Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam was nie brońcie polskiej ekstraklasy... nie pogrążajcie się błagam!!! Ta liga to dno i nic tego nie poprawi.

Zgadzam się, a jedna świetna kolejka tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość otrzymania tych 24 paczek w polsce- na początku sierpnia w PSN ma pojawić się EA season ticket za około 80zł, przy jego zakupie przysługuje m.in dostęp do gry tydzień wcześniej i właśnie paczki. Wie ktoś może czy na taki ticket mogą się złożyć dwie osoby? Wtedy przy jednoczesnej składce na grę wyszłoby 170 z paczkami :]

Ale masz na mysli ze fifa13 plus ten ea ticket? Prawie 300zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe stadiony są jakimś czynnikiem poprawiającym jakość widowiska. Wyobraźcie sobie jakby takie mecze miały wyglądać gdyby w oddali było słychać krowy? Przez te kilka lat liga zrobiła ogromny progres i tego nie można zaprzeczyć w żaden sposób. Czy Legię bez stadionu, kilka lat temu stać byłoby na zatrudnienie gwiazd pokroju Ljuboji? Sami sobie odpowiedzcie. Ale wypowiadający się tutaj to kibice sukcesu farsy i każda inna liga jest be :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe stadiony są jakimś czynnikiem poprawiającym jakość widowiska. Wyobraźcie sobie jakby takie mecze miały wyglądać gdyby w oddali było słychać krowy? Przez te kilka lat liga zrobiła ogromny progres i tego nie można zaprzeczyć w żaden sposób. Czy Legię bez stadionu, kilka lat temu stać byłoby na zatrudnienie gwiazd pokroju Ljuboji? Sami sobie odpowiedzcie. Ale wypowiadający się tutaj to kibice sukcesu farsy i każda inna liga jest be :)

Tylko, że ja wolałbym słyszeć krowy z oddali i jednocześnie oglądać ciekawą dla oka piłkę niż odwrotnie. Stadiony to my i może mamy, gwiazdki też może się jakieś znajdą, ale co z tego skoro wszyscy grają jakby to był przymus, nikomu się nie chce, brak jakiegokolwiek zaangażowania, a wyniki są często wypaczone (np. ostatnio przyjacielskie oddanie meczu w starciu Wisła - Śląsk).

W skrócie: infrastruktura jest, kibice są, poziom żenujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe stadiony są jakimś czynnikiem poprawiającym jakość widowiska. Wyobraźcie sobie jakby takie mecze miały wyglądać gdyby w oddali było słychać krowy? Przez te kilka lat liga zrobiła ogromny progres i tego nie można zaprzeczyć w żaden sposób. Czy Legię bez stadionu, kilka lat temu stać byłoby na zatrudnienie gwiazd pokroju Ljuboji? Sami sobie odpowiedzcie. Ale wypowiadający się tutaj to kibice sukcesu farsy i każda inna liga jest be :)

Wypowiadam sie na temat poziomu polskiej pilki i sensu jej egzystencji w grze, jezeli do mnie pijesz.

Kibicem sukcesu nie jestem, karnet mam na Legie ale chodze tam bardziej z sentymentu i checi wypadu z kumplami niz pragnienia doswiadczenia pieknego futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam sie na temat poziomu polskiej pilki i sensu jej egzystencji w grze, jezeli do mnie pijesz.

Kibicem sukcesu nie jestem, karnet mam na Legie ale chodze tam bardziej z sentymentu i checi wypadu z kumplami niz pragnienia doswiadczenia pieknego futbolu.

Pisałem raczej ogólnie bo drażni mnie ciągły pojazd po naszej skopanej. Owszem poziom nie jest może zbyt wysoki ale zdarzają się mecze, które naprawdę są ciekawe i nie musi to być wcale czołówka ligi.

Polska liga się rozwija i trzeba dać jej szansę. Tymczasem towarzysze z TME sami sobie szkodzą brakiem porozumienia z EA. EOT :)

P.S. Zostało nieco ponad tydzień do pierwszego gwizdka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, zdarzają się mecze ciekawe ale jedynie na naszym prywatnym podwórku. Zderzenie z europą jest brutalne. W czym się rozwijamy? od 15 lat nie ma nas w LM a to jest jedyny wykladnik moim zdaniem. Poki PZPN jest jaki jest, poki kursy są jakie są (wiem, bo byłem), dopóty będzie to jeden wielki gnój. Nawet idiota Pawłowski zauwazyl ze polska liga to bagno i nie chce do niego wracac :) Albo atom na PZPN nas uratuje, albo wąglik albo najazd szejków z Arabii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja wolałbym słyszeć krowy z oddali i jednocześnie oglądać ciekawą dla oka piłkę niż odwrotnie. Stadiony to my i może mamy, gwiazdki też może się jakieś znajdą, ale co z tego skoro wszyscy grają jakby to był przymus, nikomu się nie chce, brak jakiegokolwiek zaangażowania, a wyniki są często wypaczone (np. ostatnio przyjacielskie oddanie meczu w starciu Wisła - Śląsk).

W skrócie: infrastruktura jest, kibice są, poziom żenujący.

