Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy bedzie mial jeszcze czucie w rekach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak konkretnie: na czym polega to mityczne momentum? Nieskuteczność pod bramką? Złe ustawianie się zawodników? Niedokładne podania? Niesamowita postawa bramkarzy? Kiedy występuje, są jakieś reguły? Robił ktoś jakieś "doświadczenia"? No i bardzo ważne: występuje na asystach czy manualu też? Tylko w grze online czy we dwóch graczy na jednej konsoli też? Bo sporo się tu mówi o momentum, ale bez żadnych konkretów.

I od razu powiem: powyższy akapit nie ma na celu wywołanie flejma, dyskredytowanie czyichś umiejętności itp itd - zwykła ciekawość, bo ja do tej pory momentum nie stwierdziłem - owszem, zdarzają się rzeczy typu zderzanie się zawodników tej samej drużyny itp. ale żeby gra się na mnie jakoś bardzo uparła to nigdy nie zauważyłem. Także bardzo chętnie poczytam konkrety i argumenty, może się fajna dyskusja rozwinąć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w temat Fify 12 -> strona 332-334. Zostało już opisane przeze mnie i kilku innych graczy. Pierdolenie pseudo ekspertów o poprawienie skuteczności wzmaga u mnie pusty śmiech. Nie chce mi się pisać znowu wywodu, bo zostanę ponownie objechany przez znawców, nie wierzących w istnienie tego gówna i takich tam podobnych użytkowników tego forum. Przeczytaj, zastanów się i wyciągnij wnioski sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam tego doświadczyłem, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adam_GA czy ty wiesz o czym piszesz w ogóle? Przeczysz sam sobie w postach 443 i 456. Raz piszesz, że trzeba trafiać do siatki a nie w bramkę, a teraz że doświadczasz momentum? Przecież momentum nie ma, wystarczy trafiać do siatki, a nie w bramkę...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awakeman

Dokladnie, kazdy naciska w te same przyciski, moim zdaniem gra ma za duzo losowosci i to psuje czesto zabawe, fifa 12 zajebista ale i tez najbardziej irytujaca w jaka gralem ,to trzeba przyznac:)

Jedyna rada jaka jest to grac ciagle na luzie ,nawet jak jest 0:3 ,w ta gre nie da sie grac inaczej:) jesli zaczniesz sie wkurzac (co jest bardzo latwe w momencie jak ktos wygrywa i gra na czas) to juz po tobie :)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia, pomyliłem temat 13 z FIFA 12.

Edytowane przez Xalen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak konkretnie: na czym polega to mityczne momentum? Nieskuteczność pod bramką? Złe ustawianie się zawodników? Niedokładne podania? Niesamowita postawa bramkarzy? Kiedy występuje, są jakieś reguły? Robił ktoś jakieś "doświadczenia"? No i bardzo ważne: występuje na asystach czy manualu też? Tylko w grze online czy we dwóch graczy na jednej konsoli też? Bo sporo się tu mówi o momentum, ale bez żadnych konkretów.

I od razu powiem: powyższy akapit nie ma na celu wywołanie flejma, dyskredytowanie czyichś umiejętności itp itd - zwykła ciekawość, bo ja do tej pory momentum nie stwierdziłem - owszem, zdarzają się rzeczy typu zderzanie się zawodników tej samej drużyny itp. ale żeby gra się na mnie jakoś bardzo uparła to nigdy nie zauważyłem. Także bardzo chętnie poczytam konkrety i argumenty, może się fajna dyskusja rozwinąć;)

Jakiś czas temu wrzuciłem link z pewnego forum, na którym ktos to w miarę obiektywnie opisał . Korzystam z komórki i ciężko jest mi teraz to wyszukać.

W jego wywodzie zauważyłem pewną poprawność w stosunku do sytuacji jakie nie raz miały miejsce w meczach.

Jakby ktoś opto odkopał, na której to było stronie.. napewno rozwiało by to niektóre wątpliwości .

Sorry poprawka....link ktory kiedyś wrzuciłem był z jakiejś zagranicznej strony o tym że EA zrezygnuje z momentum w fifie 13.

A cały ten tekst o momentum skopiowałem z innego forum i umieściłem tutaj...

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link ktory kiedyś wrzuciłem był z jakiejś zagranicznej strony o tym że EA zrezygnuje z momentum w fifie 13.

Oby to byla prawda, im mniej przypadku ,tym lepiej , przeciez to gra,a nie zycie, niech wygra lepiej operujacy ,a nie komputer ktory obliczy cos w % :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie ! I czy jeszcze ktoś ma wątpliwości ?!!

Paru osobom mina zblednie ;)

Pamiętam jak sir cycorus ( wybaczcie /wybacz jeśli pomyliłem nick) mocno odrzucał ten fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry Barcelonami i innymi najlepszy to naprawdę jest to mało obiektywna gra, najwięcej skilla objawia się jak się gra drużynami średnimi bądź słabymi wtedy się okazuję kto jest naprawdę lepszy. Chociaż są też drużyny przegięte jak np na 3 i poł gwiazdki jak Anży, często gram drużynami z taką ilością gwiazd i tak samo często moim przeciwnikiem są kolesie którzy dają piłę do Eto'o i ten robi całą grę, irytujące. Wczoraj mi się udało właśnie grając przeciwko Anży, grałem West Bromwich z 0:4 wygrać 5:4 w ostatnich 20 min. Niesamowita satysfakcja.

