Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy ty mając do wyboru trzech grajków zagrałeś niedokładnie- na tyle, że asysta oceniła błędnie twoje intencje- i piłka poleciała gdzie indziej. To nie prawo Murphyego :)

Mało tego - asysta oceniła że wychylenie lewego drążka w pożądanym kierunku oznacza podanie dokładnie w inną stronę np... do tyłu :laugh: to prawo Marfiego, będę się upierał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groch albo grasz ze mna spara i pokazujesz jaki jestes kozak albo tracisz status PRO na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pewien problem dot. własnej drużyny.

Stworzyłem sobie swój zespół w centrum tworzenia jest ok w fifie go mam, ale jak mam zagrac nim kariere?Wchodze w menu kariery do wybierania zespołu i pod przyciskiem "D" mam zamiana zespołów, ale nie ma tam mojej drużyny wiecie jak mam zagrać tą kariere? :P

Gram na PC.

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grochu z tego co pamiętam to jeszcze nie graliśmy, umówiliśmy się na spara wieczorem... ;)

tej to z kim grałem ??

ej ale ja myślałem że zagrałem dzisiaj z tobą spara sprawdze później :) gram z tymi co chce i bede chciał wiec zaszła pomyłka ultras zagramy jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wiecie może jak temu gościowi udało się jednym podaniem nabić tyle punktów bo ja się męcze i niemogę tego nabić

kanałem podał na początku

tej to z kim grałem ??

ej ale ja myślałem że zagrałem dzisiaj z tobą spara sprawdze później :) gram z tymi co chce i bede chciał wiec zaszła pomyłka ultras zagramy jutro :)

weź już człowieku się nie ośmieszaj i nie pisz tutaj tych głupot, bo brzuch mnie boli od śmiechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiszny ten Grochu jest :) ten mówi, że grał, tamten, że jeszcze nie, a prawda jest pewnie taka, że Grochu w ogóle plejaka nie ma albo ma a Fifa 13 to mu się na półce sklepowej śni. Mega beke mam jak te głupotu czytam.

omg pisałem z ultrasem i zaraz ktoś mi wysłał zaproszenie myślałem ze to on :) prosze wpisz psnid domek1221 przekonaj się czy fifa leży w sklepie mistrzu :)

kanałem podał na początku

weź już człowieku się nie ośmieszaj i nie pisz tutaj tych głupot, bo brzuch mnie boli od śmiechu :biggrin:

ogarnij się mówie że sie pomyliłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy jutro, jutro zagramy jutro, a po jutrze zagramy jutro, szkoda że jutra nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jam jedyny ktory moze zweryfikowac skila mistrza......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy jutro, jutro zagramy jutro, a po jutrze zagramy jutro, szkoda że jutra nie ma :(

teraz doszło że graliśmy, sry pomyliłem się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padłem :D nie no panowie spokojnie, Grochu przyjął moje zaproszenie, co do statów to faktycznie ma takie jak pisał, jutro postaram się z nim zagrać i zdam relację, na szali leży forumowy status PRO a to nie przelewki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że przyjął zapa to nic, mam go od kilku dni w znajomych i nie ma ochoty do gry, a w fifę gra :) Może punkty w sezonach są tak bardzo ważne xd

@pakasiedlce kiedy dogrywamy sezon ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego - asysta oceniła że wychylenie lewego drążka w pożądanym kierunku oznacza podanie dokładnie w inną stronę np... do tyłu :laugh: to prawo Marfiego, będę się upierał...

Popieram Łukasza. Z asystą dzieją się czasem jaja. Bo jak wyjaśnić, że nie jestem przez nikogo naciskany, mam do wyboru 2 swoich zawodników stojących blisko mnie, podaję do któregoś, a piłka leci prościutko do rywala który stoi między nimi. Nawet się ruszać nie musi. Zupełnie jakby ten guzik nazywał się "Oddanie piłki za darmo" :)

Miałem np taką sytuację, że biegłem skrzydłem blisko pola karnego, na środku był tylko mój napastnik. Klasyczna sytuacja, która kończy się golem w 99% przypadków.

Ale jakimś cudem podałem do tyłu, do obrońcy przeciwnika, który był ok 25 m od bramki. Musiałbym przekręcić joystick z godziny 9 na godzinę 2, a to raczej nie jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade zrobić coś żeby gra przed każdym meczem w sezonie pojedynków nie ściągała aktualnych składów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Łukasza. Z asystą dzieją się czasem jaja. Bo jak wyjaśnić, że nie jestem przez nikogo naciskany, mam do wyboru 2 swoich zawodników stojących blisko mnie, podaję do któregoś, a piłka leci prościutko do rywala który stoi między nimi. Nawet się ruszać nie musi. Zupełnie jakby ten guzik nazywał się "Oddanie piłki za darmo" :)

Miałem np taką sytuację, że biegłem skrzydłem blisko pola karnego, na środku był tylko mój napastnik. Klasyczna sytuacja, która kończy się golem w 99% przypadków.

