Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Od którego lvl odblokowuję się P90???

Wszystko masz na Battlelogu, ale jeśli chodzi o pytanie to od 40 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj Rafal z Kosmala to zobaczysz czy lezy.Nigdy nie widzialem zeby kosmala lezal na bipodzie.Albo zagraj przeciwko niemu to zobaczysz czy lezy.

@MAG

Masz wyniki kosmali.Nie da sie?Da tylko trzeba kontrolowac ogien.I najwazniejsza podstawa jezeli ktos biega z LKM zapamietac ze najlepszy ogien to serie po 3 pociski a nie full auto!!!!

@MAG

Ty mi wikipedia o M27 nie musisz smarowac bo to nie jest zycie zeby karabin w BF3 zachowywal sie tak samo jak w realu.To tylko gra.A dla mnie M27 to dobra bron tylko trzeba umiec nia grac.Zreszta juz tyle osob wyplakiwalo sie na temat klasy support i broni tej klasy ze pozostaje mi sie tylko smiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj Rafal z Kosmala to zobaczysz czy lezy.Nigdy nie widzialem zeby kosmala lezal na bipodzie.Albo zagraj przeciwko niemu to zobaczysz czy lezy.

@MAG

Masz wyniki kosmali.Nie da sie?Da tylko trzeba kontrolowac ogien.I najwazniejsza podstawa jezeli ktos biega z LKM zapamietac ze najlepszy ogien to serie po 3 pociski a nie full auto!!!!

@MAG

Ty mi wikipedia o M27 nie musisz smarowac bo to nie jest zycie zeby karabin w BF3 zachowywal sie tak samo jak w realu.To tylko gra.A dla mnie M27 to dobra bron tylko trzeba umiec nia grac.Zreszta juz tyle osob wyplakiwalo sie na temat klasy support i broni tej klasy ze pozostaje mi sie tylko smiac.

No tak ale to jest kosmala, to tak samo jak wiadomo że w ping ponga nie zagrasz deską do krojenia. A taki np. Ma Long by ograł wszystkie Polskie pierwszoligowe kluby deską bo jest bardzo dobrym graczem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki kosmali udowadniają, że na bronie narzekają najczęściej ludzie, którzy nie wiedzą co z nią zrobić. Kosmala ma akurat podobny styl gry do mnie i na 100% nie siedział zkampiony z bipodem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JestĘ CamperĘ :D

Bipod jest dla frajerów. Dla twojej świadomości 5 razy się przerzucałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież po statach Kosmali widać, że nie kampi tylko biega, a świadczy o tym jego SPM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez te gnaty sa pod bipod i kazdy o tym wie.Wiec nie wiem dlaczego dziwi kogos ze przegrywa ze szturmowcem jak biega a nie lezy lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie kłócić się o te wsparcie i pogadajcie o techniku :D bo mi fajnie się tym grało na ognistej burzy tak strzelać z dachu we wrogie czołgi a oni nie wiedzieli skąd strzelam :D a na sekwanie wszystkie 10 killi to ze smawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, przede wszystkim ma być zabawa ;D mam do was pytanie, czy ktoś śmigał na serwerze, gdzie były same noże? chodzi mi o jakiś zaufany, bo co nie wejdę na knive only to pierwsze co widzę, to ludzi biegających z giwerami, a ja lubię takie przypały jak ten z nożami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sprawdzac czy na serwie gra admin (wpierw patrzysz na opis serwa a potem czy gra ten typ), wtedy zazwyczaj jest spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ratio powyżej 2.5 to zwykłe oszustwo i w normalnej grze na jednakowych ustawieniach samemu nie da rady tego zrobić. Trzeba by dobrze przykampic.

Edytowane przez CancerPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ratio powyżej 2.5 to zwykłe oszustwo i w normalnej grze na jednakowych ustawieniach samemu nie da rady tego zrobić. Trzeba by dobrze przykampic.

Anthony-Gonsalves-Bitch-Please.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka :) Standardowy tekst na wszystkich forach świata dotyczących jakiegokolwiek FPS'a :) Co do broni wsparcia dziwią mnie też ludzie, którzy oczekują takiego samego odrzutu od broni wsparcia, toż to na chłopski rozum byłoby bez sensu z miejsca te bronie byłby OP z recoilem np. M16 i ilością naboi M27 albo co gorsza RPK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K/D powyżej 2.5 to praktycznie w każdym meczu można wykręcić, nawet z losowym składem a tacy weterani jak chociażby Crueala czy Kosmala kręcą takie wynik z palcem z zadzie... kwestia umiejętności.