BTW. pomyliłem tematy miało być w 12 no ale tu też się nada mam nadzieję że drużyny 5 star nie będą samograjami jak teraz. Mam też nadzieję że nie zrobią z Arsenalu teraźniejszego czy Interu teamów przegiętych na właśnie 5 gwiazdek. Tylko Ci najlepsi zasługują na tą liczbę jak MU, Real, Barcelona czy np. City.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, z opinią na temat ilości * dla poszczegolnych druzyn moge sie zgodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguly gram tez zespolami 3-4* bo 5* to jak dla mnie western. Wszystko na max szybkosci spod jednej bramki na druga. Malo przemyslen jak zbudowac fajna akcje, bo nie ma czasu na takowe gdyz w kazdej chwili mozesz stracic pilke. Oczywiscie jest to moje zdanie, a wiem ze i tak duzo chlopakow na forum gra tylko fajf starzz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adam_GA czy ty wiesz o czym piszesz w ogóle? Przeczysz sam sobie w postach 443 i 456. Raz piszesz, że trzeba trafiać do siatki a nie w bramkę, a teraz że doświadczasz momentum? Przecież momentum nie ma, wystarczy trafiać do siatki, a nie w bramkę...

To że działa Momentum nie znaczy że nie da się strzelić bramki, jeśli dobrze zbudujesz akcję nie ma szans żeby nie trafić, można wystawić na pustą, minąć bramkarza, nie można liczyć, że każdy strzał z 30 metrów będzie leciał w okno, błagam Cię. Przestań się frustrować, boże, to jest tylko gra. Podniecasz się, że oddałeś 15 strzałów celnych, tylko o to mi chodziło. Ja ostatnio grałem z Napoli, przeciwnik oddał 2 strzały (1 celny) i strzelił dwa gole zza pola karnego bo piłka raz odbiła się od słupka i jakoś nie płaczę, że w tym meczu było ewidentne momentum, trudno, raz wygrywasz raz przegrywasz. Edytowane przez Adam_GA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdej druzynie od 1 do 5 gwiazdek sa druzyny mocniejsze ktore wyrozniaja sie na tle innych z tego samego przedzialu gwiazdkowego, ostatnio modne w 12 jest lillestorm SK (przepraszam jesli przekreslilem nazwe), tylu fanow ilu ma ta druzyna w ostatnich czasach to przebija nawet real i barce swoja popularnoscia hehe

To że działa Momentum nie znaczy że nie da się strzelić bramki, jeśli dobrze zbudujesz akcję nie ma szans żeby nie trafić, można wystawić na pustą, minąć bramkarza, nie można liczyć, że każdy strzał z 30 metrów będzie leciał w okno, błagam Cię. Przestań się frustrować, boże, to jest tylko gra.

tak mow mi jak kreowac akcje. czy ty uwazasz ze momentum to tylko strzaly i gra bramkarza ? to takze zamula twoich atakujacych + wyciaganie kazdej pilki przez obroncow na tak zwanym kontent defending hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, szkoda gadac. Kazdy w miare kumaty wie o co biega, w przeciwienstwie do tych mniej kumatych.

Dobre jest tez to, ze jeden, jedyny raz przytoczylem statystyki strzalow w meczu, a ktos kilkakrotnie stara sie wmowic ze sie tym podniecam i ubolewam nad tym faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdej druzynie od 1 do 5 gwiazdek sa druzyny mocniejsze ktore wyrozniaja sie na tle innych z tego samego przedzialu gwiazdkowego, ostatnio modne w 12 jest lillestorm SK (przepraszam jesli przekreslilem nazwe), tylu fanow ilu ma ta druzyna w ostatnich czasach to przebija nawet real i barce swoja popularnoscia hehe

tak mow mi jak kreowac akcje. czy ty uwazasz ze momentum to tylko strzaly i gra bramkarza ? to takze zamula twoich atakujacych + wyciaganie kazdej pilki przez obroncow na tak zwanym kontent defending hehe

Oczywiście, że momentum to spowolnienie gry, ale chyba nie powiesz mi, że strzelenie bramki jest od razu niemożliwe? Błagam Cię... Jeśli przeciwnik jest słaby to nawet momentum mu nie pomoże i nie wciągnie go za uszy do Twojej bramki. Czasem to kwestia szczęścia, błędu przeciwnika, ale przy umiejętnej grze, np. utrzymywanie się przy piłce, można to osiągnąć.

Piachu, szkoda gadac. Kazdy w miare kumaty wie o co biega, w przeciwienstwie do tych mniej kumatych.

Dobre jest tez to, ze jeden, jedyny raz przytoczylem statystyki strzalow w meczu, a ktos kilkakrotnie stara sie wmowic ze sie tym podniecam i ubolewam nad tym faktem.

Gram w Fifę już od 4 lat na konsoli, w 12 mam rozegrane niemal 300 meczów, więc uwierz mi jestem jak ty to nazywasz "w miarę kumaty" człowieku nie spinaj się tak, bo ci żyłka pęknie.

Edytowane przez Adam_GA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak grales, ze nie wiesz o czym mowisz ;) Grales technika niewidomego - pijanego mnicha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłem momentum grając Borussią Dortmund, tam idealnie widać różnicę szczególnie w grze skrzydłowych i ulubionego na tym forum Piszczka. Gdy mecz nie jest "sprzedany" jak ja to nazywam, skrzydłowi aż rwą się do gry, wychodzą na pozycję, pokazują się tam gdzie jest skrawek wolnego pola, a gdy EA Sports kupiło mój mecz, mam wrażenie, że to oni pilnują obrońców, a nie na odwrót

Poza tym nawte jeśli uważacie że się mylę, to wystarczy mnie naprostować i wytłumaczyć, a nie wyśmiewać i wyzywać, pozdrawiam

Edytowane przez Adam_GA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, ktory pisze o frustracji, podniecaniu sie i pekajacych zylkach prosi o naprostowanie i wytlumaczenie a nie wysmiewanie. Dobre, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×