Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Ps 3 Classic 40Gb - Coś Lata W Środku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem uzywanej konsoli PS3 Classic 40GB.Konsola doszla dobrze zapakowana , byla malo uzywana jest naprawde w ladnym stanie wizualnym.Smiga rowniez cichutko , gry chodza bezblednie , ale dzis kiedy chcialem ja od spodu zobaczyc po wylaczenie zauwazylem , a raczej uslyszalem ze w srodku cos lata.Nie wiem czy przy wyciaganiu z pudelka tez to bylo , jakby jakis plasik maly czy cos , jak sie mocno zacznie przechylac.Mam nadzieje , ze to nic zlego.

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne (jeśli od strony napędu)...

Nie histeryzuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie histeryzuje kolego , po prostu nie znam sie na tym i dlatego spytalem , poniewaz mnie to zaniepokoilo.Konsole chce dac w prezencie i bylaby lipa gdyby nagle sie okazalo , ze cos odpadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam, wziąłem Cię za jednego z nasłuchiwaczy natężenia różnego rodzaju dźwięków sprzętowych :)

Wszystko jest w porządku, jeśli dźwięk dobiega od strony napędu w momencie przekręcenia konsoli, sam kiedyś posiadałem wersję Classic, lecz nawet i w Slimach, oraz innych sprzętach z napędem optycznym jest podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic sie nie stalo ;) W sumie konsola juz spakowana , ale wyciagne ja i zobacze gdzie dokladnie "lata" to cos i napisze , dzieki za odpowiedz :)

Edit:Sprawdzilem i dzwiek pojawia sie wlasnie z okolic napedu o ile dobrze slysze , jak obracam to tam cos lata po konsoli.

Edytowane przez Seba121212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli w tym rejonie (dźwięk jakby delikatnego podnoszenia, opadania) to jest w porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×