Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja bardzo chętnie pogram...No, czyli jesteśmy umówieni! Invite'a już Ci wysłałem Do zobaczenia i mam nadzieję do usłyszenia (headset)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam headset ale w grze to jakos kiepsko dziala....moze ja mam jakis dziwny? Wasze tez tak szumia i przerywaja? Jak co to ja jutro gram od okolo 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headseta niestety nie mam, aczkolwiek w najbliższym czasie nabędę Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam headset'a i sprawdza się bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zglaszam na chetnego do grania, bo singla juz wymeczylem. id: uglabugla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano Tez chetnie zagram z kims online bo singiel powoli sie zaczyna nudzic choc i tak mog grac godzinami moje id chyba kazdy wie gdzie znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nagraliśmy z kolegą Prochaosem jakie błędy nam się dzisiaj przydarzyły grając w Co-opa NOOSE.

Ogólnie występuje kilka innych błędów ze śmiercią Petrowicza:

-zwalone AI -> ucieczka w strone kontenerów na lotnisku przy helikopterach

-zwalony skrypt wsiadania do aut/helikopterów -> postać się gubi lub zaczepia, nie omijając przeszkód

-bezpodstawna śmierć -> wyskakuje komunikat "Petrowicz jest martwy" po mimo, że stoi obok

A oto film - przepraszam trochę klnę, ale inaczej sie nie da

http://media.putfile.com/lolz-46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Nagraliśmy z kolegą Prochaosem jakie błędy nam się dzisiaj przydarzyły grając w Co-opa NOOSE.

Ogólnie występuje kilka innych błędów ze śmiercią Petrowicza:

-zwalone AI -> ucieczka w strone kontenerów na lotnisku przy helikopterach

-zwalony skrypt wsiadania do aut/helikopterów -> postać się gubi lub zaczepia, nie omijając przeszkód

-bezpodstawna śmierć -> wyskakuje komunikat "Petrowicz jest martwy" po mimo, że stoi obok

A oto film - przepraszam trochę klnę, ale inaczej sie nie da

http://media.putfile.com/lolz-46

Bez kitu... dzisiejsza gra wieczorem zaskoczyła nas lawiną błędów. 99% nie udanych misji wynika z błędów gry. Oczywiście mówię o misja coop. Zapomniałeś dodać o błędzie po udanej misji jak nie można kontynuować gry, albo jej wyłączyć (pozostaje wyłączenie gry). Ale to co jest na filmiku naszym przebiło wszystko... Hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gurafikku...filmik zajebisty, bła na błędzie Ale Twój śmiech rządzi... PoZdRo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gra ktos dzis?? gdzies tak o 21??

jak ktos bedzie chcial grac to niech wysle mi wiadomosc, moj PSNid: JohanPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja jestem chętny bo dawno nie grałem, tylko proszę o powiadomienie na GG żebym wiedział co kiedy gdzie i jak. Jeżeli nie będzie nas wiele proponuję coś z Pietrovicem Albo najzwyczajniejszego Team Deathmatcha. Pozdrawiam, czekam na dalesze informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zaraz gram psnid:skr3czu

Edit:

Nieźle się grało, trzeba to powtórzyć proponuje dzisiaj ok. 20:00

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do premiery mgs4 namiętnie będe grał w gta4 na multi, wiec jak ktoś chce ze mną zagrać to dodawajcie mnie na psn, zreszta sam zawsze śle invity jak gdzieś gram do ludzi z listy

odrazu mówie że nienawidze autoaima jest zbyt lamerski, motocyklem nie ma co jezdzić bo odrazu sie pada a furą nie lepiej

chętnie pojeżdze sobie na turfie ze znajomymi w 4 osobowej bryce po libery city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wchodzę na serwery to chyba wszystkie mają autoaima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjjjc dopiero jutro o 14 bede w domu i od razu zabieram sie za nadrabianie kasy w gta IV :D:D jct dajcie mnie do friends moj nick to michalczupa ale piszcie ze wy z forum i od gta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu... dzisiejsza gra wieczorem zaskoczyła nas lawiną błędów. 99% nie udanych misji wynika z błędów gry. Oczywiście mówię o misja coop. Zapomniałeś dodać o błędzie po udanej misji jak nie można kontynuować gry, albo jej wyłączyć (pozostaje wyłączenie gry). Ale to co jest na filmiku naszym przebiło wszystko... Hardcore.

to ja ci radze zebys gral deal breakera i bomb da base tam jeszcze nigdy nie spotkalem zadnego buga, ale wlasnie najwiecej problemow sprawia hangman noose . i to juz nie przez beznadziejne zakodowanie misji ale przez opoznienia wsiadania do helikopterow i bezsensownego Ai samego petrovica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli kończę przygodę w singlu GTA4, więc chętnie pogram online Mój PSN ID to: CosTamCosTam w temacie zaproszenia napiszcie GTA4 i będzie wszytko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja ci radze zebys gral deal breakera i bomb da base tam jeszcze nigdy nie spotkalem zadnego buga, ale wlasnie najwiecej problemow sprawia hangman noose . i to juz nie przez beznadziejne zakodowanie misji ale przez opoznienia wsiadania do helikopterow i bezsensownego Ai samego petrovica

Oba tryby co podałeś są czasochłonne. A w Noose jak dobrze nam idzie nabijami 5500 w 2:40 min. (Rekord 2:28).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj mnie do freinds to zobaczymy jak grasz moj psnid to michalczupa chetnie ponabijam hajsu z toba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma problemu. Zawsze koło 20:00 gram z guraffiku. Jutro Cię dodam lub Ty mnie dodaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie mnie do list, bo nie chce mi się 50 osób wpisywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój id: matekdb chętnie "poszpilam" z wami ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągnęło mnie multi ;] w szczególności team deathmatch ;] w inne tez z checia pogram ;] Masta20PL mam HS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×