Skocz do zawartości
pablos_83

Kupka Wstydu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to jest jeszcze większy wstyd ;p A te hobby chyba przestaje być moim hobby. Trzeba zacząć zbierać kapsle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex HR. 4 podejścia do gry i za każdym razem nie opuściłem Ditroit. Zwyczajnie nie mogę się przemóc i tego przejść. Resztę raczej kończe może poza minisami. Z minisów przeszedłem tylko Guardian of Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to szczęście że każdą grę kończę...wiadomo że czasami nie na raz ( czyt. że gram tylko w jedną aż przejdę ) ale zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu staram się dobierać gry tak, żeby mi na bank podpasowały - udaje się to całkiem nieźle.

Z zamierzchłych czasów na kupce wstydu zostały mi:

- Wipeout HD/Fury - pewnie nie więcej niż godzinę przy niej spędziłem,

- Tekken 6 - j/w, nie ogarnąłem tego zupełnie, a story mode to jakaś kaszana,

- Streets of rage (jakaś mała popierdółka, która była w plusie jak każdy miał za free po awarii psn),

- Gran Turismo 5 - nie urzekło mnie, zdecydowanie wole fun niż realizm jeśli chodzi o samochodówki,

- Mass Effect 2 - w tę pograłem najdłużej, ale jakoś mnie nie wciągnęła na tyle żeby skończyć.

Do niedawna na szczycie kupki wstydu był jeszcze God of War 1 i 2, ale ostatnio się spiąłem i oba ukończyłem.

Generalnie gry staram się kończyć, a po skończeniu albo próbować platynę wbijać, albo chociaż kilka pucharów więcej zdobyć. Nie lubię gier, które wymagają kilku podejść do platyny. Całą serię uncharted mam skończoną na hardzie, w 1 i 2 do platyny brakuje tylko pucharu za Crushing, ale nie mogę się jakoś za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie taką większą grą która posiada fabułe i której nie dokończyłem jest Dragon Age. Niby na liczniku prawie 40 h ale tak w okoloicach 25 h czar prysł i rozgrywka zaczęła się robić monotonna. A najgorsze że jak jakąs grę się odstawi na jakiś czas to już później bardzo cięzko się do niej zabrać szczególnie że czeka cała seria Metal Gear, seria Mass Effect, Far Cry 3 i niedługo kupuje Bioshocka nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm - kompletnie nie jara mnie ta gra, doszedłem do połowy gry ze względu na trofea i porzuciłem. Monotonna, spadki animacji, nudna, słaba grafika, Ci sami wrogowie...

BioShock 2 - 15 minut gry, wyłączyłem i nie chce mi się wracać. Z pewnością spróbuję ponownie bo to podobno zacna gra.

Gran Turismo 5 - sporo pograłem, prawie 50 % trofeów, ale raczej nie jest to gra na dłuższą metę.

Vanquish - w sumie gra się przyjemnie, ale nie mam ochoty na taką bezmyślną rozgrywkę.

LBP 2 - byłem przy ostatnim poziomiem ale jakoś nie mam ochoty. Niby fajna, wesoła, no ale... nie potrafię się do niej przekonać. Trofeów sporo więc trochę pograłem.

Deus Ex: HR - odpaliłem, zaliczyłem beznadziejny prolog (wgl mi się nie spodobał, jakiś dziwny, dziwnie się strzelało, wysoki poziom trudności), porzuciłem. Potem odpaliłem znowu i bardzo mi się spodobała (doszedłem do etapu po posterunku policji, wiecie, gdy pierwszy raz możemy swobodnie poruszać się po miasteczku) i znowu straciłem chęć.

Mortal Kombat - to już porażka totalna.

To tylko gry z plusa, jak decyduję się na zakup pudełkowej (co robię rzadko) to zawszę przechodzę w 100 %, bo to spory wydatek i takie gry marnować się nie mogą. Zresztą zawsze starannie wybieram przed ostatecznym wyborem grę pudełkową także rozdzarowań praktycznie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A NOIRE - rok na kupce, az glupio sie przyznac ale jeszcze w foli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obiecałem sobie, ze przed startem następnej generacji odchudze moją kupkę (masa gier z +, a do tego sporo pudełkowych, nieodfoliowanych, kupionych bo akurat promocja była)

Plan sukcesywnie realizuje od jakichś dwóch miesięcy - najpierw, długiej przerwie wymaksowalem Uncharted 2; potem wpadła platyna w Sleaping Dogs, w międzyczasie ogrywalem Batmana AC (nie ma szans, żebym zrobił w tym platynę - nie daje rady z czelendzrumami); potem była szybka platyna we Władcy Pierścienia; teraz wykanczam Okami.