Nie mogę, ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Wisła poddała się Śląskowi?! Nie wierzę po prostu, że ktoś może być tak naiwny żeby uwierzyć, że tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"gramy na luzie, hej widzew gramy na luzie"

malo to wałków jest w polskiej pilce? Nie wierze, ze jestes tak naiwny, by sadzic, ze w polskiej lidze juz nie ma miejca na przekrety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skonczycie juz taka dyskusje na tym forum. kazdy znajdzie argumenty za jak i przeciw. ja tez chodze na mecze a poziom mi wogole nie przeszkadza bo samym meczem sie za mocno nie interesuje bardziej tym co sie dzieje na trybunach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Wisła poddała się Śląskowi?! Nie wierzę po prostu, że ktoś może być tak naiwny żeby uwierzyć, że tak było.

Oczywiście, że tak. Jestem z Krakowa, na Wisłę chodziłem od małego. Nie było możliwości żeby Wisła ukradła w tym meczu choćby punkt - przymierze to przymierze :) Tak było, jest i będzie. Bagno.

EOT

Dawać mi tę Fifkę bo już mnie nosi :P

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tematu o fife zrobił się "przegląd sportow-podwórkowy" noi dobrze :) przynajmniej jest ciekawie (każdy z WAS MA swoje zdanie )Zgadza się, że nasza polska ekstraklasa jest na żenującym poziomie, ale powiem wam że po cało tygodniowej pracy - lubie załączyć jakiś meczyk własnie z ligi polskiej. Nie raz się pośmieje, nie raz zdzwinie, a nie raz :) sobie myślę - co to kuźwa jest zza gra? wykop do góry i wszyscy na hurrrrraaaaa : ) do piłki no ale co zrobić :). Chodź muszę przyznać, że ostatnia kolejka była bardzo dobra :) "wisła - śląsk" :P fajny meczyk, jak i inne smaczki choćby taka legia, któą dało się oglądać..

Powiem Wam że gram już 6 sezon w F12 właśnie w lidze polskiej (legią) :P i rządzę a jedynie co ZMIENIŁEM TO 90% SKŁADU:) "zdobyta LM, EUROP., itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię chwalić naszej ligi ale myślę że czasami aż przesadzamy z gnojeniem jej- występ Lecha 2 lata temu oraz Legii i Wisły w poprzednim sezonie pokazują że nie jest aż tak tragicznie. Gdy Widzew i Legia grały w LM futbol nie był tak opanowany przez pieniądze, gdyby nie kasa szejków, bajeczne kontrakty i brak ograniczeń w transferach myślę że co kilka lat jakiś nasz klub by się dostał. Wisła raz została pozbawiona tej szansy przez sędziego kiedy w meczu z Panatinaikosem nie uznał poprawnie strzelonej bramki Penksy :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że nie będzieTME, a wiadomo czy Serie A, B będzie w pełni licencjonowana?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliły mu się miesiące :P i pomyślał, że za tydzień premiera nowej FIFY :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było...

Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć, na czym polegać będzie MatchDay? Wiem, że statystyki zawodników będą zwiększane, lub zmniejszane, zależnie od aktualnej formy. Ale co jaki odstęp czasu będzie taka aktualizacja? I które ligi będą tym objęte?

Jeszcze wytłumaczcie mi, o co chodzi z tym sklepem z np. historycznymi trykotami. Za co będziemy dostawać te punkty? Czy będzie trzeba do tego dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Jestem z Krakowa, na Wisłę chodziłem od małego. Nie było możliwości żeby Wisła ukradła w tym meczu choćby punkt - przymierze to przymierze :) Tak było, jest i będzie. Bagno.

EOT

Dawać mi tę Fifkę bo już mnie nosi :P

Jeszcze ostatni offtop :D ale taki nie do końca. Ja sam jestem kibicem Arki, uwierz że na ten mecz spoglądałem naprawdę jakby od 1. minuty Śląsk miał wygrywać, ale tak nie było. Wisła nie podłożyła się Śląskowi, ona wtedy po prostu była słaba a i tak Śląsk się męczył. Warto również zaznaczyć, że do końca to Wisła atakowała, a mogła oddać piłkę i nawet pod nią nie podchodzić.

No a zeby nie było OT: Już się nie mogę doczekać dema :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już ktoś poruszył ten temat, ale dzisiaj na filmiku z tvgry.pl zauważyłem, że za linią boczną boiska rozgrzewają się rezerwowi piłkarze. Podobają mi się takie smaczki. Czekam na premierę.

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubie takie dodatki, mogliby jeszcze dodać dzieci podające piłki i trenerów dyrygujących przy ławce, takie małe pierdółki a dodają dużo realizmu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trenerów dyrygujących przy ławce

to ma być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już ktoś poruszył ten temat, ale dzisiaj na filmiku z tvgry.pl zauważyłem, że za linią boczną boiska rozgrzewają się rezerwowi piłkarze. Podobają mi się takie smaczki. Czekam na premierę.

Ciekawe czy np. rozgrzanie zawodnika będzie miało jakiś wpływ na jego formę, przykładowo przytrafia się kontuzja i trzeba zmienić nagle zawodnika (a bramkarza to już w ogóle), to wiadomo, że będzie mu się ciężej grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy:D wtedy trzeba by też wprowadzić możliwość wysyłania swoich rezerwowych na rozgrzewkę w wybranym momencie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×