Skocz do zawartości
ONE

Assassin's Creed: Liberation

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić za 80zł. Recenzje nie są łaskawe dla tej gry. Proszę o poradę czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić za 80zł. Recenzje nie są łaskawe dla tej gry. Proszę o poradę czy warto.

Moim zdaniem nie.

Fabuła kiepska. Nie porywa, nie szokuje.

Wnerwiające wymagania zmiany stroju w zależności od zadania. Słabo rozwinięte miasta. Krótka.

Bardzo kiepskie multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że jeżeli ma się AC III, to na wersji z Vity odblokowuje się dodatkowa misja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest krótka i zupełnie zbyteczna dla fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wczoraj pierwszą sekwencję. Gra nie jest taka zła jak o niej opinie krążą. Nie wiem czego ludzie się spodziewali. Jak na "kieszonkowego asasyna" gra jest bardzo udana. Ciekawa bohaterka i historia na razie też niczego sobie. Nie wiem może ja mam tylko takie odczucia bo jestem fanem serii i to moja pierwsza gra na Vicie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzę cię na ziemię. Fatalny dubbing zwłaszcza głównej bohaterki. Pocięty scenariusz z widocznymi dziurami i fatalnymi dialogami z których kompletnie nie czaję fabuły. Liczne glitche: zacinające się postacie a w najlepszym wypadku lewitujące, zwiechy konsoli. Bez patcha nie ma co grać bo można zaliczyć uszkodzenie sejwa. O żałosnym multi nie wspomnę.

Paradoksalnie graficznie jedna z najlepszych pozycji nie Vicie.

 

Podsumowując: gra niedopracowana i wypuszczona z pół roku za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzę cię na ziemię. Fatalny dubbing zwłaszcza głównej bohaterki. Pocięty scenariusz z widocznymi dziurami i fatalnymi dialogami z których kompletnie nie czaję fabuły. Liczne glitche: zacinające się postacie a w najlepszym wypadku lewitujące, zwiechy konsoli. Bez patcha nie ma co grać bo można zaliczyć uszkodzenie sejwa. O żałosnym multi nie wspomnę.

Paradoksalnie graficznie jedna z najlepszych pozycji nie Vicie.

 

Podsumowując: gra niedopracowana i wypuszczona z pół roku za wcześnie.

 

Wow, ale platynę zaliczyłeś. Fatalny dubbing? Dla mnie głos Avelin jest świetny. Taki francuski akcent z domieszką mulatki (matka Avelin była afrykańską niewolnicą). Przeszedłem dwie sekwencje i jak na razie na szczęście nie uświadczyłem żadnych zwiech, glitchów czy zacięć. Fabuła taka sobie, Jest nutka tajemniczości i teorii spiskowych wokół Templariuszy ale rzeczywiście dupy nie urywa. Ja jednak nadal uważam, że jak na "kieszonkowego" Asasyna gra nie ma się czego wstydzić. Multi rzeczywiście to porażka i jedno wielkie dno, nie wiem po co oni to wogóle tam upychali. Multi takie jak na wersjach z PS3 byłoby świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale platynę zaliczyłeś. Fatalny dubbing? Dla mnie głos Avelin jest świetny. Taki francuski akcent z domieszką mulatki (matka Avelin była afrykańską niewolnicą). Przeszedłem dwie sekwencje i jak na razie na szczęście nie uświadczyłem żadnych zwiech, glitchów czy zacięć. Fabuła taka sobie, Jest nutka tajemniczości i teorii spiskowych wokół Templariuszy ale rzeczywiście dupy nie urywa. Ja jednak nadal uważam, że jak na "kieszonkowego" Asasyna gra nie ma się czego wstydzić. Multi rzeczywiście to porażka i jedno wielkie dno, nie wiem po co oni to wogóle tam upychali. Multi takie jak na wersjach z PS3 byłoby świetne.

 

I to mnie dopiero śmieszy. kij z tym ze gra nam sie nie podoba ale platynka musi byc xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to mnie dopiero śmieszy. kij z tym ze gra nam sie nie podoba ale platynka musi byc xD

 

Pokaż mi dokładnie w którym miejscu napisałem że gra mi się nie podobała?

