Skocz do zawartości
pablos_83

Kupka Wstydu

Rekomendowane odpowiedzi

takie coś to może skutecznie zniechęcić do sięgnięcia po tytuł

Ale większość tego nie zauważyła bo albo nie grała na PieCu albo tak się im do finału spieszyło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army of Two - dawniej graliśmy z kumplem split screen ale poszedł na studia, czasu nie ma a samemu mi się grać nie chce

Oblivion - ta gra jest cholernie nudna i nie potrafię jej zrozumieć. Pograłem jakieś 3h i teraz się kurzy

Final Fantasy XIII - doszedłem do ostatniego bosa i nie mogę go pokonać to też gra leży od dłuższego czasu i się kurzy

Test Drive Unlimited 2 - przeszedłem i parę dobrych miesięcy gra czeka na przybycie motorów których się chyba nie doczekamy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV - brakuje mocy tej grze(GTA3 the best) pograłem w nią krócej niż się instalowała, a co gorsza kupiona za 220zł

Assasin 1 - świecąca grafika i do tego ogólnie nuda (powtarzające się schematy)

Fable 2 - gówno i 100kg cukru

Halo3, odst - porażka brak sprintu, do tego śmieszni przeciwnicy a miało być tak poważnie(1h gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: Warrior Within & Two Thrones - niestety kompletnie nie mogę się zabrać za te dwie części. Kompletnie nie wiem czemu.

Tomb Raider: Legend & Anniversary - na pewno kiedyś je skończę, ale jak już poszły na półkę, to trudno będzie znów je do czytnika wsadzić ;) No, ale platyna sama się nie zrobi...

Trine 2 - jak weszła platynka w połowie gry, to już się nawet nie chce dalej grać :biggrin:

Prototype - gra strasznie chaotyczna, za dużo się tam dla mnie dzieje ;) Nie mogłem jej znieść.

GTA IV - ha, zaraz się hejt zacznie ;) Nie rozumiem zachwytów ludzi nad tą serią. Gra mnie tak irytowała (głównie jazda mydelniczkami, nie samochodami), że podarowałem.

NFS: Shift - wymieniłem jakiś czas temu i nawet nie wsadziłem do czytnika.

Bioshock 2 - bardzo trudno mi wrócić do tej gry, od kiedy odłożyłem ją na koszt... Deus Ex chyba. Ehh, kiedyś się narzekało, że nie ma w co grać, a teraz na odwrót...

To by było na tyle z mojej kupki wstydu ;)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak gta 4 może się nie podobać, jak dla mnie to najlepsza seria gier :D

No ale to tylko moje skromne zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może :) wszystko jest zależne od gustu, bardzo lubię gry r* (najbardziej bully i rdr), ale seria gta do mnie również nie przemawia...

moja kupka wstydu to (gry które za cholerę nie mogłem skończyć chociaż mi się całkiem podobały - powody były różne):

- little big planet 2 (czyli tak naprawdę lbp 1.5)

- majin (czeka od roku na półce)

- la noire (pożyczyłem kumplowi rok temu i jeszcze mi nie oddał a sam ukończyłem z 4 sprawy- shame on you sławek)

- grid (wyścigi którego modelu jazdy nie rozumiem chociaż potencjał widzę)

to tak pierwsze z brzegu jakie pamiętam.

- bayonetta (no jak slashery typu dmc lubię tak tego przegięcia/fenomenu nie rozumiem)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wciagnąć w ten klimat przestępczego półświatku (który w czwórce był jednak najlepszy), świetne historie postaci. Czwórka jest dla mnie najlepszą częścią ze względu na głównego bohatera, który chce tylko przeżyć, a nie zdobyć szacunek i być jakimś super madafakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV przed długi okres była głównym elementem mojej kupki.

Kupiona w dzień premiery za 259zł ! ukończona prawie 3 lata później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine 2 - jak weszła platynka w połowie gry, to już się nawet nie chce dalej grać :biggrin:

Hehe, to samo :P Wiem wstyd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo mało gier, ale jest taka jedna...

UFC Undisputed 2010 - monotonność wdziera się po 2 godzinach gry, nuda i nuda. Wydaję mi się, że tylko dla fanów MMA, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider: Legend & Anniversary - na pewno kiedyś je skończę, ale jak już poszły na półkę, to trudno będzie znów je do czytnika wsadzić ;) No, ale platyna sama się nie zrobi...

Jeśli już odłożyłeś te dziadostwo to nie kuś się o platynę,w legendzie jeszcze da się zrobić ale TRA to jedna wielka porażka pod względem sterowania.Jeśli nie musisz nie odpalaj. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info :) Tak zrobię :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoP trylogy - już rok czeka, bo brak czasu na granie :(

Fallout 3 - jakoś nie podeszła mi ta gra

Tak w ogóle ja nie wiem co Wy macie do TB:Anniversary :P Każda część tej gry jest dobra, ale oczywiście są różne gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell: Double Agent- jakoś się w niego nie wkręciłem, choć lubię tego typu gry, nie ruszony leży już z pół roku, ale mam nadzieję, że go tknę nie długo.

FF XIII- to mój pierwszy ff i kupiłem go spontanicznie, strasznie mnie wkurza turowy system walki i łażenie po tych tunelach.

Avatar the Game- daje rade, zrobiłem około 50%, ale jakoś nie chce mi się teraz w niego grać.

Dragon Age : Początek- napaliłem się jak cholera, przeszedłem jakiś kawałek i po prostu nie chce mi się go odpalać.

Każda gra leży mocno ponad pół roku i wdycha kurz, ale lubię kończyć to co zacząłem i na pewno kiedyś do nich powrócę. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle ja nie wiem co Wy macie do TB:Anniversary :P Każda część tej gry jest dobra, ale oczywiście są różne gusta.

Ja nawet nie grałem, tylko to co tu czytam mnie zniechęca :D Mam alergię na złe sterowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe sterowanie to jest w DMC3 na kompie. ;) Kupuj śmiało, bo to przecież remaki najlepszych Tomb Raiderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TC Endwar - nie mój klimat

Beijing 2008 - tania używana pomyłka

Colin McRae Dirt 2 - jakaś taka nie wiem, nie wciągnęła mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był Tekken6, kupiłem, zagrałem dwa razy i sprzedałem... I raczej nie wrócę do serii, mimo że dawniej dużo grywaliśmy w T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie czekam :P ale fakt wymówka jest :P jakoś chęci na grę chwilowo minęły, może ta nadchodząca posucha ruszy mi troszkę temat...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest:

ICO Collection (mam zamiar przejść, ale chwilowo mam zbyt dużo bardzo dobrych gier do przejścia :P)

Bioshock 2 - Fajne, utknąłem w jedym momencie (zbieranie ADAMu - grrr) i od tamtego czasu nie gram, ale kiedyś ogarnę :)

Mirrors Edge - Identyczna sytuacja jak BS2.

Duke Nukem Forever - komentować nie trzeba, odpuściłem sobie po 2 bossie.

+ jakieś 20 gier mniejszych i większych z PSS, za dużo żeby wymieniać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×