Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

teraz skonczylsmy ehhh Moim zdaniem najlepsze sa "team deadmatch" i "deadmatch".

Mapy takie jak: airport i prison to porazka takiej kaszany to jeszcze nie widzialem.

Najlepsza sa duze mapy 1/3 miasta 1/2 miasta.

Co do wyscigow motorowkami i samochodami to kicha:) tryb z policjantami spoko.

P.S Jezeli chodzi o zaproszenia to moze masz stare invite i dlatego pisze ci ze gra nie istnieje? Wybierz najnowsze zaproszenie wtedy powinno cie połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero skończyłem grać z niewiem kim Cały czas z nam grał. Zagrałem jeszcze Deal Breakera i to coś tam NOOSED. Potrzebuje 30tys. expa do 3 lvl Super. Jacyś tacy sztywni byliście Ja mogę grać dalej ;D. Aleście mnie nabuzowali na tych policjantach i złodziejach ( kubica... hehe ) Nie no było fajnie, tylko jednego mi brakowało ... wonx'a No ale pewnie mu multi coś nie stykał. Albo pocina w singla. Ale na Team Deathmatchu ciacham ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to niewiesz z kim

Ze mna oczywiście

Wez lepiej zrób jakieś miejsce u siebie na PSN ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nie moglem grac bo bylem "zajety"

Za to dzisiaj postaram sie wbic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie miałem neta, ale dzisiaj naprawiłem już więc mogę zagrać.

P.S mam HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie... jak wyglada komunikacja glosowa? Co wcisnac zeby rozmawiac? Nie wiem czy przez nat3 nic nie siysze itd ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe. Reflect czy niedaloby sie tych spotkan robic na troche wczesniej? Np. na taka 21 tak jak bylo z R6? Jakos mi sie nie widzi codziennie zarywac nocki zeby z Polakami pograc. Wieze ze to nie jest tylko moj indywidualny glos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe. Reflect czy niedaloby sie tych spotkan robic na troche wczesniej? Np. na taka 21 tak jak bylo z R6? Jakos mi sie nie widzi codziennie zarywac nocki zeby z Polakami pograc. Wieze ze to nie jest tylko moj indywidualny glos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tylko ja tak mam lecz albo wy nic nie mówicie podczas gry albo ja nic nie słyszę.

a miales podlaczony HS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a miales podlaczony HS?

W sumie to nie,ale chyba nie trzeba mieć podłączonego aby słyszeć innych.Swoją drogą miło się grało wczoraj multi.Trzeba to powtórzyć.Co do godziny to była dobra ktoś tam miał racje,że najlepiej o 24 gdyż wtedy więcej osób może grać.Poszedłem wczoraj wcześnie bo padł mi pad a nie chciało mi się siedzieć blisko przed TV z tym kabelkiem.Powiedzcie mi jeszcze co trzeba wcisnąć aby mówić w GTA przez headseta L3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie,ale chyba nie trzeba mieć podłączonego aby słyszeć innych.Swoją drogą miło się grało wczoraj multi.Trzeba to powtórzyć.Co do godziny to była dobra ktoś tam miał racje,że najlepiej o 24 gdyż wtedy więcej osób może grać.Poszedłem wczoraj wcześnie bo padł mi pad a nie chciało mi się siedzieć blisko przed TV z tym kabelkiem.Powiedzcie mi jeszcze co trzeba wcisnąć aby mówić w GTA przez headseta L3?

Zdaje mi sie ze trzeba zadzwonic z komorki do typa z ktorym chcesz pogadac (musisz miec headset) wejdz jak jestes w multi w phonebook i tam masz tych co graja i wtedy do nich dzwonisz.Zdaje mi sie ze wtedy zadziala.

PS:Ogolem siema wszystkim jestem nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

retro sorry ale myślałem że to jakiś zagraniczny koleś wszedł Szkoda że headseta nie masz. Zrobiłem miejsce. Możesz mnie dodać

Ludzie czy nie warto wydać 50zł więcej na lepszą komunikację i 2x lepszą zabawę ?

