Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Proste Ci którzy lubią bfa to kopia premium inni wola inny tytuł.Ja tam chyba się pokuszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Czyli za 179zł dostajemy 4 dodatki (ci, którzy mają już BTK) + większą możliwość zabawy ubrankami?

Reklamowane dodatkowe bronie i pojazdy (pewnie też blachy) są już zawarte w poszczególnych dodatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Czyli za 179zł dostajemy 4 dodatki (ci, którzy mają już BTK) + większą możliwość zabawy ubrankami?

Reklamowane dodatkowe bronie i pojazdy (pewnie też blachy) są już zawarte w poszczególnych dodatkach.

Tak,takie duperele dla fanow

Wydaje mi sie,ze bronie z premium bede przegiete jak famas z BTK :biggrin:

Premium stanieje.Ea zobaczy,ze to zbyt dobrze sie nie sprzedaje(jak elite w codzie) i za 2-3miechy bedzie kosztowac 100.Mogle zalozyc sie o flache ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

res 3 to w ogole sie narodził? :laugh: zagrałem w bete on-line i wiedziałem ze to bedzię klapa i długo nie pozyje

Gra się okazała klapą tylko dlatego, bo konsolowcy to noobki i nie potrafią grać w gry wymagające skilla.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się okazała klapą tylko dlatego, bo konsolowcy to noobki i nie potrafią grać w gry wymagające skilla.

nie wiem czy twoja prowokacja była umyślna , ale jak chcesz sprawdzić jak grają konsolowe "noobki" to wpadnij na któryś z polskich serwerów którego nazwa przewinęła się tu na forum . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy twoja prowokacja była umyślna , ale jak chcesz sprawdzić jak grają konsolowe "noobki" to wpadnij na któryś z polskich serwerów którego nazwa przewinęła się tu na forum . :)

To nie było prowokacja. BF3 jest grą dla noobków i chodźby ktoś srał w nim ogniem to i tak nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było prowokacja. BF3 jest grą dla noobków i chodźby ktoś srał w nim ogniem to i tak nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. Przykro mi.

Dobra idź pograć w Resistance 3 i schowaj się za swoją skillowa tarczą czy innym polem siłowym i nie rób tu offtopa.

Co do premium to zakładka wygląda tak jakby to wszystko działało z jednym kontem, więc jak już ktoś zakupi niech podzieli się info czy na innych kontach też działa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra idź pograć w Resistance 3 i schowaj się za swoją skillowa tarczą czy innym polem siłowym i nie rób tu offtop

Te siłowe tarcze z bety (w którą pewnie jedynie grałeś) były i tak bardziej skillowe niż randomowe Headshoty, przygwożdżenia, mała ilość HP i inne duperele z BF3. Co do pełnej wersji, to przykro mi, ale jak już pisałem kiedyś w temacie Resistance 3, to ta gra była skillowa głównie w trybie Classic Hardcore. Był to tryb zrobiony specjalnie na życzenie fanów skillowej jedynki, bez perków i ks'ów. Niestety zdechł on po 1.5 miesiąca, gdyż okazał się zbyt wielkim wyzwaniem dla konsolowych noobków, którzy teraz tak strasznie napinają się w BF3. Niestety, wpakowanie piętnastu kulek w głowę przeciwnika by zdobyć headshota, który na oko strefuje piętnaście razy szybciej niż w BF3 podziałało na nich odstraszająco. Lepiej sadzić randomowe HS i zabijać na dwie kulki w BF3 i być ,,pro", niż być lanym na Resistancie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje .że to premium nie okaże się plamą i ,że dodatkowe bronie nie będą przegięte jak FAMAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te siłowe tarcze z bety (w którą pewnie jedynie grałeś) były i tak bardziej skillowe niż randomowe Headshoty, przygwożdżenia, mała ilość HP i inne duperele z BF3. Co do pełnej wersji, to przykro mi, ale jak już pisałem kiedyś w temacie Resistance 3, to ta gra była skillowa głównie w trybie Classic Hardcore. Był to tryb zrobiony specjalnie na życzenie fanów skillowej jedynki, bez perków i ks'ów. Niestety zdechł on po 1.5 miesiąca, gdyż okazał się zbyt wielkim wyzwaniem dla konsolowych noobków, którzy teraz tak strasznie napinają się w BF3. Niestety, wpakowanie piętnastu kulek w głowę przeciwnika by zdobyć headshota, który na oko strefuje piętnaście razy szybciej niż w BF3 podziałało na nich odstraszająco. Lepiej sadzić randomowe HS i zabijać na dwie kulki w BF3 i być ,,pro", niż być lanym na Resistancie.

dowiedz sie najpierw co znaczy slowo "noob", a pozniej wróć.

