Skocz do zawartości
zdun

Kolekcje Hd - Wyzysk Sentymentalny Czy Pozytywne Wspomnienia?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jak już MoH to czemu i nie CoD 1/2 :) zwłaszcza, że nie licząc MW1, były to najlepsze części CoD'a...

Skuszę się chyba na Ico & Shadow of the Colossus - gameplay wygląda zachęcająco...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pierwszy CoD to nie wyszedł już w HD czasem? :P Dwójka natomiast była już dostępna na X360, jako "normalna" gra.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty Classic jest dostępne na PSS, ale to jest konwersja z PC. Na konsole były: CoD: Finest Hour i CoD2: Big Red One. Te dwie gry ukazały się na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś w stylu ankiety na najlepszą edycję HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Not bad idea. :)

Panowie, a pogralibyście w reedycje HD Brothers in Arms (wszystkie części, a co), jakichś Rainbow Sixów albo Ghost Reconów? Bo ja bardzo. A skoro jesteśmy przy Ubi, to może pierwszy Far Cry? To byłaby moc. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem PS2. Jestem mega zadowolony z takich kolekcji. Teraz czekam z niecierpliwością na Ratchet&Clank Trilogy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry w HD - czemu nie...

Ale bardziej wolałbym pierwszą część Half-Life'a albo GTA: San Andreas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj już Valve niech lepiej się skupi na trójcę i tak im powoli idzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja:

okami hd (okami + okamiden)

final fantasy hd (X, X-2, XII)

onimusha (1,2,3)

yakuza (1,2)

takie moje skromiutkie marzenia... reszta (ico, mgs, sh) juz wyszła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie powspominałbym czasy dzieciństwa i pograłbym w MediEvil'e w HD. Dziwi mnie że nikt nie wydaje w HD gier, których docelową grupą wiekową nie są dorośli. Zdecydowana większość to gry dla pełnoletniego gracza ze względu na fabułę(choćby Metal Gear Solid) czy jak w God of War brutalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym, aby wypuścili Tekkena Tag 1 :x: :square: :triangle: :cicle: na PSStore - nie chcę kupować całego Tekken Hybrid.

Co do moich klasyków do miałem POP'a w HD.

Przechodziłem całą trylogię kiedyś na PS2 i o dziwno na dziś NIE WYGLĄDA TAK ŹLE ! :rofl:

Jedynka jak bajka

Dwójka brutalna i... ten klimat niespotykany

Trójka połączenie 1 i 2 oraz "drugie wcielenie Ciebie"

Polecam każdemu. Naprawdę długi i tani klasyk. Grafika nie odstrasza. Muzyka świetna - pogonie z Dahaką w Duszy Wojownika na zawsze pozostaną w pamięci.

Do tego w miarę... fabuła :)

Ja uważam, że Piaski Czasu i Dusza Wojownika najlepsze. Dwa Trony mi już się tak nie podobały - kwestia gustu.

Polecam :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie powspominałbym czasy dzieciństwa i pograłbym w MediEvil'e w HD. Dziwi mnie że nikt nie wydaje w HD gier, których docelową grupą wiekową nie są dorośli. Zdecydowana większość to gry dla pełnoletniego gracza ze względu na fabułę(choćby Metal Gear Solid) czy jak w God of War brutalność.

A Sly i Ratchet? :) Dziwi mnie, że ND jeszcze Crasha w HD nie wydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzicie ile ludzi tyle opinii... a wiadomo że tak się nie da... Cieszmy się w takim razie z tego co mamy...

przyszłość z czego mi wiadomo: jedynie ffX na horyzoncie... O jakiejś kolekcji/tytułu hd jeszcze ploty słyszeliście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie powspominałbym czasy dzieciństwa i pograłbym w MediEvil'e w HD. Dziwi mnie że nikt nie wydaje w HD gier, których docelową grupą wiekową nie są dorośli. Zdecydowana większość to gry dla pełnoletniego gracza ze względu na fabułę(choćby Metal Gear Solid) czy jak w God of War brutalność.

Ty byś MediEvil'a kupił, bo wiesz że kiedyś fajnie Ci się w niego grało i możesz przymknąć oczy na trochę gorszą grafikę - a taki "małolatek" wybierze najnowszego Raymana bo fajnie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotek nie slyszalem, ale wiem na pewno, ze pojawi sie wiekszosc z wymienionych wyzej tytulow:) Bo kasa z tego zajebista, przy relatywnie niskich nakladach pracy. Oby tylko nie robili wiochy jak przy SH HD, i trzymali poziom pierwszych edycji, wtedy na pewno kupie kazda kolekcje, chociazby ze wzgledu na cene. Wole przykladowo kupic 3 gry za 129zl niz nowosc za 200zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszłość z czego mi wiadomo: jedynie ffX na horyzoncie... O jakiejś kolekcji/tytułu hd jeszcze ploty słyszeliście??

