Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

:) dzisiaj 3 mistrzostwo ligi pierwszej zdobyłem :) i prosze nie piszcie ze sie chwale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja pytam ludzi, którzy mogą to potwierdzić bo ponoć jakieś boje stoczyłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz te psnid domek1221 :) sam zobacz grałem z luljanem ale lagi były :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grochu, trzymam Cię za słowo, zapr właśnie idzie ;)

spoko :) najwyżej przegram pro nie jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak mam pare mistrzostw 1 ligi i ponad 100 win na + to jestem pro jak Groch?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak mam pare mistrzostw 1 ligi i ponad 100 win na + to jestem pro jak Groch?

nie rób zadymy kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mnie wielbcie, hail to the new pro ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu Luljan, grałem z Groszkiem...65 minut :laugh: a potem nie chciał coś powtórek, ale pewnie go namówię...byle tylko ten real zmienił i będzie ok :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram Galatasaray ostanio 10 meczy na 11 wygrałem dobry skład czekam na Drogbę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak mam pare mistrzostw 1 ligi i ponad 100 win na + to jestem pro jak Groch?

nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu, żeby zostać pro nie wystarczy wygrać ileś tam razy pierwszą ligę i mieć mocno dodatni bilans.

Bycie PRO to styl życia. Musisz co jakiś czas informować publicznie o swoim bilansie, a przede wszystkim o zdobyciu mistrzostwa. Przecież my tu wszyscy się niecierpliwimy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przekonany ,że się spotkalismy w sezonach :)

i ja jestem bardziej pro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem wrzucić Wam wczorajszego samobója Neto z Fiorentiny z meczu z Galatasaray w FIWC.

Wrzutka w pole karne z 60m(!), Neto bez wciskania trójkącika wychodzi nieproszony na linię pola karnego i pięknie jedną ręką robi siatkarską ścinkę...do własnej bramki :biggrin:

Od razu przypomniała mi sie przewrotka Cecha od kogoś z forum. Dodam ze Neto to był "mój" bramkarz...

Dziś się z tego śmieję ale wczoraj byłem...zdenerwowany.

No i z kolesiem obejrzeliśmy sobie tą powtórkę ze wszystkich stron ale musiał się kulać po podłodze...

Ale na koniec chciałem ją zapisać a tu najpiękniejszej akcji meczu nie ma...

Tak dla relaksu zaczynam tworzyć prawa Murphy'ego dla FIFY i jak macie jakies propozycje to wrzucajcie, zrobimy z tego zbiorówkę.

Moje pierwsze prawo:

"Najwyższy obrońca z mojej drużyny zawsze przegra pojedynek główkowy z najniższym zawodnikiem atakującym przeciwnika dokładnie tak samo jak najwyższy mój napastnik z najniższym obrońca przeciwnika"

Drugie prawo:

"Zawodnik atakujący mając do wyboru trzy możliwości podania na wolne pole, wybierze najgorsze, dokładnie to jedyne gdzie jest jedyny obrońca przeciwnika"

Trzecie prawo:

"piłka wybijana na oślep przez Twojego zawodnika zawsze trafia do przeciwnika natomiast przeciwnik wybijając w ciemno nigdy nie trafi do Ciebie..."

Czwarte prawo:

"sędzia będzie miał koszulkę w kolorze identycznym jak Twój przeciwnik - dlaczego?, bo tak"

Piąte prawo:

"Idealne wybicie przeciwnikowi piłki zawsze trafia do innego zawodnika przeciwnika, choćby był 10m od Ciebie"

Szóste prawo:

"Z dwóch zawodników leżących na murawie, Twój zawsze wstanie później"

Siódme prawo:

"stuprocentowe okazje nie dotyczą "pustych bramek", taka sytuacja oznacza kłopot z trafieniem"

i tyle na szybko, będe uzupełniał i czekam na Wasze

A tak na marginesie to zastanawiam się czemu nie ma słynnego "A Jezus, Maria...!" Szpaka? u mnie w domu leciałoby to na okrągło...

Edytowane przez Łukasz_77
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam techniczne pytanie, jak to jest z tymi padami które działają z fifą? Tylko tymi od sony da się grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, na ESL nie ma już Fify 13 na PS3?

jest, przez ostatni tydzien bylo z 5 turniejow nawet..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, pozamiatałeś tymi prawami Murphy'ego. Genialne. I jakie prawdziwe :)

Mogę dodać jeszcze:

Ósme prawo:

"Najwięcej udanych wślizgów zdarza się przy liniach bocznych. Dzięki temu piłka ląduje na aucie."

Dziewiąte prawo:

"Jak już uda się okiwać przeciwnika, to robi się jeszcze jeden niepotrzebny zwód, co powoduje, że wracamy do punktu wyjścia."

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siema wiecie może jak temu gościowi udało się jednym podaniem nabić tyle punktów bo ja się męcze i niemogę tego nabić

Edytowane przez Lukash_PL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie prawo:

"Zawodnik atakujący mając do wyboru trzy możliwości podania na wolne pole, wybierze najgorsze, dokładnie to jedyne gdzie jest jedyny obrońca przeciwnika"

znaczy ty mając do wyboru trzech grajków zagrałeś niedokładnie- na tyle, że asysta oceniła błędnie twoje intencje- i piłka poleciała gdzie indziej. To nie prawo Murphyego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ?? zagrałem spara z UltrasPoland :) gościu jest dobry a nawet bardzo dobry mecz w miare wyrównany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grochu z tego co pamiętam to jeszcze nie graliśmy, umówiliśmy się na spara wieczorem... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie ustawic opcje by szybko wybieralo mi przeciwników w grze niestandardowej - pojedynku.Jest napisane ze 1 tys osob szuka przeciwnika a ja nie moge znalezc.Co mam zrobic wytlumaczcie mi prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiszny ten Grochu jest :) ten mówi, że grał, tamten, że jeszcze nie, a prawda jest pewnie taka, że Grochu w ogóle plejaka nie ma albo ma a Fifa 13 to mu się na półce sklepowej śni. Mega beke mam jak te głupotu czytam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ?? zagrałem spara z UltrasPoland :) gościu jest dobry a nawet bardzo dobry mecz w miare wyrównany :)

Grochu z tego co pamiętam to jeszcze nie graliśmy, umówiliśmy się na spara wieczorem... ;)

uwielbiam typa, serio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×