3 dni przerwy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć i w tym całym premium dostaniemy nowe bronie które są tylko i wylacznie dla posiadaczy tego abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś nowe dodatki ale nie bronie,... no i według opisu na wewnętrznym pss można dodatek aktywować na dwóch konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem z konta kumpla premium i u mnie też działa :) Sporo bajerów i jest też cały kalendarz nadchodzących eventów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę pocierając o kolano kartą kredytową i czekam aż ściągnie mi się patch - 119 minut :wallbash:

... 3 dni przerwy

Trójka? Mam karetę, przebijam, sprawdzam ... hmmm wyszło tydzień :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem z konta kumpla premium i u mnie też działa :) Sporo bajerów i jest też cały kalendarz nadchodzących eventów.

Jechu, to znaczy że zalogowałeś sie do PSN kolegi i sciągnąłeś PREMIUM przez PSS Store? A potem zainstalowałeś juz na swoim koncie? Będę wdzięczny jeśli rozwiniesz temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby pobrać TRZEBA odpalić grę na składkowym profilu i dopiero tam wejść w premium i załączyć pobieranie. Wszystko działa w składce, zawartość premium działa na moim normalnym koncie do grania (póki co tylko dwa nowe kamuflaże dla żołnierzy, nic więcej nie odkryłem:))

Edytowane przez mAd_Clow77n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te siłowe tarcze z bety (w którą pewnie jedynie grałeś) były i tak bardziej skillowe niż randomowe Headshoty, przygwożdżenia, mała ilość HP i inne duperele z BF3. Co do pełnej wersji, to przykro mi, ale jak już pisałem kiedyś w temacie Resistance 3, to ta gra była skillowa głównie w trybie Classic Hardcore. Był to tryb zrobiony specjalnie na życzenie fanów skillowej jedynki, bez perków i ks'ów. Niestety zdechł on po 1.5 miesiąca, gdyż okazał się zbyt wielkim wyzwaniem dla konsolowych noobków, którzy teraz tak strasznie napinają się w BF3. Niestety, wpakowanie piętnastu kulek w głowę przeciwnika by zdobyć headshota, który na oko strefuje piętnaście razy szybciej niż w BF3 podziałało na nich odstraszająco. Lepiej sadzić randomowe HS i zabijać na dwie kulki w BF3 i być ,,pro", niż być lanym na Resistancie.

Za co ban powiedzial prawde.Bf3 nie jest skilowa gra,za duzo tam bzdur i przypadkowosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu, to znaczy że zalogowałeś sie do PSN kolegi i sciągnąłeś PREMIUM przez PSS Store? A potem zainstalowałeś juz na swoim koncie? Będę wdzięczny jeśli rozwiniesz temat.

Dokładnie tak. Pobrałem pliczek 100kb + dodatek 1,3gb z jego konta i wszystko działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu,lub ktoś to kupował na 2. Proszę opiszcie mi jak to wygląda. Tzn. jedna osoba pobiera, druga wbija na jego konto, skad to sciga teraz, czy to potem odpala normlanie ze swojego, i czy konto "dawcy" musi zostac zapsiane na dysku , aby umozliwialo granie, w tym samym czasie. H E L P :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czy da się w premium jakoś wrócić do starego wyglądu menu? Tego z miastem? To nowe jest straszne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie uważacie że to jest jakaś kpina z strony DICE? Sprzedają coś co jest tak naprawdę wielką niewiadomą? dla mnie jest to jakiś kot w worku? Mało tego próbują na pół roku uwiązać gracza przed bf3

jestem fanem BF ale dla mnie jest to szukanie frajerów, wole stopniowo dlc kupować ale wiem co kupuje, a w tym przypadku nie mam dokładnego pojęcia co w tych 179,99 zł dokładnie sie znajduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie o to im chodzi, ostatnie DLC z pewnością nie będą się sprzedawały tak jak BtK czy CQ dlatego już teraz chcą ścisnąć za nie kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie uważacie że to jest jakaś kpina z strony DICE? Sprzedają coś co jest tak naprawdę wielką niewiadomą? dla mnie jest to jakiś kot w worku? Mało tego próbują na pół roku uwiązać gracza przed bf3

jestem fanem BF ale dla mnie jest to szukanie frajerów, wole stopniowo dlc kupować ale wiem co kupuje, a w tym przypadku nie mam dokładnego pojęcia co w tych 179,99 zł dokładnie sie znajduje

A ja wole kupic na spolke co da mi niecala stowke za kilka dodatkow i jakies bajery. Oplacalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można też kupować dodatki stopniowo na spółkę po 27,50. Dla kogoś kto ma już BTK jest to opłacalne bo za 4 dodatki zapłaci 110zł (kupują na spółkę) a w prenium na spółkę 90zł. Dla mnie jest to korzystniejsza opcja tym bardziej że wszystkich dodatków na pewno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×