Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

ci co kibicuja realu madryt niech sobie teraz przeczytaja artykul na onecie co spiewaja ich fani przed meczem,to nie wiem czy dalej bedziecie im tak kibicowac,ja tego klubu nie lubie a teraz nawet wiecej niz nie lubie sory za oftop ale zagotowalem sie.Co do gry ja czekam az wszystko zrobia i poprawia i dopiero zaczne grac zeby sie nie wkor..ps jeb.. real

Edytowane przez PAWEL_VIP
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie bo nie uzyskałem odpowiedzi,a nie wiem czy to jest wina Fify czy coś z mojej strony

Kurde,wam też tak wolno chodzi ustawianie składów w karierze? W sensie chcę sobie ustawić skład w karierze Arsenalem,ale zmienianie graczy to katorga...

Wszystko wolno się wczytuje i krótka zawiecha ( z 1-2s ) po zamianie zawodnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co kibicuja realu madryt niech sobie teraz przeczytaja artykul na onecie co spiewaja ich fani przed meczem,to nie wiem czy dalej bedziecie im tak kibicowac,ja tego klubu nie lubie a teraz nawet wiecej niz nie lubie sory za oftop ale zagotowalem sie.Co do gry ja czekam az wszystko zrobia i poprawia i dopiero zaczne grac zeby sie nie wkor..ps jeb.. real

Rozumiem że przeczytałeś tylko nagłówek i dalej nie zagłębiłeś się w temat ? Jakbyś poszperał trochę to byś się dowiedział że chodzi o ich język... Kataloński różni się od Hiszpańskiego bo jest "szeleszczący" jak polski... więc nie chodzi o polaków a o katalończyków...

a za te ostatnie dwa słowa powinienem Cię zgłosić do admina ale tego nie zrobię bo rozumiem że dzieci też muszą gdzieś wyładowywać swoją frustrację... szkoda że teraz robią to na forach internetowych a nie na boiskach salach sportowych i w innych miejscach do tego przeznaczonych...

Edytowane przez Chris de la Rosa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co kibicuja realu madryt niech sobie teraz przeczytaja artykul na onecie co spiewaja ich fani przed meczem,to nie wiem czy dalej bedziecie im tak kibicowac,ja tego klubu nie lubie a teraz nawet wiecej niz nie lubie sory za oftop ale zagotowalem sie.Co do gry ja czekam az wszystko zrobia i poprawia i dopiero zaczne grac zeby sie nie wkor..ps jeb.. real

czytasz Onet? Ja cię, ale to się nazywa oddać strzał do siebie z łuku. No to skoro już tak to co tam u Kasi Cichopek? Pisali coś? Biust jej zmalał , urósł i czy w ogóle jej piersi są jędrne? kaman, ta strona ma nagłówki jak z faktu - "zabili, zgwałcili i ukradli" - w newsie okazuje się, że muchę, że nie zgwałcili ale się im śniło itd.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie jestem ffanatykiem barcelony,ani innej druzyny lubie dobry futbol, po 2 nie lubie jak ktos mnie obraza,jestem polakiem i nic tego nie zmieni wiec bede zawsze bronil sowjego narodu tak jestem wychowany,po 3 to co spiewaja ci psueudo kibice jest obrazliwe i nie wmowisz mi ze nie,bo ewidentnie chca tym obrazic fanow barcelony czyli nie chodzi im o jezyk a o obraze,jezeli nie widzisz roznicy to twoj problem,po 4 czytalem artykul do konca,wiadomo jedno ze tymi okrzykami chca obrazic wiec jak by na to nie patrzec jest to niepochlebne czyli pogardliwe.Na koniec ci powiem ze dzieckiem nie jestem a chial bym znow nim byc,a i teraz mam powod by kibicowac jakiejs druzynie,bo zawsze kibicowalem tym co ladniej graja czyli barcelonie arsenalowi czy bvb np.Co do zglaszania do admina nie obrazilem zadnego z uzytkownikow wiec nie wiem o co ci chodzi.koniec tematu swoje powiedzialem.pozdro dla polakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie idźcie w cholerę z tym spamem, bo szlag trafia jak się czyta wasze wojenki klubowe.