Napisałem że jest niedopracowana i wypuszczona z pół roku za wcześnie. Mimo to bieganie po dachach i skakanie po drzewach nadal jest przyjemne ale już nie tak bardzo jak na konsolach stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/wyciekly-nowe-tytuly-gier-ubisoftu-przygody-aveline-trafia-na-ps3/166043

AC:Liberation trafi na PS3. No cóż, jeden z najważniejszych exów tej konsoli przestaje być exem. Ale taki jest rynek i nikt w sumie od Ubi nie może wymagać tego aby to trzymać w dotychczasowej postaci, pewnie w umowie była mowa o eksluzywności na PSV względem 3DS i tyle, a teraz postanowiono wypuścić wersję na konsole stacjonarne. Na pocieszenie dodam że podobny los spotka lub spotkał już 2 z ważniejszych exów 3rd party na 3DS, a mianowicie RE:Revelations i Castlevania: Mirror of Fate. Choć fakt, na 3DS wciąż i tak jest więcej exów.

Edytowane przez PVL55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem prolog to po prostu ręce mi opadły. Polegał na gonieniu jakiejś kury czy tam kaczki (już nie pamiętam) ale w każdym razie oprawa graficzna prologu była beznadziejna. Świat jest monotonny, brzydki i w porównaniu z starszymi assasinami mało jest w nim do roboty. Kompletnie słabo wypada dubbing (Angielski!) gdy usta postaci ruszają się nie zsynchronizowanie do tego co mówią. Jak dla mnie gra słaba i zrobiona po to by nabić portfele na znanej marce. I według mnie to jedna z najbrzydszych pozycji na vite. Polecam tylko jeśli ktoś jest fanem lub nie ma już kompletnie w co grać...

 

Aha. I do tego tryb multi którego mój prosty mózg nie umial nawet uruchomić (a może go uruchomiłem i niezajarzyłem że to już?)

Edytowane przez MisiekMati1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra musiała chyba sie wyjątkowo słabo sprzedać ze wypuszczaja Ja na ps3.

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega niedorobiona i gdyby nie fakt że dostałem ją od żony pod choinkę nawet bym palcem nie ruszył.

Ale do grafiki bym się nie przyczepiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę, a raczej kod do ściągniecia gry dostałem w bundle'u jak Vitę kupowałem i była to pierwsza gra którą na tej platformie przeszedłem. Tu popieram przedmówcę, gra jest strasznie niedopracowana i zbugowana, ale o dziwo grało się przyjemnie. Graficznie wyglądało bardzo dobrze, przyjemnie się skakało po dachach i dźgało ludzi w plecy, mimo że każdemu z tych elementów rozgrywki daleko do perfekcji. Polecam jeśli ktoś naprawdę chcę Assassyna na Vicie, w innym wypadku lepiej poczekać aż trafi do Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Gra strasznie niedorobiona. Te ciągle spadki klatek były denerwujace mocno. Masa bugow. Dobrze że gra była w bundlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka. 

 

Jeśli masz jeszcze Liberation odsyłam Cię poraz drugi do prologu ;) To jest dopiero "grafika 21 wieku" na konsolę przenośną nowej generacji. Ten fragment jest brzydszy od Bloodlines z psp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy Liberation z niemieckiej dystrybucji (PCSB 00074) posiada polskie napisy w grze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorszy w tej grze jest tryb multiplayer mogli by sobie go darowac a skupic sie wiecej na grze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem 29 musze odszukac jeden list odpalam ten tryb sokolego oka mam niby jakies slady chodze wszedzie i dupa blada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odkopię może nieco temat. Mam problem z handlem. Kupuję okręt, kupuję towar X za kwotę powiedzmy 500, wysyłam okręt do portu, w którym towar X kosztuje 620, okręt dociera na miejsce. Klikam "sell goods" i... brak towarów do sprzedania! Oo I tak dwa razy. Nie wiem o co chodzi. Ten aspekt gry chyba niestety jest mocno niedopracowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest obecnie w PsStore za 35zł Ogrywam ją od wczoraj i mogę na szybko stwierdzić że kosztuje nadal o jakieś 34 za dużo :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej przebrnąć przez multi?

Jak najszybciej zdobywać doświadczenie? 

Zdobywać miasta tymi punktami czy walczyć z najsilniejszymi (przy zerowej energii też można)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×