Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez lysos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pewien problem otóz podczas gry z kumplem na 1 konsoli, tempo gry staje się strasznie ślamazarne, piłkarze biegaja jak stado emerytów i wszystko dzieje sie w tak jakby slow motion. Kiedy gram mecz przeciwko comp lub sezony tudziez wyzwania i wszystko co zwiazane z gra jednoosobowa, tempo gry jest normalne i wszystko dzieje sie znacznie szybciej, tak jak powinno. Ktos wie dlaczego jest tak gigantyczna roznica pomiedzy singlem a multi(gra 2 osób na jednej konsoli)? dodam ze nie zmienialem zadnych ustawien ani nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem przed samym meczem w sezonach. Jest normalnie rozgrzewka normalnie wczytuje do meczu gwizdek i napis utracono połączenie z przeciwnikiem :/ i tak 5 razy z rzędu

Edytowane przez jnstomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem odnośnie kariery w Fifie 13. Chodzi o to że jak wczytuje kariere z dysku jest wszystko ok do momentu gdy pokazuje mi menu kariery i wszystko sie zacina, trzeba resetować konsole. Problem mam co około 3 wczytania. Prosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem przed samym meczem w sezonach. Jest normalnie rozgrzewka normalnie wczytuje do meczu gwizdek i napis utracono połączenie z przeciwnikiem :/ i tak 5 razy z rzędu

moze to wina internetu lub zlego podzielenia sygnalu przez router.

Mam problem odnośnie kariery w Fifie 13. Chodzi o to że jak wczytuje kariere z dysku jest wszystko ok do momentu gdy pokazuje mi menu kariery i wszystko sie zacina, trzeba resetować konsole. Problem mam co około 3 wczytania. Prosze o szybką odpowiedź.

Ja bym polecal rozpoczecie kariery od nowa :D

czy ktos zna odpowiedz na moje pytanie? u mnie wystepuje owy problem juz od fify 11, poprzez 12 i teraz 13. Rozumiem gdyby chodzilo o tryb online ale gram normalnie z kumplem na offie na zwyklym hot seat ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto jeden z bugów fify jaki mi się dzisiaj przytrafil... a mianowicie chodzi o to że :D Chelsea w barwach Borussi :D i Petr Czech w stroju Weidenfellera . :D 20121008-005025.jpg20121008-004142.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem przed samym meczem w sezonach. Jest normalnie rozgrzewka normalnie wczytuje do meczu gwizdek i napis utracono połączenie z przeciwnikiem :/ i tak 5 razy z rzędu
<br /><br />Odblokowales porty w routerze Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mialem 11,teraz kupilem 13 i mam banalny problem

nie widze nigdzie meczy towarzyskich

albo masz tryby turniejowe,treningowe albo kariera plus online

a gdzie meczyk 2 dowolnie wybranym druzynami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie możesz niestety zarejstrowac internetowego paszportu wymaganego do uzyskanie dostępu do wszystkich funkcji sieciowych.Więcej informacji znajdziesz na www.easports.com/onlinepass " O co chodzi ? co muszę zrobić żeby grać przez internet ?

Edytowane przez Patryk947
poprawiono czcionkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to porażka , zrobiona na odpie*** . I gdyby nie to że mam wersje cyfrową dawno była sprzedana . Jak mogli wydać tak nie dopracowaną grę , EA zawsze grali w ch*** z graczami ale teraz zdrowo przegięli ...

Edytowane przez pablos_83
cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mialem 11,teraz kupilem 13 i mam banalny problem

nie widze nigdzie meczy towarzyskich

albo masz tryby turniejowe,treningowe albo kariera plus online

a gdzie meczyk 2 dowolnie wybranym druzynami?

mecze towarzyskie masz w zakladace eas match day i wybierasz szybki mecz

"Nie możesz niestety zarejstrowac internetowego paszportu wymaganego do uzyskanie dostępu do wszystkich funkcji sieciowych.Więcej informacji znajdziesz na www.easports.com/onlinepass " O co chodzi ? co muszę zrobić żeby grać przez internet ?

musisz wejsc w playstation store w konsoli i prawym gornym rogu masz reddem codes tam masz wpisac kod paszportu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to porażka , zrobiona na odpie*** . I gdyby nie to że mam wersje cyfrową dawno była sprzedana . Jak mogli wydać tak nie dopracowaną grę , EA zawsze grali w ch*** z graczami ale teraz zdrowo przegięli ...

