Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście brałbym właśnie SD (tak też zrobiłem ...) a z darksiders poczeka się jak do 99 stanieje i na święta sobie sprawić... Pamiętaj że za miesiąc premiera residenta 6go :biggrin:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kodem znizkowym orientujesz sie co moze byc nie tak ? Myslalem na poczatku ze stracil waznosc ale sprawdzilem na innej grze i dzialal.

Jestem antyfanem residentow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich może to kwestia jakiegoś błędu technicznego. Ja ostatnio miałem problem z kodem rabatowym na 50% ceny. Po kontakcie dostałem nowy kod i wszystko gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych ma/miał dylemat pomiedzy Darksiders 2 a Sleeping Dogs ? Nie mam pojecia ktora nabyc w pierwszej kolejnosci a ogladalem mase gameplayow jednej i drugiej gry.

Z innej lecz podobnej beczki , wie ktos czemu na zadna z w/w gier nie dziala kod znizkowy na muve.pl ? Sprawdzalem i dystrybutorem obu jest Cenega.

Ktoś już miał podobny problem przy próbie zamówienia MP3 - może napisz zwyczajnie do Cenegi i zapytaj...

Na jakich grach sprawdzałeś ten kod jeśli można wiedzieć ?

Pytasz co wybrać w temacie o SD :D

Oczywiście Sleeping Dogs, a Darsiders 2 kupisz, tak jak kolega wyżej radzi - jak stanieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miały być ? Nie ma...

To dziwne, bo mam wersje X360, i jak najbardziej sa napisy to chinskich kwestii dialogowych.

BTW, graficznie wyglada przekozacko, o niebo lepiej niz GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o polskie napisy, do mówionych słów / zwrotów po chińsku, to są...

Trochę źle sformułowałeś pytanie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie młodość tylko nie bardzo rozumiem o co mu chodzilo, to napisalem ze fajne, zeby sie ucieszyl -.-

buhahah, dobra, troche zatrollowalem sorki xd

Żebym ja Ciebie zaraz nie "zatrollował"...

Wcześniej przez przypadek zły link dałem, nie wiem czemu.

Chociaż starsi normalni gracze mogli sobie też obejrzeć i się dobrze pobawić.

O to mi chodziło:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że o grze usłyszałem nie dalej jak tydzień temu. Nie lubię sandboxów ani klimatów pana Wu i niskich skośnych kolesi machających nogamu i z wypiekami to powiem Wam, że po dzisiejszym filmiku z gramy na konkurencyjnym portalu wiem, że kiedyś tą grę ogram. Bardzo ładnie wygląda, miasto ślicznie zrobione fajne podkłady muzycznie i dobry gameplay. Nie ma kasy na 3 premiery w miesiącu ale zapisuje ją do geir do ogrania poniżej 100zł. Póki co Darskiders II i może F1 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo okropnego zmęczenia po 8 godz harówy na polu zasiadłem do SD. Coraz bardziej w to wsiąkam. Model jazdy motorem jak dla mnie nie ma sobie równych - Nie to co w GTA4. No i to co najbardziej mnie nakręcało w zwiastunach czyli walka wręcz... Miodzio! Łamanie kości, kopnięcia po obrocie z wyskoku, zakładanie w walce kajdanek policjantowi, który to przed chwilą chciał nas nimi spętać. Nie żałuję mojego pierwszego w życiu preodera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się dostaje ten kod zniżkowy?

Masz ładnie opisane na -> konsole.cenega.pl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nagle wszyscy pozbywają się SD ;D już chyba 3 aukcja tutaj na stronie jest ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którym nie zależy na kolekcjonowaniu tylko przejście = wymiana. po prostu... Ja już wiem jedno swojej sztuki się nie pozbywam, tytuł jak najbardziej wart zakupu w dzień premiery...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to osoby ? narazie widze jedną która sprzedaje ale gra w folii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tym debilnym karaoke?Za diabła nie mogę zdobyć więcej niż 47% :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste - musisz trafić strzałką w prostokąt na odpowiedniej linii... :D

Zasady te same co w Guitar Hero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste - musisz trafić strzałką w prostokąt na odpowiedniej linii... :biggrin:

Zasady te same co w Guitar Hero...

Niby proste, a mi nie wychodzi. Nie przypomina mi to w ogóle Guitar Hero, ani nawet karaoke z Yakuza 3. No nic, będzie trzeba próbować do skutku...

Edit: Załapałem, ale teraz to banalne.

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść do tego karaoke w "pierwszym mieście"? Widzę na mapie znaczek nuty, ale jak tam jestem to nie ma żadnych drzwi, tylko rząd sklepów, do których nie da sie wejść :P Najprawdopodobniej jestem ślepy, ale jak ktoś wie jak tam wejść, niech mi pomoże :P (chcę zdobyć trofeum, wszystkie piosenki na 90+%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaoke jest w klubie "Bam Bam" - nie na tej ulicy ze sklepami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajmuje przejście gry (główny scenariusz)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem gdzie jest to Karaoke, ale mam tylko 2 piosenki odblokowane :P

A jak wam idzie z trofeami? Wbijacie? Ja mam zamiar platynować, bo trofea nie wydają się trudne, ale baaardzo czasochłonne (ach te znajdźki :P). Jak na razie mam 25% trofeów, a jestem po pierwszym wyścigu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czeka się na kod rejestracyjny i tę zniżke od cenegi? Ja wysłałem wczoraj maila i zadnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×