Skocz do zawartości
Pawlo

Battlefield: Bad Company 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
O tym, że należące do Electronic Arts szwedzkie studio DICE pracuje nad nową częścią Battlefield: Bad Company, można wyczytać z portalu LinkedIn, a dokładniej: z CV trzech jego użytkowników.

Jeden z nich, niejaki Michael Joseph C., zamieścił na stronie informację, jakoby uczestniczył w pracach nad Dead Space 2, Devil May Cry 5, Battlefield: Bad Company 3 i kilkoma innymi niezapowiedzianymi jeszcze grami od 2009 do 2011 roku. Szczegółów brak, ale interesujący nas tytuł się pojawił.[/color]

via polygamia.pl[/font]

Jak myślicie, jest szansa, że zagramy jeszcze w tym roku? Szczerze powiedziawszy, bardzo bym chciał, bo BF3 na konsole to porażka, a nadchodzący nowy MoH zapowiada się tak samo drętwo, jak jego poprzednik.

Edytowane przez Pawlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jest szansa, że zagramy jeszcze w tym roku? Szczerze powiedziawszy, bardzo bym chciał, bo BF3 na konsole to porażka, a nadchodzący nowy MoH zapowiada się tak samo drętwo, jak jego poprzednik.

W tym roku nie zagramy na bank, jeżeli BF3 na konsole to porażka, jest rozwiązanie - NIE GRAJ.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jest szansa, że zagramy jeszcze w tym roku? Szczerze powiedziawszy, bardzo bym chciał, bo BF3 na konsole to porażka, a nadchodzący nowy MoH zapowiada się tak samo drętwo, jak jego poprzednik.

A ty myślisz że co wyjdzie nowy BF na obecne konsole i bedzie działał i wyglądał tak jak BF3 na PC?? Haha. Ja chce nowego BF-a dopiero na PS4 i sądze że DICE tak zrobi. W ogóle bez sensu ten temat jak nie ma żadnych konkretnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowe bfbc3 moze byc na tym co bf3 byle bez laga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wypuszczą jeszcze nowego bc3 bo zwykły bf3 ma spore branie . zaraz będzie nowe dlc , a do zimy kolejne dwa. najpierw muszą wycisnąć od nas na maxa kasiorkę za obecnego bfa. zresztą ( tak bardzo szczerze) , bf3 wyciska z ps3 ostatnie soki ( wystarczy popatrzeć na filmiki z pc) , po co mi kolejna gra która będzie kulała na mojej czarnulce? wolę poczekać na nowy tytuł na nową konsolę , a teraz bawić się w to co mam i czekać na dlc ( które zapowiadają się ciekawie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to jeszcze przy Mirrors Edge 2 dłubią, więc wolałbym dostać ją na obecnej generacji, a BC3 jako tytuł startowy nowej konsolki :) Poza tym BC3 nie spodziewałbym się szybciej niż 2013, skoro do tego czasu ma być wsparcie dla Bf3, a na jesieni Warfighter ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już czytacie artykuły to do końca... Przewidziane na koniec 2013, a się pytacie czy w tym roku wyjdzie...

Wtedy to by miało sens, bo w tym okresie również premierę mogą mieć new geny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie choby za półtora roku byle było jeszcze na ps3 bo praktycznie tylko w bc2 gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty myślisz że co wyjdzie nowy BF na obecne konsole i bedzie działał i wyglądał tak jak BF3 na PC?? Haha. Ja chce nowego BF-a dopiero na PS4 i sądze że DICE tak zrobi. W ogóle bez sensu ten temat jak nie ma żadnych konkretnych informacji.

Wystarczy, żeby działał i wyglądał jak BC2 i już będę zadowolony. Nie miałem na myśli grafiki i dźwięku, a całą resztę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem debilem ? bo sprzedałem BF3.

A BC3 w tym roku nie wyjdzie bo robią DLC (Dawaj Leszczu Cash) do bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem debilem ? bo sprzedałem BF3.

A BC3 w tym roku nie wyjdzie bo robią DLC (Dawaj Leszczu Cash) do bf3.

??? sorki , ale nie załapałem . poważnie pytasz czy kokietując stwierdzasz fakt ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zrobią dobrą łatkę do bc2 (bardziej go rozbudują ) + ze 12 map i mogę im zapłacić jak za nową grę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przesady. Ale z 40zł to by mogli dostać za 12map i kilka nowych broni :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta , na pewno Dice dało by 12 map za 40 zł jak oni za 4 wezmą 55 :) Oczywiście nie ma co tu gdybać bo wsparcie do bc2 już się niestety skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu(pewnie jeszcze odległego) badcompany3. chciałbym aby dice poszło bardziej w jajcarskie klimaty . zayebiście by było np: przy zrywaniu dogtaga zobaczyć zapijaczoną , ze złotymi zębami ( lub szczerbatą) mordę ruska. albo jakieś wyluzowane krótkie komentarze do rozrywki, np: po ubiciu kilku gości z rzędu " killing machine" , albo "noobs is everywhere". coś takiego w podobie komentarzy a'la duke nukem. oczywiście bez przesadyzmu , wiadomo że najlepsze komenti są przez hs'a , ale kilka wrzutek szyderczo-kpiących mogli by dać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat można uznać za zamknięty . właśnie dziś na portalu ps3site pojawiała się informacja że dice nie zrobi bc3 bo brakuje im ludzi do pracy i skupiają się na bf4. :angry: .

kuźwa, tak jakby przy tych obrotach które mają zatrudnienie kilku osób było nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie sprawa jest prost, BF3 przyniósł większy hajs niż BC2 a więc skupiają się na BF pracując nad czwartą odsłoną. ja tam nie narzekam, choć sam bym chciał BC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko BF3 swoją sprzedaż zawdzięcza w dużej mierze BC2 i jakoś nie czekam na BF4, a gdy myślę o BC3 to aż mnie ciarki przechodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bad Company rzeczywiście wyjdzie to po koniec 2014 roku i możliwe że już na next-geny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po BF3 na konsolę nie czekam już na nic więcej, nadal czekam na poprawę tej gry a nie na nową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×