I jeszcze jedno, czy ktoś z was ma wrażenie, że P-Z'tki w czołgu są przesadzone? Nic na nie nie działa, a uciec stosunkowo trudno, macie na to jakiś sposób? Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze po wypuszczeniu Smoke-a dostajesz z Pezety jest tak samo dziwne co flary na igle/stingera czyli random.Nie raz oberwalem z Pezety po wypuszczeniu Smoke-a,a w heli to juz poemat.Wczoraj latajac z Tygrysem w Heli 3x sciagla nas igla pomimo odpalenia ECM-a i Flar why?

lol Zanim coś napiszesz jebnij się czymś twardym

Kto ja ? :) Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K/D powyżej 2.5 to praktycznie w każdym meczu można wykręcić, nawet z losowym składem a tacy weterani jak chociażby Crueala czy Kosmala kręcą takie wynik z palcem z zadzie... kwestia umiejętności.

I jeszcze jedno, czy ktoś z was ma wrażenie, że P-Z'tki w czołgu są przesadzone? Nic na nie nie działa, a uciec stosunkowo trudno, macie na to jakiś sposób? Miłego wieczoru.

Byłeś u nich w domu i patrzyłeś jak grają? Coś mi sie wydaje ze na ich konsolach to i z dwoma palcami w zadzie każdy z jakimś pojeciem trzasną by ratio 5.0. Ludzie w całej europie darmo nie narzekają no chyba ze to tez same dzieciaki i bawia sie podobnie. umiejętności..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadmau tak jak pisałeś wcześniej K/D ratio nie gra roli ale jak ktoś mając K/D na poziomie 1.0 pisze, że 2.5 jest nieosiągalne uważasz to za wartościową opinię ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za glupoty wypisujesz o_O.Serio myslisz ze 2.5 k/d jest ciezko?Ja na 2 pozostalych kontach mam po 3.20.Wejdz na BL i sprawdz jak nie wierzysz.Niech sobie pisza ze ciezko ale to swiadczy o tym ze nie sa za dobrzy w BF3.Moje K/D to 2.64 i 3.17 z czego to pierwsze olane konto bo email zapomnialem lol

Post do Cancera

Co Ty za glupoty wypisujesz o_O.Serio myslisz ze 2.5 k/d jest ciezko?Ja na 2 pozostalych kontach mam po 3.20.Wejdz na BL i sprawdz jak nie wierzysz.Niech sobie pisza ze ciezko ale to swiadczy o tym ze nie sa za dobrzy w BF3.Moje K/D to 2.64 i 3.17 z czego to pierwsze olane konto bo email zapomnialem lol.

I zeby nie bylo ze ponizam gracza ktory nie ma K/D 2.5 ze jest slaby co to to nie!!!.Po obcowaniu z ta gra kazdy jest to wstanie wykrecic!!!I wiele osob przyzna mi racje.

Post do Cancera

Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdaniem niektorych ja np. Jestem "oszustem" bo mam ratio ponad 5,75 i koledzy w miare mozliwosci ratuja mi zycie?Jeszcze do tego kiedy siedze w czolgu i zostane unierochomiony to ktos mnie czasem naprawi! :DMoje staty to troche skilla i troche wspolpracy,zaczynalem grac jako zwykly noob'ek od ratio 0,78 w bc2 z czego dotarlem do 2,60 wszystkie dokladne dane na stronie od statystyk zaczalem na koncie asgoogle po czym stworzylem nowe z dodatkiem PL,w bf3 od 3,16 w czasie gdy gralem raczej samotnie do 5,78 z moim znajomym Pociwiczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadmau tak jak pisałeś wcześniej K/D ratio nie gra roli ale jak ktoś mając K/D na poziomie 1.0 pisze, że 2.5 jest nieosiągalne uważasz to za wartościową opinię ? :)

a teraz obetrzyj usta i idz spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz kazdy kto ma ratio powyzej 2.0 to cheater ma wallhacki powlaczane,aim boty gra na myszce itd.Bezsensowna rozmowa serio.Grasz dobrze masz good ratio ,nie idzie Ci masz Bad ratio.proste jak budowa kija.Tutaj zadnej magii nie ma.To Hotshot przy swoim ratio 7.50 to juz przeciwnikom chyba pisze przed meczem zeby paraliz mieli XD

Edytowane przez jarwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×