Pewnie nie umiesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie umiesz grać.

jak ktos nawet umie grac , to gra ma tyle bugow ze masakra , czy z sedziowaniem , czy z onlinem , trzeba poczekac na latke ,ktora EA , miejmy nadzieje wyda dosyc szybko , bo faktycznie trzeba miec sporo nerwow zeby w nia grac :) przykladow jest multum na potwierdzenie moich slow...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie umiesz grać.

co za różnica czy umie czy nie umie skoro dobiera mu (jeśli nie umie) takich samych ludzi? Tyle się tego sprzedało , że jest w kim wybierać, nawet jesli gra bardzo słabo to mu takiego samego koleżkę dobiorą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktem jest ze narazie to chyba BETA fifa 13, trzeba miec naprawde anielska cierpliwosc aby grywac sezony pojedynkow - co raz jakis bug, a to biega sie do usranej smierci po arenie, albo jak juz wejdzie do meczu to odrazu rozlacza, jeszcze innym razem lapie freeza podczas gry, A HITEM JEST KIEDY GOSC UCIEKA POD KONIEC MECZU PRZEGRYWAJAC I ZAMIAST 3PKT DLA MNIE TO DZIEJE SIE TAK JAK BY TEGO MECZU NIE BYLO :). nie wspomne juz o porazkach liczonych podwojnie....... mozna by wymieniac i wymieniac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktem jest ze narazie to chyba BETA fifa 13, trzeba miec naprawde anielska cierpliwosc aby grywac sezony pojedynkow - co raz jakis bug, a to biega sie do usranej smierci po arenie, albo jak juz wejdzie do meczu to odrazu rozlacza, jeszcze innym razem lapie freeza podczas gry, A HITEM JEST KIEDY GOSC UCIEKA POD KONIEC MECZU PRZEGRYWAJAC I ZAMIAST 3PKT DLA MNIE TO DZIEJE SIE TAK JAK BY TEGO MECZU NIE BYLO :). nie wspomne juz o porazkach liczonych podwojnie....... mozna by wymieniac i wymieniac

z Twoimi problemami spotykałem się niestety bardzo często w FIFIE 12 więc myślę że te błędy zostaną i w tej części. i dodam od siebie że hitem było jak wygrywałem z łebkiem 3:0 i mnie wywalało i traciłem przez to punkty :biggrin: kilka padów nie wytrzymało niestety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie wkurza Was cos takiego w tej grze : faluje zawodnika w 60 minucie sedzia daje przywilej , niema przerw w grze i dopiero jak jest przerwa w grze w 85 minucie to daje Wam zolta kartke ? dla mnie to troche dziwne :)strzaly zza pola karnego w 90 % sa blokowane przez obroncow , a bramkarze bronia strzaly z odleglosci 2 metrow :P wniosek: trzeba wejsc z pilka do bramki :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzaly sa ok. Mozna z dystansu uderzyc, ale trzeba miec pozycje i z tym sie zgadzam. Inaczej kazdy walilby non stop longshoty. Natomiast mialem wczoraj buga, ktorego tu chyba nikt nie opisywal. Wchodze sobie w pucharek, wybieram team, zaczynam mecz i gram w 5 przeciwko 11 graczom przeciwnika. Mialem na murawie 5 zawodnikow :):):). Moglem normalnie grac mecz, ale ciezko bylo rozgrywac pilke w 5 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dziwne jest też dla Ciebie że mecz nie trwa 90 minut, wypracuj sobie pozycje i dopiero strzelaj, celuj przy słupku po ziemi mi tak 80% wchodzi na manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi odpowie co jest z moja fifa nie tak ze od wersji 2010, poprzez 11, 12 i obecnei 13 gra w multi na 2 padach przy jednej konsoli ma strasznie zamulajace tempo meczowe a w singlu smiga tak jak powinna?

Edytowane przez kenny01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a nie wkurza Was cos takiego w tej grze : faluje zawodnika w 60 minucie sedzia daje przywilej , niema przerw w grze i dopiero jak jest przerwa w grze w 85 minucie to daje Wam zolta kartke ? dla mnie to troche dziwne :)strzaly zza pola karnego w 90 % sa blokowane przez obroncow , a bramkarze bronia strzaly z odleglosci 2 metrow :P wniosek: trzeba wejsc z pilka do bramki :)

Albo sie nauczyc grac

Wyslane z Samsung Galaxy S II Za pomoca Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×