Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Takich gownianych DLC sie nie powinno kupowac bo sie tylko utwierdza w przekonaniu ze warto je wydawac. Lepiej poczekac na jakies konkretniejsze dodatki i wtedy lamac swoje przekonania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jazda w nocy i w deszczu. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Z zadania na zadanie gra się coraz lepiej i chce się ukończyć historię. Grę prawie przeszedłem i daje jej 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały tylko te losowe zadania, chyba 4 z tego co pamiętam. 4 trofea do platyny :)

BTW, strasznie beznadziejne te nakładki na triggery, rozleciały mi się tak że ich teraz nie da rady założyć ;/

Edytowane przez I3ioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kiepsko się trzymają, ale dziś będe w MM i może sprawie sobie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim mam pytanie czy w sleeping dogs jest multiplayer i czy trofea są trudne do zdobycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayera brak.

Na ps3trophies ocena poziomu trudności zdobycia platyny na poziomie 3,5/10, więc ciężko nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kiepsko się trzymają, ale dziś będe w MM i może sprawie sobie lepsze.

Prawa nakładka u mnie już długo nie pociągnie. Już wiadomo czemu je gratis dołożyli :biggrin: Co do gry to jak dziś przysiadłem do niej to nie mogę się oderwać. Prawie w ogóle nie wychodzę z podziemnego kręgu. No a czasem zdarzają się naprawdę dziwne sytuacje:

http://desmond.imageshack.us/Himg823/scaled.php?server=823&filename=parkowanie.jpg&res=crop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayera brak.

Na ps3trophies ocena poziomu trudności zdobycia platyny na poziomie 3,5/10, więc ciężko nie jest.

dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postęp fabuły 100 % w czasie 15:13:22 :) Nie żałuje zakupu w dniu premiery, tym bardziej że miałem na karcie gratisowej w empiku 130 zł także gra wyszła mnie tylko 90 zł :) Napewno za jakis czas przejdę ja jeszcze raz i jej nie sprzedam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę trzyma poziom. Wczoraj kupiłem swój egzemplarz za 199zł, Limited Edition. Uruchomiłem grę i grałem 10h, dziś od rana kontynuuję zabawę. To prawda, gra wciąga i to poważnie. Różnorodność misji i sama fabuła jest po prostu świetna. Brakuje tylko multi, no ale nie można mieć wszystkiego. Najbardziej mi się z soundtracku podobastacja "Real", w której lecą moje ukochane czarne bity, oto jeden z nich, który wpadł mi do ucha

:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem autem to leciał Bach więc różnorodność gatunków jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się zalicza do 100%?

Bo mam wszystkie znajdźki, 100% fabuły, wszystkie przysługi/zadania itd. Zostały mi tylko 2 zadania (open world events) i 17 samochodów do kupienia, czy po tym będę miał 100%?

Edit:

Właśnie zobaczyłem, że mam tylko 14/30 wykonanych zadań (chyba te na komórce). Jednak Nadal mam 26/28 eventów, i nigdzie nie moge ich znaleźć :(

Edytowane przez I3ioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jednak gra warta uwagi,ma wyjsc demo cos slyszalem?

Demo jest juz na Platstation Store do pobrania :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa misja - coś w stylu nalotu Zombi ;) tyle że rozwalasz mnichów + strój i wyposażenie mieszkania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa misja - coś w stylu nalotu Zombi ;) tyle że rozwalasz mnichów + strój i wyposażenie mieszkania...

Miałem na myśli czy ten content faktycznie daje jakiś zauważalny power w grze (strój), czy za misję jest jakaś nagroda itp.

Mam możliwość zakupu za 13 zł i się zastawiam.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze obrażenia w walce - zauważalne i punkty doświadczenia...

W jakiej cenie są te nowe DLC?

Po 10zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ten DLC już i czy się opłaca za taką cenę to brać? Pytam, bo nie chcę się rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie załatwiłem sobie na PS3 tę grę i bardzo mi siępdoboa. Jedynei troszkę czcionka dialogów jest mała ale reszta spoko.

Też macie tak, że często na filmikach lub podczas szybkiej jazdy odczuwa się framerate??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie załatwiłem sobie na PS3 tę grę i bardzo mi siępdoboa. Jedynei troszkę czcionka dialogów jest mała ale reszta spoko.

Też macie tak, że często na filmikach lub podczas szybkiej jazdy odczuwa się framerate??

Raczej w wiekoszci sandboxow (gta itp) nawet w mafii 2, masz spadajacy framerate przy naglej akcji, lub gdy szybko popierdzielasz autem. Niestety, konsole juz nie daja rady, bo gdyby te gry utrzymywaly staly poziom przynajmniej tych 30 klatek to by byl miod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że przerywniki filmowe klatkują, a że w akcji leca na pysk to jeszcze zrozumiałe...

Nie mniej w sd o dziwo jak jade po mieście lub uciekam strzelam jest ok, może nie jestem zbytnio wyczulony na najmniejsze wachania ale ja tego po prostu nie czuje, gra sie naprawdę komfortowo w porównaniu z takim GTA4, gdzie mnie szlak momentami trafiał. W dodatku tutaj nie widze tego doczytywania tekstu, jest blur który załatwia sprawę, zrobili coś w rodzaju gęstszej atmosfery i doczytywania nie widać. Jest jak najbardziej ok.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Ok, już mam, zostało tylko trofeum za 30 złotych medali i platyna :)

Edytowane przez I3ioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×