zabrac ale rdr kupiony w dniu premiery jak taki debil lecialem i rok lezal bo bfbc2 bralo gore nad wszystkimi tytulami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszło rok próbuję się zabrać za Prince of Persia: The Two Thrones HD i nie mogę, gra wygląda paskudnie i wieje nudą. I co gorsza trzeba trzy razy do tego crapa podchodzić (przejście na każdym poziomie trudności, tak jak w przypadku poprzedniej odsłony - Warrior Within).

Zacząłem jeszcze EA SPORTS MMA ale po 15 minutach obcowania z tym tytułem stwierdziłem, że nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield bad company 2 - Nie podeszła mi ta odsłona wcale, gra wygląda źle i czasem bugi w kampanii doprowadzamy mnie do kurwicy i nie chciało mi się już kończyć kampanii, multi jakoś nie szczególnie mnie wciągnęło.

Battlefield 3 :rolleyes: - Kupiłem dlatego że ludzie bardzo pochlebnie pisali lecz niestety, tak jak nie spodobał mi się BC2 to c BF3 było podobnie, lecz już ładnie zrobiona ale nie wciągnęła mnie ;(

Gran Turismo 5 - Tak wiem, hit ale nie dla mnie. Znudziło mi się po paru wyścigach.

GTA IV Episodes From Liberty City - Jeden dodatek skończyłem i bardzo mi się spodobał (ten gdzie był ten gang motocyklowy) drugi mnie znudził i mimo wielu prób podejścia zacząłem zasypiać.

Need For Speed Undercover - Chłam jakich mało. Próbowałem wiele razy przejść ale zawsze kończyło się tylko denerwowaniem. Ja wale w bandę i wywala mnie w każde strony a przeciwnikom nic to nie robi -.- i ten miażdżący poziom trudności... Nie da się tego przejść -.-

Desus Ex - Po troszku, po troszku aż w końcu zatrzasnęło się pudełko ;>

SSX - Zawiodłem się, ciężko wydałem pieniądze i zmuszam się do gry ale nic z tego, lecz już szukam coś na wymianę...

Pure Footbal - Jałć, troszkę pograłem, grosze dałem, już nie sprzedawałem, na półkę oddałem.

Jak spojrzę na półkę to coś mi się przypomni to dopiszę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×