Mnie FIFA 13 z każdym dniem coraz bardziej wciąga, chociaż wciąż nie mogę się do niej przyzwyczaić - nie idą mi ani wrzutki, ani strzały, mimo, że w 12 już się całkiem wyrobiłem. Czekam niecierpliwie na patcha, który poprawi przede wszystkim arbitrów. I jeszcze niesamowicie denerwuje mnie to, że nasi obrońcy zupełnie nie patrzą na napastników rywala jak wybijamy piątke - często piłkę wygrywa rywal, gra głową do swojego napastnika, a moi obrońcy 5 metrów od niego co równa się sytuacji 1 na 1. Ale że pojawia się to co najmniej od FIFY 11 to nie liczę na poprawę przed 2016 rokiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,bo zawsze kibicowalem tym co ladniej graja czyli barcelonie arsenalowi czy bvb np.

Arsenalowi??? Pochodzisz z przyszłości kolego? :biggrin: jesteś sezonowcem jak widać , przyzedł Pep i puchary - kocham Barcelonę, borussia wygrywa -kocham Borussię , arsenal..tu jakims cudem w przyszłość cię przeniosło ;P... znasz środowisko piłkarskie, te ma swoje prawa, nie oczekuj szacunku- sorry no bonus, taka branża

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem kibicem pilkarskim a nie fanatykiem,wiesz co to znaczy lubie dobry futbol nie wazne czy gra arsenal barcelona czy bvb,co to znaczy sezonowiec?to ze nie mam ulubionej jednej druzyny to znaczy ze sie nie znam na futbolu?to ze ktos sie nie ograncza do slepego kibicowaniu jednej druzyny to cos w tym zlego?To co piszesz nazywa sie w innych dziedzinach brak kreatywnoci i patrzenie tylko pod jednym katem,rowna sie to you 're fired.chcesz podysktowac na ten temat to jest taki dzial futbol niechce tu oftopowac i nie pisz juz do mnie bo ci nieodpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się broni karne , strzały itp. ? prawym analogiem ? :happy:

Karne broni się prawym analogiem. Lewym się poruszasz po linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem kibicem pilkarskim a nie fanatykiem,wiesz co to znaczy lubie dobry futbol nie wazne czy gra arsenal barcelona czy bvb,co to znaczy sezonowiec?

tak, to dokładnie to znaczy (w sensie facet, który przerzuca swą sympatię na kluby, któe aktualnie grają dobrze )

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie jestem ffanatykiem barcelony,ani innej druzyny lubie dobry futbol, po 2 nie lubie jak ktos mnie obraza,jestem polakiem i nic tego nie zmieni wiec bede zawsze bronil sowjego narodu tak jestem wychowany,po 3 to co spiewaja ci psueudo kibice jest obrazliwe i nie wmowisz mi ze nie,bo ewidentnie chca tym obrazic fanow barcelony czyli nie chodzi im o jezyk a o obraze,jezeli nie widzisz roznicy to twoj problem,po 4 czytalem artykul do konca,wiadomo jedno ze tymi okrzykami chca obrazic wiec jak by na to nie patrzec jest to niepochlebne czyli pogardliwe.Na koniec ci powiem ze dzieckiem nie jestem a chial bym znow nim byc,a i teraz mam powod by kibicowac jakiejs druzynie,bo zawsze kibicowalem tym co ladniej graja czyli barcelonie arsenalowi czy bvb np.Co do zglaszania do admina nie obrazilem zadnego z uzytkownikow wiec nie wiem o co ci chodzi.koniec tematu swoje powiedzialem.pozdro dla polakos

ja to zgłaszam, czuję się dotkliwie obrażony, werbalnie pobity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to dokładnie to znaczy (w sensie facet, który przerzuca swą sympatię na kluby, któe aktualnie grają dobrze )

Dla mnie słowo sezonowiec ma negatywny wydźwięk.Imo jest to osoba która zarzeka się,że jest wielkim fanem danego klubu ( najczęsciej takiego który coś niedawno wygrał np.Chelsea ) etc.A gdy przegrywają to zmienia klub na ten który aktualnie wygrywa,a uważa się za wielkiego fana i nie dopuszcza myśli,że są kluby lepsze.

