Skocz do zawartości
Dzizas

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldie

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie zagram multiplayer :)

PSN: Mr_Siyey-7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba około 180zł...więc lepiej kupić na allegro albo szukać w normalnym sklepie...oczywiście poza empikami gdzie ta gra stoi po 229zł...ja się trochę też najarałem na figurkę z tej gry...nieziemsko wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje wyłącznie wersja cyfrowa. Nie lubię płyt. 180zł to całkiem całkiem.. A możesz to sprawdzić i potwierdzić? Byłbym wdzięczny bo nie mam przy sobie konsoli. Jak urlop to urlop :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w ghost recon :) Grę mam od dzisiaj więc nie ogarniam za bardzo, jednak hs jest i chętnie przejde z kimś kampanię jak i zarówno pogram na multi :)

nick: Chmielekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w ghost recon :) Grę mam od dzisiaj więc nie ogarniam za bardzo, jednak hs jest i chętnie przejde z kimś kampanię jak i zarówno pogram na multi :)

nick: Chmielekk

Jak wrócę z urlopu to mam zamiar nabyć tą grę wraz z HS od sony. Więc jestech chętny na oklepanie singla w co-op oraz w multi ^_^

Mam prośbę możesz sprawdzić ile dokładnie kosztuje GR:FS na PSS ??

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po weekendzie nabieram gierę chętnie przejdę kampanię w co-op'ie jak i w multi

mój psnid: matiw95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje chetnych do gry w multi mam 23 lv zwiadowcy a w kampani ogien w glebinach chetnie poznal bym jakis znajomych i wstapil do jakiegos plutonu bo ja mam ale jestem sam wiec nic fajnego:( moj nick to bimber389

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do posiadaczy GR:FS czy możecie napisać jak wygląda sterowanie? Co się robi jakim klawiszem.. Bo oglądałem na YouTube filmik co prawda poświęcony X-Box'owi ale mimo wszystko autor stwierdził, że sterowanie jest trudne, nie intuicyjne i kompletnie nie logiczne.. Jak to wygląda na PS3 ??

Ewentualnie czy istnieje możliwość zamiany klawiszy lub jakieś schematy klawiszowe do wyboru?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy jest opcja zmiany schematów sterowania, ale ten kto stwierdził że tam jest nielogiczne i nieintuicyjne sterowanie chyba z ch$ja spadł, bo jest wręcz odwrotnie. W skrócie wygląda to tak:

:l3: - przemieszczenie kamery (nad lewym/prawym ramieniem) - wbrew pozorom BARDZO fajna i przydatna funkcja

:r3: - widok z przyrządów celowniczych (FPP)

:l1: - celowanie

:l2: - użycie wybranego przedmiotu

:r1: - strzał

:r2: - oznaczenie wroga/wskazanie celu

:dpad: - wybieranie przedmiotów/trybu widzenia/dodatku do broni

:x: - bieg/krycie się

:triangle: - zmiana broni

:cicle: - kucnięcie/wstawanie itd.

:square: - interakcja

Jakby kto był chętny na multi/co-opa/guerilla to dawać znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Dla posiadaczy PSN+ jest GR a 89 zł opłaca się wersję ENG z PS Stora? Czy lepiej szukać i dokładać do PL??

Angielski mi nie obcy :) Ale sentyment do wersji PL mam :P

Choć GR: Future Soldier nie jest Baldur's Gatem i PL aż tak potrzebne nie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sentyment tylko :P Bo przecież co tam trudnego w tej grze może być :P ?? Tak myślę...

Tyle lat się grało w ANG, nawet Civiliation ENG męczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o co chodzi? Cyfrowa wersja w zależności od ekhm "opcji" kosztuje ~45/~90 zł, pudełkowa koło 120 - zajrzyj do portfela i sobie odpowiedz co wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od opcji....no właśnie... Jak kupię używkę digital/box to i tak w Multi nie pogram?? więc te tańsze odpadają abym multika miał muszę kupić tak czy siak nówkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaletą wersji cyfrowej jest to że ma od razu aktywowanego onlajn pasa tak więc nawet w opcji "tańszej" nikt nie musi nic dokupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO to ja tego nie wiedziałem...

Jak kupię używkę DIGITAL to mogę grać w Multika tak odrazu, tak mam to rozumieć??

Bez innych kosztów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj co Ci odpisali w temacie w dziale Gry skoro już tam pytałeś. W jakim sensie rozumiesz "używkę digital"? Jeśli chodzi Ci o slota, to tak - nie musisz nic dodatkowo kupować, multi jest od razu aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za używkę DIGITAL rozumiem to że to gra zakupiona na PSS i odsprzedana dalej... Tylko nigdy tak nie kupowałem i nie wiem jak to przebiega taka transakcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tyle używka co "slot" na download gry. A co do tego jak przebiega transakcja to poszukaj na forum, bo pamiętam że znalazłem tu kiedyś link do bardzo dobrego poradnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie wiedziałem że tak to się nazywa :P Dlatego napisałem jak myślałem :) Slot - ok poszukam zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na kampanię w Co-Opie na poziomie Elite ?

+ jak podczas MP ożywiać poległych ??? niby każdy może ale jak podchodzę do ledwo zabitego kumpla to nie mogę go podnieść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chętnie piszę się na wspólne granie :) moze lvl nie powalam bo gierka dopiero niecały tydzień w konsoli ale liczy sie zabawa. dobrze usłyszec ojczysty język a nie np. japończyków

Headset jest

Psn id: Hellhound_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellhound jak coś ja mogę zagrać dzisiaj w nocy....to jak coś dodaj mnie na PSN...przyda się ktoś ogarniety kto zrozumie jak się krzyczy "need backup" XD bo ja mam pecha i trafiam na samych codowych graczy...wszyscy leca na fragi a nie na zadania...tak to chyba tylko raz miałem taką ekipę że jak krzyknąłem że potrzebuje pomocy to zaraz się zbiegli...i ogólnie biegało się po 2-3 osoby, nigdy samemu...tylko ostrzegam jak nie mam niestety headsetu więc jak coś to bym tylko słuchał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie o tym mówię. W GRFS na zadania jest nalożony większy nacisk niż w BF3 i to mi się podoba :) Spoko będę wieczorkiem na 100% gdybym grał w BF-a to daj cynka przełączę się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×