Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe mapy oraz tryby np. Mistrz broni, są doskonałe. Oczywiście co kto lubi, ale zabawa jest przednia. Jedyny minus, to taki, że podebrali pomysł Activision, które zamieściło dokładnie to samo w MW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego iż premium działa w składce to na Battlelogu wygląda tak jak bym go nie posiadał, zadania które mam pozaczynane całe szare, śmiesznie to wygląda.

Untitled-_rwaxwaa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga będzie noobskie pytanie :)

Jeżeli BF3 mam kupione w składcie na innym koncie a premium na moim normalnym to wszystko będzie mi normalnie działać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A badał już ktoś taką opcję że jedno konto jest UK a drugie PL i się dzieli premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś nie widział to tak wygląda nowe menu gry po wykupieniu opcji Premium :)

Premium.PNG

W zakładce Premium są opisane nadchodzące dodatki, wraz z datą ich wypuszczenia na rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli premium działa na dwóch kontach to jeśli jest ktoś chętny to bym się pisał,bo nie mogę znaleźć,żadnego takiego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jedno pytanie do premium.

W kalendarzu widziałem eventy double XP.

Czy trwa to cały miesiąc czy jakiś czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba weekend max, tak jak było ostatnio dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A badał już ktoś taką opcję że jedno konto jest UK a drugie PL i się dzieli premium?

Ja kupiłem premium na koncie Irlandzkim i działa mi na koncie UK ;) działa napewno na całym systemie ale czy na 2 konsolach to nie wiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A badał już ktoś taką opcję że jedno konto jest UK a drugie PL i się dzieli premium?

A to jakas roznica jest? To tak samo jak z grami dzielonymi. Bez roznicy skad kto jest. Przeciez nie ma blokady regionalnej na rzeczy z pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jakas roznica jest? To tak samo jak z grami dzielonymi. Bez roznicy skad kto jest. Przeciez nie ma blokady regionalnej na rzeczy z pss

teoretycznie tak i nie spodziewam się żeby się nie dało. ale trochę to kosztuje a gra jest wydawana przez głównych konkurentów Activision do tytułu mistrza dojenia graczy z kasy więc nie zdziwiłbym się też jakby sami blokadę jakąś zamontowali na regiony czy konta.. no ale widzę po postach że jednak jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej dzialaja te skladki? Bo czytalem dzis ze po wczorajszej konferencji premiumy ze skladek przestaly dzialac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś? Gdzie? Jakiś link podrzuć czy coś ...

Ja wczoraj uradowany odkryłem zaskórniaka w wirtualnym portfelu w postaci 82zł, dopakowałem stówkę i Welcome Home Premium :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gametrade jedni narzekaja ze nie dziala a drudzy ze dziala, na forum psxe pisze wiekszosc ludzie ze od konferencji nie dziala, wiec generalnie chaos jest i fajnie byloby miec jasnosc w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje więc póki co olać składki, zapłacić i mieć święty spokój :ok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiły jaskółki,że nie dobre są spółki...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co ban powiedzial prawde.Bf3 nie jest skilowa gra,za duzo tam bzdur i przypadkowosci.

nie ban, tylko 3 dni na dowiedzenie sie kto to "noob".

sam przyznaj, ze w troche niefortunny i prowokujacy sposob pisal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego iż premium działa w składce to na Battlelogu wygląda tak jak bym go nie posiadał, zadania które mam pozaczynane całe szare, śmiesznie to wygląda.

Untitled-_rwaxwaa.jpg

Mam tak samo... : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem Premium i nic. Wchodzę w zakładke PREMIUM w BF3 i nic. Jakiś błąd ... Bo mnie trafi

W tej chwili nie ma dostępnej zawartości do pobrania. Prosimy spróbować później.

PREMIUM normalnie zakupiłem w PSS i za każdym razem jak otwieram zakładkę PREMIUM to pojawia się taki błąd ...

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakaś przerwa techniczna, Battlelog też nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem się po internecie i większość która zgłasza problemy z Premium i Battlelogiem ma go kupionego na spółkę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×