Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Aha, czyli nie dlugo beda pod tematy. Fifa podania, fifa strzaly, fifa i krytyka ,fifa ronaldo ,messi itp. Dla mnie bez sens. Nie każdy gra online i chce o nim słyszeć, nie każdy gra WG i chce o niej słyszeć heheh. Dziwne rozumowanie

Pewnie juz wie, ze ten podzial to nienajlepszy pomysl, ale jak tu sie teraz wycofac :).

Ja tam mysle, ze domyslny zrobic semi auto i wszyscy beda zadowoleni. W fifie 14 bedzie jak powiedziales. dadza semi auto, 3 nowe animacje, nazwa to full realism i opierdziela nastepne kilka milionow sztuk :).

edit: szacun dla moderatora, ze nie brnal w to dalej.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu z wycofaniem jak widać.

Dyskusję zamykam, niech każdy wypowie się tak lub nie bez nawoływań w jedną czy drugą stronę.

Taka cisza przedwyborcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie heh. Chmurek kilka postów temu napisałem co chciałbym, aby zmienili. Może byś zasugerował coś co chciałbyś w następnych edycjach.

Pewnie juz wie, ze ten podzial to nienajlepszy pomysl, ale jak tu sie teraz wycofac :).

Ja tam mysle, ze domyslny zrobic semi auto i wszyscy beda zadowoleni. W fifie 14 bedzie jak powiedziales. dadza semi auto, 3 nowe animacje, nazwa to full realism i opierdziela nastepne kilka milionow sztuk :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz wie, ze ten podzial to nienajlepszy pomysl, ale jak tu sie teraz wycofac :).

Ja tam mysle, ze domyslny zrobic semi auto i wszyscy beda zadowoleni. W fifie 14 bedzie jak powiedziales. dadza semi auto, 3 nowe animacje, nazwa to full realism i opierdziela nastepne kilka milionow sztuk :).

szczerze nie sądzę... teraz mniej więcej 70 % ludzi gra na pełnych asystach... reszta to pół asysty i manuale... po 5 dniach sprzedało się 4,5 mln szt... nie chce mi się wierzyć by tak zaryzykowali i zrobili psikusa tym 70 % to byłby chyba jednak samobój... ilu może być hardcorowych graczy w tej liczbie sprzedanych kopii a ilu casualowców grających jak to napisał Seba "napierdalankę"...

zachęcam dłużej poczekać na przeciwnika ale grać tak jak się najbardziej lubi i tak jak najbardziej sprawia przyjemność... :)

Nie do końca tak jest jak mówisz. Zobacz co było rok temu. Dodali nowe sterowanie w obronie kompletnie nie dla casuali, a gra sie sprzedala.

no może i racja :) pożyjemy zobaczymy :) oby tylko już nie szli nigdy w stronę uproszczania i ucasualowywania gry :)

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest jak mówisz. Zobacz co było rok temu. Dodali nowe sterowanie w obronie kompletnie nie dla casuali, a gra sie sprzedala.

szczerze nie sądzę... teraz mniej więcej 70 % ludzi gra na pełnych asystach... reszta to pół asysty i manuale... po 5 dniach sprzedało się 4,5 mln szt... nie chce mi się wierzyć by tak zaryzykowali i zrobili psikusa tym 70 % to byłby chyba jednak samobój... ilu może być hardcorowych graczy w tej liczbie sprzedanych kopii a ilu casualowców grających jak to napisał Seba "napierdalankę"...

,a to co napisalem, ze fifie 14 dadza to co juz ma tylko inaczej nazwa to tylko ironia hheh dla beki. Chodzilo mi o system sprzedazy EA

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie juz szlag trafia z ta fifa , odblokowalem porty na routerze ,a tu co znow dwa razy mnie wylogowywuje z serwerow w ciagu 15 minut gry , mimo ze mam ciagle dostep do neta , sorry ale ja juz niemam sily i dopoki nie wydadza patcha ktory to poprawia , nie bede gral w ten bubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii organizacyjnej.

http://www.ps3site.p...2-gran-turismo/

Zobaczcie jak fajnie można to zrobić.