W Social Clubie jak się wejdzie w ,,Wejdz tu jak skonczysz Story'' jest ksiazeczka z rankingiem kto pierwszy i tak dalej. I tapeta i pare ikonek. Ciekawe co jest jak zrobimy 100% gry

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Gdzie pisze o jakims levelu i po co to jest? i gdzie sie to zapsuje. Ja jeszcze nie mam headseta bo czekam az wydadza headset firmy sony dla PS3. Ma byc on w grze SOCOME ale pewnie oddzielnie tez bedzie w sprzedazy. I jeszcze jedno pytanko ile można miec znajomychna liscie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie

Gdzie pisze o jakims levelu i po co to jest? i gdzie sie to zapsuje. Ja jeszcze nie mam headseta bo czekam az wydadza headset firmy sony dla PS3. Ma byc on w grze SOCOME ale pewnie oddzielnie tez bedzie w sprzedazy. I jeszcze jedno pytanko ile można miec znajomychna liscie?

Pozdrawiam

Jak czekasz na rozpoczęcie gry to tam koło swojej ksywy masz taką gwiazdkę a w niej numerek ten numerek oznacza jaki masz level.A pod koniec każdej gry pokazuje Ci się ile potrzebne jest Ci pieniędzy na następny level. Razem ze zdobywaniem levela odkrywają Ci się nowe ciuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie,ale chyba nie trzeba mieć podłączonego aby słyszeć innych.Swoją drogą miło się grało wczoraj multi.Trzeba to powtórzyć.Co do godziny to była dobra ktoś tam miał racje,że najlepiej o 24 gdyż wtedy więcej osób może grać.Poszedłem wczoraj wcześnie bo padł mi pad a nie chciało mi się siedzieć blisko przed TV z tym kabelkiem.Powiedzcie mi jeszcze co trzeba wcisnąć aby mówić w GTA przez headseta L3?

Wiec aby slyszec ludzi musisz miec HS a zeby z nimi rozmawiac to mozesz na ogolnym gdzie wszyscy gadaja lub na privie dzwoniac do kolesia

Witam ponownie

Gdzie pisze o jakims levelu i po co to jest? i gdzie sie to zapsuje. Ja jeszcze nie mam headseta bo czekam az wydadza headset firmy sony dla PS3. Ma byc on w grze SOCOME ale pewnie oddzielnie tez bedzie w sprzedazy. I jeszcze jedno pytanko ile można miec znajomychna liscie?

Pozdrawiam

nowy lvl = nowe ubrania i akcesoria dla naszego ludzika

co do zapisu LVL to zeby wam zapamietalo ktory LVL przez multi zebraliscie to musicie miec konto na socialclub powiazane z kontem PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę koledzy, że znów sobie gracie. Pozazdrościć. Może kurczę ja mam coś źle z ustawieniami? JA TEŻ CHCĘ MULTI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Social Clb ma mi wyslac maila do aktywacji konta? Bo cos nie dostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie bo wymyśliłem sobie e mail na psn i nawet go i hasła na psn nie znam i chcę na social sie zalogować i jak mam to zrobić jak e mail nie znam na który logowałem się na psn czy mogę po prostu na tym nicku SpacierShark123 zrobić i będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten Social Clb ma mi wyslac maila do aktywacji konta? Bo cos nie dostaje...

Tak. Pisało, że przyjdzie link aktywacyjny na pocztę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do zapisu LVL to zeby wam zapamietalo ktory LVL przez multi zebraliscie to musicie miec konto na socialclub powiazane z kontem PSN

Bullshit. Ja mam powiązane. I co ? g....guzik ! Wczoraj przeszedłem grę a dzisiaj miałem dostęp do sekcji dla tych którzy ją ukończyli.

Teraz zbieram gołąbki Zostało 160 ;D

Tak. Pisało, że przyjdzie link aktywacyjny na pocztę..

Było napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie: czy kiedy wchodzi sie w multiplayer to podlanczasz sie do gry swoim regionie np europa, usa, azja? czy poprostu wszystkich miesza i wrzuca gdzie popadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie ma napisanego. Jak się podłącze to spytam ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×