Ale jakimś cudem podałem do tyłu, do obrońcy przeciwnika, który był ok 25 m od bramki. Musiałbym przekręcić joystick z godziny 9 na godzinę 2, a to raczej nie jest możliwe.

możliwe kolego, wszystko jest możliwe :) ja w te podupczonę grę też kiedyś grałem (chyba sobie znów 12 kupie :P ) wiem co tam się dzieje ale BARDZO CZĘSTO gracze zwalają na system. Dam ci przykład: ile razy przeklinałem, że nie trafiłem sam na sam a przecież dobrze operuje analogiem. Potem z kolegą manuala zacząłem i się przekonałem jak ja to NAPRAWDĘ celuje. Asysta raz pomoże, raz was oszuka (te słynne pudła na pustą )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otóż to. Bo w manualu to już wszystko zależy od gracza, ale póki jest asysta to raz nam wejdzie, raz nie. Stąd się wzięło to legendarne momentum ;)

Ostatnio cudem wygrałem mecz 2:1, chociaż gość w drugiej połowie bombardował moją bramkę jak szalony. Gdybym nie widział, nie uwierzyłbym, że w ciągu 2 minut, w 4 kolejnych akcjach można trafić 4 razy w słupek ;) Aż mi go szkoda było ;)

Edytowane przez venez
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że przyjął zapa to nic, mam go od kilku dni w znajomych i nie ma ochoty do gry, a w fifę gra :) Może punkty w sezonach są tak bardzo ważne xd

@pakasiedlce kiedy dogrywamy sezon ? :P

dziś wróciłem do domu, potrzebuję z dzień na oswojenie się z grą i dogramy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Grocha pewnie o mnie chodzi bo ja dziś z nim grałem (1:1). Ja to ja ale bartez to mnie zniszczył dosłownie :D widzę,że jeszcze DUŻO muszę się nauczyć. Robił ze mną co chciał i jak chciał. Będziesz musial mi bartez powiedzieć jak ty masz swoich grajków ustawionych (chodzi o taktykę) bo twoi są wszędzie i wybiegają na pozycje, nie czekają na nic, non stop ruszają się. Gram już kolejny sezon w FIWC doszedlem do 3 ligi i stop kolesie grają jak maszyny jakby na Wysokim Pressingu jechali cały czas, tak jak w tamtym sezonie wygrałem wszystkie ligi tak w tym chyba na trzeciej się zatrzymam. Wydaje mi się, że część ludzi już odpadła i zostali tylko ci co wygrali chodź z raz 1 Ligę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dla Grocha pewnie o mnie chodzi bo ja dziś z nim grałem (1:1). Ja to ja ale bartez to mnie zniszczył dosłownie :biggrin: widzę,że jeszcze DUŻO muszę się nauczyć. Robił ze mną co chciał i jak chciał. Będziesz musial mi bartez powiedzieć jak ty masz swoich grajków ustawionych (chodzi o taktykę) bo twoi są wszędzie i wybiegają na pozycje, nie czekają na nic, non stop ruszają się. Gram już kolejny sezon w FIWC doszedlem do 3 ligi i stop kolesie grają jak maszyny jakby na Wysokim Pressingu jechali cały czas, tak jak w tamtym sezonie wygrałem wszystkie ligi tak w tym chyba na trzeciej się zatrzymam. Wydaje mi się, że część ludzi już odpadła i zostali tylko ci co wygrali chodź z raz 1 Ligę...

Jak Ciebie bartez zniszczył to ja nawet nie powinienem myśleć o grze z nim :biggrin: ale mnie wczoraj złomotałeś 3x, po ostatnim to nawet żona mi powiedziała bym wrócił do sezonów bo moja smętna mina :wallbash: ją stresuje , jak się udało w 88 min to jedną jedyną bramkę strzelić to nawet nie wiesz jak się cieszyłem

Ty nie cuduj tylko mi napisz jak TY miałeś grajków ustawionych bo to samo mogę powiedzieć o Twojej taktyce, normalnie przyklejony do moich biegałeś,

normalnie dopisze Cię do listy zadań :starwars:

oczywiście jak zdradzisz te sekrety a ja się podszkolę :ninja: :sorcerer:

pozdro

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:x: :r1: i odpowiednio :r2: :l1: ot i cała moja filozofia przyklejonych grajków ;d

