Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy:D wtedy trzeba by też wprowadzić możliwość wysyłania swoich rezerwowych na rozgrzewkę w wybranym momencie;)

Można to rozwiązać jednym guzikiem, nie trzeba od razu wybierać każdego pojedynczego piłkarza, ale np strzałką do góry możemy posłać wszystkich czy coś takiego :D oczywiście to pewnie się nie stanie, ale byłby to fajny smaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by wprowadzić taką zależność w ten sposób że jak decydujemy się na zmianę podczas gry to ludzik ma czas się rozgrzać dopóki piłka nie wyjdzie na aut a w razie kontuzji zmiana by się dokonywała natychmiastowo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie kariery powinno znaleźć się ustalenie składu na dane rozgrywki przed meczami, np na początku sezonu ustalamy skład na Ligę, puchar i Ligę Mistrzów a nie przed każdym meczem wchodzić w zarządzanie drużyną i zmieniać bo to jest na dłuższą metę nużące nawet jak wymieniamy wszystkich za jednym zamachem ;)

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie kariery powinno znaleźć się ustalenie składu na dane rozgrywki przed meczami, np na początku sezonu ustalamy skład na Ligę, puchar i Ligę Mistrzów a nie przed każdym meczem wchodzić w zarządzanie drużyną i zmieniać bo to jest na dłuższą metę nużące nawet jak wymieniamy wszystkich za jednym zamachem ;)

Mnie to nie meczy, to jest akurat fajne, rzadko zdarza (albo nigdy) się żeby drużyna wychodziła na boisko identycznym składem CAŁĄ ligę, aczkolwiek mogliby wprowadzić decydowanie o wyjazdzch zawodników na ich mecze towarzyskie, MŚ, OL itp. tp by było dopiero fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tvgry.pl/?ID=2743

7:40- przy zmianie widać sędziego technicznego trzymającego tablicę.

9:10- rozgrzewający się zawodnicy poza boiskiem.

Uwielbiam tego typu smaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone info, że ekstraklasy nie bedzie, bo nie chceli podpisac umowy z polskim oddziałem ea :( Ale w sumie wole zeby nie było tej ekstraklasy, niz ma byc byle jaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to wszystko wprowadzili o czym tu piszecie to by nie robili Fify 14. Spokojnie co rok będzie kilka takich smaczków + dodatki w gameplay-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów kopanej ;)

mam parę pytań związanych z nową fifą:

- jak wedle was opłaca się wydać pewnie ok 200 pln na numerek 13? Od niedawna mam ps3 i jedynie pożyczoną fife 11. Przymierzam się do kupna F, ale nie wiem czy nie lepiej skusić się na wersję 12. Sama 11 jest dość drewniana w grze, a jestem ciekaw jak działa ten słynny system kolizji. Planuje raczej trochę pociąć w tytuł (pes 2012 idzie w odstawke), a dla paru kosmetycznych zmian nie chciałbym się wypłacać

- w pożyczonej 11 mogę jedynie zagrać mecz towarzyski, a za sezony live i ogólnie turnieje muszę wybulić PLN. We wszystkich fifach tak jest? troche to niepoważne, żeby tyle płatnego contentu było :) i co z LM?

- ostatni case w 11 praktycznie nie moge zmieścić piłki w siatce z innego kąta niż sprzed bramki. Owszem czasami siadają bomby zza pola itp, ale ogólnie jest to denerwujące. Pytanie brzmi czy na manualu jest lepsza kontrola strzalu? czy moze jedynie na farcie skierowanie pilki gdzies w kierunku bramki?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem:

1. Różnica między Fifą 11 a 12 jest już kosmiczna, a uważam, ze jeśli ktoś ma tylko Fifę 11 to zdecydowanie warto kupić 13. Co innego jeśli ktoś ma 12, wtedy można poczekać aż stanieje, pokażą się używane itd.

2. Tak jest z grami używanymi, musisz wykupić online pass (jeśli kupisz oryginał w sklepie dostajesz ten online pass za darmo)

3. NA manualu żeby strzelić, trzeba naprawdę się napocić.

Edytowane przez Adam_GA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Pewnie niemasz online passa wpisanego :)

Edytowane przez headkevin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jak wedle was opłaca się wydać pewnie ok 200 pln na numerek 13? Od niedawna mam ps3 i jedynie pożyczoną fife 11. Przymierzam się do kupna F, ale nie wiem czy nie lepiej skusić się na wersję 12. Sama 11 jest dość drewniana w grze, a jestem ciekaw jak działa ten słynny system kolizji. Planuje raczej trochę pociąć w tytuł (pes 2012 idzie w odstawke), a dla paru kosmetycznych zmian nie chciałbym się wypłacać

jak dla mnie 12 od 11 niewiele się różni. Jaka będzie 13 w praktyce to nikt Ci teraz nie powie;)

- ostatni case w 11 praktycznie nie moge zmieścić piłki w siatce z innego kąta niż sprzed bramki. Owszem czasami siadają bomby zza pola itp, ale ogólnie jest to denerwujące. Pytanie brzmi czy na manualu jest lepsza kontrola strzalu? czy moze jedynie na farcie skierowanie pilki gdzies w kierunku bramki?

