Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Following yesterday's launch of Grand Theft Auto IV (PS3, X360), the Shacknews staff and many are finding it difficult to play the online multiplayer of the PlayStation 3 version.

Following reports from many readers that PS3 multiplayer access was sporadic, Shacknews attempted to play online and was presented with an error message that read "Cannot connect to game provider."

Shacknews can confirm that the PS3 edition was playable online in the hours following the game's midnight launch. It is believed that the servers are struggling due to high demand, similar to the problems that afflicted Xbox Live this past winter.

In Shacknews' experience, the connectivity difficulties do not affect the Xbox 360 iteration, which continues to have a functioning multiplayer component. As with the freezing issues that surfaced yesterday, developer and publisher Rockstar has yet to make any official comment.

Dobrze zrozumialem ze problemy te zdarzaja sie wiekszosci uzytkownikom PS3 i za kazdym polaczeniem z multiplayer pokazuje im sie info "Cannot connect to game provider." i ze nie zdarza sie to na Xboxie - jest na nim w pelni multi funkcjonalny i ze R do tego czasu oficjalnie sie nie wypowiadalo?

EDIT: udalo mi sie polaczyc z multiplayerem i odrazu LOST :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: udalo mi sie polaczyc z multiplayerem i odrazu LOST :/

Ja mam tak caly czas... Od 29 kwietnia nie zagralem ani razu online... Jezeli tak bedzie to mogli multi nie dawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dziala multi ale wchodze do gry i pokazuje mi sie HUD i mapa i mnie wywala :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz dziala multi ale wchodze do gry i pokazuje mi sie HUD i mapa i mnie wywala :/

Nom... tez tak niestety mam... Czasami moge przez 3 sekundy pochodzic postacia.... a potem wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet gram. dziala mi tylko free mode i dm. na innych wywala. pisze z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi cały czas to nieszczęsne please try again a jak sie połączyłem (zaledwie 2 razy) to po 3 sekundach connetion to one player lost czy coś takiego jak coś to moje PS3ID: nfs26 może w końcu pogramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem co wam się dzieje na 6mb łączu jak już się połączy to jest dobrze ale wyników mi chyba nie zapisuje bo gra się freezuje wtedy (nie animacja, ale serwer wywala, nie wyskakuje żaden błąd, menu itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie sie o 23 wszedl multi ;] no i wlasnie skonczylem jak widac ;p

Multiplayer jest CUDNY! Tylko tyle wam powiem, bo po co zdradzac szczegoly!?

5 godzin grania multi ;p mmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 kwietnia i 1 maja gra w sieci u mnie nie działała. Lipa .... raz tylko grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj cala noc nie dzialal, dostawalem co chwile jakies invity ale wbic do nich nie moglem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sposob na Multiplayera (przynajmniej u mnie dziala). Jezeli wam sie pokazuje info zeby sprobowac ponownie to

- wylacz konsole z poziomu gry

- wlacz konsole

- wejdz w test connection

- zrob test (karta sieciowa zostanie wylaczona i wlaczona ponownie)

- wejdz w gre

- wejdz w multi (jezeli nie pomoglo)

- wyjdz z gry (nie zamykaj konsoli wyjdz do menu glownego)

- i wejdz w gre ponownie... i ciesz sie dlugimi godzinami multi

ja tak robie i jakos dziala ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zalicza wam poziomy? Ja zdobyłem 1 level 2 razy, potem były problemy z Multi. Jak się dostałem, to level przepadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi podobnie skasowalo to co mialem

nie wiem jak teraz bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mi tez , wczoraj zrobilem 2 level dzis mam 0 znowu . Problemy przejściowe raczej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest jest problem z połączeniem na multiiplayer (takie moje sądzenie)

jest wina raczej playstation@network bo akurat

sprawdzilem sobie w ten sposob, zeby mnie nie

logowalo do sieci automatycznie w konsoli, i w

grze jak dam multiplayer to prosi o polaczenie

do playstation@network co oczywiscie sie nie udaje

a jak zalapie (glownie przez menu konsoli) to

juz mi norlalnie dziala multi w gtaIV.

pozdrawiam. chetnie pogram z ziomkami

dzis jutro dostepny caly czas ;] cos to

pisac gg albo invita dawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to jednak przeciążenie serwerów. Prawdopodobnie powoduje to także nienaliczanie poziomów w Multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W zwiaski z tym, ze gre dostane dopiero za tydzien mam pare pytan odnosnie multi. A mianowicie:

1. Jakie sa tryby i o co w nich chodzi.

2. Jest mozliwosc zrobienia wlasnej postaci, czy wszyscy biegaja tylko Niko?

3. Czy podczas rozgrywki jest dostepny caly obszar gry czy tylko dana czesc mapy?

4. Mozna jakos rozwinac swoja postac, np. celnosc, wytrzymalosc itp?

5. Do czego sluza te lvle.

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie bede ci zdradzal niech bedzie to niespodzianka, ale Ci powiem ze jest pare trybow bardzo ciekawych

2. Niko w MP nie ma! Robisz wlasna postac

3. to zalezy od ustawien serwera

4. zdobywasz lvl za ktore masz nowe ubrania i akcesoria

5. masz odpowiedz wyzej

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już gierke. Okazało się że dziś w MM jest wyprzedaż bez vatu ;] Więc kupiłem ją za 204.10 zł więc taniej niż bym nawet za przesyłkę zapłącił. Dziś będę testował, jak coś to dodajcie moje PSNid widoczne w profilu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz spróbuję to co napisał Martiness z multi... Jeżeli nie zadziała to już nie będę próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

retrospect a w bydgoszczy jutro od 7 rano tez bez VATu i GTA IV bedzie kosztowal 179zl XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz spróbuję to co napisał Martiness z multi... Jeżeli nie zadziała to już nie będę próbował.

u mnie dziala sposob:

odpalam konsole, wchodze w opcje testowania polaczenia internetowego i wlaczam gre

multi za kazdym razem dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martines ja też wczoraj w nocy grałem , i to jest wina przeciążonych serwerów , a to co dostajecie invity i nie możecie dołaczyć to proponuje zresetować grę przeważnie wchodzi około 1 w nocy

Party Play - jeżeli ktoś zakłada serwer to nie zabijajcie się nawzajem bo jesteście w 1 drużynie , następnie ten kto założy grę wchodzi do telefonu i daje 'Game - wybiera rozrywke' wtedy gracie 1team vs AI (boty)

też zdobywa się levele ale co najlepsze dużoooo kasy , po 4,000$ jeżeli ktoś w nocy grywa to piszcie do mnie

psn: kzfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem z tym Internet Connection Test i... DZIAŁA! Raz zagrałem na multi (kij że tylko z 1 osoba) i już nie mogę się "odkleić". GRA ONLINE JEST WRĘCZ BOSKA! Chociaż mam nadzieje że niedługo naprawią te "przeciążąne servery" i za każdym razem będę mogł wejść i bez problemu zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×