Skocz do zawartości
Dzizas

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldie

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

Aby zaktualizować i ciągnąc temat warto kupić tę grę, czy pucha na serwerach?

Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupuj stary kupuj!! Ja zakupiłem za 80 zł używkę do tego online-pass z PS Store i śmiga :)

Ciągle ktoś gra więc pustek nie ma :P

Poza tym z dobrze zgraną ekipą gra się wyśmienicie... Ta gra nagradza nie kille a współpracę więc odrobinę zgrania i taktyki :)

POLECAM!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...nie ważne o której porze dnia i nocy wejdziesz to servy zawsze są i ludzie na nich grają...no i w końcu cały urok to PTO anie fragi :) więc gra się świetnie zespołowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, rozpuściłem wici i poszukuję aby kupić.

Rozstaję się z łezką z BC2 i BF3. Już mam dosyć tego łojenia. Czas to czymś zastąpić.

Dobrze wspominam inne gry Clancyego (dłuuugo grałem w Rainbow Six) więc do zobaczenia we wspólnej ekipie..

No bo może kiedyś zagramy razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

Na wstępie chciałem wszystkich powitać. Od miesiąca stałem się dumnym posiadaczem PS3 ;) przesiadłem się z PC-ta i jeszcze nie ogarniam pada za bardzo ale chętnie pogram coopa lub multi. Jak ktoś ma ochotę to pisać pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak ktoś ma ochote pograć co-opa lub multi to piszcie

PSN: Snejku92 , oczywiście HS jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaką dzisiaj miałem rozgrywkę to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać - normalnie slapstic pełną gębą - Benny Hill by się nie powstydził. Graliśmy 5 vs 5 na Markecie. Takiego zbiorowego partactwa, w takim natężeniu to jeszcze w tej grze nie obserwowałem. Byłem w teamie 3 osobowym - jeden z moich kamratów przez caluteńką rundę kampił po kątach i wychylał się tylko jak miał na widelcu gościa odwróconego plecami - nie ruszało go nic - że 5m od niego wróg zajmuje nadajnik, że bronimy generatora zaraz obok - jak wiązałoby się to z podjęciem normalnej walki w której ktoś, nie daj boże, by go mógł zastrzelić to olewał sprawę i dalej siedział na środku mapy za jakimś pudłem. Drugi miał dobre chęci, ale niestety słabo było z umiejętnościami. W drugim teamie, za to mieliśmy 2 cichociemnych, którzy przez całą rundę nie zbliżyli się nawet do żadnego objectiva i ich modus operand polegało na kręceniu się w 2jkę dokładnie na drugim końcu mapy względem miejsca gdzie coś się działo i próbie strzelania do ludzi wychodzących ze spawna. JA JEB!Ę pierwszy raz czułem się jakbym grał sam na 5, bo pomocny okazywał się tylko świerzak, a i on głównie robił za spawn point. Masakra jakaś.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha... Ja też tak miewam, a jak to wkur.... Jak widzisz twojego kamrata co cię nie podniesie, albo jak stoi i ty się piłujesz zajmujesz obj a twoi ludzie co?? Totalna olewka :P

Ale dziś miałem taki TEAM że mieliśmy 600 do kilku punktów, Ja i 2 pozostałych ostro rozrabialiśmy :P Naprawdę nawet bez Head Setów da się dobrze zgrać wystarczy tylko grać z głową :)

DannyBoy daj mi znać to zobaczymy co da się ugrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się...pełno teraz dzieci CoD'a no a takie dzieci lecą na fragi a nie PTO...i potem narzekają że rundy przegrywają...raz grałem z dziewczynami i tylko dwie były ogarnięte a reszta karmiła przeciwników fragami...najlepsze że w przeciwnej drużynie byli sami faceci i się z nich nabijali...no to ja i dwie ogarnięte zrobiliśmy im z tyłka jesień średniowiecza...nigdy nie zapomnę zdenerwowanych facetów drących się przez headsety że nasz trójkącik gra na czitach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w dniu 13.10 2012 tj. sobota o godzinie 21:00 organizowana jest ustwka na trofea dominacji. Szczegółowe informacjie znajdziecie pod tym adresem http://forum.(spam)/viewtopic.php?f=17&t=1797&start=50 Wszystkich chętnych zapraszam do wpisywania się na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie się piszę...i tak pewnie nie będę miał co robic o tej godzinie...a czy po wszystkim zagramy jakoś normalnie ?

Miałem już niby wykonane rzeczy żeby zdobyć Conflict,Siege,Decoy ale mi nie zaliczyło więc w sumie z wami może mi zaliczy...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z graniem po ustawce nie widzę problemu9ale zobaczymy jak to wyjdzie ) , poza tym gram prawie codziennie multi razem z LambertPL, tak więc zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na listę jest wpisanych osób, wbijamy trofea dominacji, może później normalna gra będzie ( zobaczymy jak nam to wyjdzie) start o 21:00, ale pisałem aby osoby chętne pojawiły się z 30 minut wcześniej wtedy na czacie podzielimy graczy na plutony i zaczynamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim czacie ?XD dajcie zapro jak coś bo ja chętnie pomogę z trofikami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze ja to mam jednak pecha :) najpierw problem z uruchomieniem gry teraz mi nie widzi dlc raven strike od tygodnia sie przepycham z help deskiem w Ubisofcie i nic. Dużo ludzxi gra na tym nowym dodatku bo jak ostatnio grałem to mało ludzi gralo na podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja wczoraj w nocy zakupiłem dodatek (nawet nie wiedziałem że jest nowy :P do wczoraj). Grałem tylko chwilkę w nową mapkę ale powiem spora fajna otwarta mi się podoba :P

To co mam do zarzucenia to fakt że lvl już jest 70 a ani jednego unlocka do tego nie dali :(

No i jak ktoś rzuca granat dymny na np. punkt do przejęcia to nie powinno go być widać, a tak nawet jak jesteś w dymie to wystarczy że ktoś "na pałę" serię puści w znacznik i zawsze kogoś ściągnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w GHFS już jakiś czas,Recon 51 lvl i jest moc. Jednak nudzi mi się ten random i z desperacji przybyłem aż tutaj szukać ekipy z headsetami. Multi,Kampania,Horda - co chcecie! Dodawać do znajomych - KamiLsky28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chętnie dołączę do wspólnej gry w GRFS, niestety póki co nie posiadam hs'a.

PSN scuba_dsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają w to ludzie jeszcze bo zatanawiam się nad kupnem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gra sporo osób, tylko najlepiej mieś "swoją paczkę" bo takie randomowe bitwy to mogą człowieka nieźle wku....rzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×