Moja cyfrowa kupka wstydu liczy ponad 100 pozycji (106 tytułów PS3, kilkanaście klasyków PSX i kilkadziesiąt minisow...), tytułów pudełkowych jest kilkanaście, nawet nie pamiętam co tam jest, ot kupione bo dobra cena była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja L.A Noire też kupiona w promocji na muve i dalej leży. Choć odfoliowana jest :D poza tym multum gier z plusa.. Aż wstyd się przyznać, ale mam dalej chęć na kupno kolejnych tytułów. Kiedy to ograć? ^-^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndrom pirata na oryginałach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zakupiłem ostatnio Darksiders 2 oraz Hitman Trilogy bo akurat dobra cena była a sam nie wiem kiedy to ogram. Do tego jeszcze dochodzi Mass Effect 3 z + ( będzie trzeba dokupić jeszcze jedynkę - dwójkę mam, bo jakoś nie uśmiecha mi się ogrywać trzeciej częsci nie znając dwóch poprzednich). Okami HD oraz LOTR także nie napoczęte nie mówiąc już o plusowych grach na maj. Dobrze, że przynajmniej powoli kończę serię Metal Gear Solid. Jestem już na czwartej części, czlyli jeszcze tylko ona i Peace Walker i biorę się chyba za serię Mass Effect. No a niedługo wymiana gier całorocznych. Panie Premierze jak to wszystko ograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezmiennie Deus Ex HR. Robiłem już chyba 4 podejścia za każdym razem nie opuściłem Ditroid. Do tego wciąż nieukończony Rachet and Clank all 4 one, Outland, Machinarium czy Renegade Ops. Rozgrzebane i porzucone Motorstorm Apocalypse, LBP 1 i 2. Ostatnio nie pobieram nic z PS+ jedynie dodaje do listy. Ostatnie co pobrałem to Sleeping Dogs i akurat tutaj trafiłem w 100% bo wpadła platyna. Teraz mam ochotę na Hitmana ale boję się że dołączy do kupki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można nie odfoliować gry? Dla mnie przyjście gry w folii to święto (zawsze kupuję uzywki) i zawsze otwieram by zobaczyć co jest w środku, przejrzeć instrukcję itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorma trzymałem w folii od kwietnia tamtego roku po czym jak zobaczyłem że, będzie w Plusie, w październiku go sprzedałem.

Więc można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie największą 'kupą' jest F1 2012, kupiona z PSN kilka dni po premierze za 199zł, ograna może 3h (i tak na pewno zostanie).

Tak jak u kilku osób wyżej Deus EX jakoś mnie nie wciągnął, a robiłem 3 podejścia.

Pewnie znajdzie się jeszcze kilkanaście sztuk (głównie PSN), ale ostatnio wyczyściłem dysk dlatego już nie pamiętam.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Deusie to bluźnisz..Ja ograłem Jusy Cause 2 i Halo Reach po półora roku. Z psn to żałuję zakupu Rock of Ages i nie zakupu Far Cry 3 jak był za pół ceny. Czeka jeszcze singiel Coda BO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się większośc gier kończyć, ale czasem tytuł mnie zanudzi albo czymś odrzuci, więc zmuszać się do grania nie będę, bo to nie na tym moje hobby polega :P

Heavenly Sword - po którejś tam powtórce walki z bossem sobie odpuściłem, bo checkpointów nie było a walka jakieś pół godziny trwała. Pamiętam też że trzeba było tam zrobić kontrę czy coś, ale nie zaczaiłem w jaki sposób. Trzeba będzie odpalić YouTube'a i postarać się przejść gierkę od nowa.

Devil May Cry 3 - na PS2 pograłem jakieś 1-2h i jakoś tak średnio mi się podobało.

Dead Island - pograłem 3-4h i jakoś sobie odpuściłem mając wiele lepszych gier do ogarnięcia w tym czasie, a DI jakiś wybitny nie był.

