Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to całe "Premium" to zwyczajna "zżynka" pieniędzy... Dice dali nam delikatnie do zrozumienia,że mamy płacić za jeden tytuł 400zł!!! kiedyś ceniłem Dice za to,że oferowali graczom świetne i bogate dodatki za niskie ceny (mam tu na myśli miedzy innymi dodatek Vietnam do Bad Company 2)..tym razem każą nam ciągle płacić za jedną grę.Faktycznie można stwierdzić,że 179 zł za tyle dodatków to niewiele,ale sami zobaczcie...tak na dobrą sprawe na przykład za mapy które pojawią się za kilka miesięcy płacimy praktycznie w ciemno,bo kto z nas wie czy nam przypasują? Dla przykładu,mapy w podstawce gry są znacznie gorsze od tych oferowanych chociażby w "Back to Karkand"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz to nie kupuj :/

w tej chwili i tak mało kto gra w B2K , a szkoda

nie wiecie czy jest jakiś serwer oferujący wszystkie mapy z ticketami 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu,mapy w podstawce gry są znacznie gorsze od tych oferowanych chociażby w "Back to Karkand"...

to jest twoje zdanie mi karkand się nie podoba i wole mapki z podstawki :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem premium trochę poczytałem. Dokonałem zakupu i jestem bardzo zadowolony. Gra na nowych małych mapach jest bardzo dynamiczna. Dodatki są warte tych pieniędzy i zagwarantują grze dłuższą żywotność. Jestem spokojny o to że do wyjścia kolejnej części battlefield będę miał z kim grać na wielu serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to całe "Premium" to zwyczajna "zżynka" pieniędzy... Dice dali nam delikatnie do zrozumienia,że mamy płacić za jeden tytuł 400zł!!! kiedyś ceniłem Dice za to,że oferowali graczom świetne i bogate dodatki za niskie ceny (mam tu na myśli miedzy innymi dodatek Vietnam do Bad Company 2)..tym razem każą nam ciągle płacić za jedną grę.Faktycznie można stwierdzić,że 179 zł za tyle dodatków to niewiele,ale sami zobaczcie...tak na dobrą sprawe na przykład za mapy które pojawią się za kilka miesięcy płacimy praktycznie w ciemno,bo kto z nas wie czy nam przypasują? Dla przykładu,mapy w podstawce gry są znacznie gorsze od tych oferowanych chociażby w "Back to Karkand"...

Takie czasy niestety. Tyle że DICE do niczego Cie nie zmusza. Możesz wszystkie dodatki kupować osobno. Taki model sprzedaży sobie założyli i jak widać trafiony z ich punktu widzenia. Zaplanowali wydać ileś tam dodatków. Żeby takie zrobić musi DICE pracować. Żeby DICE pracowało musi mieć kasę. W przypadku nowych gier nie ma możliwości finansowania ich z góry przez graczy. W przypadku dodatków do mega popularnej gry - owszem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poczekam i będę sukcesywnie kupował to, co się pokaże i...co będzie mi odpowiadało! Za kolorowe noże i niestandartowe nieśmiertelniki, jak również za porady speców DICE i filmiki video raczej podziekuję. Nie zwykłem płacić za coś, czego jeszcze nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos potwierdzic ze dziala to takze na pc? bo sie calkiem oplaca, gdy kupi sie na ps3 w 2 osoby = 90 zl + 50 zl bf3 na pc klucz, i mamy wszystkie dodatki na przyszlosc itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.B2K ma ze składki i teraz po zakupie Premium mogę spokojnie usunąć B2K ze składki i pobrać z Premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.B2K ma ze składki i teraz po zakupie Premium mogę spokojnie usunąć B2K ze składki i pobrać z Premium?

Tak , tylko musisz B2K zdeaktywowac na koncie gdzie je pobrales by oddac slot do ponownego uzytku .

Wracajac do postu na temat zdzierania . Ja to widze tak , w miescie jest klub pilkarski ktory lubie i chcialbym widziec wszystkie mecze ( miec kazde DLC ) bo zeszly sezon byl bardzo dobry ( BFBC2 ) . W tym sezonie co niektorzy twierdza ze im nie idzie ( BF3 ) . Postanowilem kupic karnet ( Premium ) by wspierac druzyne bo boisko i pilkarze nie sa za free ( pracownicy DICE ) .

Niewspierasz , niewymagaj . Mnie stac wydac 50 euro bo i tak nie kupuje innej gry az do kolejnego BF-a .

Edytowane przez KJN86
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko musisz B2K zdeaktywowac na koncie gdzie je pobrales by oddac slot do ponownego uzytku .

Jak to zrobić?

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zrobić?

zaloguj się na koncie z którego pobrałeś B2K, wejdź w ustawienia konta (account management) i tam jest gdzies System Activation, znajdź activate/deactivate system, i deaktywuj konto na systemie (jak będzie wybór games i video to wybierz games chyba że da się obydwa na raz, nie pamiętam). poza tym to nie jest miejsce na takie pytania ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, iż dodatki (DLC) kupione w premium wychodzą taniej niż kupowanie ich osobno... więc.. "zdzierstwo" zaczyna sie przy osobnym kupowaniu.. a że dostajemy jeszcze jakieś duperele niepotrzebne niektórym.. cóz nietrzeba ich używać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa koncepcja acz opatrzone pewnym błędem w rozumowaniu. A mianowicie.