Lepsza, tak dobra że aż ciężko jest trafić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za glupie pytanie, kazdy fan pilki ktory ma 200zł powinien nabyc fife w dzien premiery, 11 sto lat za murzynami, 80% graczy jak nie wiecej przejdzie na 13 a ty dopiero 12 kupisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś momentum w 13. Dzisiaj grałem mecz, w którym oddałem 18 strzałów, w tym 15 celnych, a mój przeciwnik 3-2 i wygrał 2:1 wychodząc góra trzy razy z kontrą. Przecież to jest jakieś nieporozumienie. Jakbym chciał żeby gra losowo wybierała zwycięzce meczu to bym poszedł do kasyna lub rzucał monetą.

Mam nadzieję, że zrobią też coś z przewracaniem się o siebie piłkarzy ze wspólnej drużyny. Czasami ma się wrażenie, że dwie kłody drewna wbijają się w siebie jak w tartaku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeczytalem na stronie gram.pl ze kazda wersja zarejestrowana 28 wrzesnia bedzie wersja z paczkami do UT, robia zamieszanie z tym, nie dali nawet info w jakich sklepach bedzie mozna ja nabyc, w swojej miescinie mam dosyc slaby wybor, empik i media expert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awakeman, to jest właśnie piłka nożna :)

W takim razie życzę Ci samych takich meczy w... piłkę nożną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie życzę Ci samych takich meczy w... piłkę nożną.

Gadasz jak mój znajomy, który twierdzi, ze jak trafi w poprzeczkę to powinienem mu zaliczyć gola. Trzeba trafić do siatki a nie w bramkę, Chelsea jakoś tak Ligę Mistrzów wygrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani Barcelony myślą że są najlepsi i kazdy strzal powinien trafiać w okienko, a jak im cos nie wychodzi to zwalają na 'glupią grę' ! Widocznie jego przeciwnik to frajer, bo gral z kontry. Szkoda tylko ze ten frajer go ogral ; )

I skoro oddal kolega 15 celnych strzalow i zamienil tylko 2 na gole to myślę ze czas zmienic płytkę w dysku konsoli : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze nie rozegraliscie jeszcze dostatecznej ilosci meczow nabijajac sie z "mementum/momentum"

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jak mój znajomy, który twierdzi, ze jak trafi w poprzeczkę to powinienem mu zaliczyć gola. Trzeba trafić do siatki a nie w bramkę, Chelsea jakoś tak Ligę Mistrzów wygrała.

Ta, a mój kolega sikał kiedyś pod wiatr i jakoś mu się udało wyjść z tej opresji suchym.

Fani Barcelony myślą że są najlepsi i kazdy strzal powinien trafiać w okienko, a jak im cos nie wychodzi to zwalają na 'glupią grę' ! Widocznie jego przeciwnik to frajer, bo gral z kontry. Szkoda tylko ze ten frajer go ogral ; )

I skoro oddal kolega 15 celnych strzalow i zamienil tylko 2 na gole to myślę ze czas zmienic płytkę w dysku konsoli : )

Też mi się wydaje, że powinieneś sobie zmienić płytkę, tylko nie w konsoli.

Jakie komentarze, takie odpowiedzi. Jak dla co niektórych fajne jest jak się piłkarze z własnego zespołu zabijają o siebie, leżąc potem przez kilka sekund i nazywają te "wyczyny" piłką nożną to gratuluje. Może w takim razie nie ma sensu wypluwać ponad 200zł i kupować nową Fifę tylko pograć sobie w Sensible Soccer joystickiem. Jeżeli odpowiada wam też momentum i uważacie to za super dodatek do Fify to może czas odstawić jaranie przed grą. Nie sztuka wygrać z kimś już przed samym meczem, bo jakieś grono programistów z EA wpadło na pomysł wyłaniania zwycięzców w taki sposób.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zebym sie czepiał ale 15 celnych strzałow i tyle goli przy mniejszej ilosci strzałow przeciwnika to najczesciej sie w football managerze zdarza ;)) popraw skutecznosc a nie narzekasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bramkarzowi rece poucinam nastepnym razem..?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że forum zostało zdominowane przez laików pieprzących coś o skuteczności w fifie. Ludzie, wy graliście w tą gre, czy przeszliście sezon na amatorze i uważacie się za znawców, bo wpadło jakieś nędzne trofeum? Każdy kto grał w to dłużej (online) i ma głowe na karku wie, co za cuda ta gra potrafi wyprawiać. Kto twierdzi inaczej - szkoda czasu na dyskusje.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×