Kibicowanie wielu klubom to co innego,np. w meczu Arsenal - Chelsea jest za Kanonierami,a podczas GD kibicuje Blaugranie.Dla mnie to nie jest sezonowiec.

Edytowane przez b3nio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie słowo sezonowiec ma negatywny wydźwięk.Imo jest to osoba która zarzeka się,że jest wielkim fanem danego klubu ( najczęsciej takiego który coś niedawno wygrał np.Chelsea ) etc.A gdy przegrywają to zmienia klub na ten który aktualnie wygrywa,a uważa się za wielkiego fana i nie dopuszcza myśli,że są kluby lepsze.

Kibicowanie wielu klubom to co innego,np. w meczu Arsenal - Chelsea jest za Kanonierami,a podczas GD kibicuje Blaugranie.Dla mnie to nie jest sezonowiec.

to ci przecież napisał: kibicuje BVB i Barcelonie bo grają dobrze ostatnimi czasy. Przecież jasne z jakim osobnikiem masz do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczba ludzi grajacych realem mnie przeraza

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

to zacznij sobie grać zespołami o niższej reputacji, tj. 3,5*

tam nie spotkasz Realu i Barcy, a przynajmniej liczy się skill. Od 12 gram właśnie zespołami tymi gorszymi i gra się dużo lepiej. Sporo mniej przypadku, liczą się umiejętności a nie zwykły fart na asystach :)

Edytowane przez stey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie jestem ffanatykiem barcelony,ani innej druzyny lubie dobry futbol, po 2 nie lubie jak ktos mnie obraza,jestem polakiem i nic tego nie zmieni wiec bede zawsze bronil sowjego narodu tak jestem wychowany,po 3 to co spiewaja ci psueudo kibice jest obrazliwe i nie wmowisz mi ze nie,bo ewidentnie chca tym obrazic fanow barcelony czyli nie chodzi im o jezyk a o obraze,jezeli nie widzisz roznicy to twoj problem,po 4 czytalem artykul do konca,wiadomo jedno ze tymi okrzykami chca obrazic wiec jak by na to nie patrzec jest to niepochlebne czyli pogardliwe.Na koniec ci powiem ze dzieckiem nie jestem a chial bym znow nim byc,a i teraz mam powod by kibicowac jakiejs druzynie,bo zawsze kibicowalem tym co ladniej graja czyli barcelonie arsenalowi czy bvb np.Co do zglaszania do admina nie obrazilem zadnego z uzytkownikow wiec nie wiem o co ci chodzi.koniec tematu swoje powiedzialem.pozdro dla polakos

Widac co ci media z mozgu zrobily kreujac wizerunek swietej barcelony i zlego realu to samo tyczy sie messiego i cristiano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co kibicuja realu madryt niech sobie teraz przeczytaja artykul na onecie co spiewaja ich fani przed meczem,to nie wiem czy dalej bedziecie im tak kibicowac,ja tego klubu nie lubie a teraz nawet wiecej niz nie lubie sory za oftop ale zagotowalem sie.Co do gry ja czekam az wszystko zrobia i poprawia i dopiero zaczne grac zeby sie nie wkor..ps jeb.. real

kolego jak Ty czytasz onet to powodzenia zycze.. wlacz jeszcze sobie tvn i kup wyborcza :D .....i nie "realu" tylko Realowi :)

Odnosnie tez zabugowanej nowej odslony fify to wydaje mi sie, ze jak ktos ma poprzednia czesc to moze lepiej w nią pograc, dopóki nie wydadzą jakiegos patcha do 13stki :/ .... Mam nadzieje, ze do gwiazdki to wszystko poprawia bo planuje kupic nowa fife na swieta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sa najlepsze kluby 3 gwiazdkowe?