Końcem października wychodzi nowy MoH i nie mam pewności czy nie porzucę BFa na korzyść MoHa, tak wiec inwestowanie na zapas w nowe mapy których może nie ogram bo BF wyląduje na półce jest dla mnie osobiście co najmniej niepoważne.

Poza tym pamiętam jeszcze żałosne komentarze DICE/EA po kątem CODowej Elity, a teraz co wspaniałe DICE "I wanna ba like a Kotick"?

Oczywiście z drugiej strony jeżeli ktoś jest święcie przekonany że za kolejne osiem miesięcy będzie dalej męczył BF3 to zakup premium jet dobrym rozwiązaniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa koncepcja acz opatrzone pewnym błędem w rozumowaniu. A mianowicie.

Końcem października wychodzi nowy MoH i nie mam pewności czy nie porzucę BFa na korzyść MoHa, tak wiec inwestowanie na zapas w nowe mapy których może nie ogram bo BF wyląduje na półce jest dla mnie osobiście co najmniej niepoważne.

Poza tym pamiętam jeszcze żałosne komentarze DICE/EA po kątem CODowej Elity, a teraz co wspaniałe DICE "I wanna ba like a Kotick"?

Oczywiście z drugiej strony jeżeli ktoś jest święcie przekonany że za kolejne osiem miesięcy będzie dalej męczył BF3 to zakup premium jet dobrym rozwiązaniem.

Święta racja. Też mam w planach nowego MoHa i nie kupuje premium, ponieważ wiele gier w tym roku nas odwiedzi, co nie znaczy, że Premium to zły pomysł, jeśli ktoś lubi grać w BF'a i chce być na bieżąco, to ma dobre oparcie i pewność, że dostanie to co ma dostać.

Swoją drogą jestem ciekaw multi w MoHu, znasz jakieś informacje? Ja widziałem tylko pseudo-gameplay z E3, zapowiada się fajnie + na silniku BF3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas wszystko gra. Banujemy jak na lekarstwo i ja np. nie wyrzucam nikogo, jak chce wejść na serwer, a akurat jest komplet randomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ na silniku BF3 :biggrin:

Czyli znów kiła i mogiła na konsolach. Kupię na pewno, ale na PC.

MoH ostro kopiuje pomysły z CoDa w tym roku (robocik/kilka celowników na broni/predator). MoH będzie po prostu nowym Codem, ale w ładnej oprawie graficznej i udźwiękowieniu. Kupie.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ew. "zaśmiecenie" wątku, ale naprawdę szukałem! Mam pytanie: czy konto założone w Polsce da się zasilić jakoś "z zagranicy"? Tzn. do tej pory rozliczałem się w złotówkach, ale syn chce mi zrobić prezent i zasilić konto ze swojej karty kredytowej w funtach. Da się jakoś to ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ew. "zaśmiecenie" wątku, ale naprawdę szukałem! Mam pytanie: czy konto założone w Polsce da się zasilić jakoś "z zagranicy"? Tzn. do tej pory rozliczałem się w złotówkach, ale syn chce mi zrobić prezent i zasilić konto ze swojej karty kredytowej w funtach. Da się jakoś to ogarnąć?

Chyba się nie da ale ręki sobie nie dam uciąć. Może spróbować zalogować się na twoje konto przez przeglądarkę i tam dodać fundusze, ale może być konflikt bo musi podać adres do karty a jak masz konto polskie a adres będzie z zagranicy to może nie pozwolić (ja tak dawno temu próbowałem przez konsolę dodać fundusze do polskiego konta kolegi moją kartą z UK i jak wybierałem inny kraj to pisało coś że konto jest polskie i tak nie można ale to było z 4 lata temu więc nie wiem czy się coś zmieniło). Najprościej chyba jak Ci kupi zdrapkę w jakimś polskim sklepie internetowym i zamówi na twój adres.

Swoją drogą to niezły z Ciebie weteran jak Ci syn robi prezent swoją kartą kredytową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedz! A że weteran? No cóż...w wieku 59 ...syn już pomału musi ojca wspierać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedz! A że weteran? No cóż...w wieku 59 ...syn już pomału musi ojca wspierać!

No pięknie. Ja tu się na forum starszy czuję, a Ty z roku mojego ojca :). Respekt! I nie za wiek a za granie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedz! A że weteran? No cóż...w wieku 59 ...syn już pomału musi ojca wspierać!

a grywasz w bf3? i w cod-y?? bo z gerwazym planujemy stworzyć drużynę 40+, żeby łebkom trochę miodu wybrać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grywasz w bf3? i w cod-y?? bo z gerwazym planujemy stworzyć drużynę 40+, żeby łebkom trochę miodu wybrać :biggrin:

BF3 to moje drugie imię...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 to moje drugie imię...;-)

he,he ja to mojego syna mowię że helikoptery w bf3 to moje drugie imię, i nie wiedzieć czemu w tym momencie jest on cały posmarkany :biggrin: , a wracając do tematu to wyślę ci zaproszenie do znajomych to może razem pociupiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×