Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

gram dortmundem i jak gram z psg zazwyczaj dostaje w dupsko.. te dosrodkowwania sa mocno przesadzone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram dortmundem i jak gram z psg zazwyczaj dostaje w dupsko.. te dosrodkowwania sa mocno przesadzone..

Ja gram tylko 4* i wygrywam prawie wszystko. Już jestem w 6 lidze a zacząłem od nie dawna, bo odpuściłem UT, Z chęcią bym zagrał przeciw PSG na próbę.

Moim zdaniem nie sensu grać 5* . Lepszy klimat jest drużynami 4,5* i niższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się teraz ludzie rozpisują na temat manuala.

A jeszcze do niedawna większość z całą zawziętością walczyła z osobami którzy o tym akurat pisali. XD

ponoć ten słynny mem "kill it with fire" wziął się od... nie, boję sie napisać od czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam podobnie. jak gram 5* to dużo trudniej mi się gra szczególnie wiecznie z realem. 4,5* przeważnie PSG ale już jest bardziej wyrównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś mnie przyjąć do klubu w ''Sezon Wirtualnych Gwiazd''? Gram na pozycji bramkarza.Dobrze mi nawet idzie,lecz dopiero się uczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie wytrzymie nerwowo z tymi sezonami online ! ! ! co gram z kims mecz to czy porazka czy wygrana nalicza mi podwojne teraz przegralem z gosciem i z 6-4 zrobilo sie 6-6 a ogolnie powiniem miec 3 porazki i 3 zwyciestwa najgorsze jest to ze jestem w 9 lidze i i mam 2 zwyciestwa i 4 porazki a powiniem miec 1w i 2p ! mam mniejsza szanse na zostanie w lidze poniewaz zostaly mi 2 meczy skoro nalicza podowjne szlag mnie trafi ! gra traci wartosc na tym ja tylko gram online sobie ligi a tu takie naliczanie !!!!!!!!!!!! ma ktos podobny problem ? co mam robic ?! pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak raz - porażkę naliczyło mi podwójnie, zresetowałem grę i dalej naliczało normalnie. Pewnie poprawią w patchu, ale wtopa na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak raz - porażkę naliczyło mi podwójnie, zresetowałem grę i dalej naliczało normalnie. Pewnie poprawią w patchu, ale wtopa na całej linii.

zresetowales tzn ?

bo ja przed chwilą usunąłem wszystkie pliki w konsoli fifa 13 i odpaliłem konsole na nowo po czym włożyłem płytkę i odpaliłem grę na nowo :P rozegrałem pierwszy mecz i wygrałem i zaliczyło mi jako jedne zwycięstwo czyli wszystko w porządku tylko nie wiem czy problem już został naprawiony czy nadal się tak będzie dziać ? jednak niesmak i tak mam ponieważ statystyki są nadal takie jak przedtem były, nie zresetowały się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem preorder fify wpisalem kod w sklepie pss i do teraz nie dostalem druzyny adidasa i 10000coins. Mial ktos taki problem i wie jak to rozwiazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem preorder fify wpisalem kod w sklepie pss i do teraz nie dostalem druzyny adidasa i 10000coins. Mial ktos taki problem i wie jak to rozwiazac?

ja to samo nigdzie tej druzyny nie widze :D ale jakos mi nie zalezy :) ja tylko online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drużyna Adidasa znajduję się w Reszcie Świata, jeżeli grasz szybki mecz. Raczej nie ma możliwości grać tą drużyną w sezonach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie w tej grze to jakiś nieśmieszny żart od EA.Szlag mnie trafia,jak patrze na to co oni wyprawiają.Przed chwilą w UT odpadłem z turnieju przegrywając jedną bramką,a wszystko dzięki ,,genialnie" zrobionym sędziom.2 wślizgi od tyłu w polu karnym,ewidentnie w nogi,o kontakcie z piłką nie ma mowy,i co?Nic,gramy dalej..Pod koniec meczu w środku pola zostałem od tyłu sfaulowany i również zero reakcji.A to wszystko w jednym meczu...W innym meczu 2 razy miałem sytuacje że biegłem sam na sam z bramkarzem,wypuszczałem sobie piłkę na bok,bramkarz fauluje mojego zawodnika,obrońcy dobiegają i wybijają piłke.W innych meczach też były nieuznane faule,ale nie irytowało mnie to aż tak,bo wygrywałem,ale teraz jak przez to badziewie przegrałem to mnie krew zalewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już wiesz co czują rywale Barcelony w realnej piłce :D

:) Chyba jest jakas kombinacja klawiszy do symulowania fauli...dla niektórych zawodników powinny być specjalnie zarezerwowane.

Szczególnie dla Fabregasa i Sancheza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Sancheza jest ultra trudna kombinacja: wciska się x w obrębie pola karnego . Ponoć gdy zrobi się to obok Ramosa to ten go podniesie a jeśli trafimy z timingiem to ukaże się mordka Platiniego przerobiona na troll face :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zwracam się z uprzejmą prośba o pomoc.1.10.2012 dostałem poleconym grę Fife 13 Ultimate Edition.Wszystko fajnie pięknie.Gra zajebista.Moje pytanie dotyczy dodatków.Otóż zamówiłem grę 14.09.2012.Dla pre-orderów miały być 2 kody na 10.000 coinsów i drużynę adidasa.Ja dostałem kod na 24 złote paczki,a dwóch pozostałych kodów namierzyć nie mogę do tej pory.Czy ktoś ze strony ps3site.pl może mi pomóc?Bo pisałem wiadomości w postaci formularzy,pisałem na gg i żadnej odpowiedzi z Waszej strony nie otrzymałem...Pisałem od poniedziałku codziennie i żadnej odpowiedzi.Ponoć ps3site.pl ma dosyłać kody na 10.000 coinsów i drużynę dla tych co zamówili na PS3 do 5.10.2012.Czy może ktoś rozstrzygnąć mój problem?Bo od tygodnia nikt nie jest w stanie mi pomóc,zwłaszcza osoby kierujące tą stroną.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bryndza po tygodniu roboty myslalem ze sobie w sobote od rana pogram a tu klops :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy to jakieś prace na serwerach ea?Był jakiś oficjalny komunikat?

Czy serwery pp prostu padły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bryndza po tygodniu roboty myslalem ze sobie w sobote od rana pogram a tu klops :)

Rano to sie spi. EA wie, ze po ciezkim tygodniu w pracy potrzebujesz przede wszystkim snu. Dlatego odlaczyli Ci dostep. To jest mocno spersonalizowane. Widzisz ja tez nie moge grac, bo jestem w pracy. EA wiedza, ze nie powiniennem grac, bo musze pracowac, dlatego wylaczyli mnie rowniez :):):).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było juz dziesiątki razy o tym- wykasuj wszystkie pliki Fify i zainstaluj od nowa grę.

A co z online pass będe go mógł wpisać jeszcze raz i czy to pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to chce poznac tajemna kombinacje nurkowania Di Marii, no chyba, ze jego lekki powiew wiatru tak kladzie na ziemie.

Co do sedziow to przesada :) zwlaszcza, gdy gwizdza jakies karne z dupy, ktorych nawet w polskiej lidze by sedzia nie dal. Lekko bark w bark i juz karny, parodia. A widzialem tez ostry wslizg w nogi(jak brat gral na pc) i tez nic nie bylo :o

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×