Persona 2 Innocent Sin - muzyka i fabuła świetne, ale losowe walki po jakimś czasie wkurzają, szczególnie jak się nowsze części ukończyło przed drugą. Duża szansa że jeszcze grę przejdę.

Mam jeszcze parę gier na Steamie zakupionych w promocji których nie ruszyłem, ale posiadając dwie konsolki i wiele tytułów do ogrania nie ciągnie mnie ostatnio do grania na PC :P

Są jeszcze produkcje których nie ukończyłem z tego powodu że mnie po prostu znudziły, czyli np: Final Fantasy XIII-2, Dragon's Dogma, a ostatnio Atelier Torori na PSV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupy dochodzi GTA 4. Gra miała moje 4 podejścia 2 razy był format 1 kumpel mi płytę rozwalił i sobie kupiłem complet edition a teraz 1 misja jest zabugowana i po patchach ma spadki klatek przez grać się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catherine - gra z PS+, zaciąłem się w 2 poziomie, przez to że cały czas spadałem przez wyjście za bloki, do tego mam dużo gier do przejścia

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - gra z PS+, przeszedłem z połowę, potem przyszły kolejne gry z tego abonamentu, może kiedyś dokończę, w grze mnie denerwowało, że jak grałem w co-opa, to zawsze ktoś musiał przeglądać ekwipunek nawet przez 5 minut gdy na niego czekałem przy wejściu do kolejnego poziomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kupka wstydu jest ogroooomna:

-wszystkie RPG od kwietnia 2011, które były w PS+

-wszystkie popierdółki z PS+

A takie gry, w które próbowałem zagrać, ale nie mogłem dalej:

-Władca pierścieni wojna na północy - grałem na chwilę w co-op, bugi mnie przeraziły

-Okami HD - w ogóle nie ogarniałem, za mało gameplay za dużo filmów

 

Nic innego nie kojarzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedziemy:

To są gry, które zaczałem, a których na bank nie skończe (i pewnie nie odpalę więcej), z różnych powodów. Większość mi się nie spodobała/zawiodła mnie/jest dużym crapem, ale niektórych po prostu nie skończę bo nie mam na to siły:

 

Deathspank 2 i 3

Crysis 2

Prototype

CoD 5

Resistance 2

BF3

Dune Nukem Forever

Fallout 3

Skyrim

Shank 1 i 2

PoP WW, TTT i SoT

Sly 3

Warhammer 40k: Space Marine

WARP

Homefront

Sorcery

RE 5

AC3

Killzone

Tokyo Jungle

Hitman: Absolution

NFS: Most Wanted

Crysis 3

 

Tu z kolei tytuły, które chciałbym kiedyś skończyć :D

 

Mirrors Edge

ICO

SOTC

Bioshock 2

Oddworld: SW

RDR + RDR : UN

3D Dot Game Heroes

Outland

Singularity

Max Payne 3

Trine

Batman AC

Mass Effect 2

GTA 4

Gravity Rush

Darksiders 2

LBP Vita

Virtues Last Reward

LEGO LOTR

Okami HD

FC3: Blood Dragon

Ni No Kuni

Draw Slasher

Castlevania: LoS

Metro: LL

Dishonored

Portal 2

TLOU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupka wstydu, jakaś tam jest, chyba nawet nie mała.

 

GoW Wstąpienie, sama końcówka do dogrania.

MGS 3, 4, Peace Walker ale na to będę potrzebował czaaaasu a niestety krucho z tym.

Dishonored, środerk gry.

Far Cry 3 !

Resident Evil 6, zaledwie raz  w czytniku !

Outland.

Ico & SOTC !

 

To były tytuły które chce dokończyć ! Te które mi zwisają to:

Tomb Raider Underworld, Anniversary.

Crysis 2.

InFamous 2.

L.A. Noire.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU  :shok:  wstydze sie strasznie, ale postaram się ograc jak tylko dłuzszą chwilę znajdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU, mam od dnia premiery i cały czas gram multi.

Na swoje usprawiedliwienie podam fakt, że w tygodniu mam max. 2h dziennie na grę (i to nie zawsze), a jak odpalę single to pewnie wychodząc do pracy będę wyłączał konsolę :)

 

@zdun

widzisz, nie jesteś sam :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×