Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś ten DLC już i czy się opłaca za taką cenę to brać? Pytam, bo nie chcę się rozczarować.

Ja mam dostałem z Muve :D

Powiem Ci tak - jestem tak "podjarany" tą grą, że chyba kupię wszystkie DLC jakie wypuszczą...

A czy warto - dostajesz tak naprawdę jedną misję, którą możesz powtarzać wielokrotnie i nabijać staty wykańczając pojawiające się zastępy mnichów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostałem z Muve :biggrin:

Powiem Ci tak - jestem tak "podjarany" tą grą, że chyba kupię wszystkie DLC jakie wypuszczą...

A czy warto - dostajesz tak naprawdę jedną misję, którą możesz powtarzać wielokrotnie i nabijać staty wykańczając pojawiające się zastępy mnichów...

Ja jedyne DLC jakie mam, to te z edycji limitowanej, ale kodu jeszcze nie wykorzystałem, hehe. To jest coś związanego ze S.W.A.T. 'em, no to pobiore reszte DLC< bo gra faktycznie jest światna, i również nią jestem podjarany, jak to ująłeś, ale i tak dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ograłem demko. Wiem, że w demie ciężko oddać klimat i charakter sandboxa i nawet jakby ktoś wyciął kawałek z Red Dead Redemption to by się wydawało, że to nie jest jakaś super gra, ale demo mnie raczej odrzuciło, a nie przekonało do gry. Walka wręcz znudziła mnie już w demie, więc obawiam się co będzie w pełnej wersji. No cóż demo przekonało mnie żeby jednak poczekać aż gra stanieje do około stówy, bo nie ma rewelacji. Ciekawe czy jak ogram całość odszczekam te słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję. Mam tylko pytanie jak odblokować nowe piosenki w karaoke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wciągasz komórkę i dzwonisz do Dziewczyn :) Ostatnie 2 odblokują się podczas misji dodatkowej, gdzie koleś prosi Cię żebyś zaśpiewał jak najgorzej, bo chce udowodnić dziewczynie że faceci nei potrafia śpiewać :P

Edytowane przez I3ioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem, o co ci chodzi?

Dobrze wiesz co miałem na myśli, platyna w Sleeping Dogs, to jest pikuś i nie ma zbytnio czym się chwalić.

Mam pytanie, da radę jakoś wyłączyć pewne utwory z wybranej stacji i np. powtarzać ciągle ten sam kawałek? Czy za bardzo mnie fantazja niesie? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w rdr nie jest trudna, dużo osób ją ma więc nie wiem o czym mówisz. Trudną platynę to masz w yoostar 2/fnc, a nie w rdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w rdr nie jest trudna, dużo osób ją ma więc nie wiem o czym mówisz. Trudną platynę to masz w yoostar 2/fnc, a nie w rdr.

Dużo osób też ma w Dark Souls, EA MMA itd. Zbędne gadanie. Na platyny w tych grach trzeba się namęczyć i poświęcić temu sporo czasu, a ty wyjeżdzasz z platyną w SD, proszę cię panie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, zapomniałem że to temat o dark souls i mma, byłem przekonany że rozmawiamy tu o sd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, zapomniałem że to temat o dark souls i mma, byłem przekonany że rozmawiamy tu o sd :)

WIdzę, że juz brak argumentów, no cóż, ciesz się ze swojej platynki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku nie widziałem sensu trofeów ale jeżeli komuś ma to przedłuzyć zabawę to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier które uwielbiam wbicie platyny to obowiązek. Jedną z nich jest Sleeping Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie ogarniam sensu trofeów, ale rozumiem, ze to takie przedłużenie gry/penisa :P

Szczególnie jeśli jeszcze ktoś się tym chwali. No ale każdy ma inny sposób na dowartościowanie się więc mi to nie przeszkadza specjalnie. Widziałbym sens w tym jeśli trofea powiązane byłyby z kasą do wydania choćby na DLC lub jakieś drobnostki do danej gry...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ wielki leci "dziadku szitów" ;) często puchary tak naprawdę sprawiają że ludzie zabierają się za dany tytuł (sic).

odnośnie SD...

misja "ślub", daleko jestem w wątku głównym ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ wielki leci "dziadku szitów" ;) często puchary tak naprawdę sprawiają że ludzie zabierają się za dany tytuł (sic).

odnośnie SD...

misja "ślub", daleko jestem w wątku głównym ??

Gdzieś na 60% myślę. Poza tym zawsze możesz w statystykach sprawdzić, ile masz % postępu.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie ukonczylem watek glowny i poziom policji mam na 10 , a triady tylko 8 ;/ W jaki sposob mozna zdobyc reputacje triady z wyjatkiem misji fabularnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostały mi 2 statuetki do zebrania:

Jedną widzę z balkonu pewnego budynku, ale nie mogę do niego wejść. Druga znajduje się w domu pyzatego i też nie mogę tam się dostać

Czy prowadzi tam jakaś ukryta ścieżka/wejście, czy uzyskam do nich dostęp w dalszych misjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ wielki leci "dziadku szitów" ;) często puchary tak naprawdę sprawiają że ludzie zabierają się za dany tytuł (sic).

odnośnie SD...

misja "ślub", daleko jestem w wątku głównym ??

W okolicach 50%...

uzyskam do nich dostęp w dalszych misjach?

Tak - uzyskasz do nich dostęp w dalszych misjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie macie wrażenia, że ta czcionka w dialogach jest troche mała? Gram na 32 calowym tv i trochę jednak muszę bliżej siedzieć telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×