Po to właśnie był dział sportowe , aby tak popularna gra jak fifa mogła także mieć podtematy.

Można uporządkować dyskusję a nie ja teraz wszystko idzie do jednego gara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzie ze sporo osob ma tu problemy z gra online. Wiecie moze czemu te problemy nie wystepuja w ut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem zdany na mecze nierankingowe, nie mogę w ogóle trafić kogoś na sterowaniu manualnym. Mój zespół to Lech i pewnie dlatego tak łatwo nie jest kogoś mi dopasować z podobnymi atrybutami.

Panowie, jeżeli idziecie z piłką i macie już "przyczepionego" zawodnika drużyny przeciwnej na plecach jak najlepiej "odkleić" się od niego?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzie ze sporo osob ma tu problemy z gra online. Wiecie moze czemu te problemy nie wystepuja w ut?

wlasnie gralem w UT turniej brazowy i mnie dwa razy wylogowal sam z serwerow EA , niewiem czemu ... dlatego ja juz niemam nerwow do tej gry . dopoki nie wyjdzie zadna latka to w grac nie bede i tyle szkoda zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak zagrac wirtualna gwiazda w karierze managera .W inatrukcji pisze ze mozna grac gwiazda w kazdym trybie.Ma ktos pojecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...o-osobny-temat/

głosowanie trwa przez tydzień.

Większość ma zawszę rację... :)

Pozdrawiam

po co to rozdzielać, przecież to integralna część systemy gry? To tak jakbyś pootwierał tematy 'Fifa na pełnej asyście" , "Fifa na semi asystach" potem "Fifa w grze z cpu na World class", "Fifa na amatorze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to rozdzielac, zeby nie bylo klotni. Fifa na asystach i manualu to 2 rozne bajki i ludzie z obu obozow nie do konca rozumieja sie nawzajem/ nie chca rozumiec/ gardza tymi drugimi. A tak kazdy bedzie mial swoj kąt i będzie spokoj. CI od asyst beda piali z zachwytu u siebie, Ci od manuala u siebie. Od paru lat na roznych forach oglądam jakies dziwne krucjaty manualowcow, ktorzy swoim zachowaniem przypominaja mi jehowych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, bez sensu , jeszcze zróbmy kącik dla tych co grają tylko z konsolą bo to przecież inna bajka niz online.Poza tym forum służy dyskusjom, jesli nikt nie wyklina nikogo, jest zachowana kultura to jaki problem? porównanie do Jehovych nie trafne znowuż bo ci przychodzą do twego domu i zawracaja ci gitarę, a tu w temacie o Fifie wiadomym jest,że bedzie dyskusja na temat rożnych elementów. Wchodząc tu akceptujesz to, że ludzie beda rozmawiali nei tylko na tematy które ciebie, Matiego15 interesują......zresztą jak widzę w ankiecie przeważa opcja by osobnego kącika nie robić, widać ludzie maja w większości olej w głowie

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Poza tym forum służy dyskusjom, jesli nikt nie wyklina nikogo, jest zachowana kultura to jaki problem?

Problem właśnie jest w tym że nie ma kultury.

Kolejny raz zamykam dyskusję o głosowaniu, każdy ma prawo się wypowiedzieć ale tylko tak i nie w ankiecie.

Kolejne posty będą uznane za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos no to od tego ty tu jesteś przecież- jak ktoś przeklina , wyzywa itd to wysyłaj na urlopy i tyle, To bardzo proste, nie trzeba wyważać otwartych drzwi ani koła na nowo konstruować :) tak sądzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wojna na asysty vs manual jest zajebista.. Czy kobieta bardziej lubi dlugiego, czy krotkiego, czy facet woli brunetke, czy blondynke??? Swiat jest rozny. Kazdy ma swoje gusta i gusciki. Gdy ktos pisze o manualu to nie pisze tego do kazdego gracza, zeby sie przesiadl na inne sterowania. Te "apelacje" sa adresowane do graczy, ktorzy pisza ,ze fifa jest schematyczna , monotonna itp. Czasami wydaje mi sie, ze tego rodzaju fora powinny byc tylko dla doroslych ,myslacych, a w awatarach umieszczone zdjecia dwowdow osobistych

