Skocz do zawartości
Xus

Gt Academy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ruszyla kolejna edycja wiec czas zaczac bic rekordy.

Mysle ze osobny watek to dobry pomyl bo napewno paru z nas bedzie w to gralo i bedzie mozna tu wpisywac swoje opinie czasy i moze jak ktos bedzie mial ochote na podzieloc sie wskazowkami jak przejechac poszczegolne odcinki.

Jak narazie moje miejsca sa w granicach 1000 +/- na nie ktorych nawet i kolo 3000+/-

Gram na kierze systemy off czasami abs 1

A wasze??

Edytowane przez Xus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem 2 pierwsze rundy.

Jeśli chodzi o zdobycie samego złota to banał we wszystkich wyzwaniach.

Co do miejsca to na razie moje wyniki to ok ~2000 na 25k graczy.

Jakby ktoś chciał porównać wyniki to zapraszam do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moje to coś pomiędzy 9 - 28 / 6tyś..... przynajmniej tak było jeszcze dziś około 2:30

Po pracy sprawdzę o ile "setek" poleciałem na dół ... :rofl:

Edit:

Korciło mnie i sprawdziłem przed chwilą :

114- 480 / 28tyś

Trzeba się zabrać ostro do roboty.....tym bardziej, że 1 - 250 to różnica 0.064....

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy niewiele aby poprawić pozycję.

W rundzie 2 na trasie Tokyo poprawiłem czas o 51ms i poleciałem ok. 300 miejsc w górę :)

Jak będzie chwila czasu i więcej ludzi spróbuję coś powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak narazie gramem chwile w nocy kolo 1,5h i jest jak piszecie czasy sa bardzo zblizone i nawet poprawa o pare setnych daje +300 pozycji

np. mam czas gorszy od pierwszego o .170 i poszycja kolo 2000.

ciezko jest nie ktore czasy poprawic ale napewno sie da.

jezdzilem pare razy z duchem kolesia co mial 1mc i niby wszystko tak samo a gdzies w polowie zaczyna mi odjezdzac i nic nie moge zrobic.

wydaje mi sie czy grafa jest poprawiona jakos tak ladnie to wyglada i wogole:)

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie jak odebrać autko nagrodę za ukończenie 1 rundy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam . Panowie jak odebrać autko nagrodę za ukończenie 1 rundy ?

jeszcze nie wiadomo:

" If you clear all 5 events within a round in Gold, you will receive a car that you can use within the ‘Gran Turismo 5’ game. If you clear all rounds in Bronze or better, you’ll also receive a special racing wear set that can be worn by your avatar in “Gran Turismo 5”.The timing for the distribution and how to receive these prizes will be notified at a later date on this page http://us.gran-turismo.com/us/academy/2012/"

co do czasow z pierwszej dziesiatki to czasem głowie sie jak oni je wykręcajają ;)

PS. czytalem gdzies, ze poki co walczymy tylko o zlote pucharki zeby przechodzic dalej. Dopiero w ostatnim Stage bedzie sie liczyl czas przejazdu.

PS2. gram na Logitechu DFGT. Które asysty wyłączyć a które zostawić?

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz wszystko co się da - ewentualnie ABS 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje mi błąd 8002E5B0

ktoś ma jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj modem / router ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj modem / router ...

do psn normalnie sie loguje ale już samej grze nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy konfiguracji internetu wpisz 8.8.8.8. i 8.8.4.4.

Nie wiem czy pomoże, ale u mnie pomogło przy normalnej GT5

Też miałem podobnie wszytko się logowało, wszystkie gry działały oprócz sieci w GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy konfiguracji internetu wpisz 8.8.8.8. i 8.8.4.4.

Nie wiem czy pomoże, ale u mnie pomogło przy normalnej GT5

Też miałem podobnie wszytko się logowało, wszystkie gry działały oprócz sieci w GT5

w samej konfiguracji konsoli to się wpisuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy odcinek to 2-5

Ogolnie jak patrze na czasu z 10 to zastanawiam sie czy ci ludzie robia cos jeszcze po za granie w gt;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-5 - zdecydowanie najlepszy bo najbardziej wymagający. Ja mam miejsce 3500 na 200tyś graczy. Ciągle spadam, ale już walczyć nie będę. Czasu brak, a co gorsze to juz chyba szczyt moich osiągnięć. Co prawda patrząc na własne przejazdy wiem gdzie jeszcze można szybciej, precyzyjniej, ale szkoda czasu i nerwów. Jestem zadowolony z wyniku.

Szkoda tylko, że zdobycie złota jest takie proste. Wolałbym walczyć o to złoto, byłoby ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że sa podane wyniki znajomych wtedyj est lepsza motywacja do bicia rekordów,na razie moje najlepsze miejsce 650 ,na mało wymagającym owalu w rundzie 2-1 myślę że jak na grę na padzie to nie ma tragedii ,aby liczyc sie w 1 setce to bez kierownicy marne szanse (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na 2-1 udało się dobić na 124 i 20 miejsce (2 konta)

Ale to dopiero jak przytargałem kierownicę razem z ławą z drugiego pokoju.

Na padzie nie byłem w stanie wejść wyżej jak na 147 miejsce.

A i tak między 147 a 20 pozycją jest raptem 0:0.010 różnicy.....

