Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No... ale odrzut jest większy, więc bez różnicy. Zamiast wolniej strzelać, ale celniej ktoś postrzela sobie po ścianach zamiast w cel. To było użyteczne w Call of Duty, gdzie odrzutu praktycznie nie było. Do karabinów żaden Rapid Fire nie jest potrzebny, a w 93R już mam Rapid Fire.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedmau... no nie mow ze w ogole nie bylo odrzutu...AK47 mial i byl moja ulubiona bronia :D troche sie osob wycielo w ta gre tak wiec bede obstawal przy swoim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz porównaj odrzut broni z Call of Duty, a potem z BF3. Grałem w każdego Call of Duty zaczynając od 4 po BO i tam strzela się marshmallowsami w porównaniu do tego co jest w BF3. Więc taki kontroler jest zbędny i nie odczuje się jego braku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie spedzilem wiele czasu na zadnym z CODow po MW1 bo nie nadawalo sie to do grania. Tylko na COD4 spedzilem bardzoo wiele czasu i do dzis dnia ciagnie mnie choc teraz wsiaklem w bfa musze przyznac :/ :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie zartujesz! Na metrze cze sekwanie rapid fire daje gigantyczna przewage. Tam spotykasz przeciwnika visa vi, odrzut w ogole nie przeszkadza (aek, m16). Wypluwasz szybciej kulki, w starcich 1vs1 jestes "Bogiem" mapy. Troche wyobrazni kolego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Rapid fire,moze dzialac na karabiny automatyczne?

Skoro wale full auto ak lub M16 to i tak np wystrzele 30 pociskow w przeciagu 3 sekund.A tym padem bym wystrzelil 30 pestek w pol sekundy? to jest niemozliwe

Raczej to dalo by przewage dla karabinow pol automtycznych,ale wtedy recoil jest nie opanowania

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie zartujesz! Na metrze cze sekwanie rapid fire daje gigantyczna przewage. Tam spotykasz przeciwnika visa vi, odrzut w ogole nie przeszkadza (aek, m16). Wypluwasz szybciej kulki, w starcich 1vs1 jestes "Bogiem" mapy. Troche wyobrazni kolego. :)

Ta. Chyba w sytuacjach gdzie przeciwnik stoi maksymalnie 10 metrów od ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było już a nie chce mi się szukać na telefonie.

Armored Kill będzie dostępne 4 września na PS3 dla graczy premium, tydzień później na xboxa i PC (też premium). Dla graczy bez premium będzie 18 września na PS3 i tydzień później na xboxie i PC.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rapida, ja jakoś tak mam, że napierdzielam w :r1: najszybciej jak się da i też jest całkiem przyzwoity efekt w strzelaniu, np. SKSem :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ja przygodę z AK zaczynam 18 września :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ostatni BF w jakiego grałem to 1943 dlatego mam dwa pytania.

Po pierwsze, czy opłaca się kupować BF 3 bez tych wszystkich dodatków? Dużo się bez nich traci?

Po drugie, przymierzam się jednak do wersji PC bo grając w FPSy wolę mysz :P I na allegro jest sporo ofert kluczy, ale w wersji rosyjskiej. Co prawda napisane jest, że język można zmienić, ale czy tak jest w rzeczywistości?

Z góry wielkie dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak język można zmienić, poprostu pobierasz zpolszczenie/zangielsczenie (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anarchi1946

Z tego co wiem w ustawieniach battlefielda nie da sie zmienic jezyka. Da sie tylko zmienic jezyk audio. Wydaje mi sie ze jak masz konto na polskim PSN to bedziesz mial wersje polska ale nie jestem pewien.

Tapnięte z SGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RikraX

Żeby zmienić wersję językową wystarczy zmienić język systemu na angielski.

To czy coś stracisz nie kupując dodatków zależy od tego ile grasz i ile wymagasz od gry. Dodają one sporo ciekawych map, trybów i broni, ale podstawowa zawartość też jest wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos cos na temat oficjalnych turnieji na ps3? albo co z ta opcja gra? caly czas pisze ze nie nima nic ;)

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nawet jest napisane że w sierpniu ma być 2x xp i specjalny event dla premium i gdzie to ? Chyba że coś ominąłem bo grywam może 3 x w tygodniu . Chyba też miały być jakieś dodatki . Ogólnie denerwujące jest to że ciągle wracają do zadań z jednymi broniami jak by nie mogli dać innych to nie tylko L96 , PKP , SKAR-H i F2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 2X XP masz teraz , do końca sierpnia chyba.

@down

taa, właśnie chciałem kilku chu..ów zaraportować którzy mnie wczoraj banowali i nie mogę :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni tak co chwilę robią upgate battleloga. Znowu nie można się zalogować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos cos na temat oficjalnych turnieji na ps3? albo co z ta opcja gra? caly czas pisze ze nie nima nic ;)

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Jak to po co. Ustalasz mecz na Battlelogu i żeby potem na niego wejść trzeba to zrobić przez tą zakładkę. Oto cała filozofa. Nie ma co oczekiwać jakiś turniejów od Dice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj się znowu przesiadłem z BC2 na BF3

a dzisiaj w ciągu 1 godz konsola mi się zacięła 2 razy

przy graniu w multi

czego to może być wina?

przy BC2 tak nie mam

wczoraj grałem 4 godz w BF 3 i takich problemów nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina BF3, tylko i wylacznie! Wszyscy tak mamy, nie znasz dnia ani godziny kiedy gra postanowi zawiesic konsolke..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×