po to rozdzielac, zeby nie bylo klotni. Fifa na asystach i manualu to 2 rozne bajki i ludzie z obu obozow nie do konca rozumieja sie nawzajem/ nie chca rozumiec/ gardza tymi drugimi. A tak kazdy bedzie mial swoj kąt i będzie spokoj. CI od asyst beda piali z zachwytu u siebie, Ci od manuala u siebie. Od paru lat na roznych forach oglądam jakies dziwne krucjaty manualowcow, ktorzy swoim zachowaniem przypominaja mi jehowych.

Edytowane przez sebaastiann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii organizacyjnej.

http://www.ps3site.p...2-gran-turismo/

Zobaczcie jak fajnie można to zrobić.

Po to właśnie był dział sportowe , aby tak popularna gra jak fifa mogła także mieć podtematy.

Można uporządkować dyskusję a nie ja teraz wszystko idzie do jednego gara

Pablo zgadzam sie ze w temacie wszystko jest praktycznie ogarniete na tip top. Chociaz znalazlo by sie pewnie pare postow w styly wojny gt5 vs forzamotosport ;) .... A tak na serio to jak widac po owym temacie mozna porzadek zrobic i mysle, ze jakby fifa podzielona byla na wiecej kategorii w sensie wlasnie "fifa na manualu" "fifa online" "fifa offline" itd to mniej kłótni by z tego wynikało ;) . A dodał bym jeszcze temat "fifa offtop" :). nie no zarcik...

Jeszcze jedna sprawa temat fifa to temat specjalnej troski ;), chyab jako jedyny na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wojna na asysty vs manual jest zajebista.. Czy kobieta bardziej lubi dlugiego, czy krotkiego, czy facet woli brunetke, czy blondynke??? Swiat jest rozny. Kazdy ma swoje gusta i gusciki. Gdy ktos pisze o manualu to nie pisze tego do kazdego gracza, zeby sie przesiadl na inne sterowania. Te "apelacje" sa adresowane do graczy, ktorzy pisza ,ze fifa jest schematyczna , monotonna itp. Czasami wydaje mi sie, ze tego rodzaju fora powinny byc tylko dla doroslych ,myslacych, a w awatarach umieszczone zdjecia dwowdow osobistych

dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale nie wzsyscy ludzie na tym forum potrafia prowadzic dyskusje bez zbędnego emocjonowania się, dlatego dobrze by bylo, gdyby mieli swoja prywatna oaze radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wykonać rzut wolny tak jak on od 2:50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem zdany na mecze nierankingowe, nie mogę w ogóle trafić kogoś na sterowaniu manualnym. Mój zespół to Lech i pewnie dlatego tak łatwo nie jest kogoś mi dopasować z podobnymi atrybutami.

Panowie, jeżeli idziecie z piłką i macie już "przyczepionego" zawodnika drużyny przeciwnej na plecach jak najlepiej "odkleić" się od niego?;)

Mam podobny problem w sezonach, po wyborze np 3* nikogo mi nie dobiera. Jakbyś miał ochotę na Widzew vs Lech to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko przeglądam ten temat, więc być może to pytanie już padło.

Nie macie wrażenia, że główki są semi-manual, albo nawet manual?

W poprzednich edycjach wystarczyło wygrać pojedynek główkowy i wybrać róg, a w trzynastce bardzo często kończy się to pudłem.

Gdyby było to prawdą, to bardzo fajne rozwiązanie przeciw cross spammerom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma ktos problem. Z game facem typu orange skin,problem rozwizalem kasujac plik game face w narzedziach danych-fifa 13 lub starsze fifa 12,11 itd.trzeba skasowac wszelkie pliki o nazwie game face i w grze pobrac face'a na nowo.

Aha.czy w trybie kariery menagera mozna znalesc nasza wg?pisalem do ea ale cisza,a liveczat nie moge znalesc na ich stronie,a czytalem gdzies na forum ze maja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×