Jednak nie żałuję, bo teraz "nie będzie mi się chciało" tego wszystkiego z powrotem wynosić i tak pewnie do 25 czerwca... :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę pojeździłem w tym GT Academy

1 runda mi się kompletnie nie podoba: jazda elektrycznym dziwadłem, zero jakiejkolwiek walki z samochodem, testy polegające na przejechaniu jednego zakrętu/łuku bez odpuszczania gazu. Aby na złoto (1-2 jeszcze srebro mam), bez spinania się o lepszy wynik niż friendsy z listy

2 runda (prócz 2-1) już jest całkiem fajna. W końcu trzeba używać hamulca i odpuszczać gaz, tam się trochę już nagimnastykowałem żeby być lepszy niż friendsy z listy ( choć nie we wszystkich etapach mi się to udało)

2-5 zdecydowanie najwięcej daje wrażeń, nawet wyścigi online nie dawały mi takiej spiny pośladów jak przejechanie bez uderzenia o czerwonego nissana. Miałem tam pozycję 44xx . Najlepiej mi poszło na Tokio, 729 pozycja chyba. póki co na obie te rundy przeznaczyłem niecałe 2h, także coś tam jeszcze można by ugrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 2-5 jak wrzuciłem sobie powtórkę najlepszego typa z rankingu, to płakać mi się chce...co taka jazda od lewego do prawego krawężnika + 2 koła poza nim i gonienie na łeb na szyję, wyprzedzanie prawie poza torem i gięcie blachy ma wspólnego z realem...wiele wyścigów już obejrzałem w życiu, takich cudów nie widziałem :) Na razie GT Academy to trafienie w piksele i tyle. Ciut inaczej pojadę i duch lepszego leci do przodu jak na overbooście albo dobrym podtlenku...nawet w elektryku ;D Za setną próbą uda się lepiej i to niby ma być jakiś progress?

Miejsca mam takie sobie, godzinkę z kawałkiem pojeździłem i szczerze, nawet nie mam wielkiej chęci poprawiać tych czasów, wszędzie złoto i jakieś najdalsze miejsce we friendsach to top4 czy 5, z raz czy dwa top2, na światowym baaaardzo różnie, raz jakieś 5k coś, a innym 20k i jeszcze trochę. Gdzieniegdzie wiem przynajmniej, że cuś urwać jestem w stanie, choć dziwią mnie czasy najlepszych...Jak to w grze, trzeba grać i znaleźć sposób na bycie n1. A do tego potrzeba duużo czasu grania :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem, czy na tym forum czy gdzie indziej, że sama jazda po trasie jest genialna - walka z gazem, hamulcem, przyczepnością, nierównościami - to wszystko mi się zgadza. Chciałbym, żeby popracowali właśnie nad zniechęceniem graczy do skracania trasy i stykania się z innymi graczami i bandami. Dopracować kary za zderzenia z bandą i innymi samochodami. Wyjazd poza trasę choćby jednym kołem w niektórych miejscach powinien być bardziej karany. Jaki problem dodać nierówność zaraz za tarką która skutecznie spowolni i nieco wytrąci samochód z toru. Znając upór graczy pewnie by trzeba było nieco losowo je wstawiać, żeby nie wypracowali sobie metody na garby. Wtedy bardziej liczyły by się umiejętności a nie cwaniactwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja śmignąłem na Rzymie i wskoczyłem na rekordowe miejsce.......

....67xx xD

o karierze kierowcy wyścigowego chyba mogę już zapomnieć, bo jest co najmniej 6700 powodów dla których nie przejdę dalej :D

za to zabawa jest świetna, szczególnie w poprawianiu czasu znajomków (u mnie chyba 20)

nie podoba mi się to, że z tymi czasami ludzie strasznie kombinują :/

wiem, że to jest w ramach przepisów CRC i GT5, ale nie podoba mi się to

np w teście 1.1

żeby zrobić dobry czas trzeba zjechać z trasy i tylko kołami jej dotykać

poza tym wydaje mi się, że podczas wglądu na wyniki i eliminacji uczestników będą sprawdzać kto gra na kierce i manualu, czyli raczej goście gez G27 odpadną (cała czołówka na tym jeździ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tylko, jak te "miszcze" kierownicy, co tak scinaja te zakrety(pierwsze miejsca w rankingu) poradzilyby sobie juz na normalnym torze np. w 370Z, bo GT-R to juz na prawde wysoka polka. Sam troche pojezdzilem "na zywo" na torach wyscigowych w Ferrari i smiac mi sie chce, po obejrzeniu wyczynow panow z czolowki rankingow. No ale to tor weryfikuje wszystko. GT5 to tylko gra i nie mozna o tym zapominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pomijając fakt, że przy 150 większośc z nich zesrałaby się ze strachu to pozostaje jeszcze kwestia kondycji i siły

wiadomo, że część gości jest zapalonymi kierowcami ścigającymi się w realu, ale mogę się założyć, że znajdą się też łysi azjaci i tłuści amerykanie, którzy przez miesiąc nie widzieli słońca (to w GT5 się nie liczy :P )

baj de łej

ciągle jestem pod wrażeniem wyczynów Orioli w WTCC :)

ja w jego wieku nawet na kierownicy jeszcze nie jeździłem, nie mówiąc już o prowadzeniu auta ;)

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% ci co się zakwalifikują będą konkurować już na identycznym sprzęcie czyli pewnie DFGT. Testy sprawnościowe i wytrzymałościowe odsączą tych grubszych i sucharów co słońca nie widzieli (o ile ich oczywiście słońce nie spali jak wyjdą z domu na lotnisko). Widać, że dotychczasowe edycje miały sens bo chłopaki nieźle sobie radzą. A dla nas niech pozostanie czysta zabawa - bez nieczystych trików i oby było tylko trudniej, a zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×