Edytowane przez biellun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:x: :r1: i odpowiednio :r2: :l1: ot i cała moja filozofia przyklejonych grajków ;d

a teraz po ludziowemu napisz :biggrin: ja tam się do kółeczka przyzwyczaiłem i widzę że do IV ligi wystarczy :happy: a potem to już mogę sobie darować grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymając sam X powodujesz, że wybrany przez ciebie zawodnik podąża za piłą, a gdy dodasz do tego czyli wciśniesz jeszcze R1 powodujesz że do tego jednego twojego gracza dołącza jeszcze jeden lub kilku w zależności od akcji przeciwnika . L1 to u mnie przełączanie zawodników, przełączam po to że jak akcja rozgrywa się po prawej stronie to żeby obrońca prawy nie polazł za piłką aż na lewą stronę! bo w tedy zrobi dziurę po prawej, nie? R2 służy do tego żeby zawodnik wybrany przez ciebie (L1) nie truchtał za piłką tylko biegł! szybciej zabierzesz ją lub wymusisz na przeciwniku na oddalenie akcji z pod bramki.

btw. mogło mi się pomieszać z tymi R1 i L1 ale wydaje mi sie że tak to u mnie jest skofigurowane ale spr. u siebie . Jak się mylę co do tego proszę o wypowiedź innych np. Bartez'a on będzie pewnie wiedział więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymając sam X powodujesz, że wybrany przez ciebie zawodnik podąża za piłą, a gdy dodasz do tego czyli wciśniesz jeszcze R1 powodujesz że do tego jednego twojego gracza dołącza jeszcze jeden lub kilku w zależności od akcji przeciwnika . L1 to u mnie przełączanie zawodników, przełączam po to że jak akcja rozgrywa się po prawej stronie to żeby obrońca prawy nie polazł za piłką aż na lewą stronę! bo w tedy zrobi dziurę po prawej, nie? R2 służy do tego żeby zawodnik wybrany przez ciebie (L1) nie truchtał za piłką tylko biegł! szybciej zabierzesz ją lub wymusisz na przeciwniku na oddalenie akcji z pod bramki.

Brzmi to tak prosto...... ale też podobnie próbuję czasem grać, a rezultaty..... pożal się Boże :laugh:

Zresztą z kolegą Loljan_77 też grałem (i przegrałem), a więc może potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymając sam X powodujesz, że wybrany przez ciebie zawodnik podąża za piłą, a gdy dodasz do tego czyli wciśniesz jeszcze R1 powodujesz że do tego jednego twojego gracza dołącza jeszcze jeden lub kilku w zależności od akcji przeciwnika . L1 to u mnie przełączanie zawodników, przełączam po to że jak akcja rozgrywa się po prawej stronie to żeby obrońca prawy nie polazł za piłką aż na lewą stronę! bo w tedy zrobi dziurę po prawej, nie? R2 służy do tego żeby zawodnik wybrany przez ciebie (L1) nie truchtał za piłką tylko biegł! szybciej zabierzesz ją lub wymusisz na przeciwniku na oddalenie akcji z pod bramki.

btw. mogło mi się pomieszać z tymi R1 i L1 ale wydaje mi sie że tak to u mnie jest skofigurowane ale spr. u siebie . Jak się mylę co do tego proszę o wypowiedź innych np. Bartez'a on będzie pewnie wiedział więcej :)

Dzięki! potrenuję i jak zagramy to zobaczysz czy coś z tego wyszło czy tez muszę liczyć na Twój słaby dzień lub litość :happy:

Brzmi to tak prosto...... ale też podobnie próbuję czasem grać, a rezultaty..... pożal się Boże :laugh:

Zresztą z kolegą Loljan_77 też grałem (i przegrałem), a więc może potwierdzić.

Fajnie było, spoko mecz typowy "kto pierwszy strzeli ten wygrywa", nie masz się czego wstydzić, z Groszkiem dałbyś radę powalczyć a to zawodnik PRO :biggrin:

jak masz ochotę to możemy pograć treningowo i potestować rady naszego przyjaciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A różnie gram, a BVB sporo grałem to już mam obcykaną :D Realem trochę gorzej mi szło bo nigdy nie gram 5*, czasem aby Chelsea bo jest porównywalne do BVB itp. a na Barce musiałem brać coś mocnego :) Czasem dobrze jest podawać klikając L1 wtedy zawodnik wybiega dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2 służy do tego żeby zawodnik wybrany przez ciebie (L1) nie truchtał za piłką tylko biegł! szybciej zabierzesz ją lub wymusisz na przeciwniku na oddalenie akcji z pod bramki.

Czy mi się zdaje, ale czy gdy trzymasz X, to już R2 (czyli sprint) nic nie wnosi? X sam dopasowuje prędkość naszego zawodnika do tego z piłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×