Ponoć R* ma wypuścić któreś GTA w HD i Maxa 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zone of the Enders, Sengoku Basara - przynajmniej tak wynika z rozpiski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie przyjal Final'a VII i VIII ale w w/w X tez chetnie zagram. Oj ile ludzi, tyle opinii, Medievil to tez gierka z dziecinstwa, ale w sumie Klose ma racje. Z tym, ze taki dzieciak co nie ma wspomnien to rownie dobrze moze rzucic sie na grono innych niedawno wydanych, fajnie wygladajacych gier. Zalezy, w ktory segement celuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sly i Ratchet? :) Dziwi mnie, że ND jeszcze Crasha w HD nie wydało.

W Sly i Rachet'a nie grałem, więc się na temat tej gry nie wypowiadam, natomiast faktycznie brak Crasha jest bardzo dziwny, zważywszy, ze przecież konkurował ze smokiem Spyro o miano maskotki pierwszej plejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj im trochę czasu:) Zagraj w SLY, klimat w szczególności pierwszej części powala na kolana, no i te kochane archaizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolekcji Grand Theft Auto i Max Payne to raczej się nie doczekamy. Rockstar jak widać nie praktykuje tej metody, skoro przed premierą Max Payne 3 wolą wydać komiks streszczający fabułę poprzednich odsłon, aniżeli kolekcję dwóch pierwszych części w HD. Uwielbiam tę firmę, lecz mimo wszystko to bardzo niemądre posunięcie z ich strony. Po wyżej wymienione kolekcje, byłbym pierwszy w sklepie i zapewne nie tylko ja. Dawniej w owe tytuły grało się nałogowo, dniami i nocami. Zdaję sobię sprawę, że pierwsze części Max Payne'a to dzieło Remedy, aczkolwiek teraz to Rockstar posiada całość praw do serii, ponadto obydwie firmy są w bardzo dobrych stosunkach, współpracując przy Max Payne 3 oraz komiksie.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opaliłem wczoraj Maxa Payne'a z PSSstore i.... lol, takie Silent Hill HD wydaje się jeszcze bardziej żenujące. Wprawdzie Max ma dość przeciętną oprawę nawet jak na tytuł z PS2, ale na TVHD wygląda naprawdę dobrze. Obraz jest wyraźny i czysty. Jeśli ktoś próbował odpalać gry z PS2 NA PS2 podpiętym do takiego TV to wie, że obraz sprawiał wrażenia jak by ktoś wyrzygał się na ekran. Jednak w wypadku gry na PS3 różnica jest kolosalna - jestem pewien, że oryginalne SH2 i SH3 biłyby w takiej wersji na głowę tę HD padakę. Niestety nie mam wstecznie kompatybilnej PS3, a chciałbym zobaczyć jak prezentują się lepsze graficznie tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko wydadza GTA HD Collection (Gta III, Vice city, Liberty city stories, Vice city stories, San andreas) i to wszsytko wzbogacone o trofea + tekstury w HD. Zapłacił bym i 300zł jakby tyle chcieli. Pomarzyć zawsze można :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Seria GTA w HD+Trofea? jak by wydali od razu bym kupił !

Edytowane przez danielu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcji Grand Theft Auto i Max Payne to raczej się nie doczekamy. Rockstar jak widać nie praktykuje tej metody, skoro przed premierą Max Payne 3 wolą wydać komiks streszczający fabułę poprzednich odsłon, aniżeli kolekcję dwóch pierwszych części w HD. Uwielbiam tę firmę, lecz mimo wszystko to bardzo niemądre posunięcie z ich strony. Po wyżej wymienione kolekcje, byłbym pierwszy w sklepie i zapewne nie tylko ja. Dawniej w owe tytuły grało się nałogowo, dniami i nocami. Zdaję sobię sprawę, że pierwsze części Max Payne'a to dzieło Remedy, aczkolwiek teraz to Rockstar posiada całość praw do serii, ponadto obydwie firmy są w bardzo dobrych stosunkach, współpracując przy Max Payne 3 oraz komiksie.

Zapominasz, że R* wydał GTAIII i MP na telefony, co o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×