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z przepustka do gry online . Posiadam orginalna pudelkowa fife 13 , wpisalem ten kod paszportu internetowego w ps store i bylo wszystko ok pobralo mi ta przepustke i zainstalowalo , ale jak wlaczam fife to jest dupa i wyskakuje ze nie mozna zarejestrowac paszportu internetowego i nie mam dostepu to gry online itp ..... To jest jakis blad czy trzeba ten paszport jakos zarejestrowac/aktywowac w grze czy gdzies ? Prosze o pomoc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że przeczytałeś tylko nagłówek i dalej nie zagłębiłeś się w temat ? Jakbyś poszperał trochę to byś się dowiedział że chodzi o ich język... Kataloński różni się od Hiszpańskiego bo jest "szeleszczący" jak polski... więc nie chodzi o polaków a o katalończyków...

a za te ostatnie dwa słowa powinienem Cię zgłosić do admina ale tego nie zrobię bo rozumiem że dzieci też muszą gdzieś wyładowywać swoją frustrację... szkoda że teraz robią to na forach internetowych a nie na boiskach salach sportowych i w innych miejscach do tego przeznaczonych...

kolego nie ładnie donosić :P... nawet o tym nie mysl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie ładnie donosić :P... nawet o tym nie mysl :P

to co, ma się z nim przerzucać inwektywami? ja go zaraportowałe za pojazd personalny w innym temacie (o piłce) bo to żadna sztuka napisać mu :weź spierdalaj" ale to nie o to chodzi. Tym się różnimy od dzikusów biegających z bambusowymi dzidami, że obowiązują nas pewne standardy, które tak ładnie nazwaliśmy cywilizacją. Tym samym opcja "raportuj" powstała po to by -jak pięknie opisał to Leszek Miller - nie kopać się z koniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie jestem ffanatykiem barcelony,ani innej druzyny lubie dobry futbol, po 2 nie lubie jak ktos mnie obraza,jestem polakiem i nic tego nie zmieni wiec bede zawsze bronil sowjego narodu tak jestem wychowany,po 3 to co spiewaja ci psueudo kibice jest obrazliwe i nie wmowisz mi ze nie,bo ewidentnie chca tym obrazic fanow barcelony czyli nie chodzi im o jezyk a o obraze,jezeli nie widzisz roznicy to twoj problem,po 4 czytalem artykul do konca,wiadomo jedno ze tymi okrzykami chca obrazic wiec jak by na to nie patrzec jest to niepochlebne czyli pogardliwe.Na koniec ci powiem ze dzieckiem nie jestem a chial bym znow nim byc,a i teraz mam powod by kibicowac jakiejs druzynie,bo zawsze kibicowalem tym co ladniej graja czyli barcelonie arsenalowi czy bvb np.Co do zglaszania do admina nie obrazilem zadnego z uzytkownikow wiec nie wiem o co ci chodzi.koniec tematu swoje powiedzialem.pozdro dla polakos

Czy Ty uważasz, że tylko Ultrasi Realu Madrid bo tak się nazywają fanatyczni kibice w Hiszpanii wykrzykują obraźliwe przyśpiewki pod adresem innych kibiców, drużyn ? Czy uważasz, że Real Madrid w ostatnim superpucharze Hiszpanii czy w Lidze Mistrzów z Man City i Ajaxem nie grał ładnego dla oka footballu ? Jeżeli na oba pytania Twoja odpowiedź brzmi negatywnie to uwierz mi ale nie jesteś kibicem ładnej piłki a tylko takiego udajesz...

Posłuchaj czasem co krzyczą kibice w Polsce na meczach ekstraklasy... chyba nie wierzysz, że w innych krajach jest inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co, ma się z nim przerzucać inwektywami? ja go zaraportowałe za pojazd personalny w innym temacie (o piłce) bo to żadna sztuka napisać mu :weź spierdalaj" ale to nie o to chodzi. Tym się różnimy od dzikusów biegających z bambusowymi dzidami, że obowiązują nas pewne standardy, które tak ładnie nazwaliśmy cywilizacją. Tym samym opcja "raportuj" powstała po to by -jak pięknie opisał to Leszek Miller - nie kopać się z koniem.

Michale jakbym byl tutaj adminem to dawalbym bany za donosy... Jak sie tego nie wyplemi to nigdy nie bedzie dobrze ;)

Najlepsza metoda to nie karmic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×