Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

i ja z miłą chęcią bym zagrał ale za szybko ruszyliście z tą ligą albo ja w porę nie zajrzałem na forum... GL !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będziecie mieć okazję zagrać w drugim sezonie chyba, że Bolomanolo przygotuje małą rewolucję.

Ja najwcześniej chyba we wtorek zagram, gram jak łajza przez stresa, nie idzie się skupić :)

Edytowane przez krycha94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie "z ligi". Od razu muszę przeprosić za nierozegranie dzisiaj meczu (meczy). Nie wiedziałem, że liga już ruszyła. Dostałem wprawdzie zaproszenie do ligowego meczu, ale to nie ja włączałem konsolę, tylko moje dzieciaki i zaproszenie te zobaczyłem dopiero wyłączając konsolę. Niestety wieczorem musiałem wyjść z domu, ale teraz jestem i w razie czego mogę jeden, albo dwa mecze rozegrać, ewentualnie jutro około 21. Jeszcze raz przepraszam.

Edytowane przez Jarek-73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie zagram w lidze z wami ale dopiero od środy mam dostęp do konsoli .... miałem tak wiele razy, owszem kilka razy na moją korzyść bo przegrywałem i nie zaliczało ale o wiele więcej razy miałem że wygrywałem w samej końcówce rozłączało i nic.. a potrafiło nawet i porażkę mi wlepić...

a z PSNu też cię wywało chwilę potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklady mozna juz uaktualnic recznie z menu edycji skladow ja zrobilem tak dzis

A masz Wiliana w machaczkale? czy Drogbe w galata?

Szczerzę wątpię bo szachtara nie ma nawet w fifie więc troszkę to potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema gdzie zrobić to trofeum JEDEN Z ZIOMÓW w meczu pucharowym czy może być w towarzyskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi ale Fernando Muslera broni jakby wciągnął fete najlepszy bramkarz w fifie 2013 broni wszystkie piłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, na ESL nie ma już Fify 13 na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z ligi chciał dzisiaj rozegrać ze mną mecz, to zapraszam właśnie dzisiaj wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie do tych, którzy sprawdzają na Androidzie statystyki rywali.

Czy też macie ostatnio z tym problem? Od paru dni żadna apka nie wczytuje statystyk. Programy dla Fify 12 działają, a dla F13 nie.

Na stronie www.easports.com/player-hub/PS3/******* - gdzie zamiast gwiazdek wpisujemy login gracza, można było sprawdzić statystyki i historię, ale teraz (przynajmniej u mnie) nie ma nic.

Czy ktoś może sprawdzić, czy u niego też się tak dzieje?

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :) Dlaczego przy tych samych ustawieniach kamery inna jest w 'szybkim meczu', a inna w meczach online? Chodzi o wysokość i zoom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno w fife nie grałem ale chyba musisz zmienić osobno ustawienia offline/online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już mnie to EA wk*****, gram z kolesiem w FUT online mecz (jeżeli można to nazwać graniem) 2 minuty gry (on zaczynał mecz) i ped*** je*** wyłącza sobie neta a mi zalicza porażke.... Je*** EA i ich je*** polityka

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Już mnie to EA wk*****, gram z kolesiem w FUT online mecz (jeżeli można to nazwać graniem) 2 minuty gry (on zaczynał mecz) i ped*** je*** wyłącza sobie neta a mi zalicza porażke.... Je*** EA i ich je*** polityka

też tak miałem troche wkurza ale idzie z tym żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze, bo leszcze uciekaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa z takim graniem.... Przed chwilą kolejny uciekł (rozłączając neta), grał jak było 1:0 a od 75 min do 90 dostał jeszcze 3 bramki i uciekł w 90min na szczęście moje zaliczyło rozegrany mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie pokazuje rozegranych meczów i statystyk

Stare, poczciwe EA. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie ustawic opcje by szybko wybieralo mi przeciwników w grze niestandardowej - pojedynku.Jest napisane ze 1 tys osob szuka przeciwnika a ja nie moge znalezc.Co mam zrobic wytlumaczcie mi prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pewien problem dot. własnej drużyny.

Stworzyłem sobie swój zespół w centrum tworzenia jest ok w fifie go mam, ale jak mam zagrac nim kariere?Wchodze w menu kariery do wybierania zespołu i pod przyciskiem "D" mam zamiana zespołów, ale nie ma tam mojej drużyny wiecie jak mam zagrać tą kariere?:P

Gram na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno w fife nie grałem ale chyba musisz zmienić osobno ustawienia offline/online

A jest coś takiego? Można zmieniać kamerę gdy się zapauzuje grę, ale nijak się to ma, bo i tak nie można uzyskać tej samej co offline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do naszej forumowej ligi, może od 2 edycji warto pomyśleć nad jakimiś grupami? Myślę że tym razem będzie grubo ponad 10 osób więc takie urozmaicenie może być ciekawe...4 osobowe grupy, 2 najlepszych wychodzi, QF, SF i wiadomo...:) Warto pomyśleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie, dobry ten Groch jest? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×